Mobil Cihazlara Uygun En İyi Web Sitesi Oluşturucuları

Mobil Cihazlara Uygun En İyi Web Sitesi Oluşturucuları


Mobil optimizasyon, kullanıcı odaklılık göz önünde bulundurularak oluşturulan herhangi bir web sitesi için olmazsa olmaz hale gelmiştir. Web sitenizin mobil cihazlarda görüntülenme şeklinin nihai sonuç üzerinde doğrudan etkisi vardır – ürün satışlarının etkinliği ve müşteri elde tutma oranları. Mobil cihazlara hazır web siteleri, gelişmiş kullanıcı deneyimi sağlar, ziyaretçilerin web sitelerinde geçirdiği ortalama süreyi artırır ve web sitesi yükleme hızını artırır.

Bu aynı zamanda niş rakipleri üzerinde dikkate değer bir tercih veren projelerin daha iyi SEO optimizasyonuna katkıda bulunur. Bunlar, daha büyük kitleleri hedeflemek ve uzun vadede daha fazla kar elde etmek istiyorlarsa, web sitesi geliştiricilerinin web sitelerinin mobil bir sürümünü tasarlamayı düşünmelerinin temel nedenidir..

Mobil cihazlar için optimize edilmiş web sitelerinin geliştirilmesi söz konusu olduğunda, doğru web oluşturma aracını seçin hem yeni başlayanlara hem de web tasarım uzmanlarına görevi kendi başlarına tamamlamalarına yardımcı olacak. Burası web sitesi kurucularının işe yarayacağı yerdir. Bu hizmetler, kullanıcıların ekran türlerine, boyutlarına ve çözünürlüklerine bakılmaksızın, mobil cihazlarda harika görüntülenecek ileri teknoloji projeler geliştirmelerine yardımcı olmak için özel olarak oluşturulmuştur..

En İyi Mobil Uyumlu Web Sitesi Oluşturucularından 5’ini Test ettik:

 1. Wix – En İyi Ödüllü Web Sitesi Oluşturucu
 2. Elementor / WordPress – Kullanımı Kolay Mobil Web Sitesi Oluşturucu
 3. Weebly – Modern Mobil Uyumlu Web Sitesi Oluşturucu
 4. Mobirise – Mobil Uyumlu Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı
 5. Duda Mobile – En İyi Mobil Web Sitesi Oluşturucu

Listeye dahil olan web sitesi oluşturucuları, mobil uyumlu web sitelerini başlatmayı ve yönetmeyi mümkün kılan en iyi niş temsilcileridir. Bu projeleri başlatmak için gerekli olan birçok özellik ve araç sağlarlar, ancak her biri kalabalığın arasından sıyrılmak için belirli artıları ve eksileri ile birlikte gelir. Projeniz için hangi hizmet daha iyi çalışacak? Bunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Wix – En İyi Ödüllü Web Sitesi Oluşturucu

Wix - En İyi Ödüllü Web Sitesi Oluşturucu

Wix – mobil cihazlara hazır en iyi web sitesi oluşturucusudur. Sistemle başlatılan tüm projeler profesyonel, tam özellikli ve kesinlikle özelleştirilebilir, bu da herhangi bir istisnasız tüm cihazlarda göz atmaya izin verir. Web sitesi oluşturucu, hangi web tasarım uzmanlığı olursa olsun tüm kullanıcılar için sezgisel ve basittir. sahip oldukları kodlama becerileri. Sistemle oluşturulan web sitelerinin daha iyi mobil optimizasyonuna katkıda bulunan ana Wix özellikleri şunlardır:

