Web Sitesi Oluşturucuları: Beyaz Etiket ve Bayi Programları İncelendi

En İyi Okul ve Öğretmen Web Sitesi Oluşturucuları


Çağdaş web tasarım niş beyaz etiketleme önemi, özellikle başarılı web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, hafife alınmamalıdır. Beyaz Etiketleme, dağıtım oranlarını artırmaya izin verirken, ürünleri yaratmak yerine pazarlamaya odaklanan güçlü bir stratejidir. Sonuç olarak, müşteri tabanının artışı, web sitesi trafiği, iş potansiyeli ve elbette kâr dahil olmak üzere birçok avantaj elde edersiniz.

Web tasarımında beyaz etiketleme, kolay web sitesi ve iş markalaması, azaltılmış pazarlama yatırımları, maliyet etkin çözümlerin geliştirilmesi, ürün / hizmet değeri büyümesi, satış odaklılık vb. stratejisi, çünkü her iki taraf için de faydalıdır: üreticiler fazladan pazarlama yatırımı olmadan daha fazla müşteri alırken, satıcılar sattıkları ürün hakkında endişelenmeden komisyon kazanır.

Size beyaz etiket çözümü veya ilginç alternatifler sunan web sitesi oluşturucularının bir listesini sunmak için bu konuda biraz araştırma yaptık. İster bağımsız bir tasarımcı, ister bir başlangıç ​​şirketi olun, isterse kurulmuş bir şirket olun,.

En İyi 10 Web Sitesi Oluşturucusunun Beyaz Etiketini İnceledik & Bayi Programları:

 1. IM Creator PRO – En İyi Beyaz Etiket & Bayi Programı
 2. Ucraft – White Label Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı
 3. Bookmark – Beyaz Etiket Tasarım Ajansı Programı
 4. uKit – Ömür Boyu En İyi Ortaklık Programından Biri
 5. Wix – Beyaz Etiket & Bayi Programı Açıklaması
 6. ShopWired – Beyaz Etiket E-ticaret Platformu
 7. Web Tasarımcıları için Weebly – Derinlemesine Program İncelemesi
 8. Webydo – Hepsi Bir Arada Web Tasarım Platformu
 9. Duda – Müşteri Yönetimine Sahip Web Sitesi Oluşturucu
 10. Squarespace Geliştirici Platformu Açıklandı

Kendi beyaz etiket işinizi başlatmakta haklıysanız, bu tür web sitesi oluşturucu yazılımları ve sundukları programlar hakkında daha fazla bilgi edinmeniz teşvik edilebilir. Her biri, iş performansınıza ve tanıtımınıza katkıda bulunan birden fazla beyaz etiket avantajı sunduğundan, sistemlerin her biri dikkat çekmeye değer. Gelişmiş beyaz etiket çözümleri sunan en popüler ve tam özellikli web sitesi oluşturucularını inceleyelim.

IM Creator Pro – En İyi Beyaz Etiket & Bayi Programı

IM Creator Beyaz Etiketi

IM Creator – en iyi ve en ucuz olanı sunan tam özellikli bir web sitesi oluşturucusudur Beyaz Etiket çözümü girişimci web tasarımcıları, web tasarım ajansları, bayiler ve yeni başlayanlar için Çok küçük bir ilk yatırımla (yıllık 350 ABD doları tutarında bir ödeme) başlarsınız ve istediğiniz sayıda site oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz. Ayrıca tüm siteler ne kadar trafik olursa olsun ücretsiz olarak sınırsız barındırma olsun. Ayrıca, siteleri sunucularında barındırma ve bunun için kullanıcılardan ücret almalarını sağlayan ajanslar ve barındırma şirketleri ile ilgili katmanlar da vardır..

