Mac için En İyi Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

Mac için En İyi Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı


Görsel olarak çekici üst düzey tasarım ve güvenliğe rağmen, özel Mac yazılımı web siteleri oluşturmak için mükemmel bir araç olmaktan çok uzaktır. Tek bir web sitesinde bulundurmak yerine ayrı CSS dosyaları için gerekli sınırlı bir HTML paketi paketi sunar.

Sonuç olarak, Mac kullanıcıları, Mac için geliştirilmiş ve ön kurulum gerektiren geleneksel web sitesi oluşturma araçlarına tercih vermek yerine bulut tabanlı ve SaaS platformlarını ve araçlarını arıyor.

Web sitesi oluşturucuları, Mac kullanıcılarının farklı amaçlar için çarpıcı web kaynakları oluşturmak için kolayca uygulayabilecekleri doğru araç türü olduğunu kanıtladı sıfırdan. Bunun yerine ciddi bir çaba ve para yatırımı gerektirmezler, bunun yerine kapsamlı bir özellik seti sunarlar. Farklı web tasarım arka planına sahip kullanıcılar için sezgisel ve basittir ve özel beceriler gerektirmez, kullanıcıların zahmetsizce kendi başlarına kaliteli web kaynakları oluşturmasına izin verir. Kaliteli bir web sitesi oluşturucu ile projeniz profesyonel görünüme ve güçlü işlevselliğe sahip olacak.

Mac kullanıcıları tarafından başlatılan web siteleri tam özelliklidir ve çekici bir tasarıma sahiptir. Onlar kolay-yönetmek ve web sitenizde görmek istediğiniz tüm içeriği sağlamayı mümkün kılar. Bu, web sitesi oluşturucusuyla oluşturulmuş iyi ve tam özellikli web siteleri kullanmak için çabalarını ve zamanını korumak isteyen Mac web oluşturma yazılımının hayranları için çok önemlidir..

Mac için En İyi Web Sitesi Oluşturucu Yazılımının 5’ini Test ettik:

 1. Wix – Mac OS için En İyi SaaS Web Sitesi Oluşturucu
 2. RapidWeaver – Mac için En İyi Web Tasarım Yazılımı
 3. WordPress – Mac OS X Kullanıcıları için En İyi Barındırılan CMS
 4. Mobirise – Ücretsiz Web Sitesi Oluşturma Yazılımı
 5. Bloklar – En Kolay Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu

Eğer iyi bir Mac web oluşturma yazılımı aramak için karar verdiyseniz, o zaman yazı listelenen bu popüler ve tam özellikli hizmetlerin incelemelerini bakmak için zaman ayırın. Karşılaştırmaları ve vurgulamalar listesi sizin için seçimi basitleştirecektir. Şimdi başlayalım.

Wix – Mac OS için En İyi SaaS Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Mac OS için En İyi SaaS Web Sitesi Oluşturucu

Wix – Mac kullanıcıları için çarpıcı tasarıma sahip tam özellikli web siteleri oluşturmayı kolaylaştıran en iyi web sitesi oluşturucusudur. Sistem, kişisel ve ticari kullanım için farklı türlerde web siteleri oluşturmaya izin verir. Geniş bir çok yönlü web tasarım ihtiyaçlarını karşılamak için fazlasıyla yeterli olan kullanıma hazır işlevselliği ile birlikte gelir.

Başlıca Wix avantajlarının listesi şunları içerir:

