Tasarımcılar için En İyi Web Sitesi Kurucuları

tasarımcılar için web sitesi kurucuları


Kişisel kullanım için web siteleri ve aynı zamanda maksimum verimlilik ve minimum çaba ve zaman yatırımı ile portföy veya müşteri web siteleri oluşturmak için işlevsel araçlara ihtiyaç duyan profesyonel web tasarımcıları için niyeti olan yaratıcı tasarımcılar için sayısız web oluşturma seçeneği vardır..

Deneyim, bilgi ve beceriler de çok önemlidir – web tasarımında ne kadar yetkin olursanız ve proje ne kadar karmaşıksa, kullanmak zorunda olduğunuz daha gelişmiş programlar.

Dikkate alınması gereken önemli bir faktör, her iki kullanıcı grubunun genellikle daha basit web oluşturma araçları. Yeni başlayanlar sadece daha karmaşık programları kullanmak için beceri ve uygulamaya ihtiyaç duyarken, web tasarımı profesyonelleri genellikle birçok göreve sahiptir ve üzerinde çalıştıkları projelerin kalitesinden ve profesyonel görünümünden ödün vermeden üretkenliklerini artıracak bir çözüm arama gereği ile karşı karşıya kalmaktadır. Web sitesi oluşturucuları, her iki web geliştiricisi grubu için tek makul çözüm olduğunu kanıtladı.

Tasarımcılar İçin En İyi 5 Web Sitesi Oluşturucusunu Test ettik:

 1. Wix – Tasarımcılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 2. WordPress – Profesyonel Web Sitesi Oluşturma Ücretsiz CMS
 3. Webflow – Reklam Öğeleri için Profesyonel Web Sitesi Oluşturucu
 4. Squarespace – Web Tasarımcıları için Kolay Web Sitesi Oluşturucu
 5. Weebly – Portföy Web Sitesi Oluşturmak için Mükemmel Çözüm

Web tasarım becerileriniz ve arka planınız ne olursa olsun, listede yer alan en iyi web sitesi oluşturucularının incelemelerine göz atmak isteyeceksiniz. Profesyonelleri, eksileri ve özel özellikleri hakkında farkındalık, kalite ve yüksek performans nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılmak için web siteleri oluşturmanıza yardımcı olacaktır. En uygun web oluşturma çözümüne karar vermek için şimdi onlara bir göz atın.

Wix – Tasarımcılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix - Tasarımcılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Wix – mevcut deneyim ve programlama bilgisine bakılmaksızın, her kullanıcı için ideal bir seçim olan tasarımcılar için en iyi hepsi bir arada web sitesi kurucusudur. Sistem, dünya çapında yetkin web geliştiricileri ve yeni başlayanlar ile en fazla popülerliğe sahiptir (147 milyondan fazla kayıt ve 3,5 milyon premium kullanıcı). Sıfırdan farklı web sitesi türleri oluşturmanıza izin verir ve bu tür hizmetleri kullanırken elde edebileceğiniz eşsiz web tasarım deneyimini sunar. Wix, her iki kullanıcı kategorisinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir dizi özellik ve araç sunar. Şimdi bazılarına bir göz atın.

Yeni başlayanlar için:

 • Şablon Koleksiyonu. Wix, şablon sayısı ve kalitesi söz konusu olduğunda niş liderlerden biridir. Web sitesi oluşturucu şu anda% 100 özelleştirilebilir ve mobil kullanıma hazır 550’den fazla tema sunuyor. Bu, şablon özelleştirme derinliğini ve projeleri için gerekli araç sayısını seçebilen yeni başlayanlara hitap eden özelliktir.
 • Wix ADI. Web oluşturma aracı olarak Wix’i seçen yeni başlayanlar, çoğunlukla bir kodlama satırı gerektirmeden otomatik modda web siteleri oluşturmaya izin veren Yapay Tasarım Zekası özelliğini tercih ederler..
 • Görsel efektler. Wix, projenize ekstra performans ve gelişmiş tasarım sağlayacak bir dizi görsel efekt sunar. Wix’in övünebileceği görsel efektlerden bazıları paralaks kaydırma, sayfalar arasındaki geçişler, özel animasyonlar, fareyle üzerine gelme efekti, video arka planı, 3D hareketli öğeler ve animasyonlar, canlı videoların kullanımı vb..
 • Teknoloji Dışı Savvy Tasarımcılar için Uygulamalar. Web tasarım sürecini kolaylaştıracak uygulamaları ve eklentileri seçmek ve kullanmak için Wix App Market’i ziyaret edebilirsiniz. Böylece, HTML iFrame / Embed Uygulaması, Özel Logo Tasarımı ve çok daha fazlasını seçebilirsiniz.

