Müzisyenler ve Gruplar için En İyi Web Sitesi Kurucuları

Müzisyenler için Web Sitesi Kurucuları


İster solo bir sanatçı, ister bir grup, bir müzik şirketi veya başka bir şov dünyası temsilcisi olun, bir müzik sitesi açmadan gitmeyeceksiniz. Aslında, en sevdikleri şarkıları, müzik bestelerini ve web’deki müzisyenlerle ilgili bilgileri aramayan hiçbir kullanıcı olması şaşırtıcı değil..

Son zamanlarda yeteneğinizi kitleye sunmaya ve kendi web sitenizi başlatmaya karar verdiyseniz, bir web sitesi oluşturucu kullanmak en basit ve en makul çözüm olacaktır.. Web sitesi oluşturucular kullanımı kolay ve kullanışlı profesyoneller ve teknoloji meraklısı kullanıcılar için. Web tasarım becerileriniz daha karmaşık araçlar kullanmak için yetersizse, tam olarak kaliteli bir müzisyenin web sitesini başlatmak için ihtiyacınız olan şey budur.

Müzisyenler ve Gruplar için En İyi 8 Web Sitesi Oluşturucusunu Test ettik:

 1. Wix – Müzisyenler ve Gruplar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. Bandzoogle – Müzisyenler tarafından Müzisyenler için Oluşturulan Web Sitesi Oluşturucu
 3. WordPress – Ücretsiz Müzik Sitesi Oluşturma Platformu
 4. uKit – En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Yapıcılarından
 5. Bookmark – Kanada AI tabanlı Web Sitesi Oluşturucu
 6. Gator – Müzisyenler için Kullanımı Kolay Web Sitesi Oluşturucu
 7. IM Creator – Çevrimiçi Web Sitesi Oluşturucu (Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar İçin Ücretsiz)
 8. Bluehost – Müzisyenler için En İyi Web Sitesi Barındırma

Müzisyenler veya gruplar için bir web sitesi başlatmak karmaşık değilse, doğru web oluşturma aracını seçin. Yukarıda listelenen web sitesi üreticileri, bu niş DIY web sitesi geliştirme için en iyi çözümlerdir. Bunlardan hangisi web tasarımına en çok ihtiyaç duyacaktır? Projeniz için en iyi seçim hangisi olacak? Bunu bulmak için, zamana dahil olan her platformun yorumlarını okumak için zaman ayırın.

Wix – Müzisyenler ve Gruplar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Müzisyenler ve Gruplar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix – zaten dünya çapında popülerlik kazanmış müzisyenler ve gruplar için en iyi web sitesi kurucusudur. Bunun nedeni, tasarım özelleştirme araçlarının bolluğu, profesyonel ve sezgisel web oluşturma yaklaşımı ve etkili web oluşturma sürecine katkıda bulunan birden fazla üst düzey özelliktir. Sistem, yeni başlayanlar için bile anlaşılabilir olacak kadar kullanıcı dostudur ve aynı zamanda eşsiz WYSIWYG web oluşturma deneyimi sağlar. Bu, web sitesi geliştirmeye hiç katılmamış, karmaşık kodlama nüanslarıyla mücadele etmek istemeyen, ancak ihtiyaçlarını karşılamak için fonksiyonel bir web sitesi başlatmak isteyen reklamverenler için mükemmel bir araçtır. Şimdi ana Wix özelliklerine bir göz atın:

 • Müzik Web Siteleri için Şablonlar. Web sitesi oluşturucu artık en kapsamlı ve etkileyici koleksiyonlardan birine sahip. niş şablonları web siteniz / müzik uzmanlığınızla ilgili seçim yapabilirsiniz. Ele alınan endüstriye bağlı olarak çeşitli tasarım kategorilerine ayrılırlar (Solo Sanatçı, Grup, DJ ve Müzik Endüstrisi burada önemli kategorilerdir). Tüm temalar varsayılan olarak% 100 özelleştirilebilir ve mobil olarak optimize edilmiştir, ancak burada şablon değiştirme seçeneği yoktur.
 • Wix ADI aracı. Eşsiz bir Wix ADI aracı, deneyimsiz müzisyenlerin projelerini herhangi bir kodlama becerisi veya ekstra zaman / para yatırımı yapmadan oluşturmasına olanak tanır. Araç, otomatik modda bir web sitesi daha oluşturmak için sektöre özgü bilgilerinizin gönderilmesini gerektirir.
 • Forum ve Bloglama. Wix sayesinde bir forum bağlamak ve müzisyeninizin web sitesine bir blog ekleyerek ziyaretçilerin sektör güncellemelerinize katılmasını sağlar. Bir forum / blog’u ziyaret ederek, web sitesi kullanıcılarınız diğer hayranlarla iletişim kurabilir, görüşlerini ve haberlerini paylaşabilir, yorum bırakabilir ve tartışma için konu oluşturabilir.
 • e-Ticaret. Müzik grubunuzun / sektörle ilgili öğelerinizi veya aksesuarlarınızı müzisyeninizin web sitesi üzerinden satmayı planlıyorsanız, Wix küçük veya orta ölçekli bir web mağazasının projenize bağlanmasına izin verir. Burası, albümlerinizi, parçalarınızı, aksesuarlarınızı, marka öğelerinizi satabileceğiniz, indirim kuponları, sertifikalar verebileceğiniz ve.
 • Wix Müzik. Ücretsiz widget, entegre Wix App Market’te mevcuttur ve müzik çalarınızın müzisyenin web sitesine eklenmesine izin verir. Bu, hayranlarınızın parçalarınızı dinlemesini, en çok sevdikleri içerikleri akışını ve indirmesini ve hatta doğrudan web sitesinden satın almasını sağlar. Aynı zamanda WAV, FLAC, ALAC dahil olmak üzere farklı formatlarda ses dosyaları yükleyebilirsiniz & MP3, ekran parametrelerini ve genel oynatıcı ayarlarını düzenler. Widget ayrıca belirli parçaların popülerliğini, satış sayısını, indirmeleri, oynatmaları ve diğer ilgili bilgileri bulmak için projenizin ayrıntılı istatistiklerini izlemeyi de mümkün kılar.

Maliyet: Wix’in süresi, herhangi bir terimle sınırlı olmayan ücretsiz bir plana sahiptir. Ücretli planların maliyeti (burada her biri birkaç plan içeren iki tür abonelik var) Standart abonelikler için aylık 13 ABD Doları’ndan ve İşletme / e-Ticaret planları için aylık 23 ABD Doları’ndan başlar. Hepsi prim planları ücretsiz barındırma / alan adı, entegre Google Analytics, profesyonel müşteri desteği, artırılmış depolama alanı vb. içerir. Seçili ücretli plan hakkında hoşunuza gitmeyen bir şey varsa sistem ayrıca 14 günlük geri ödeme seçeneği sunar.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

Bandzoogle – Müzisyenler tarafından Müzisyenler için Oluşturulan Web Sitesi Oluşturucu

Bandzoogle - Müzisyenler tarafından Müzisyenler için Oluşturulan Web Sitesi Oluşturucu

Bandzoogle – “müzisyenler için müzisyenler” tarafından oluşturulmuş özel bir web sitesi kurucusudur. Aslında, platformun ana sloganı budur. Temel olarak gruplar ve müzisyenler için web sitelerini başlatmak / yönetmek için kullanılır ve bu amaçla belirli bir özellik kümesi sunar. Sezgisel ve ilgi çekici bir arayüz, nişe özgü web tasarım araçlarının bolluğu, kapsamlı özelleştirme seçenekleri ve duyarlı müzik şablonları ile sistem, dünyanın her yerinden müzisyenlerin dikkatini hak ediyor. Aşağıda listelenen web sitesi oluşturucu büyük avantajları vardır:

 • Niş Şablonları. Web sitesi oluşturucu, hepsi müzikle ilgili yüzlerce profesyonel duyarlı şablonun özelleştirilmesine izin verir. Tüm temalar ücretsizdir ve rock, folk / country, caz / blues, EDM / DJ / Producer, iş / diğer, şarkıcı / söz yazarı, klasik, kentsel / hip hop, dünya, ritimler ve daha fazlası dahil olmak üzere sektöre göre sıralanmıştır. Gerekli şablonu ayrıntılı olarak görmenizi sağlayan bir önizleme seçeneği vardır. Kullanıcılar ayrıca sıfırdan özelleştirmek için boş bir şablon seçme şansına sahiptir.
 • e-Ticaret. Platform, birkaç tıklamayla müzisyenler ve gruplar için ücretsiz tam özellikli bir web mağazası oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır. Müzik kariyerinizle ilgili çeşitli ürünleri satabileceğiniz yer (albümler, parçalar, indirme kodları, biletler, videolar, posterler, hayranlar için aksesuarlar, dijital dosyalar vb..). Bununla birlikte, genel ödeme / gönderim bilgileri ayarlayabilir, popüler dağıtım platformlarıyla entegre edebilirsiniz vb..
 • Müzik Odaklı Özellikler. Bandzoogle başlangıçta geniş müzik odaklı özellikler yelpazesiyle bilinir. Bunlar arasında güçlü senkronizasyon araçları, sosyal medya hizmetleri, çevrimiçi müzik akışı seçeneği, küresel müzik çalar entegrasyonu, ziyaretçi defteri / forum bağlantısı, geri bildirim araçları, flash görüntü / video koleksiyonları, isabet sayacı, harici hizmetlerin entegrasyonu (Instagram galeri, Twitter, Bandcamp Oynatıcı, Topspin Mağazası, Bandsintown, GigSalad Alıntı Formu, GigSalad İnceleme ve Airbit), posta listelerinin oluşturulması, web sitesi analizlerinin kullanılabilirliği ve raporlardan birkaçından bahsedilmesi.
 • İçerik Blokları. Sistem, türüne bağlı olarak, seçtiğiniz belirli içerik bloklarının konumlarını herhangi bir sayfaya eklemeyi / yönetmeyi / değiştirmeyi mümkün kılar. Böylece, kullanıcılar yaklaşan şovları, konserleri ve sunumları listelemek için bir etkinlik sayfası oluşturabilir ve hayranlarınızın yaklaşan etkinlikler için önceden rezervasyon yapıp bilet satın almalarına izin verebilir. Müzik parçaları bloğunu sektörle ilgili içerikle buraya entegre etmek de mümkündür.

Maliyet: Bandzoogle’ın tamamen ücretsiz bir planı yoktur, ancak ücretsiz deneme süresinin süresi diğer web sitesi oluşturucuları tarafından sunulan süreden daha uzundur. Şu anda, platformun tüm özellik setini test edip ustalaştırabileceğiniz 30 günü oluşturmaktadır. Web sitesi oluşturucusunun maliyeti aylık 8.29 $ ile başlayan üç ücretli planı vardır. Ücretli aboneliklerde belirli sayıda parça bulunur (fotoğraflar) yüklemeler ve web sayfaları, komisyonsuz bir müzik mağazasının kullanılabilirliği, elektronik basın kiti ve diğer inkar edilemez avantajlar.

Bandzoogle’ı Ücretsiz Deneyin

WordPress – Ücretsiz Müzik Sitesi Oluşturma Platformu

WordPress - Ücretsiz Müzik Sitesi Oluşturma Platformu

WordPress – ücretsiz bir müzik web sitesi oluşturmak için olağanüstü bir platformdur. Bu daha karmaşık olan İçerik Yönetim Sistemidir standart web sitesi oluşturucularına kıyasla çünkü kodlama temelleri bilincini ima eder. Sistem ayrıca müzik web sitenizin performansına katkıda bulunan kapsamlı entegrasyon seçenekleri ile birlikte gelir. Yazılımın başlıca faydaları aşağıda listelenmiştir:

 • Müzisyenler İçin Duyarlı Temalar. CMS, oldukça sınırlı yerleşik şablon koleksiyonuna sahipken, birçoğu çevrimiçi olarak kullanılabilir. WordPress işlevinden en iyi şekilde yararlanmak için, orada müzisyenler için en iyi temaları aramak üzere web’e göz atmalısınız. Neyse ki, seçim gerçekten çarpıcı ve gerçekten sevdiğiniz şablonu almanız bir sorun olmayacak.
 • Müzik Web Siteleri için Eklentiler. Müzisyenlerin web siteleri için entegre eklentilere gelince, seçim de harika. Herhangi bir müzisyenin web sitesi için olmazsa olmaz eklentiler Etkinlik Organizatörü, GigPress, MF Gig Takvim, NextGEN resim galerisi, HTML5 jQuery Audio Player, Spotify Master, SoundCloud Master, Daha Sonra Teşekkürler, Yorum Yönlendirme, Yerçekimi Formları, Audiotheme, Cue ve Foxyshop birkaçından bahsetmek.