CPanel entegrasyonu, kendi etki alanı API’sı ve diğer geliştirici özellikleri gibi bu ve daha fazla seçeneğe ihtiyacınız varsa, IM Creator iki Beyaz Etiket Paketi sunar: ‘Kendiniz Barındırın‘ ve ers Sunucu Kontrolü ‘. ‘Standart Beyaz Etiket‘ ek olarak (veya şirketiniz) web sitesi oluşturucusunun markanız altında işlevselliğini yönetmek için sınırsız bir potansiyel elde edin. Bu paketlerin maliyeti sırasıyla 2500 $ ve 25000 $ ‘dır..

Yardımcı ipucu: SWB ziyaretçileri için özel bir promosyon kodu kullanarak ‘Standart Beyaz Etiket’ maliyetini% 20 oranında azaltabilirsiniz – superb20off.

IM Creator Beyaz Etiket Programının Temel Özellikleri

 • Tam kontrol. Beyaz Etiket çözümü ile web sitesi düzenleyicisinin öğeleri üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Bunlar dilleri (böyle bir ihtiyaç varsa web sitenizi herhangi bir dilde kullanabilirsiniz), fiyatlandırmayı, şablon seçimini, kullanıcı oluşturma, web sitesi düzenleme ve daha fazlasını içerir.
 • Web Sitesi Marka Stili. Sistem, şirketinizin marka stiliyle bütünleşerek marka kimliğini ve tanınmasını sağlayacak kendi projenizi kurmayı mümkün kılar. Orijinal IM Creator markasını değiştirerek, projenizi mevcut ve potansiyel müşteriler için tanınabilir hale getirme fırsatı elde edersiniz.
 • Alan Adı Tescili. Araç, seçilen planda sınırsız sayıda web sitesi ve alan adı oluşturmaya ve kaydetmeye izin verir.
 • Kontrol Paneli. Web sitesi oluşturucu, satıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan ve birden fazla proje performans izleme fonksiyonu sunan Kontrol Paneli ile birlikte gelir..
 • Müşteri desteği. Beyaz Etiket aracını kullanırken, sistemle ilgili sorunları çözmek için kullanabileceğiniz 7/24 müşteri destek yardımından yararlanacaksınız.
 • Güvenlik. Hizmet, entegre SSL Sertifikasını kullanarak web sitesinde bulunan tüm ödemelerin ve kişisel bilgilerin en üst düzeyde güvenliğini sağlar.

IM Creator Beyaz Etiketini deneyin

Ucraft – White Label Web Sitesi Oluşturucu Yazılımı

Ucraft Beyaz Etiket

Ucraft – Gelişmiş bir web sitesi oluşturucusudur. Beyaz Etiket programı Teklifi tüm kullanıcı kategorileri için yeterince akılda kalıcıdır. Yılda düzinelerce basit veya neredeyse basit web sitesiyle çalışan küçük bir tasarım stüdyosu veya serbest çalışansanız, ayda 479 ABD doları olan ‘Standart Paket’ çözümlerini kullanabilirsiniz. Bu maliyet için şunları alacaksınız: kendi marka bilinci oluşturma, şablonlar ve alan adı, Google bulut barındırma, Ucraft web geliştiricileri tarafından tasarlanan benzersiz şablonlar, e-Ticaret Uygulaması, entegre Açılış Sayfası Oluşturucu Uygulaması, Logo Maker Uygulaması, tasarım, analiz ve pazarlama platformlarıyla 20’den fazla entegrasyon , sınırsız web sitesi oluşturma yeteneği.

Bu Beyaz Etiket programı ayrıca kendi yönetici paneli, özel yönetici, Alan Adı Satıcı Programı ve kendi faturalandırma sisteminiz ve diğer ayrıcalıklarınızla birlikte gelir. Bu, böyle bir beyaz etiket maliyeti için gerçekten benzersiz bir özelliktir.