Profesyoneller için:

 • Standart Web Sitesi Editörü. Yetenekli web tasarımcıları çoğunlukla daha yüksek düzeyde manuel web sitesi özelleştirmesine ve seçim esnekliğine izin veren standart Wix editörünü kullanmakla ilgileniyorlar.
 • Wix Pazar Yeri. Burası yapabileceğiniz yer Wix iş ortaklarını bulma ve kiralama – hem serbest çalışanlar hem de web tasarım ajansları – sizin için herhangi bir görevi tamamlamak için. Topluluğa göz atmanız, gereksinimlerinize uyacak uzmanları bulmanız yeterlidir (veya isteğinizi gönderin) ve geri bildirimi bekleyin. Ayrıca, hazır projenizi web’de tanıtmak için burada bir grafik tasarımcı veya bir web pazarlamacısı kiralama fırsatı da vardır..
 • Wix tarafından Corvid. Bu, kullanıcıların çeşitli nişlere ve web sitesi türlerine uyacak şekilde profesyonel web uygulamaları başlatmasına yardımcı olmayı amaçlayan modern bir açık geliştirme platformudur. Platformun sahip olduğu görev ne olursa olsun, herhangi bir kodlama yeterliliği ve ön web tasarımı arka planı gerektirmez. Bunun yerine, kullanıcılar etkileyici uygulamalar oluşturmak için platformun sunduğu araçları seçebilir ve uygulayabilir. Aynı zamanda Corvid, profesyonel tasarımcılar için uygulama geliştirme sürecinde kullanıcı arabirimi öğelerini kullanmak ve değiştirmek için ön uç geliştirme becerilerini kullanmalarına izin veren birden fazla seçenek sunar.
 • Wix tarafından Artan. Ücretsiz özellik, uzmanların 20’den fazla araca tek bir yerden erişmesini sağlar. İşinizi başlatmak, yönetmek ve tanıtmak söz konusu olduğunda yardımcı olurlar.

Maliyet: Wix fiyatlandırma politikası, web sitesi oluşturucunun herhangi bir web tasarım ihtiyacına ve bütçesine uyacak çeşitli planlara sahip olması nedeniyle uygun fiyatlı ve çok yönlüdür. Sistemin işlevselliğini test etmek ve becerilerinizi uygulamaya başlamak, kişisel kullanım için basit web siteleri oluşturmak için kullanılan tamamen ücretsiz bir plan vardır. Daha karmaşık web tasarım görevlerine geçmeye karar verirken, Wix iki pakette bulunan birkaç daha ayrıntılı abonelik arasından seçim yapmaya izin verir – Standart ve İş. Standart aboneliklerin maliyeti aylık 13 ABD Doları ile başlarken, İşletme / e-Ticaret planlarının ücreti aylık 23 ABD Doları ile başlar..

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Profesyonel Web Sitesi Oluşturma için Ücretsiz CMS

WordPress - Profesyonel Web Sitesi Oluşturma için Ücretsiz CMS

WordPress – bir ücretsiz CMS Web sitesi oluşturma ile ilgilenen tasarımcılara aşina olan profesyonel web sitesi oluşturma için. Platform, tasarım özelleştirme araçlarının bolluğu, kapsamlı entegrasyon seçenekleri, zengin eklenti ve şablon cholice sayesinde dünya çapında popülerlik kazandı. Sistemin ilk kez kullanıcılara ve web tasarım uzmanlarına neler sunduğunu görelim.

