Sanatçılar için En İyi Web Sitesi Kurucuları

Sanatçılar için En İyi Web Sitesi Kurucuları


Çevrimiçi olmaya ve hayran kitlenizi büyütmeye hazırsanız, bir sanatçının web sitesi yararlı bir araç haline gelecektir. Başarılı bir şekilde oluşturmayı başarırsanız, işinizden kar elde etme şansınız sonunda artar.

Gerçekle yüzleşelim: çoğu sanatçının böyle bir isteği olsa bile karmaşık web tasarım nüanslarını öğrenecek zamanı yoktur. Yaratıcı yaşamları, sergileri ve sunumları ile meşgul olduklarında, temel bilgileri öğrenmeye gerek kalmadan bir DIY web sitesi oluşturmalarına izin verecek basit ve anlaşılır bir araca ihtiyaçları var..

Bir web sitesi oluşturucuyu sanatçılar için web siteleri başlatmak için en iyi seçenek yapan şey budur. Bu hizmetler kullanıcı dostu, uygun fiyatlı ve kullanışlıdır. İşlevsel ve çekici bir web sitesi çalıştırmak için gereken zaman ve çabayı azaltmaya yardımcı olurlar.

Önemli olan, bir projeyi kendi başınıza tamamlamak için bir web tasarım uzmanı olmanıza gerek yok. Kaliteli bir web sitesi oluşturucusuyla, sanatçının web sitesi bir profesyonel tarafından tasarlanan bir web sitesinden daha kötü (veya daha iyi) görünmeyecektir.

Web oluşturma amaçlarınız için etkili bir şekilde kullanabileceğiniz en popüler web sitesi oluşturucularını incelemenin zamanı geldi.

Sanatçılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucularından 10 tanesini test ettik:

 1. Wix – Sanatçılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Bir Sanatçı Web Sitesi Yapmak için ÜCRETSİZ CMS
 3. Shopify – Online Sanat Satmak için En İyi e-Ticaret Platformu
 4. Weebly – Ücretsiz Sanatçı Web Sitesi Oluşturucu
 5. uKit – En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu
 6. Bookmark – Sanatçılar için AI Tabanlı Web Sitesi Oluşturucu
 7. Adobe Portfolio – Sanatçılar için Kişiselleştirilmiş Portfolyolar
 8. Format – Kullanımı Kolay Portföy Web Sitesi Oluşturucu
 9. Ning – Kişisel Sosyal Ağınızı Oluşturun
 10. Heek – İşletmenizi İnternet’e Getirmenin En Kolay Yolu

Sanatçılar için bir web sitesi başlatmak ve yönetmek için kullanabileceğiniz gerçekten şaşırtıcı web oluşturma araçlarıyla, en çok ihtiyaç ve beklentilerinize uyan birini seçmek kesinlikle o kadar kolay değil.

Sorunun tek olası çözümü, işlevselliklerini, tasarım özelleştirme yaklaşımlarını, kullanım kolaylığını, rahatlığı ve fiyatlandırma politikasını karşılaştırmanıza izin vermek için yukarıda belirtilen sistemlerin her birini gözden geçirmektir. Tam olarak yapacağımız şey bu.

Wix – Sanatçılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix web sitesi oluşturucu

Wix – hemen hemen hiçbir zaman yüksek kaliteli bir web sitesi almak isteyen sanatçılar için en iyi web sitesi oluşturucu ve barındırma. Sistem güçlü bir özellik seti, görsel düzenleyici, sezgisel arayüz ve profesyonel özelleştirilebilir sektöre özgü şablonlarla birlikte gelir.

Gelişmiş ile Wix ADI teknolojisi, yaratıcı yaşamınız hakkında bilgi göndererek ve çalışmalarınızın galerisini ekleyerek üst düzey sanatçıların web sitesini oluşturabilirsiniz. Sistem otomatik olarak gerisini halleder ve sizin için profesyonel bir web sitesi oluşturur. Kendiniz herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz, burada bulunan standart düzenleyiciyi kullanabilirsiniz..

Wix, web sitenize bir blog bağlamanızı sağlar. Bazı eserlerinizi satışa sunmak veya hediye çeki, indirim ve diğer özel teklifleri vermek gibi bir niyetiniz varsa, web mağazası oluştur bu amaçla.