İkinci Ucraft’ın beyaz etiket planı – “Kendi Kendine Barındırılan Platform” (1899 $ / ay), yılda yüzlerce web sitesi oluşturan büyük web stüdyoları için en iyisi. Önceki seçeneklere ek olarak, web sitelerini barındırma platformunuzda barındırma, kendi yönlendirme programınızı oluşturma, çekirdeği genişletme ve geçersiz kılma, özel web sitesi entegrasyonları, | güçlü teknik destek ve diğer birçok seçenek için huzurlu API kullanma fırsatı elde edersiniz..

Ucraft Beyaz Etiket Programının Temel Özellikleri:

 • Kendi Marka Adınız. Bir web tasarımcısıysanız, Ucraft markası olmadan web siteleri oluşturabilirsiniz. Bir web tasarımı veya barındırma şirketi için Ucarft’ın editör arayüzünü kendi logosuyla kullanma seçeneği vardır.
 • Kendi Fiyatlandırma Modeli. Müşterilerinizi, ödemeleri ve abonelikleri gerektiği gibi yönetmeyi seçtiğiniz fiyatlandırma modeli ile faturalandırabilirsiniz. Satış kampanyaları ve indirim promosyon kodları da dahildir.
 • Kendi Tavsiye Programınız. Markalı web sitesi oluşturucunuzu tavsiye veya satış ortağı programları aracılığıyla tanıtabilirsiniz. Tavsiye ücretini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 • Kendi Şablonları. Yeni şablonların tasarımı, markalı web sitesi oluşturucunuzu tamamen benzersiz hale getirecektir. Ek olarak, Ucraft ekibi tarafından tasarlanan 5 şablon alacaksınız.
 • Kendi Hosting. Markalı web sitesi oluşturucunuzu oluşturmak için Ucraft’ın sunucularında, Google Cloud’da veya kendi sunucu barındırıcınızda barındırma arasında seçim yapabilirsiniz. Müşterileri için bir web sitesi oluşturucu hizmeti kullanan barındırma sağlayıcıları için yararlıdır.
 • Kendi Web Mağazası. Beyaz Etiket Programının ve özellikle entegre e-Ticaret Uygulamasının sınırsız avantajlarını kullanarak kendi çevrimiçi mağazanızı başarıyla başlatabilir ve yönetebilirsiniz..
 • Kendi Entegrasyonları. İstediğiniz Beyaz Etiket Planından bağımsız olarak, gelişmiş tasarım, pazarlama ve analiz platformlarıyla 20’den fazla entegrasyon seçebilecek ve kullanabileceksiniz. Bu platformlarla işbirliği, dönüşüm oranlarınıza ve müşterinizin elde tutulmasına etkili bir şekilde katkıda bulunur.

Ucraft White Label’ı deneyin

Bookmark – Beyaz Etiket Tasarım Ajansı Programı

Bookmark Web Tasarım Ajansı

Bookmark – gelişmiş ile birlikte gelen yeni nesil bir web sitesi oluşturucusudur Ajans Programı, bu da işletmenizin büyümesine ve genişlemesine etkili bir şekilde katkıda bulunur. Program, güçlü entegre Yapay Zeka aracını kullanarak kendi web sitesi tasarım ajansı web sitenizi kurmanıza ve yönetmenize izin verir. Programa kaydolmak çok kolay.

Bugün itibariyle, faturalandırma seçeneğine ve gideceğiniz planın şartlarına göre geliri elde ederek, yalnızca 99,95 ABD doları / yıl için kayıtlı Yer İşareti Aracısı olabilirsiniz. Programın başlıca avantajları arasında, gelişmiş analitik araçlar, Yer İşareti reklamlarının yokluğu, video arka plan entegrasyon seçenekleri, sınırsız sayıda müşteri, bant genişliği ve disk alanı, alan adı bağlantı özelliği vb..