 • Wix ADI Aracı – Web sitesi oluşturucu, gönderilen içeriği kullanarak sizin için otomatik olarak bir web sitesi oluşturur. Kullanışlı bir WYSIWYG web sitesi editörü, web sitesi özelleştirme sürecinin her adımını kontrol etmenizi sağlar, sorunları zamanında düzeltir.
 • Düzenleme Seçenekleri – Sistem standart bir web sitesi editörü ve mobil olanı kullanma fırsatı sunuyor. Standart modda yapılan düzenlemeler mobil sürümde görüntülenirken, mobil web sitesi sürümünde yapılan düzenlemeler masaüstü moduna yansıtılmaz.
 • Duyarlı Şablonlar – Wix ayrıca,% 100 özelleştirilebilir ve sezgisel olarak iOS tarafından desteklenen tabletler ve akıllı telefonlar aracılığıyla erişilebilen yüzlerce mobil kullanıma hazır şablonla birlikte gelir.
 • Wix Uygulama Marketi – Bu, mevcut yüzlerce ücretsiz ve ücretli widget’a, uzantıya ve uygulamaya göz atabileceğiniz web sitesi oluşturucusunun bir başka önemli noktasıdır. Kullanılabilirliğine katkıda bulunmak için seçilen temaları web sitenize entegre edebilirsiniz.
 • Forum, Blog ve e-Ticaret – Web sitesi oluşturucu forum, bloglama ve e-ticaret motorları ile birlikte gelir. Bu, bir forum, bir blog veya bir Online mağaza hiç güçlük çekmeden.
 • Corvid by Wix – Uygulamaları başlatmak ve web sitenize entegre etmek istiyorsanız, Corvid by Wix’i kullanmaya devam edin – kodlama becerileri veya ön web tasarımı deneyimi olmadan profesyonel web uygulamalarını başlatmak için kullanılan gelişmiş bir açık geliştirme platformu. Platform, gerekli araç setini tek bir yerde sunar – projeniz için ihtiyacınız olan özellikleri ve araçları seçin ve web uygulaması geliştirmeniz üzerinde çalışmaya başlayın.
 • Yükseliş Aracı – Bu, bol miktarda araç sağlayan ücretsiz bir hepsi bir arada iş çözümüdür (Paketin özellik setinde 20’den fazla ürün var), işletme tanıtımınız için bir zorunluluktur. Bu ürünler işinizi etkili bir şekilde büyütmenize, müşteri tabanını artırmanıza ve hizmetlerinizi web üzerinden tanıtmanıza yardımcı olur.

Süre bitmeyen ücretsiz planını kullanarak sistem özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, web sitenizin işlevselliğini yepyeni bir düzeye taşımak için ücretli planlardan birine geçmeniz gerekir. Wix, şu anda standart ve iş / e-ticaret planları olmak üzere iki tür abonelik sunmaktadır. Standart planların maliyeti en pahalı abonelik için aylık 13 $ / ay 39 $ ‘a, iş / e-Ticaret planlarının maliyeti ise en gelişmiş fiyatlandırma seçeneği için aylık $ 23 / $ 500 $ ile başlıyor..

Wix’i Ücretsiz Deneyin

RapidWeaver – Mac için En İyi Web Tasarım Yazılımı

RapidWeaver - Mac için En İyi Web Tasarım Yazılımı

RapidWeaver – Tam özellikli web uygulamaları ve kodlama gerektirmeyen web siteleri oluşturmak isteyen Mac kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış güçlü bir web sitesi oluşturucusudur. Platform, herhangi bir hazırlık veya web tasarımı arka planı olmadan duyarlı güzel web sitelerine başlamanıza olanak tanır.

RapidWeaver olaylarının listesine bir göz atın:

 • MacOS Teknolojileri – Web sitesi oluşturucu, iCloud ve Document sekmeleri de dahil olmak üzere tüm MacOS teknolojilerini destekler. Bu, basit bir sayfa projelerinden ve karmaşık çevrimiçi mağazalara kadar web sitelerini sıfırdan başlatmanıza olanak tanır.
 • Şablon Seçimi – Sistem 50’den fazla entegre şablon arasından seçim yapmanıza izin verirken, 100’den fazla duyarlı tema sistem topluluğu tarafından sağlanır. RapidWeaver, yeni sayfalar ve alt sayfalar oluşturmanıza ve bunları sıfırdan özelleştirmenize olanak tanıyan kolay web sayfası yönetimi sağlar. Kullanışlı bir önizleme özelliği, projeyi yayınlamadan önce yaptığınız düzenlemelerin izlenmesini mümkün kılar.
 • Cihaz Simülatörü – Yeni özellik, yeni oluşturulan web sitenizin iPhone’lar, iPad’ler, Mac’ler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda nasıl görüneceğini görmenizi sağlar. Özellik, daha sonra değişiklikleri izlemek için birkaç pencere açmanıza, ölçeklendirmenize ve hatta kaydetmenize izin veren esnek ve güçlüdür.
 • Medya Yöneticisi Aracı – RapidWeaver, proje kaynaklarınızı etkili bir şekilde yönetmenizi sağlayan güçlü bir medya entegrasyon aracı ile birlikte gelir. Fotoğraf Kitaplığınıza, tarayıcınıza ve resimlerinize en büyük ücretsiz çevrimiçi fotoğraf kitaplığından erişebilirsiniz. Web sitenizin sayfalarına daha fazla sürükleyip bırakmak için web sitesi uzmanlığınıza karşılık gelenleri seçin.
 • Parçacıklar Yöneticisi – Sistem, yararlı CSS, HTML ve Javascript kodlarını entegre ederek rafine edilmiş Snippet Manager’ın sunduğu avantajları kullanmanızı sağlar. Gerekirse snippet’lerinize düz metin eklemek de mümkündür.

Web sitesi oluşturucu ücretsizdir, ancak gelişmiş özellik kümesinden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız ücretli aboneliğe yükseltmeniz gerekecektir. Ücretli planın maliyeti şu anda 99 $ ‘ı oluşturuyor, ancak sistem onu ​​kullanırken büyük tasarruf etmek isteyenler için sıklıkla özel teklifler ve indirimler sunuyor.

RapidWeaver’ı Ücretsiz Deneyin

WordPress – Mac OS X Kullanıcıları için En İyi Barındırılan CMS

WordPress - Mac OS X Kullanıcıları için En İyi Barındırılan CMS

WordPress – Farklı türdeki projeleri başlatmak ve yönetmek için kullanılan popüler ve en tanınmış bir İçerik Yönetim Sistemidir. Sistem başlangıçta blog amaçları göz önünde bulundurularak oluşturuldu, ancak hızlı bir şekilde üst düzey işlevsellik ve esnekliğe sahip tam özellikli bir platforma dönüştü.

WordPress vurguları aşağıdaki gibidir:

 • İndirme ve Yükleme – Bir CMS olarak, WordPress indirme ve kurulum gerektirir. Bu çok zaman almaz, ancak hizmetle çalışmanın herkes için kolay olduğu anlamına gelmez. Yetenekli bir web tasarımcısı değilseniz veya en azından temel programlama bilgisine sahip değilseniz, sistemi biraz karmaşık bulabilirsiniz. Bunun nedeni, WordPress ile çalışmanın kodlama farkındalığı anlamına gelmesidir. Aksi takdirde, eklentileri entegre ederken veya şablonları özelleştirirken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
 • Entegrasyon Seçenekleri – CMS, güçlü entegrasyon seçenekleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Hangi niş uzmanlaşırsanız ve başlatmayı umduğunuz proje türü ne olursa olsun, göz atabileceğiniz ve web sitenize ekleyebileceğiniz birçok eklenti ve harici şablon vardır. Bu, sistemin işlevselliğini genişleterek gerekli performansı ve üst düzey tasarımı sağlar.
 • Tasarım Özelleştirme Seçenekleri – WordPress, gelişmiş tasarım özelleştirme seçenekleri ile de bilinir. Projeniz için seçeceğiniz tüm şablonlar kesinlikle sıfırdan başlatılabilir – Sadece gerekli şablon ayarlarını seçin ve değiştirin, burada stokta bulunan renkler, stiller, arka planlar, resimler ve medya dosyalarıyla denemeler yapın. Ayrıca kendi sosyal medya dosyalarınızı, galeri görüntülerinizi, dokümanlarınızı ve diğer gerekli öğelerinizi yükleyebilir ve entegre edebilirsiniz.
 • Hosting ve Alan Adı Seçimi – İndirilebilir bir sistem olarak WordPress entegre barındırma seçenekleri sunmaz. Bunun yerine, sistem herhangi bir barındırma sağlayıcısı seçmek proje ihtiyaçlarınız için en iyi sonucu verir. Bu arada, birçok çağdaş ana bilgisayar yalnızca tek tıklamayla kurulum anlamına gelen entegre CMS ile birlikte gelir. Bluehost , bu tür barındırma sağlayıcılarından biridir ve bu, WordPress tarafından resmi olarak önerilen platformdur. Ev sahibi bir ücretsiz bonus alan adı abonelik süresinin ilk yılında, hızlı sayfa yükleme hızı, çoklu entegrasyonlar, uygun fiyatlandırma ve WordPress kurulumu için% 60 indirim ve diğer avantajlar.