Ücretsiz entegre edilebilir Wix Sanat Mağazası widget’ı Uygulama marketi sanat eserlerinizi doğrudan web sitesinde sunmak, tanıtmak ve satmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Sadece fotoğrafları yükleyin, fiyatları belirtin, ödeme seçeneklerini ayarlayın ve satışa başlayın. Diğer widget’lar (Etkinlik Takvimi, Wix Pro Galerisi, Wix Etkinlikleri, Wix Video, Hediye Kartı) web sitenizin işlevselliği üzerinde de olumlu etkisi olacaktır. Bunun dışında Wix, sanatçı web siteleri için zengin, mobil kullanıma hazır ve tamamen özelleştirilebilir şablon seçenekleri sunar.

Maliyet: Wix, ücretsiz olarak başlamak isteyen kullanıcılar için ömür boyu sıfır maliyet planına sahiptir. Ayrıca standart ve işletme / e-ticaret web siteleri için ayrı aboneliklere sahiptir. Standart planların maliyeti (burada 4 tane var) ile başlar $ 13 ulaşmak için Aylık 39 $. İşletme / e-Ticaret abonelikleriyle ilgili olarak, en ucuz plan size mal olacak $ 23 / ay, en pahalı çözüm ise 500 $ / ay üst düzey Kurumsal plan için.

Wix ile Ücretsiz Deneyin

WordPress – Bir Sanatçı Web Sitesi Yapmak için ÜCRETSİZ CMS

WordPress web sitesi oluşturucu

WordPress – sanatçılar tarafından kullanılan en popüler ve fonksiyonel İçerik Yönetim Sistemlerinden biridir. Sistem, web sitesi kurucularına göre daha karmaşıktır ve web tasarım becerileri hakkında bilgi içerir. Ayrıca, sonuç üzerinde olumlu etkisi olan kapsamlı entegrasyon seçenekleriyle birlikte gelir.

WordPress’li sanatçılar için web siteleri oluşturmak daha fazla zaman alıyor, ancak sonuç buna değer. Sistemin bir dizi yerleşik şablonu ve eklentisi vardır, ancak bu büyük ölçekli bir proje başlatmak için yeterli değildir. Web tasarım sürecinden en iyi şekilde yararlanmak için web’e göz atmanız ve web sitenize daha fazla entegre edilmek üzere ekstra temalar ve eklentiler seçmeniz gerekir. WordPress için en popüler eklentilerden bazıları şunlardır: NextGEN Galeri, İzlenebilir Sosyal Paylaşım Simgeleri, SEO Dostu Resimler, Daha Sonra Teşekkür Ederim, Yoast, Üst Düzey Güvenlik Denetleyicisi, GigPress ve Etkinlik Takvimi.

Maliyet: WordPress kullanımı tamamen ücretsizdir. Ancak web sitenizi çevrimiçi duruma getirmek için barındırma ve alan adı entegrasyonuyla ilgilenmeniz gerekir. En ucuz web sitenizi barındırmanın maliyeti Örneğin, yer planı planı Aylık 3,95 ABD doları. Kaliteli eklentiler ve şablonlar da ek ücrete tabidir.

WordPress’i Şimdi Deneyin

Shopify – Online Sanat Satmak için En İyi e-Ticaret Platformu

Shopify Ana Sayfası

Shopify – kendini nişinde en iyi sistem olarak öne çıkaran e-ticaret yazılımıdır. Platform, eserlerini çevrimiçi satmak isteyen sanatçılar için profesyonel web mağazaları oluşturmayı mümkün kılıyor. Burası, bir ürün galerisiyle portföy oluşturabileceğiniz ve böylece kullanıcıların reklam öğesi koleksiyonunuzdan istenen öğeleri seçmesine olanak tanıyabileceğiniz yerdir..

Yazılım, kapsamlı entegrasyon ve senkronizasyon seçenekleriyle bilinir. Web mağazanızı başlattıktan sonra, örneğin müşteri ve satış istatistiklerini, en çok satan ürünleri, ödeme, vergi ve gönderim bilgilerini vb. İzlemek için pazarlama platformlarından veya muhasebe yazılımlarından biriyle senkronize edebilirsiniz..

Shopify ayrıca Canlı Görünüm özelliğini de sunar web mağazanızın performansını, müşteri akışını, dönüşüm oranlarını, yerleri ve ziyaretçi kaynaklarını, satış hacimlerini, günlük satış tutarlarını ve kar büyümesini, sipariş sayısını ve ürün görüntülemelerini ve sanatçı web siteniz için önemli olan diğer birçok parametreyi izlemeyi mümkün kılar.

Ayrıca, web sitesi oluşturucu ürünle ilgili özelliklerin bolluğu ile birlikte gelir. Birden fazla ürün listesi, açıklamaları, ayrıntılı yorumları, çekici vitrinleri vb. İçeren portföyler oluşturabileceksiniz. Yazılımın en önemli özelliklerinden biri Artırılmış Gerçeklik Özelliği 3D modunda satışa sunulan yüklenen ürünleri görmenizi sağlar. Bu, müşterilere ne satın alacaklarını daha iyi anlamalarını sağlar.