Bookmark Ajansı Programının Temel Özellikleri:

 • AIDA Asistanı. Entegre AIDA aracı sayesinde, Bookmark ajans Programı hazır projeyi neredeyse hiç vakit kaybetmeden ve minimum çaba harcayarak elde etmenizi sağlar. AI tabanlı AIDA Assistant, sağladığınız içeriği kullanarak sistemin oluşturduğu soruları yanıtlarken otomatik olarak bir web sitesi oluşturur. Bookmark, dönüştürme ve kullanıcı katılım oranlarını artırmak için Yapay Zekanın gücünden yararlanıyor.
 • Birden Çok İşletme Türü. Bookmark Ajansı Programı ile tam özellikli duyarlı bir web sitesi başlatmak için, uzmanlaştığınız niş ve başlatmayı planladığınız işe bağlı olarak 750’den fazla işletme türü arasından seçim yapabilirsiniz..
 • Hızlı Web Sitesi Yönetimi. Programın şartları, etkin proje performansına katkıda bulunan, devam eden web sitesi yönetimi ve faturalandırmasını ifade eder..
 • Faturalandırma Seçenekleri. İşletmenizin teknik özelliklerine uygun en iyi faturalandırma seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece, sistem müşterileriniz için tüm faturalandırma nüanslarını işleyebilir veya ödeme yönlerinden kendi başınıza sorumlu olabilirsiniz. Karşılığında elde edeceğiniz gelir, seçilen faturalandırma seçeneğine bağlı olacaktır.
 • Özel Kod Gömme. Sistemin herhangi bir kodlama gerektirmeden bir web sitesi başlatmayı mümkün kıldığı gibi, Web Sitesi Ajansı’nı başlatırken özel kod gömme özelliğinin kullanılmasına da izin verir.
 • Şerit Entegrasyonu. Bookmark, tüm ödemeleri ve diğer ilgili faturalandırma nüanslarını güvenilir ve tanınmış bir ticari işlemci olan Stripe aracılığıyla gerçekleştirir. Müşterileriniz aylık olarak faturalandırılırken,% 60 kâr elde edersiniz. Bu çok kullanışlı ve zaman kazandıran.
 • e-Ticaret. Web sitesi oluşturucu, e-ticarete en baştan hazırdır, böylece müşterilerinizin kendi web mağazalarını oluşturmalarına ve yönetmelerine izin verir. Sistemin varsayılan olarak sunduğu e-ticaret özellikleri arasında, çevrimiçi veya Facebook ve Instagram üzerinden sınırsız sayıda ürün satmak, işlem ücretlerinin olmaması, özelleştirilebilir e-posta bildirimleri, toptan fiyat grupları, güçlü web mağazası yönetim araçları için bir fırsattan bahsetmek mantıklıdır. , güvenli ödeme seçenekleri, indirim kuponları, entegre alışveriş sepeti, web mağazası istatistiklerinin kullanılabilirliği, gönderim seçenekleri ve daha fazlası.
 • SSL Sertifika Bağlantısı. Sistem, web sitesi kullanıcıları tarafından sağlanan ödemelerin ve gizli bilgilerin maksimum korunmasını sağlamak için SSL Sertifikasının bağlanmasına izin verir.

Bookmark Ajansı Programını Deneyin

uKit – Ömür Boyu En İyi Ortaklık Programından Biri

uKit Beyaz Etiket

uKit – katılmak için bir fırsat sunan bir küçük işletme web sitesi kurucusudur Ortaklık Programı web sitesi yöneticileri, serbest çalışanlar, web tasarım stüdyoları ve niş topluluk sahipleri gibi profesyonel web sitesi oluşturmada yer alan herkesin, İngiltere’ye trafik çekmesini ve ödeme almasını sağlayan.

Web sitenizden yeni kullanıcıları uKit web sitesine yönlendirirseniz, sizi uKit’te satın alma işlemi yapan herkes için telafi edecektir..