 • Mobil Editör – Web sitesi oluşturucu, masaüstü proje görünümünü etkilemeden mobil web sitesi sürümlerini birkaç tıklamayla özelleştirmeye izin veren yerleşik mobil düzenleyici ile birlikte gelir. Kullanıcılar web sitelerini tabletler ve cep telefonları için hızlı bir şekilde optimize etmek üzere gösterge tablosunda bulunan sürükle ve bırak araçlarını seçebilir. Çeşitli öğeleri mobil web sitesi düzeninize sığdırmak için yeniden boyutlandırma, yeniden konumlandırma, gizleme ve görüntüleme fırsatı vardır.
 • Mobil Cihazlar için Wix Chat – Sistem, web sitesi sahiplerinin kullanıcılarının sorularını mobil cihazlardan yanıtlamasını sağlayan kullanışlı bir Wix Chat for Mobile Uygulaması sunar. Bu, zamanlarının çoğunu ofislerinden geçiren ve masaüstü bilgisayarlara erişimi olmayan kullanıcılar için kullanışlı bir seçenektir. Hareket halindeyken müşterileriyle etkileşim kurma fırsatına sahip olmak, müşteri sadakatini ve memnuniyet oranını artırabilir.
 • Mobile Hazır Şablonlar – Wix, başlangıçtan itibaren mobil görüntüleme ve özelleştirme için optimize edilmiş çarpıcı bir tasarım koleksiyonuna sahiptir. Wix şablonları koleksiyonu, endüstriye göre sıralanmış ve herkes için tamamen ücretsiz olan 550’den fazla temayı kapsar. Sistemin “mutlak konumlandırma” ilkesini izlediğini ve bu nedenle web sitesi özelleştirme sürecinin ortasındaki tasarımlar arasında geçiş yapılmasına izin vermediğini unutmayın..

Maliyet: Wix, en uygun fiyatlı web sitesi kurucuları çeşitli nişlere ve kullanıcı gereksinimlerine uyacak çeşitli planlar sunar. Sistemin zaman sınırı olmayan ve kullanıcıların hizmetin tüm işlevlerini test etmesine izin veren tamamen ücretsiz bir planı vardır..

Aynı zamanda, ücretsiz Wix aboneliği, web sitenizin performansından en iyi şekilde yararlanmanızı engelleyen çeşitli işlev kısıtlamalarına sahiptir. Bunlar arasında sınırlı miktarda disk depolama alanı, reklam başlığı, Wix alt etki alanı vb..

Bu dezavantajlardan kurtulmak için, mevcut ücretli planlardan biri iki tür abonelikte – Standart ve İşletme / e-Ticaret. En uygun fiyatlı Standart plan size 13 $ / mo, en ucuz Business aboneliği ise 23 $ / mo. Web sitesi oluşturucu ayrıca müşteri sadakatini artırmak için düzenli indirimler ve özel teklifler sunuyor.

Memnun kalmamanız durumunda, kaydolduktan sonraki 14 gün içinde aboneliği iptal etme ve tam para iadesi alma şansı da vardır. Bu durumda, gönderilen tüm içerik korunur, ancak web siteniz ücretsiz aboneliğe düşürülür.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

Elementor / WordPress – Kullanımı Kolay Mobil Web Sitesi Oluşturucu

Elementor / WordPress - Kullanımı Kolay Mobil Web Sitesi Oluşturucu

Elementor – entegre edilebilir, kullanımı kolay bir mobil web sitesi oluşturucu eklentisidir WordPress web sitelerini daha fazla mobil optimizasyon ve özelleştirme için uygun hale getirin. İşlem yeni başlayanlar için bile oldukça anlaşılabilir olduğundan ve yalnızca birkaç dakika sürdüğü için eklentiyi entegre etmek fazla zaman ve çaba gerektirmez. Eklenti kurulumu herhangi bir HTML veya CSS becerisi anlamına gelmez, bu da çoğu kullanıcı için başka bir avantajdır. Elementor’u mobil cihazlara layık bir eklenti yapan özellikler arasında, ilk olarak aşağıdakilerden bahsediliyor:

 • Mükemmel WordPress Uyumluluğu – Elementor, bir WordPress eklentisidir, yani İçerik Yönetim Sisteminin kaliteli web sitesi özelleştirmesi için sunduğu tüm uzantılar, tasarımlar ve eklentilerle tamamen uyumlu olduğu anlamına gelir. Özelleştirmek istediğiniz temayı seçmeniz yeterlidir (ya ücretsiz ya da ücretli) ve çok dilli aracına ve diğer gelişmiş özelliklere erişmek için Elementor’ı entegre etmeye devam edin.
 • Açılır Tasarım Özelleştirme Araçları – Eklenti, farklı açılır pencere formlarının geliştirilmesi için kasıtlı olarak tasarlanmış olan gelişmiş özelleştirme araçlarının tamamını kullanmaya izin verir. Bunlar arasında satış banner’ları, yakalama formları, Merhaba çubukları, duyurular, e-posta abone formları ve daha fazlası bulunur..
 • Gelişmiş Görsel Düzenleme Seçenekleri – Elementor ile sorunsuz ve kolay mobil web sitesi geliştirme için gelişmiş görsel düzenleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bir sayfadaki blokların ve bölümlerin konumlarını ayarlayarak satır içi proje düzenlemesi ile başa çıkmak mümkündür. Yaptığınız düzenlemeler ne olursa olsun, sonuçları yayınlamadan önce görmenizi sağlamak için canlı modda ekranda görüntülenirler.

Maliyet: Elementor, herhangi bir ekstra finansal yatırım yapmadan indirilebilen ve entegre edilebilen ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Ücretsiz Elementor modu, mobil web sitenizin performansını uzun vadede artırabilecek birden fazla özellikten yoksundur. Eklentinin sunduğu özelliklerin tümüne erişmek için ücretli planlarından birine yükseltme şarttır. Ücretli aboneliklerin maliyeti aylık 5 ABD doları ile başlar.

Elementor’u Ücretsiz Deneyin

Weebly – Modern Mobil Uyumlu Web Sitesi Oluşturucu

Weebly - Modern Mobil Uyumlu Web Sitesi Oluşturucu

Weebly – güçlü e-Ticaret odağı, basit ve sezgisel web tasarım yaklaşımı, uygun fiyatlı ve profesyonel masaüstü ve mobil web sitelerini başlatmayı mümkün kılan özelliklerin bolluğu nedeniyle kendini farklı kılan modern, mobil dostu bir web sitesi oluşturucusudur. web tasarım pro değil. Platform bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir ve aynı zamanda gerçekten yüksek bir sonuç elde etmek için bir kod gömme özelliği sunar. Şimdi en dikkat çekici Weebly özelliklerinden bazılarına göz atın:

 • Entegre Mobil Cihazlara Hazır Tasarımlar – Web sitesi oluşturucu, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz bir dizi mobil cihazlar için optimize edilmiş şablonlarla birlikte gelir. Bu şekilde tüm mobil ekranlara ve çözünürlüklere uyum sağlayacak bir proje oluşturabilirsiniz. Gönderilen tüm içerik, tasarım öğeleri ve gezinme işlemleri, masaüstü ve mobil cihazlara uyacak şekilde otomatik olarak yeniden düzenlenir.
 • Mobil Web Sitesi Oluşturucu – Weebly, Android ve iOS için hızlı bir şekilde mobil web siteleri oluşturmanızı sağlayan kaliteli bir mobil sürümle birlikte gelir. Bu, hareket halindeyken web sitelerini yönetme ihtiyacıyla karşılaşan ve masaüstü bilgisayarlarına düzenli erişime sahip olmayan kullanıcılar için kullanışlı bir özelliktir.
 • Sürükle ve Bırak Mobil Editör – Platform, entegre sürükle ve bırak görsel düzenleyicisi sayesinde web sitesi düzenleme işlemini daha basit ve daha kolay hale getirir. Son web sitesi sürümünü yayınlanmadan önce önizleme avantajını kullanarak mobil uyumlu web sitelerini doğru bir şekilde özelleştirmenize yardımcı olur..

Maliyet: Weebly, tüm kullanıcı kategorilerinin bütçesine uyan makul bir fiyat politikası sunar. Sınırsız bir süre boyunca uzanan ücretsiz bir plan var. Bununla birlikte, bazı kısıtlamaları vardır (sınırlı disk depolama alanı, reklamlar, e-Ticaret özelliklerine erişim yok, Weebly alt etki alanı vb..), maksimum pozlama elde etmek için platformun tüm özellik setini kullanmanıza izin vermez. Weebly avantajlarının tamamını kullanmak için, ücretli planlarından birini seçmeniz gerekir. En uygun plan size 4 $ / mo mal olacak, bu gerçekten iyi bir teklif.