Sistem ayrıca, Shopcodes App Market’te mobil satın alma işlemlerini basitleştirmek için. Benzersiz QR kodları kullanarak müşteriler, ilgilendikleri ürün sayfalarına veya doğrudan ödeme prosedürü sayfalarına yönlendirilir.

Shopify Uygulama Pazarı işlevselliğini ve müşteri katılım oranını artırmak için sanatçı web sitenize entegre edebileceğiniz zengin bir widget ve eklentiler yelpazesi ile birlikte gelir. Burada bulunan uygulamalar ücretsiz ve ücretli olup, web sitenize kolayca başlamanıza yardımcı olabilir. Son olarak, Shopify en etkileyici ve kaliteli koleksiyonlarından birine sahiptir. duyarlı, tamamen özelleştirilebilir şablonlar. Sadece yaratıcı ihtiyaç ve tercihlerinize uygun olanı seçin ve projenizi başlatmak için devam edin!

Maliyet: Shopify, aboneliklerinden birini seçmeden önce yazılımın avantajlarını test etmenizi sağlayan 14 günlük ücretsiz bir denemeye sahiptir. Sistem ayrıca maliyeti ile başlayan dört ücretli plana sahiptir. 9 $ / ay ve yukarı çıkıyor 299 $ / ay. Shopify işlemsiz bir sistemdir, ancak web mağazalarında kredi kartlarını kabul etmek için Shopify Payments’ı seçen kullanıcılar için kredi kartı işlemleri ücretlendirir.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Weebly – Ücretsiz Sanatçı Web Sitesi Oluşturucu

Weebly

Weebly – kolay kullanımlı bir bulut web sitesi oluşturucusudur, özellik seti sanatçılar için web sitelerini başlatmak ve düzenli olarak güncellemek için fazlasıyla yeterlidir. Platform son zamanlarda e-Ticaret uzmanlığı kazandı, ancak burada başka proje türlerini (portföyler dahil) başlatmak da mümkündür. Weebly, sürükle bırak editörü ve proje oluşturma işleminizin tüm sürecini kontrol etmenizi sağlayan bir “kutu” model yapısı ile birlikte gelir.

Yukarıda belirtildiği gibi, Weebly artık güçlü e-Ticaret uzmanlığı, Bu da kaliteli portföyler oluşturmak isteyen sanatçılar için bir bonus. Sistem, müşterilerinizin memnun kalması için ödeme ve gönderim ayrıntılarının kontrolünü koruyarak, işlerinizi çevrimiçi satmaya başlamanıza olanak tanıyan bir dizi özellik sunar.

Web sitesi oluşturucu, reklam öğelerinin aralarından seçim yapabileceği birden çok düzen de sunar. Projenize yeni bir sayfa eklerken, bunun için belirli bir düzen seçebileceksiniz. Bunlar ana sayfa ve Hakkımızda bölümlerini, kişileri, galerileri ve daha fazlasını içerir. Web sitesi oluşturucu, gelişmiş olması nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor görüntü düzenleme seçenekleri ve kullanılabilirliği video barındırma. İşlerinizin fotoğraflarını, sergi veya şovlardan video sunumlarını ve benzeri projeler eklerken, bu özellikler kesinlikle sizin için kullanışlı olacaktır..

Sanatçı web sitenize gelişmiş işlevsellik ve üst düzey tasarım vermek istiyorsanız, erişmeye devam edin Weebly Uygulama Merkezi. Burada birden fazla uygulama, eklenti ve uzantıyla karşılaşacaksınız (LiveChat, Call-out-Box veya Etkinlik Takvimi gibi, örneğin), entegrasyonu kesinlikle müşterinin dikkatini çekecek ve koruyacaktır.

Weebly ayrıca, duyarlı şablonlar reklam öğelerinin yanı sıra gelişmiş Form Oluşturucu, potansiyel müşterileri hedeflemek için çevrimiçi anketler ve iletişim formları oluşturmanıza olanak tanır.

Maliyet: Weebly, ilk hizmet keşfi söz konusu olduğunda iyi çalışan ücretsiz bir plana sahiptir. Ayrıca, standart ve e-Ticaret web siteleri için abonelikler sunar. En ucuz plan size mal olacak 4 $, en pahalı Performans planı 38 $ her ay.