WordPress, ücretsiz olarak yüklenebilen ücretsiz bir CMS’dir. Ancak sistem, ek bütçe yatırımı gerektiren üçüncü taraf eklentileri ve uzantıları entegre etmeye izin verir. Aynı şey şablon entegrasyonu, barındırma ve alan adı maliyeti ile ilgilidir.

WordPress’i Ücretsiz Yükleyin

Mobirise – Ücretsiz Web Sitesi Oluşturma Yazılımı

Mobirise - Ücretsiz Web Sitesi Oluşturma Yazılımı

Mobirise – bir ücretsiz indirilebilir yazılım web sitesi geliştirme üzerinde çalışmaya başlamadan önce Mac’inize yüklemeniz gerekir. Sistem, kullanıcı kolaylığı ve basitliği göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve yeni başlayanlar tarafından etkili bir şekilde kullanılması için herhangi bir web tasarım becerisi veya uzmanlığı gerektirmez.

İşte büyük Mobirise avantajlarının listesi:

 • İçerik Blokları – Web sitesi oluşturucu, web sitelerini hazır içerik bloklarından tasarlamayı mümkün kılan blok tabanlı bir yapıya sahiptir. Toplam sayıları şu anda 800 maddeyi aşıyor ve sürekli büyümeye devam ediyor. Blokları düzenlemek ve özelleştirmek basittir ve gerekli web sitesi yapısının oluşturulmasına izin verir. Mobirise ile başlatılan web siteleri varsayılan olarak yanıt verir.
 • AMP Web Sitesi Oluşturucu – Mobirise, mobil tarama için mükemmel şekilde optimize edilmiş projeleri başlatmanızı ve yönetmenizi sağlayan ve web sayfalarının hızlı bir şekilde indirilmesini sağlayan entegre AMP web sitesi oluşturucu sunar.
 • Tasarım Özelleştirme Araçları – Mobirise tasarım özelleştirme araçları kullanıma hazır. Ana web sitesi parametrelerini ayarlamayı, stil oluşturmayı, birden fazla medya dosyasını entegre etmeyi ve diğer eylemleri gerçekleştirmeyi kolaylaştırırlar.
 • Hosting Seçimi – Web sitesi oluşturucusunun entegre barındırma özelliği yoktur, ancak hazır projenizi GitHub sayfalarıyla ücretsiz olarak barındırmanızı mümkün kılar.

Mobirise tamamen ücretsiz bir web sitesi yazılımıdır, ancak web sitesi barındırma, alan adı ve entegrasyonlar için ödeme yapmanız gerekecektir. Ekstra eklentiler ve temalar arasında seçim yapabileceğiniz ücretli uzantıların yanı sıra hepsi bir arada kitle birlikte gelen Premium Paket de vardır. Premium Kit’in maliyeti 129 $.

Ücretsiz Mobirise indirin

Bloklar – En Kolay Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu

Bloklar - En Kolay Sürükle ve Bırak Web Sitesi Oluşturucu

bloklar – Akılda kalıcı bir portföy, çekici bir açılış sayfası veya çevrimiçi ürünleri / hizmetleri tanıtmak için bir web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa, Mac için özel bir web sitesi oluşturucu yazılımıdır. Web sitesi oluşturucunun kolay düzenleme için sürükle ve bırak seçeneği vardır. Yüksek esneklik seviyesi ve bir dizi ekstra araçla birlikte gelir.