Maliyet: WordPress’i indirmek ve yüklemek ücretsizdir, ancak üçüncü taraf eklentileri ve temaları entegre etmeden kesinlikle gitmeyeceksiniz. Ya ücretsizdirler ya da ek ücrete tabi olabilirler. Aslında, sık sık ücretsiz şablonlar ve eklentilerle ilişkili dolandırıcılığı önlemek için bunları satın almak daha güvenlidir. Ancak son maliyet, gideceğiniz barındırma sağlayıcısına bağlı olacaktır. Bu konuda, Bluehost seçim için en iyi çözümdür. Bu resmi WordPress sunucusu, birçok avantaj ve özellik ile birlikte gelir (komut dosyaları ve uygulamalar, hızlı web sayfası yükleme hızı, gelişmiş SEO seçenekleri ve pazarlama araçları, birden fazla uygulama sunan kapsamlı pazar vb..) herhangi bir projeyi kolayca barındırmanıza ve yönetmenize yardımcı olacaktır. Hosting sağlayıcısının maliyetine gelince, Bluehost kesinlikle herhangi bir bütçeye uyacaktır. En ucuz plan şu anda yalnızca 2,95 ABD doları / ay.

WordPress’i Ücretsiz İndirin

uKit – En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Yapıcılarından

uKit - En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Yapıcılarından

uKit – müzisyenler ve gruplar için projelerin geliştirilmesi için de harika çalışan en iyi küçük işletme web sitesi üreticilerinden biridir. Sistem, ilk web tasarım deneyiminiz olsa bile, müzik grubunuz veya bireysel müzik siteniz için yaklaşık 30 dakika içinde güvenilir çevrimiçi varlık oluşturmanızı sağlar. Bu, karmaşık web tasarım nüanslarını rahatsız etmek istemeyen müzisyenler için gerçek bir şeydir. Web sitesi oluşturucuyu mükemmel bir çözüm yapan avantajlar şunlardır:

 • Duyarlı Müzik Tasarımları. uKit duyarlı bir koleksiyon ile geliyor müzik şablonları, bunlardan müzik sitenize uygun olanları bulabilirsiniz. Tüm tasarımlar özelleştirilebilir ve web sitesi geliştirme sürecinin herhangi bir adımında temalar arasında geçiş yapmak da mümkündür. Kullanıcıların mobil tarama deneyimini geliştirmek için uKit, uyarlanabilir site görünümü sunar. Projenizin tabletine ve mobil görünümüne ince ayar yapmanıza olanak tanır.
 • e-Ticaret İşlevselliği. uKit entegre e-Ticaret işlevini çeşitli şekillerde gerçekleştirmektedir. Müzikle ilgili ürünlerinizden herhangi birini doğrudan web sitesinde satmayı planlıyorsanız, sistem bir web mağazasını başlatmanıza izin veren iki popüler ve etkili seçenek arasından seçim yapmanızı sağlar. Ecwid eklentisini web sitenize bağlayabilir veya tam özellikli bir web mağazası almak için e-Ticaret widget’ını entegre edebilirsiniz.
 • SoundCloud Entegrasyonu. Kit ile artık SoundCloud entegrasyonu ile müzik / grup web sitenize ses parçaları ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Ayrıca, projenize gelişmiş görsel çekicilik ve işlevsellik kazandırmak için görüntüleri / videoları ekleyebilirsiniz. Ve bu değil. Üçüncü taraf komut dosyaları yüklemeye veya ekstra kodları entegre etmeye gerek kalmadan web sitenizin herhangi bir bloğu için video arka planı oluşturabilirsiniz..

Maliyet: uKit herhangi bir ücretsiz plan sunmuyor, ancak 14 günlük deneme süresi var. Ücretsiz olarak kullanılabilir ve tüm platformun işlevselliğini test etmenizi sağlar. Fiyatlandırma politikasına gelince, herkes için çok uygun. En ucuz planın maliyeti 4 $ / ay ile başlar – bu, platformun stokta bulunan geniş özellik yelpazesi göz önüne alındığında çok ucuzdur. Bunlar arasında özel alan adı bağlantısı, 7/24 profesyonel destek, web sitesi oluşturma fırsatı, ücretsiz barındırma, yüzlerce şablona erişim vb..