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

uKit – En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Oluşturucu

uKit web sitesi oluşturucu

uKit – sanatçıların güzel portföyler oluşturmak için ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi sunan kodsuz bir sistemdir. UKit tüm türlerin reklam öğelerine hitap ettiği için kendinizi ifade edebileceğiniz yaratıcı yollarla ilgili herhangi bir sınırlama yoktur. Ukit ile, tam anlamıyla bir saat içinde tam özellikli bir web sitesi oluşturabilir ve kendi içeriğinizle doldurabilirsiniz..

Web sitesi oluşturucu sezgisel bir şekilde geliyor sürükle ve bırak web sitesi editörü, sanatçılar için birinci sınıf web siteleri tasarlamanıza ve yönetmenize olanak tanıyan kullanışlı gösterge tablosu ve yardımcı yönergeler. UKit’in sadece sanat eserlerinizi sergilemekle kalmayacak, aynı zamanda e-posta formları ve LiveChat, bloglama ve hatta e-Ticaret yoluyla web sitesi ziyaretçilerinizden bilgi toplama da dahil olmak üzere diğer işlevleri gerçekleştirmenize izin verdiğini belirtmek gerekir. Geliştirme süresini kısaltmak için, uKit, sanatçı web siteleri oluşturmak için uygun şablonlarla karşılaşabileceğiniz bir dizi duyarlı tema sunar.

Maliyet: En ucuz uKit planı 4 $ aylık, en pahalı abonelik maliyetleri 12 $ her ay. 14 günlük deneme süresi boyunca ücretli özellikleri ücretsiz olarak test edebilirsiniz.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Adobe Portfolio – Sanatçılar için Kişiselleştirilmiş Portföy Web Sitesi

Adobe Portföyü

Adobe Portfolio – adı zaten kendisi için konuşan bir platformdur. Sistem, fotoğrafçılar, sanatçılar ve içerik oluşturucular için özellik yüklü portföy web sitelerinin geliştirilmesi için harika çalışıyor. Adobe Portfolio’nun ilk kez başlayanlar için ustalaşması kolay değildir, ancak biraz çaba ve zaman harcadığınızda, sonunda kaliteli bir sanatçı web sitesi başlatabilirsiniz..

Birden fazla rakibinin aksine, Adobe Portfolio’da çalışmalarınızı web sitesi üzerinden satmanıza olanak tanıyan entegre bir e-Ticaret motoru yoktur. Öte yandan platform, kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan bazı temel özellikler sunuyor. Kolay sağlar proje ithalatı portföy resimlerinizi yüklemek için Photoshop Lightbox, Adobe Stock veya Behance ile basit ve hızlı entegrasyona olanak tanır.

Otomatik Görüntü Boyutlandırma Adobe Portfolio ile ilgili beğenebileceğiniz başka bir özelliktir. Hizmetin, yüklenen görüntüleri projenize en uygun hale getirmek için otomatik olarak sığacağı anlamına gelir. Web sitesi oluşturucu, her biri için ayrı sayfalar oluşturarak sınırsız fotoğraf koleksiyonunun yüklenmesine izin verir. Bu, tarama için çok uygundur ve portföyünüze mantıksal olarak yapılandırılmış ve iyi düzenlenmiş bir görünüm verir..

Adobe Portföyü görüntü sürümlerinizi otomatik olarak senkronize eder ve ne sıklıkta düzenlerseniz veya değiştirirseniz değiştirin anında görüntüler. Her fotoğrafı düzenlemeye karar verdiğinizde sistem tüm yeni düzenlemeleri günceller.

Maliyet: Adobe Creative Cloud yazılımının ürünü olan Adobe Portfolio, tüm sistem kullanıcıları için ücretsizdir. Ancak, tüm üçüncü taraf kullanıcılar için hizmet ödenir. Üç abonelik sunar. $ 9.99 ve kadar $ 52.99 her ay. Ayrıca, size maliyeti olabilecek bir alan adı satın almanız gerekeceğini unutmayın. 10 $ için 20 $ yıl başına.

Adobe Portfolio’yu Ücretsiz Deneyin

Format – Kullanımı Kolay Portföy Web Sitesi Oluşturucu

Biçim

Biçim – Farklı sanat eserlerini sergilemek için etkileyici projeler oluşturmayı mümkün kılan sanatçılar için özel bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, görsel bir editörle birlikte gelen ve sektöre özgü bir dizi özellik sunan ilerici bir portföy web sitesi oluşturucu olarak konumlandırılmıştır. Hizmet, becerilerini, ürünlerini ve hizmetlerini etkili bir şekilde tanıtmak için fotoğraflarını ve sanat eserlerini web sitesi biçiminde sunmak isteyen sanatçılar için harika çalışacaktır..