Yeni başlayanlar için:

 • Kullanımı Kolay Arayüz. Sistemin arayüzü oldukça basit ve anlaşılabilir. Yeni başlayanların yeni sayfalar eklemesini, görüntüleri kırpıp eklemesini, yayın eklemesini vb. Kolaylaştırır..
 • Yerleşik Şablonlar ve Eklentiler. Daha önce sistemle çalışmayan kullanıcılar için WordPress bir dizi yerleşik şablon ve eklenti sunar. Seçimleri ve entegrasyonları kodlama bilgisi gerektirmez.
 • Blog. WordPress başlangıçta bir blog sistemi. Bu nedenle, özellik seti bu tür bir web sitesinin geliştirilmesine yöneliktir. Blog yayınları eklemek ve yönetmek kolay ve hızlıdır – yeni başlayanların ihtiyacı olan şey!

Profesyoneller için:

 • Kapsamlı Entegrasyon Seçenekleri. Web tasarım becerilerine sahip olabilirseniz, kesinlikle entegre şablonlar ve eklentilerle ilgileneceksiniz. Web sitenizin tasarımını özellikle geliştireceklerdir, ancak kurulumları belirli bir dereceye kadar web tasarım farkındalığı gerektirebilir. Tasarımcılar için WP eklentilerinin iyi örnekleri arasında, TablePress, Görsel Besteci, Beaver Builder, WP Touch Mobile, WP Retina2x, Elementor Sayfa Oluşturucu, Meta Slider, Slayt Gösterisi, İletişim Widget’ları, Özel Facebook Feed’i, Instagram Feed, Kolay Google Yazı Tipleri, YouTube Eklentisi, Duyarlı Işık Kutusu dFactory by ve dahası.
 • Tasarım Özelleştirme Özgürlüğü. Programlama becerilerinin kullanımı tasarım özelleştirme özgürlüğünü garanti eder. WordPress, benzersiz ve etkileyici projeler geliştirme, yönetme ve güncelleme fırsatı veren kod düzenleme seçeneklerine izin verir.

Maliyet: WordPress herkes için ücretsizdir.Ücretsiz olarak yükleyebilir ve kurabilirsiniz. Hatta mümkün onunla basit siteler başlat ücretsiz. Ancak, projelerinizi derinden özelleştirmek için, ücretsiz ve ücretli varyantlarda bulunan harici şablonları ve eklentileri entegre etmeniz gerekir. Ayrıca, hazır web siteniz için barındırma ve alan adı almadan gitmezsiniz. Bu aynı zamanda ücretli bir hizmettir. Neyse ki, resmi WordPress gibi güvenilir barındırma sağlayıcılarının kullanımı Bluehost bu masrafların azaltılmasını sağlar. Bu nedenle, en ucuz Bluehost planı size hediye olarak 2.95 $ / mo + alan adına mal olacak – bu kesinlikle makul bir teklif!

WordPress’i Ücretsiz İndirin

Webflow – Reklam Öğeleri için Profesyonel Web Sitesi Oluşturucu

Webflow - Reklam Öğeleri için Profesyonel Web Sitesi Oluşturucu

Web akışı – reklamlar için profesyonel bir web sitesi oluşturucusudur. Platform, standart İçerik Yönetim Sistemlerine veya aşağıdaki gibi profesyonel web oluşturma yazılımlarına benzeyen bir sürükle bırak editörü, özelleştirilebilir duyarlı şablonlar ve gelişmiş web sitesi geliştirme araçları ile birlikte gelir Adobe Dreamweaver. Bu bağlamda, Webflow çoğunlukla istemci projelerinin geliştirilmesi üzerinde çalışan deneyimli web tasarımcıları için harika çalışıyor, ancak aynı zamanda yeteneklerini geliştirmek isteyen web tasarımcıları tarafından da kullanılabilir.

Yeni başlayanlar için:

 • Duyarlı Şablonlar. Tasarım odaklı bir web sitesi oluşturucu olarak Webflow, ücretsiz ve ücretli varyantlarda bulunan çok sayıda duyarlı değiştirilebilir tema koleksiyonuna erişim sağlar. Sonuç olarak, burada tamamen özelleştirilebilir 200’den fazla üst düzey şablon var ve ayrıca bir kesinlikle kişiselleştirilmiş web sitesi burada sıfırdan, siyah kanvas kullanarak demo içeriği olmadan.
 • Şablon Editörü. Webflow şablon düzenleyicisi, standart editörlere kıyasla daha karmaşık ve sıra dışıdır, ancak sıradan kullanıcılar tarafından da yönetilebilir. Editör widget’lar, çoklu modüller, klasörler ve genel ayarlar bölümü ile birlikte normal görsel editörlerin özelliklerini içerir. Bu öğeler, web sitesi oluşturucunun “CMS Koleksiyonları” nı oluşturur. Kullanıcılar çalışmak için Tasarımcı ve Editör modları arasından seçim yapabilir.
 • Dinamik İçerik Oluşturma. Platform, tüm kullanıcıların mevcut yapılardan gerçekten benzersiz dinamik içerik oluşturmasına olanak tanır. Webflow ile oluşturabileceğiniz içerik türleri arasında galerilerden, bloglardan, forumlardan, haber akışlarından, web formlarından, etkinlik posterlerinden, fotoğraf / video sunumlarından vb. Bahsetmek mantıklıdır. Lightbox Gallery, Lottie ve AfterEffects entegrasyonu, kişiselleştirilmiş ve etkileyici içerik.

Profesyoneller için:

 • Gelişmiş Tasarım Özelleştirme. Webflow ile web geliştiricileri, benzersiz web tuvalleri oluşturmak için JavaScript, CSS3 ve HTML5 kodlarının tam kontrolünü ele geçirebilir. Sistem ayrıca kaliteli ve etkileyici kimlik şablonlarını ve içerik öğelerini başlatmak için üst düzey stil ve sınıf yönetimi seçenekleri sunar.
 • e-Ticaret. Web sitesi oluşturucu, karmaşıklık ve işlevsellik yönlerinde farklılık gösteren tam özellikli çevrimiçi mağazalar oluşturmaya izin verir. Sistem, kullanıcıyı sayfa özelleştirme araçlarının ve e-Ticaret özelliklerinin kapsamlı bir koleksiyonunu sunarak web mağazası geliştirme sürecinden sorumlu tutar. Bunlar, entegre alışveriş sepeti ayar yönetimi, ürün listesi oluşturma, envanter ve tasarım araçları seçimi, gönderim / ödeme / vergi parametreleri kurulumu, sipariş yönetimi seçenekleri vb..
 • Güçlü Animasyonlar ve Etkileşim Araçları. Sistem, web tasarımcılarına bir kodlama satırı yazmadan karmaşık ve görsel olarak çekici animasyonlar oluşturmalarını sağlar. Böylece, gerçekten çarpıcı bir etki elde etmek için hareketi kaydırma hareketine bağlayarak kaydırma tabanlı çok adımlı paralaks ve animasyonlar oluşturabilir ve entegre edebilirsiniz..

Maliyet: Webflow, çok yönlü ve kapsamlı fiyatlandırma politikası nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Web sitesi oluşturucu, platformun tüm özellik setini test etmek için yeterli olan hiç bitmeyen bir serbest plana sahiptir. Sistemle profesyonel projeler oluşturmaya karar verirseniz, iki plan grubundan birinde mevcut olan aboneliği seçmeniz önerilir. En hesaplı Site Planı Paketinin maliyeti aylık 12 ABD Doları ile başlarken, en ucuz Hesap Planı Paketinin maliyeti aylık 16 ABD Dolarıdır..

Web Akışını Ücretsiz Deneyin

Squarespace – Web Tasarımcıları için Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace - Web Tasarımcıları için Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace – web tasarımcıları için kolay bir web sitesi oluşturucusudur ve dünyanın her yerinden girişimciler ve yaratıcılar için en tanınmış platformlardan biridir. Sistem farklı türde projeler başlatmak için kullanılabilir, ancak çevrimiçi mağazaların, profesyonel portföylerin, blogların ve küçük işletme web sitelerinin geliştirilmesinde mükemmeldir. Web sitesi oluşturucu, yeni başlayanların ve web tasarım profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça farklı özelliklere sahiptir. Şimdi bunlardan bazılarına göz atalım.