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Bookmark – Kanada AI Tabanlı Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark - Kanada AI Tabanlı Web Sitesi Oluşturucu

Bookmark – müzisyenler için en iyi hizmetler listesinde değerli bir konuma sahip olan çağdaş bir Kanada AI Tabanlı web sitesi oluşturucusudur. Sistem, tüm web tasarım zorluklarını en aza indiren Yapay Zeka Tasarım aracı ile birlikte gelir. Web tasarım deneyimi büyük ölçekli web sitelerinin geliştirilmesi için yeterli olmayan müzisyenler için en önemli şey budur. Bookmark, kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan üst düzey özelliklerin bir listesi ile birlikte gelir. Bunlar:

 • AIDA Asistanı. Bu, birkaç dakika içinde otomatik olarak bir müzisyenin web sitesini oluşturabilen web sitesi oluşturucusunun en etkileyici vurgusudur. Sadece bu verileri sağlayın ve Yapay Zeka Tasarım Yardımcısı kendi içeriğinizle dolu çarpıcı ve tam özellikli bir web sitesi oluşturacak.
 • e-Ticaret Motoru. Web sitesi oluşturucu, ürünlerinizi satmak için bir web mağazasını kurmanıza ve daha sonra etkili bir şekilde yönetmenize olanak tanıyan entegre e-Ticaret modülünün kullanılmasına izin verir (hayranlar için albümler, videolar / sesler, aksesuarlar, eşyalar ve hediyelik eşyalar).
 • “Etkinlikler” Bölümü. Yer İşareti, web sitenizin kontrol paneli menüsünde erişilebilen ilgili “Etkinlikler” bölümüne istediğiniz miktarda müzik / bantla ilgili etkinlik eklemenizi mümkün kılar. Etkinlik adınızı, açıklamanızı, genel bilgilerinizi, konumunuzu (bu aynı zamanda Google Haritalar entegrasyonunu da içerir), tarih ve süre, ilgili görseller vb..
 • Sosyal Medya Entegrasyonları. Platform, sosyal medya kanallarını “Sosyal” modül aktivasyonu yoluyla müzik web sitenize entegre etmenizi sağlar. Sosyal ağlardaki hesaplarınıza bağlanan sosyal medya düğmelerini hızlı bir şekilde eklemenizi sağlar. Ayrıca, değerini artırmak ve kullanıcı ilgisini çekmek için seçtiğiniz herhangi bir video arka planını projenizin herhangi bir sayfasına / bölümüne entegre edebilirsiniz..

Maliyet: Bookmark, ömür boyu ücretsiz bir pakete sahiptir. Sistemin ücretli planlarının maliyeti aylık 11,99 $ ile başlar ve en pahalı abonelik için aylık 24,99 $ ‘a ulaşır. Ücretli planlar, ücretsiz alan adı bağlantısı, sınırsız depolama alanı, web sayfaları ve bant genişliği, sistem reklam banner’larının kaldırılması, gelişmiş SEO, premium destek, e-posta bağlantısı, şifre koruması, özelleştirilebilir altbilgiler ve diğer kullanışlı avantajları kapsar.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Gator – Müzisyenler için Kullanımı Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Gator - Müzisyenler için Kullanımı Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Gator – müzisyenler için kullanımı kolay bir web sitesi kurucusudur, bu da yeni başlayanları ve web sitesi geliştirmede o kadar uzman olmayan ancak kaliteli web siteleri oluşturmak isteyen kullanıcıları hedefleyen kullanıcıları oluşturur. Kullanım kolaylığı, sezgisel arayüz, kullanışlı sürükle ve bırak editörü ve bir çok kullanışlı özellik olan Gator, şu anda farklı türdeki projeleri başlatmak ve yönetmek için en popüler ve basit web sitesi üreticilerinden biri olmaya devam ediyor. Şimdi platformun en etkileyici özelliklerinden bazılarına göz atın:

 • e-Ticaret Motoru. Gator, web sitenize bir web mağazası eklemenizi sağlayan entegre e-Ticaret motoruyla birlikte gelir. Müzisyenler, CD’lerini, müzik özelliklerini ve diğer ürünlerini doğrudan web sitesinde satmayı mümkün kıldığından bu özellikten çok faydalanabilirler. Böylece, sizden bir şey satın almak isteyen hayranlar, bunu birkaç tıklamayla yapma şansına sahip olacak, böylece çabalarını ve zamanlarını koruyacaklar. Böyle bir seçeneğin şüphesiz bütçe büyümeniz üzerinde olumlu etkisi olacaktır.
 • HostGator. Web sitesi oluşturucu HostGator paket, yani onunla oluşturulan tüm web siteleri varsayılan olarak sistem sunucularında barındırılır. Bu özellik, bir web sitesine ihtiyaç duyan ve başka bir yerde güvenilir ev sahibi aramak istemeyen müzisyenler için oldukça uygundur..
 • Sosyal Medya Platformları. Web sitesi oluşturucu, Facebook, Twitter veya Instagram gibi popüler sosyal ağlardan içerik yerleştirmeyi mümkün kılar. Bu sosyal ağlarda müzikle ilişkili hesaplarınız varsa, bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için görüntü kitaplıklarını, canlı yayınları ve sosyal medya düğmelerini projenize entegre edebilirsiniz.

Maliyet: Gator’ın ücretsiz bir planı veya ücretsiz bir denemesi yoktur. Bununla birlikte, fiyatlandırma politikası, çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını ve finansal yeteneklerini karşılamak için oldukça ılımlıdır. Web sitesi oluşturucusunun üç ücretli aboneliği vardır, bunun maliyeti 3.84 $ / ay ile başlar ve aynı anda iki yıllık bir abonelik almanız için 9.22 $ / ay’a ulaşır. Gator hakkında memnun olmadığınız bir şey varsa, sistemin 45 günlük tam para iadesi sunduğunu unutmayın..

Gator’ı Ücretsiz Deneyin

IM Creator – Çevrimiçi Web Sitesi Oluşturucu (Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar İçin Ücretsiz)

IM Creator - Çevrimiçi Web Sitesi Oluşturucu (Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Ücretsiz)

IM Creator – yeni nesil bir çevrimiçi web sitesi oluşturucusudur. kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ücretsiz. Sistem, müzisyenler için web siteleri de dahil olmak üzere farklı türde projeler oluşturmaya ve yönetmeye izin verir. IM Creator, kullanımı kolay ve özellik yüklüdür. Makul fiyat politikası, uygun WYSIWYG web sitesi editörü ve tüm web oluşturma sorunlarını azaltan güçlü araçları ile bilinir. Platformla bir müzisyenin / grup web sitesini başlatmak istiyorsanız, inkar edilemez değerlerin listesi aşağıdadır:

 • e-Ticaret Platformu. Web sitesi oluşturucunun tam entegre e-Ticaret motoru. Müzikle ilgili ürünlerinizin çevrimiçi satışlarını artırmak için küçük ve orta ölçekli web mağazaları oluşturmanıza olanak tanır. IM Creator ile çevrimiçi bir mağaza açmak için hiçbir kodlama becerisine gerek yoktur. Sadece bir şablon seçin ve kendinizinkini almak için önerileri izleyin.
 • Blog. Benzer şekilde, IM Creator bir Blog müzisyeninizin web sitesine. Bu, hayranlarınızla iletişimde kalarak yaratıcılığınızı popülerleştirmenin en iyi ve en etkili yollarından biridir. Birden çok blog şablonu, türü, haber yayını yapısı çeşitleri ve diğer önemli blog parametreleri arasından seçim yapmak size kalmıştır.
 • Çok Dilde Destek. IM Creator teklifleri çok dilli destek Bu, web sitenizin çok yönlü dil sürümlerinin geliştirilmesine olanak tanır. Yurtdışından hayranların ilgisi söz konusu olduğunda bu iyi bir fikir.
 • Entegrasyon Seçenekleri. Web sitesi oluşturucu, daha iyi web sitesi performansı ve daha yüksek müşteri akışı sağlayan sosyal medya bağlantılarını, Google Analytics’i, Google Haritalar’ı ve diğer widget’ları ve eklentileri entegre etmeyi mümkün kılar.
 • Müzisyenler İçin Duyarlı Şablonlar. IM Creator, varsayılan olarak duyarlı olan en kapsamlı profesyonel modern şablon koleksiyonlarından birine sahiptir. Bu kullanıcı kategorisi için özel olarak hazırlanmış bir dizi harika tema sunan ayrı bir Müzisyen / Grup web sitesi şablonları bölümü var.