Web sitesi oluşturucu, dijital veya fiziksel sanat eserleri satmanıza izin veren entegre bir web mağazasına sahiptir. Burası, ürün çeşitliliğini düzenli olarak güncelleyebileceğiniz, ödeme ve teslimat seçeneklerini ayarlayabileceğiniz yerdir. Sistem aynı zamanda kullanıcı etkileşimini ve yaratıcı sürece katılımı artırmak için bir blogun başlatılmasına ve sanatçının web sitesine bağlanmasına izin verir.

Fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde yayınlamak ve düzenlemek için ayrıca Adobe Lightroom veya Format Publisher eklentisini indirebilir veya yükleyebilirsiniz.. Mobil iPhone uygulamanızı kullanarak web sitesi galerilerine fotoğraf yüklemek de mümkündür. Sonuç olarak, Biçim üç tür web sayfası oluşturmaya izin verir – Galeri, Özel Sayfalar ve Koleksiyon. Ortaklarınızla işbirliği içinde bir proje oluşturmayı planlıyorsanız, belirli web sitesi bölümlerini etkinleştirmek / devre dışı bırakmak ve bunlara erişimi değiştirmek için Yazım Denetleme Bölümüne ulaşabilirsiniz..

Maliyet: Format’ın 14 günlük ücretsiz deneme sürümü ve maliyeti üç arasında değişen üç ücretli planı vardır. 6 $ ve 25 $ Dahil olan özelliklere bağlı olarak aylık.

Formatı Ücretsiz Deneyin

Bookmark – Sanatçılar için AI Tabanlı Web Sitesi Oluşturucu

Yer imi

Bookmark – bir sanatçının web sitesini bir servet harcamadan kolayca başlatabileceğiniz bir web sitesi oluşturucusudur. Tasarım veya kodlama becerilerine sahip olmak zorunda değilsiniz. Web sitesi oluşturucu, zengin bir özellik kümesi sağlayarak sezgisel web oluşturma deneyimi sağlar – tam olarak profesyonel olmayanların ihtiyacı olan şeydir.

AIDA Asistanı bir sanatçının web sitesini birkaç dakikadan daha kısa sürede otomatik olarak tasarlayabilen en iyi Yer İşareti özelliğidir. Yapmanız gereken tek şey, web sitesinde görüntülenmesini istediğiniz içeriği göndermek ve sonucu izlemek.. Web sitenizin ziyaretçilerini etkilemek için, sistem hikayenizi anlatmak için benzersiz bir video arka planı ayarlamanızı sağlar.

Olumlu görsel izlenim yaratmak için ücretsiz resim ve video yüklemek de mümkündür. Yer İşareti Fotoğraf Düzenleyicisi, yüklenen fotoğrafları web sitenizin yapısına göre ayarlamak için düzenlemenizi sağlar. Dahası, Bookmark, sanat eserlerinizi, hediyelik eşyalarınızı veya marka aksesuarlarınızı satmak için bir çevrimiçi mağaza başlatmak ve yönetmek için kullanabileceğiniz entegre bir e-Ticaret modülü sağlar.

Maliyet: Bookmark’un ücretsiz bir planı ve iki ücretli aboneliği vardır. Maliyetleri $ 11.99 ve $ 24.99 yıllık faturalandırıldığında aylık. Aylık ödemeler yapmaya karar verirseniz, ödenen planların maliyeti 15 $ ve 30 $ buna göre aylık.

Ücretsiz Bookmark’ı deneyin

Ning – Kişisel Sosyal Ağınızı Oluşturun

Ning

Ning – portföyünüzü sergilemek ve yeteneğinizi geliştirmek için kendi sosyal ağınızı oluşturmanıza olanak tanıyan bir platformdur. Sistem, bireysel topluluk yönetimi özelleştirmesine izin verir ve çok yönlü sosyal medya entegrasyon seçenekleri sunar. Üstün görsel tasarım sağlamak, dikkat çekici içerikler oluşturmak ve markanızı geliştirmek için burada kendi web sitenizi ücretsiz oluşturabilirsiniz. Bugün itibariyle, 2 milyondan fazla ağ NING kullanarak sandık haline geldi ve bu sadece iyi bir başlangıç!

Sistem entegre bir e-Ticaret motoru etkin trafik kazancı sağlar. Gidip gitmeyeceğiniz bir web sitesi başlat, bir blog, sosyal medya ağı vb., entegre sistem özellikleri nedeniyle bu blogdan kar elde edebilirsiniz. Senin için önemli olan ne kodlama becerisine sahip olmak zorunda değilsiniz platform ile çalışmaya başlamak. Sürükle ve bırak ağ oluşturucu, profesyonel bir web sitesini neredeyse hiç vakit kaybetmeden kolayca başlatmanızı sağlar.