Yeni başlayanlar için:

 • WYSIWYG Editör. WYSIWYG web sitesi kurucusu olmak, Squarespace, ilk zamanlayıcılar için sezgisel ve kullanımı kolay bir platformdur. Web tasarım sürecini en başından yayına ve daha fazla web sitesi yönetimi aşamasına kadar kontrol etmenizi sağlar. Web sitesi oluşturma sürecinde yapılan tüm düzenlemelerin otomatik olarak kaydedildiğini ve bu nedenle önizleme seçeneğini kullanılamadığını unutmayın. Sonuç olarak, özellikle yeni başlayanlar için son derece uygun olmayan son proje sürümünü görmek mümkün değildir..
 • Duyarlı Tasarımlar. Squarespace, yüksek kaliteli ve tamamen özelleştirilebilir şablonlar sunar, ancak bunların sayısı diğer web sitesi oluşturucularına kıyasla biraz daha küçüktür. Sistemin kullanışlı bir sürükle ve bırak editörü, blogları, portföyleri, restoran ve düğün web sitelerini, çevrimiçi mağazaları ve diğer proje türlerini etkili bir şekilde oluşturabileceğiniz basit proje özelleştirmesine izin verir..
 • Yararlı Entegrasyonlar. Sistem, projenize seçebileceğiniz ve entegre edebileceğiniz birden fazla eklentiye ve widget’a erişim izni verir. Fonksiyonel analitik araçlar (Google Analytics veya Squarespace Metrics Uygulaması) web sitenizin performansını, sosyal medya düğmelerini, iletişim formlarını, fotoğraf / video galerilerini ve web sitenizin işlevselliğine katkıda bulunacak diğer öğeleri kontrol etmek için.
 • Logo Oluşturucu. Web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, işinizi temsil eden kaliteli bir logoya sahip olmak kesinlikle bir avantajdır. Platform, kendi proje logonuzu sıfırdan yüklemenizi, özelleştirmenizi veya tasarlamanızı sağlayan kullanışlı bir Logo Oluşturucu aracı sunar. Sistem, logo geliştirme sürecinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan birden fazla web tasarım aracı ve öğesi sunar.
 • Bloglama Platformu. Squarespace ile herkes kullanıcının dikkatini çekmek ve müşteri memnuniyet oranını artırmak için bir blog oluşturabilir ve yönetebilir. Entegre motor, yayınları yayınlamanıza ve güncellemenize, RSS yayınlarını entegre etmenize, coğrafi konum etiketleri eklemenize, kullanıcı yorumlarını etkinleştirmenize vb..

Profesyoneller için:

 • Portföy Tasarım Odağı. Squarespace, profesyonel portföylerin oluşturulmasına ve yönetilmesine izin veren farklı bir portföy tasarım odağına sahiptir. Web sitesi oluşturucu, Kapak Sayfası Oluşturucu, Dijital Mağazalar için Checkout Sayfa Düzenleyicisi, HTML / CSS düzenleme seçenekleri, Logo dahil olmak üzere entegre öğeler ve seçeneklere erişim sağlar & Başlık düzenleme aracı vb. Ayrıca, mevcut proje gereksinimlerinize ve hedeflerinize uyacak şekilde gerekli web sayfası stillerini seçmenizi sağlayan bir üst düzey Stil Düzenleyicisi de vardır (blog sayfaları, dizin sayfaları, blog ve etkinlik sayfaları, kapak sayfaları, galeriler vb..).
 • Pazarlama araçları. Web sitesi oluşturucu, yayınlanmasından ve hedef kitle ile kaliteli etkileşimin ardından etkili web sitesi tanıtımına katkıda bulunan pazarlama araçları açısından zengindir. E-posta pazarlama kampanyaları başlatmak ve yönetmek, kapsamlı içerik içe / dışa aktarma seçeneğini kullanmak, e-postalara ve resimlere giden bağlantıları web sitenize entegre etmek, beğeninize göre özelleştirebileceğiniz birden çok e-posta düzeni arasından seçim yapmak vb..
 • e-Ticaret. Platform, kaliteli küçük ve orta ölçekli web mağazalarının başlatılmasını ve yönetilmesini mümkün kılar. Kullanabileceğiniz eeCommerce özellikleri arasında entegre alışveriş sepeti kurulumu, görüntü / video yerleştirme seçenekleri, ürün görüntüleme parametreleri kurulumu, SSL Sertifika bağlantısı ve daha fazlasından bahsetmek mantıklıdır. Ayrıca, gönderim / ödeme parametrelerini ayarlama, ürün varyasyonları ekleme, bağlılık programları uygulama vb..
 • Hikaye Anlatma Araç Seti’ni aç. Gelişmiş hikaye anlatımı aracı – Unfold – profesyonel görünümlü sosyal içeriğin, ilgili kaynaklara daha da yayılması için tasarlanmasını sağlar. Kullanıcılar, sosyal paylaşım için benzersiz ve dikkat çekici içerikler oluşturmayı mümkün kılan yüzden fazla tasarımcı şablonuna ve özelleştirme öğesine erişebilir.
 • Profesyonel Geliştirici Platformu. Squarespace Developer Platform, profesyonel kullanım için özel web siteleri oluşturmanıza olanak tanır. Bu, başlamak isteyen herkes için iyi bir seçimdir (veya zaten yönetiyor) bağımsız web tasarım iş projeleri. 3. taraf hizmetlerle entegre olma, hazır şablonları özelleştirme veya kendinizinkini sıfırdan tasarlama fırsatı var.