Maliyet: IM Creator reklam öğeleri, sanatçılar, müzisyenler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için tamamen ücretsizdir. Aynı zamanda, en ucuz aboneliği 8 $ / ay maliyetlidir ve girişimciler, barındırma sağlayıcıları ve satıcılar için harika çalışır. Plan, alan adı bağlantısı, sınırsız depolama alanı ve bant genişliği, üstün teknoloji desteği, e-Ticaret işlevselliği ve diğer avantajları içerir.

IM Creator’ı Ücretsiz Deneyin

Bluehost – Müzisyenler için En İyi Web Sitesi Barındırma

Bluehost - Müzisyenler için En İyi Web Sitesi Barındırma

Bluehost – Dünya çapında etkileyici bir üne kavuşan müzisyenler için barındıran en iyi web sitesidir. Platformun en çarpıcı özelliklerinden biri, WordPress’in resmi olarak modern web geliştirme nişinde bulunan en güvenilir, özellik yüklü ve uygun fiyatlı barındırma sağlayıcısı olarak tavsiye etmesidir. Sistem şu anda dünyanın farklı ülkelerinde 5 milyondan fazla web sitesini güçlendirmektedir ve bu sayı her geçen ay artmaktadır. Güvenilir bir barındırma sağlayıcısı arıyorsanız, aşağıdaki özellik listesi kullanışlı olabilir:

 • e-Ticaret Desteği. Platform, çeşitli e-Ticaret projeleri, üst düzey uygulamalar, eklentiler ve widget’lar sunarak her türlü müzik web mağazasını barındırmanıza izin verir. Sistemin sezgisel kontrol panelinde gezinmek kolaydır, platformun kendisi güçlü çalışma süresi oranları, hızlı sayfa yükleme hızı, barındırdığı her projenin maksimum güvenliği ve esnekliğini sağlar.
 • Marketplace Erişimi. Bluehost, müzisyeninizin web sitesi performansını artırabilecek birçok uygulama, eklenti, komut dosyası ve widget ile entegre pazarında gezinmeye izin verir.
 • Pazarlama ve SEO Özellikleri. Platform aynı zamanda proje tanıtımınızın etkinliğini, hedef kitlenin oluşturulmasını ve kâr artışını artıran çok yönlü SEO ve pazarlama stratejileri sunar. Bluehost uzmanları ayrıca web sitesi içeriği ve tasarım yönetimi, PPC ve web sitesi taşıma hizmetleri konusunda da size yardımcı olacaktır.

Maliyet: Bluehost tarafından sunulan tamamen ücretsiz bir plan bulamazsınız. Bunun yerine, barındırma sağlayıcısının fiyatlandırma politikası herkes için makul ve uygun fiyatlı. Barındırma sağlayıcısının tüm özellik setini sağlayan en ucuz Temel Plan’ın maliyeti, 2,95 $ / ay’ı oluşturur. Bu, herhangi bir bütçe ve web sitesi barındırma ihtiyaçlarına uyan çok ucuzdur.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Sonuç olarak

Bir web sitesi, herhangi bir müzisyen için etkili bir olmazsa olmaz araç olabilir, ancak bu sadece gelişmiş işlevselliğe sahip iyi tasarlanmış bir projeyse. Gerçeği kabul edelim: eğer bir müzisyenseniz, programlama temelleri konusunda iyi bir komut sahibi olma şansınız oldukça düşüktür. Web sitesi oluşturucuları devreye giriyor. Bu sistemler basit, kullanışlı ve sezgiseldir. Bu nedenle, deneyimsiz kullanıcılar için harika çalışıyorlar ve olağanüstü web siteleri tasarlamalarına yardımcı oluyorlar.

Müzisyenler veya gruplar için bir web sitesi oluşturmak için web sitesi oluşturucularının listesi oldukça etkileyici, ancak en iyi seçimi yapmak için her bir hizmetin özelliklerinin, artılarının ve eksilerinin farkında olmalısınız. Sonunda memnun kalacağınız en uygun çözüme karar vermek için yayında incelenen tüm sistemleri test etmek mantıklıdır.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map