Ning.com izin verir Sosyal bütünleşme. Sisteme kaydolduktan sonra Twitter, Facebook, Google, LinkedIn ve daha fazlası gibi önde gelen sosyal medya platformlarına kaydolabilirsiniz – liste oldukça uzundur. Çok kanallı etkileşimi artırmak için diğer sosyal medya kaynaklarından ve RSS özet akışlarından gelen içeriği Etkinlik Özet Akışınıza entegre edebilirsiniz.

Temel Ning araç kiti şu anda birden fazla gelişmiş içerik yönetimi özellikleri, Google Grupları, Analytics, Fotoğraflar, Videolar, Bloglar, Forumlar, Anketler, Etkinlikler ve daha fazlası gibi. E-Ticaret platformunun yanı sıra, analitik araçlar trafiğinizi, dönüşümlerinizi ve etkinlik başarınızı takip etmek için, MailChimp E-posta Otomasyonu etkili e-posta kampanyaları başlatma ve otomatik e-posta listelerini, Yayın ve özel mesajlaşma özelliğini ve diğer inkar edilemez avantajları yönetme seçeneği.

Maliyet: Ning.com, gideceğiniz herhangi bir abonelik için 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Sonuç olarak, sistemin üç ücretli planı vardır, maliyeti ile başlar 25 $ / ay ve ulaşır 99 $ / ay. Tüm yıl için aynı anda ödeme yaparken abonelik maliyetinizin% 20’sine kadar tasarruf edebileceğinizi unutmayın.

Ning’i Ücretsiz Deneyin

Heek – İşletmenizi İnternet’e Getirmenin En Kolay Yolu

Heek

Heek– Sanatçı web sitenizi etkili bir şekilde kullanmaya başlamanıza yardımcı olacak ayrıntılı yönergeler ve eğitimler içeren ücretsiz ve kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem AI-powered sohbet seçeneği ile sizin için kaliteli bir web sitesi oluşturduğu için. Heek’in daha fazla kullanacağı bilgileri sağlamak için sohbette listelenen soruları yanıtlayın ve sizin için kişiselleştirilmiş bir portföy başlatın. Bu gerçekten çok basit ve şaşırtıcı derecede ilginç!

Gücünü kullanarak yapay zeka, Heek, web sitesi oluşturma sürecinin ana aşamalarında size rehberlik eder, birçok adım adım öğretici sunar ve web sayfası yapısı, içerik, resimler, medya dosyaları ve portföy oluşturma konusunda önemli olan diğer öğeler hakkında yararlı öneriler sunar.

Web sitesi oluşturucu inanılmaz bir şekilde basit web sitesi düzenleme süreci ultra basitleştirilmiş komutlarla (sadece yaklaşık 10 tanesi vardır), gerçek zamanlı düzenleme ve WySIWYG web tasarım deneyimi, kolay içerik yönetimi vb..

Hizmetin şablon koleksiyonuna göz atarken, her türlü kariyer için çoklu duyarlı tasarımlar. Hepsi önceden tasarlanmış HD görüntüler, metinler, medya dosyaları ve diğer içerik türleriyle birlikte gelir. Sadece hangi nişe odaklandığınızı belirtin ve Heek size ihtiyaçlarınıza en uygun şablonu önerecektir.

Heek, güvenli ve ücretsiz barındırma, Google Analytics istatistikleri, alan adı rezervi veya kendi, çevrimiçi iletişim formları, sosyal ağ vb. içerik yönetimi seçenekleri, ekip sayfası ve fiyatlandırma sayfası oluşturma, menü görüntüleme, ürün kataloğu, hizmetler / portföy sunumu, program görüntüleme, YouTube / Vimeo / Twitch / Dailymotion video entegrasyonu, blog oluşturma, Google Haritalar entegrasyonu, biyo ve blog oluşturma, müşteri referansları ekranı, stok fotoğrafları, portföy oluşturma özelliği ve daha fazlası.

Maliyet: Web sitesi oluşturucu, maliyeti oluşturan bir İş planına sahiptir. 19,9 $ / ay ve maliyeti kullanıcıların ihtiyaçlarına göre bireysel olarak uyarlanan Herşey Dahil Planı. Herhangi bir nedenle hizmetlerden veya planlardan memnun değilseniz, Heek 14 günlük para iade garantisini garanti eder.

Heek’i Ücretsiz Deneyin

Harika Bir Sanatçı Portföyü Web Sitesinin Özellikleri Nelerdir??