Maliyet: Squarespace, herhangi bir ihtiyacı ve web tasarım hedeflerini karşılamayı planlayan orta fiyatlı bir web sitesi oluşturucusudur. Sistemin ücretsiz bir planı yok, ancak yükseltilecek olanı seçmeden önce ücretli aboneliklerin tüm özelliklerini test etmenizi sağlayan 14 günlük ücretsiz bir deneme var. Ücretli planların maliyeti aylık $ 12 ile başlar.

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Weebly – Portföy Web Sitesi Oluşturmak için Mükemmel Çözüm

Weebly - Portföy Web Sitesi Oluşturmak için Mükemmel Çözüm

Weebly – bir portföy web sitesi oluşturmak için harika bir çözüm ve diğer web tabanlı projelere başlamak için en kolay web sitesi oluşturucularından biri. Platform, geniş bir tasarım özelleştirme araçları yelpazesi, zengin duyarlı şablonlar kümesi, çoklu entegrasyon, e-Ticaret ve pazarlama seçenekleri sunar. Sistem, her iki kullanıcı kategorisine de sunacak çok şey olduğundan, yeni başlayanlar ve yetkin web geliştiricileri için eşit derecede anlaşılabilir. Tam olarak stokta ne olduğunu anlamak için web sitesi oluşturucunun en ayırt edici özelliklerine bir göz atın.

Yeni başlayanlar için:

 • Bloglama Platformu. Weebly, bir blog’u birkaç dakika içinde web sitenize bağlamanızı sağlayan güvenilir ve özellik yüklü bir blog platformu ile birlikte gelir. Bu, niş ile ilgili makaleleri yayınlayarak ve güncelleyerek, medya dosyalarını ve diğer ilgili içerikleri entegre ederek, yeni yayınları zamanlayarak, yorum yapma seçeneğini etkinleştirerek, sosyal ağlarda yayın paylaşarak vb. Kullanıcı dikkatini çekmenizi sağlar. benzersiz ve tamamen kişiselleştirilmiş.
 • Blok Entegrasyonu. Yeni başlayanlar için web sitesi geliştirme sürecini basitleştirmek için, web sitesi oluşturucu gösterge tablosunda çeşitli bloklar sunar. Slayt gösterileri, galeriler vb.Gibi standart web sitesi öğelerinin yanı sıra platform, projenize üst düzey görünüm kazandırmaya yardımcı olan kod yerleştirmeye izin verir.
 • Kapsamlı İçerik Düzenleme Seçenekleri. Web sitesi özelleştirme sürecinin karmaşıklığı, kullanıcıların beceri düzeyine ve beklentilerine bağlıdır. Genellikle, Weebly içerik ızgaraları kullanır, ancak DIY web sitesi düzenleme fırsatı da vardır. Böylece, bir acemi bile burada metin bloklarını düzenleyebilir, mevcut öğelerin ayarlarını değiştirebilir, çerçeveleri yeniden boyutlandırabilir ve kırpabilir vb. Satır içi düzenleme ve giriş maskelerinin olmaması, platformu teknisyenler için mükemmel bir seçim yapar.
 • Mobil Düzenleme. Kullanıcılar, bu işleme izin veren ayrı bir web uygulaması olduğundan, web sitelerini mobil cihazları aracılığıyla da düzenleyebilir. Mobil web sitesi özelleştirmenin tüm adımları burada birkaç tıklama ile tamamlanırken, sürecin kendisi oldukça sezgisel ve kullanışlı.