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

Mobirise – Mobil Uyumlu Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

Mobirise - Mobil Uyumlu Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

Mobirise – başlangıçta çok az web tasarımı deneyimi olan veya hiç olmayan kullanıcılar için tasarlanmış, mobil uyumlu bir web sitesi oluşturucu yazılımıdır. Sistem, herhangi bir web sitesi türü, stili ve düzeni oluşturmanızı sağlayan bir sürükle ve bırak düzenleyiciyle birlikte gelir. Olarak indirilebilir çevrimdışı yazılım, Mobirise, otomatik olarak tamamlanan ve yalnızca birkaç dakika süren kurulum gerektirir. Yazılım yüklenir kurulmaz web sitenizin geliştirilmesi ve özelleştirilmesine geçebilirsiniz. Platform, masaüstü ve mobil web sitelerinin hazır içerik bloklarının entegre kümesinden başlatılmasına izin verir. Mobil uyumlu projeler oluşturmak için onu değerli bir seçim haline getiren başlıca Mobirise özelliklerinin listesi:

 • AMP Web Sitesi Oluşturucu – Entegre AMP (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar) web sitesi oluşturucu, platformun ayırt edici özelliklerinden biridir. Bu, açık kaynak kodlu bir araçtır. web sitenizin performansını hızlandırın çeşitli mobil cihazlarda. Araç, düzgün ve hızlı yükleme ve projenizde daha fazla çalışma, çekici içerik ekranı ve etkili SEO optimizasyonu sağlar. Mobirise ile çalışırken bu hedeflere ulaşmak için hiçbir programlama becerisine ihtiyaç yoktur.
 • Önceden Tasarlanmış İçerik Blokları – Birçok standart web sitesi üreticisinin aksine, Mobirise tipik şablonlar sunmaz, ancak web sitenize mümkün olan en iyi şekilde uyacak şekilde mobil cihazlar için optimize edilmiş çoklu hazır içerik bloklarının seçilmesine ve entegre edilmesine izin verir. Kendi web sitesi düzeninizi tasarlamak için 150’den fazla demo sayfası ve 50’den fazla blok arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlardan bazıları fiyat listeleri, veri formları, müşteri referansları, ışık kutusu galerileri, kaydırıcılar, videolar / resimler, üstbilgiler, altbilgiler, Google haritaları ve daha fazlasını içerir.
 • İleri Teknoloji Mobil Cihaz Optimizasyonu – Bootstrap 4 çerçevesine dayanan Mobirise, tüm tasarımlarını varsayılan olarak mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Ayrıca, son yayından önce gerekli düzenlemeleri yapmak için projenizin masaüstü ve mobil cihazlarda nasıl görüneceğini önizleme şansı da vardır..

Maliyet: Mobirise bir ücretsiz yazılım, hiçbir abonelik veya deneme sürümü sunmaz. Bununla birlikte, web sitesi oluşturucusunun ücretli tasarımlar koleksiyonu vardır (Her tema için 49 $) ve uzantılar (maliyetleri 49 $ ile 99 $ arasında değişiyor). Paradan tasarruf etmek için, 149 dolara mal olan tam bir Mobirise Kiti satın almak mümkündür. Ayrıca, platform başlangıçtan itibaren herhangi bir entegre barındırma sunmadığından web sitesi barındırma ve alan adı için ödeme yapmanız gerekir. Bu bakımdan, Bluehost size sadece 2,95 $ / mo mal olacak en makul çözüm olacak.