Bir sanatçı olarak, başlıca sanat trendlerinin ne kadar talepkar ve hızlı bir şekilde değiştiğine dair ilk elden bilgiye sahipsiniz. Bu, bir sanatçı portföy web sitesi oluşturmanın yaratıcılığınızı çevrimiçi hale getirmek değil, aynı zamanda trafik çekmek ve kar elde etmekle ilgili olduğu anlamına gelir. Çoğu freelancerın ve bağımsız sanatçının projelerine başlarken izlediği hedeflerden biri budur.

Bir web sitesi oluşturmak, işinizi sergilemenin ve tüm portföyü tek bir yerde görüntülemenin en iyi yoludur. Ayrıca potansiyel müşterilerle iletişim halinde kalmak için kendiniz, yaratıcı yaklaşımınız, içinde çalıştığınız stiller ve kişileriniz hakkında da bilgi vermeniz beklenmektedir. Bu nedenle, herhangi bir portföy web sitesinin sahip olması gereken unsurlara dikkat çekmek mantıklıdır:

 • Duyarlı tasarım

  Tasarım harika duygular uyandırır ve kullanıcıları daha fazla web sitesine göz atmaya teşvik eder. Portföy tasarımınız ne kadar etkileyici olursa, kullanıcıların dikkatini çekme ve sahip olduğunuz kalabalığın arasından sıyrılma şansınız o kadar artar. Web sitenizin, kullanıcıların çeşitli cihazlardan göz atmasına olanak tanıyan duyarlı bir tasarıma sahip olduğundan emin olun. Trafik akışınızı artırmanın kesin yolu budur.

 • İlgi Çekici ve Değerli İçerik

  Bir portföy web sitesinin geliştirilmesi söz konusu olduğunda, tasarım işin sadece yarısıdır. Olması gereken bir diğer parçası da içerik. Portföyünüz, düşünülemez unsurların listesini içermemelidir. Bunlar, kendi biyografinizi, portföy bölümünüzü, kişilerinizi, müşteri referanslarınızı, video ve fotoğraf galerilerinizi sergilerinizden ve sanat gösterilerinizden, fiyatlandırma politikasından ve elbette potansiyel müşterilerinizin sizden satın almasını sağlayan harekete geçirici mesaj seçeneğinizdir..

  Oh, ve web sitesi terk oranı zaman unutmayın. Kullanıcıların fikirlerini oluşturmak ve projenizin daha fazla göz atmaya değip değmeyeceğine karar vermek için genellikle yaklaşık 3,5 saniye gerekir. İçeriği bu kadar değerli ve önemli yapan da budur.

 • Portföy Kalitesi

  Sanatçı web siteleri oluşturmak söz konusu olduğunda, portföy kalitesi bir önceliktir. Çalışmalarınızı başka nasıl avantajlı olarak gösterebilirsiniz ve kullanıcılar yeteneğinizle ilgili tarafsız düşüncelerini başka nasıl oluşturabilir? Dolayısıyla, portföyünüz sanatçı web sitenizin odak noktası olmalıdır – hedef kitlenin neler yapabileceğinizi görmek ve sizden satın almaya hazır olup olmadıklarına karar vermek için gitmeleri gereken yer.

  Tüm fotoğraflarınızı portföy bölümüne eklemek mantıklı değil – sadece özel ilgiyi hak eden ve koleksiyonunuzun asıl vurgusu olanları seçin – içtenlikle gurur duyduğunuz olanlar. Reklam yalnızca yüksek kaliteli fotoğraflar ve bunları açıklamayı unutmayın.

 • Hedef Kitle ile Bağlantı

  Sanatçı web sitesi oluşturma işleminizin ana amacı hedef kitlenin oluşturulması ve kâr artışı olduğu sürece, web siteniz aktif iletişimi teşvik eden unsurları içermelidir..

  Bir blog, forum, tartışma panosu, anket, yorum bölümü veya kullanıcılarla iletişim kurmanıza olanak tanıyan başka bir portföy web sitesi öğesi ekleyerek dönüşüm oranlarını potansiyel olarak artırabilirsiniz.

  Yukarıda görüldüğü gibi, değerli bir sanatçı web sitesi belirli unsurlar olmadan düşünülemez. Web sitesi oluşturucuların kullanımı bu görevi sizin için basitleştirecektir, çünkü bu sistemler genellikle entegre özellik seti ve tasarım için gerekli araçların listesi ile birlikte gelir ve profesyonel bir portföy projesini teşvik eder. Sizin için en uygun sistemi seçin ve web sitenizde çalışmaya başlayın.

Sanatçı Portföyü İçin Hangi Web Sitesi Oluşturucu En İyisi?