Profesyoneller için:

 • Derin Şablon Özelleştirme. Weebly şablonları varsayılan olarak yanıt verirken, WYSIWYG düzenleyicisi kullanıcıların projelerini görsel modda özelleştirmesine izin verir. Bununla birlikte, profesyonel web geliştiricileri, ek olarak, projelerini avantajına göre özelleştirerek üst düzey bir sonuç elde etmelerini sağlayan gelişmiş HTML / CSS düzenleyicisine erişebilirler..
 • Gelişmiş Entegrasyonlar. Web sitesi oluşturucu, projenize seçebileceğiniz ve entegre edebileceğiniz çok çeşitli widget’lar, uygulamalar ve eklentiler sunar. Bu öğelerin listesi slayt gösterilerini, resim koleksiyonlarını, medya dosyalarını, haritaları, arama kutularını ve neleri içermez. “Gömme Kodu” özelliğinin kullanılabilirliği, web sayfanıza üst düzey bir görünüm vermek için gerekli sayıda öğenin eklenmesini sağlar.
 • e-Ticaret. Weebly, Square ile birleşmesinden sonra güçlü bir e-Ticaret odağı kazandı. Böylece sistem artık her türlü e-ticaret projesine başlamanıza izin veriyor, karmaşıklık düzeylerine ve işlevlerine bakılmaksızın. Motor, entegre alışveriş sepeti ve derin web mağazası tasarım özelleştirme seçenekleri, e-ticaret özelliklerinin çok yönlülüğü, ödeme / gönderim seçenekleri, arama filtresi alanı, CSV ürün içe / dışa aktarma, özel sadakat teklifleri ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.
 • Weebly Tanıtım Aracı. Profesyonel web sitesi geliştirmeye dahil olmayı planlıyorsanız, Weebly Promote aracı kesinlikle sizin için kullanışlı olacaktır. Farklı e-posta türleri ve düzenlerinden seçim yapma fırsatı da dahil olmak üzere kapsamlı e-posta pazarlama özelliklerini içerir (bültenler, etkinlik ve ürün sunumları, promosyon bültenleri vb..). Bu özellikler, Weebly ile başlatılan e-posta pazarlama kampanyalarının etkinliğini artırır.

Maliyet: Weebly, abonelerinin çeşitli plan türleri arasından seçim yapmalarına izin veren ılımlı fiyat politikası sunar. Web sitesi oluşturucusunun, sistemin işlevselliğini ve Standart ve e-Ticaret web siteleri için iki pakete dahil olan birkaç ücretli planı test etmenize olanak tanıyan sınırsız bir süre boyunca devam eden ücretsiz bir planı vardır. Weebly aboneliklerinin maliyeti 4 $ / ay ile başlıyor, bu da herkes için gerçekten uygun bir teklif.

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Kaliteli web sitelerine olan ihtiyaç artmaya devam etmekte ve yüksek kaliteli web oluşturma araçlarına olan talep de artmaktadır. Web sitesi oluşturucularının hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için yararlı olduğu kanıtlanmıştır..

Ne fark etmelisiniz ki bu sistemler deneyimli web tasarımcıları işe alternatif olarak kabul edilemez, özellikle proje yaratmanız için bireysel bir yaklaşıma ihtiyacınız varsa. Aksine, birçok profesyonel web geliştiricisi, web sitesi oluşturucularını, sonuçtan ödün vermeden müşteri projeleri üzerindeki çalışmalarını hızlandırmalarına yardımcı olan kullanışlı, özellik yüklü ve güçlü araçlar olarak kullanır..

Yeni başlayanlara gelince, web sitesi oluşturucuları web tasarım becerilerini kazanmak veya artırmak, gerekli uygulamayı almak ve sadece kişisel kullanım için basit web siteleri başlatmak için farklı sistem türlerini denemek için oldukça güzel bir temel sunar..

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map