Ücretsiz Mobirise indirin

Duda Mobile – En İyi Mobil Web Sitesi Oluşturucu

Duda Mobile - En İyi Mobil Web Sitesi Oluşturucu

Duda – bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, herhangi bir kodlama olmadan masaüstü ve mobil web siteleri oluşturmanıza olanak tanır. Platform, standart web sitelerini otomatik modda göz atıldıkları mobil cihazların parametrelerine kolayca uyarlayan çoklu kullanıma hazır tasarım özelleştirme özellikleri ve araçları ile birlikte gelir. Bu yaklaşım, sorunsuz ve rahat bir kullanıcı deneyimi sağlar. Platformun işlevselliğine katkıda bulunan özellikler arasında, aşağıdakilerin askere alınması mantıklıdır:

 • Mobil Optimizasyon – Duda, mobil tarama için optimize edilmiş kaliteli web sitelerinin başlatılmasını ve yönetilmesini kolaylaştırır. Sadece projenizin kontrol paneline erişin, gerekli mobil ayarları bulun ve web sitenizi mobil görüntüleme için ayarlayın.
 • Çok Dilde Destek – Web sitesi oluşturucu 55 dilde çok dilli mobil web siteleri oluşturmayı mümkün kılar. Bu web siteleri SEO için optimize edilmiştir ve yönetilmesi de kolaydır. Programlama becerileriniz varsa, ayrı ayrı daha gelişmiş dil ayarları yapmak için her web sitesi sayfasının koduna erişme şansınız olacaktır..
 • Site İçi Aracı – Duda, web sitesi geliştiricilerinin kitle ile ilgili belirli faktörlere bağlı olarak kişiselleştirilmiş içeriğe sahip web siteleri başlatmasını sağlayan akıllı bir InSite aracı ile birlikte gelir. Bunlar arasında coğrafi konum, günün saati, web sitesi tarama amaçları için kullanılan cihaz türü bulunur.
 • Mobile Hazır Şablonlar – Web sitesi oluşturucu, varsayılan olarak mobil cihazlar için optimize edilmiş etkileyici bir tasarım koleksiyonu sunar. Proje uzmanlıklarınız ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen niş kategorilere ayrılmış 100’den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Web sitesi oluşturucunun başka bir avantajı olan şablon değiştirme seçeneği de burada etkinleştirildi.

Maliyet: Duda ucuz bir web sitesi üreticisi değil, ancak planları çeşitli kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirildi. Sistem, işlevselliğini ayrıntılı olarak keşfetmenizi sağlayan 30 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor. Deneme süresinin sonunda maliyeti 14 $ / ay ile başlayan uygun bir ücretli abonelik seçmeniz gerekir. Ayrıca, e-Ticaret projeleri için ayrı bir fiyatlandırma çizelgesi vardır, ancak planların maliyeti, satışa sunmayı planladığınız ürün sayısına bağlıdır..

Duda Mobile’ı Ücretsiz Deneyin

Alt çizgi

Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, uzun süreli hedefleri olan ve gerçekten bir projeyi etkili bir şekilde tanıtmak isteyen tüm web sitesi sahipleri için bir zorunluluktur. Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kolayca erişilebilen web siteleri genellikle daha fazla kullanıcıyı hedeflemeye, daha fazla trafik oluşturmaya ve nihayetinde kâr elde etmeye yardımcı olur.

Yukarıda listelenen tüm hedeflere ulaşmak istiyorsanız, entegre mobil destek olmadan bir web sitesi oluşturucu kullanmak imkansızdır. Bu sistemler, farklı türde mobil kullanıma hazır projeler başlatmalarını sağlamak için tüm kullanıcı kategorileri için özel olarak oluşturulmuştur. Mobil web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, en iyi platformun seçimi belirlediğiniz görevlere dayanmalıdır..

 • Wix her tür proje için mükemmel şekilde çalışacak hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur.
 • Elementor, sırayla, kaliteli bir CMS eklentisine sahip bir mobil web sitesi tasarlamayı umut eden WordPress kullanıcıları için değerli bir seçenektir..
 • Weebly mobil web sitelerini derin özelleştirme seçenekleriyle başlatmayı bekleyen kullanıcılar için iyi bir çözümdür.
 • MobiRise çevrimdışı yazılımla mobil cihazlara hazır bir proje oluşturmak isteyen yeni başlayanlar için akıllı bir seçim olacak.
 • Duda hızlı mobil web sitesi oluşturmak için en iyi seçimdir.

Kişisel mobil web sitesi geliştirme ihtiyaçlarınıza hangi sistem uyuyor? Sadece hedeflerinizi düşünün ve onlara en uygun seçimi yapın.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map