UKit Satış Ortaklığı Programının Temel Özellikleri:

 • Kar Üretimi. Müşterilerini sisteme katılmaya teşvik edecek olan kayıtlı UKit kullanıcıları, belirtilen kullanıcı tarafından yapılan tüm ödemelerin% 30’unu alacaktır. UKit’e ne kadar çok trafik yönlendirirseniz – sonuçta o kadar yüksek kâr elde edersiniz.
 • Satış Ortaklığı Kontrol Paneli. UKit Satış Ortaklığı Programı’nın tüm aboneleri ve katılımcıları paylaşılan kontrol paneline erişebilir. Burası, sistemle ilgili en son haberleri, olayları, mevcut kar oluşturma tekliflerini sistemin kârlı ve ödüllendirici bir işbirliği sağlamak için sunduğu fırsatları bulabilecekleri yer.
 • Çoklu Kazanç Seçenekleri. Satış Ortaklığı Programı, gitmeye karar verdiğiniz planın şartlarına bağlı olarak birden çok kar oluşturma seçeneği içerir.
 • Sadakat programları. uKit müşterilerinin rahatı ile ilgileniyor ve bu nedenle düzenli olarak kâr sağlama fırsatlarına katkıda bulunan özel teklifler, sadakat programları, bonuslar, promosyon kodları ve hediyeler sunuyor.

UKit Ortaklık Programını deneyin

Wix – Beyaz Etiket & Bayi Programı Açıklaması

Wix Arena Uzmanları

Wix – şu anda beyaz etiketleme sunmayan hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur, ancak iki çekici seçeneği vardır:

 • Satış ortağı olun sitenizden elde edilen gelirden para kazanmak için. Bir iştirak hesabı oluşturduktan ve benzersiz bağlantılarınızı edindikten sonra, sitenizdeki yeni kullanıcıları Wix’e yönlendirebilir ve sonuç olarak Premium’a yükseltme yapan herkes için telafi edebilirsiniz..
 • Wix ortağı olun Popüler ve dünyaca ünlü bir marka olan Wix, gelişmiş özellik seti ve sayısız tasarım özelleştirme ve web sitesi tanıtım seçenekleri sayesinde kullanıcı güvenini kazandı.

Wix Partner Programının Temel Özellikleri:

 • Ayrı Tasarım Ajansı Web Sitesi Açmaya Gerek Yok. Kendi web tasarım stüdyonuzu oluşturma gereği ile karşı karşıya kalırsanız, marka stili gereksinimlerinizi karşılamak için yönetici paneli arayüzünüzün özelleştirilmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bunun yerine, günün herhangi bir saatinde sisteme erişmek ve orada web tasarım hizmetleri sunmak için Wix uzmanı olmak mantıklı. Wix iş ortağı olarak, Wix sistemini kullanarak müşterileriniz için web siteleri oluşturacak ve yalnızca müşterileriniz tarafından yapılan tasarım çalışmalarınız için değil, aynı zamanda her Premium site için Wix tarafından ödeme alacaksınız.

  Bu plan, bağlı kuruluş programlarına benzer şekilde çalışır. Burası, profesyonel bir web tasarımcısı arayan başka bir Wix üyesine portföyünüzü gösterebileceğiniz yerdir. Kullanabileceğiniz faydalar arasında, aşağıdakilerden bahsetmeye değer:

 • Portföyünüzü görüntüleme imkanı potansiyel müşterilere;
 • Uzmanlar Panosuna Erişim, aşağıdaki bölümleri içerir: Haberler & Kaynaklar, Uzmanlar Blogu, Araçlar & Kılavuzlar, Uzmanlar Web Seminerleri, Uzmanlar Merkezi vb. İlk gösterge tablosu erişiminin biraz sınırlı olacağını unutmayın, ancak müşteriler için yeni web siteleri oluşturmaya devam ettikçe erişim haklarınız daha geniş hale gelecektir. Sınırsız Uzman Kontrol Paneli erişimine otomatik olarak erişmek için 4 veya daha fazla Premium Wix web sitesi başlatmanız gerekir.