Bir portföy projesi başlatmak için kullanabileceğiniz hem popüler hem de daha az bilinen birçok web sitesi üreticisi vardır. En iyi web oluşturma aracını seçerken gidebileceğiniz en iyi seçenek, üst listemize dahil olan kanıtlanmış platformlardan birini seçmektir. Bu sistemler yeni başlayanlar ve web tasarım profesyonelleri için eşit derecede iyi çalışır. Özellik yüklüdür ve sadece sanatçıların ihtiyaçlarına göre uyarlanmış araçlarla birlikte gelirler.

Web tasarım ve kodlama becerileriniz varsa, daha karmaşık ve işlevsel bir sistem olan WordPress lehine karar verebilirsiniz. Bu CMS, kapsamlı eklentisi ve şablon entegrasyon seçenekleri ile bilinir. Bu, buna bağlı olarak, kod düzenleme ihtiyacını tetikleyebilir. Zorlukla başa çıkacağınızdan eminseniz, WordPress kullanımı kesinlikle profesyonel bir sanatçı portföyü tasarlamanıza yardımcı olacaktır..

Yukarıda belirtilenler yerine daha az popüler web sitesi oluşturucuları kullanmak mantıklı mı? Aslında hayır. Mesele şu ki, bu sistemler genellikle sahip olunması gereken özelliklerden yoksundur ve projenizin gerekli fantezi ve güvenlik seviyesini sağlayamazlar. Projenizi uzun vadede risk altında bırakabilecek şüpheli ve popüler olmayan bir sisteme yatırım yapmanın anlamı nedir??

Ücretsiz Bir Sanatçı Web Sitesi Oluşturmak Mümkün Mü??

Teknik olarak, ücretsiz olarak bir sanatçı web sitesi oluşturmak mümkündür. Her neyse, birçok web sitesi üreticisi ücretsiz planlar sunuyor, ancak çoğunlukla bir alan adının olmaması, özellik setine sınırlı erişim, sınırlı şablon seçimi ve tasarım özelleştirme araçlarının eksikliği gibi belirli sınırlamalarla geliyor.

Bununla birlikte, fark etmeniz gereken şey, portföy web sitenizi ücretsiz bir plan üzerinde başlatmanın, özellikle de tam teşekküllü bir proje oluşturmayı amaçladığınız zaman bir anlam ifade etmemesi. Böyle bir web sitesi, profesyonel bir şablondan ve gelişmiş özellik setinden bahsetmemek için bağlı bir SSL sertifikası, seçtiğiniz alan adı, güvenilir ve güvenli barındırma ile birlikte gelmelidir.

Portföy, web üzerindeki kartvizitinizdir. Kabul edelim: geçici bir proje olarak konumlandırmak anlamsız ve ciddi değil. Kaliteli bir sanatçı web sitesi kurmaya ve yaratıcılığınızı popüler hale getirmeye karar verdikten sonra, yatırım yapmaya hazır olun.

Sonuç olarak

Kaliteli bir web sitesi, çevrimiçi mevcudiyet kurmak ve uzun süreli hedefler peşinde koşmak isteyen sanatçılar için olmazsa olmaz bir araçtır. Yeteneklerini etkili bir şekilde sergilemeyi, müşteri tabanını büyütmeyi ve sonunda kar elde etmeyi amaçlayan reklamlar için vazgeçilmez bir projedir..

Bununla birlikte, portföyünüzden en iyi şekilde yararlanmak için, onu mantıksal olarak yapılandırılmış ve tam özellikli hale getirmek için elinizden geleni yapmalısınız. Eğer gerekli web tasarım becerileri eksikliği düşünüyorsanız, bir web sitesi oluşturucu kullanmak en iyi çözüm olacaktır. Orada birçoğu var, ama hepsi dikkatinize değmez. Yukarıda listelenen sistemler, yalnızca web sitesi oluşturma sürecini basitleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda değerli bir sonuç sağlayacak en iyi niş temsilcileridir..

Standart hepsi bir arada web sitesi üreticilerinin yanı sıra, özel hizmetleri veya WordPress. Uzmanlık oranına, proje karmaşıklığına ve uzun vadede yararlanmayı umduğunuz sonuca göre seçim yapmak size kalmıştır.

Sanatçılar için en iyi web oluşturma aracını seçmek genellikle zordur. Tamamen ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayan hizmeti bulmayı başarırsanız, kesinlikle tam özellikli bir web sitesi alırsınız. Tarafsız karar vermek ve sonuçtan memnun olmak için projenize yatırım yapmaya hazır olmak için postada incelenen sistemleri denemek için zaman ayırın.

Ücretsiz Sanatçı Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map