Blokların değer listesi şu şekildedir:

 • Blok ve Tuğla Yapısı – Web sitesi oluşturucu bir blok ve tuğla yapısı sunar. Sadece hazır içerik blokları seçmeniz ve bunları istediğiniz gibi özelleştirmeniz yeterlidir. WYSIWYG sayfa aracı düzenlemeyi basit ve hızlı hale getirir. Blocs ile bir web sitesi başlatmak için hiçbir kodlama becerisi veya FTP yöneticisi gerekmez, ancak bu, gerektiğinde dosyaları yüklemek ve güncellemek için harici bir barındırma sağlayıcısı arama ihtiyacını tetikler.
 • HTML Tabanlı Web Sitesi Yapısı – Bloklar, içeriği düzenlemek için bir bulut panosuna sahip değildir. Bunun yerine, size birincil HTML tabanlı bir web sitesi yapısı sunulur. Daha karmaşık bir proje elde etmek için web sitenizi bir CMS ile özelleştirmeniz gerekir. Bu açıkça kodlama becerileri ve web tasarım arka plan gerektirir. Temelde HTML tabanlı temaları kendi başınıza başlatmak için kullanılan uygulama olduğundan, sistemde tümleşik varsayılan şablonlar yoktur.
 • Şablon Geliştirme – Temalar, stok editör araçlarının uygulanması ile geliştirilmiştir. Bu seçenek herhangi bir nedenle size hitap etmiyorsa, hizmetin resmi web sitesinde ücretli şablonlar alabilirsiniz (bir temanın maliyeti 20 ABD dolarıdır).

Blocs’un ücretsiz indirilebilir bir deneme sürümü ve maliyeti karşılık gelen 80 $ ve 360 ​​$ olan iki ücretli lisans türü vardır. Bunun dışında, barındırma için yılda yaklaşık 100 $ ve hizmetin eski web sitesi sürümünden yenisine geçme fırsatı için yaklaşık 60 $ ödemeniz gerekecektir..

Ücretsiz Blokları Deneyin

Sonuç olarak

Mac ile web siteleri oluşturmanın en büyük sorunu, iyi bir yazılımın olmamasıydı. Web sitesi oluşturucuları, çok çeşitli web tasarım ihtiyaçlarını karşılayan ve tam teşekküllü bir proje oluşturmak ve yönetmek için gereken güçlü özellik setini sağlayan Mac yazılımının harika bir alternatifi olabilir..

Kaliteli bir Mac yazılımı arıyorsanız, yukarıda incelenen web sitesi oluşturucuları en iyi çözüm olabilir. Bunlardan birini seçmek meydan okuma olabilir, daha önce bu sistemlerle hiç çalışmadıysanız. Her sistemin, yazılım seçimini etkileyemeyen ancak etkileyemeyen belirli bir dizi görevi tamamlamak için iyi çalıştığını unutmayın..

Böylece, Wix, bloglar, açılış sayfaları, portföyler, işletme web siteleri ve çevrimiçi mağazalar da dahil olmak üzere farklı web sitesi türlerini başlatmak ve yönetmek için kullanılan hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. RapidWeaver, Mac kullanıcıları için özel olarak oluşturulan en iyi web tasarım yazılımıdır. WordPress, üst düzey projelere başlamak için kurulum ve kodlama becerileri gerektiren dünyaca ünlü CMS’dir. Mobirise, kullanım kolaylığı ve yeni başlayanların ihtiyaçlarına güçlü odaklanmasıyla bilinen ücretsiz indirilebilir bir yazılımdır. Blocs en basitidir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu açılış sayfalarını, promosyon web sitelerini, açılış sayfalarını ve diğer kişisel / iş projelerini başlatmak için kullanılır.

Mac için en iyi yazılımdan emin değilseniz, her sistemi önceden test etmek mantıklıdır. Bireysel projeniz için en iyi sonucu verecek sistemi seçmenin en güvenilir yolu budur.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map