Wix White Etiketini Deneyin

ShopWired – Beyaz Etiket e-Ticaret Platformu

Kablolu Beyaz Etiket

ShopWired – web tasarımıyla ilgili sorunlarla uğraşmadan çevrimiçi satış yapmanıza olanak tanıyan İngiltere merkezli e-ticaret platformudur. Yazılım, binlerce üst düzey e-Ticaret özelliği ve çözümü sağlayarak web mağazanızı kolayca yönetmenizi sağlar. Bunlar arasında bataklık motoru, güvenli ve güvenilir barındırma, sınırsız bant genişliği, 100’den fazla pazarlama ve satış aracı, çok kanallı destek, SEO optimizasyonu vb..

ShopWired ayrıca özel Beyaz Etiket çözümü müşterinin ihtiyaç duyduğu tüm e-Ticaret özelliklerini ve araçlarını kendi markası altında sağlar. Böylece, ShopWired’in sunduğu kapsamlı işlevselliği kullanarak her türlü çevrimiçi mağazayı başlatmak ve yönetmek mümkün hale gelir..

ShopWired Beyaz Etiket e-Ticaret Programının Temel Özellikleri:

 • Rebranded Web Mağazası Yönetim Sistemi. ShopWired web sitesi yönetim sistemi, iş gereksinimlerinize, marka görünümünüze ve diğer önemli parametrelere ulaşmak için tamamen yeniden markalandırılmıştır..
 • Profesyonel Duyarlı Şablonlar. E-Ticaret yazılımı, son derece özelleştirilebilir ve duyarlı olan çok çeşitli profesyonel şablonlarla birlikte gelir. Müşterilere seçim özgürlüğü ve yaratıcı e-Ticaret fırsatları sunmak için bu temalardan yararlanabilirsiniz..
 • Kurumsal Düzeyde Barındırma. Web sitesi oluşturucu, en son güvenlik standartlarına uyan ve sistemle oluşturulan web mağazalarına maksimum güvenlik sağlayan güvenilir Amazon Web Hizmetleri platformunda barındırılmaktadır..
 • Ismarlama Tasarım Hizmeti. Sistem, müşterilerinize, web tercihleri ​​için özel tercihleri ​​ve gereksinimleri doğrultusunda üst düzey tasarımlar üretebilen tamamen etiketlenmiş ısmarlama bir tasarım hizmeti sunmanıza olanak tanır..
 • Yeniden Adlandırılmış Kaynaklar. ShopWired kaynak merkezi, kullanıcıların şirketinizin sunduğu tüm özelliklerden ve araçlardan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olan 500’den fazla bireysel yardım ve rehberlik makalesine erişim sağlar.
 • Beyaz Etiket Desteği. Müşterilerinize kendi marka adınız altında profesyonel destek sağlamak için ShopWired ekibinden ön yardım almak için ek ücret ödeyebilirsiniz..
 • Ürün Oluşturma Seçenekleri. Müşterileriniz, ürün stoklarını ve envanter araçlarını ShopWired hesabınız üzerinden yönetebilecekler. Her ürün için sınırsız sayıda resim yükleyebilir, kategorilere / alt kategorilere ayırabilir, ürün listelerine bir arama filtresi seçeneği eklemek için ücretsiz filtre uzantısını kullanabilir, toplu ürünleri düzenlemek ve yüklemek için içe / dışa aktarma özelliğini kullanabilir, SEO parametrelerini daha iyi ayarlamak için web mağaza promosyon vb.
 • Satış & Dönüşüm Büyümesi. ShopWired Beyaz Etiket programıyla satış hacminizi ve dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz. Bu, müşterilerin ilgisini çekmek ve diğer müşterilerin yorumlarını sağlayarak, alışveriş sepetlerini terk eden müşterilere otomatik e-posta mesajları göndererek, müşteri güven oranını artırmak için Google Trusted Stores özelliğini kullanarak vb..

ShopWired Beyaz Etiketi Deneyin

Web Tasarımcıları için Weebly – + Derinlemesine Program İncelemesi

Weebly Beyaz Etiket

Weebly – serbest web tasarımcıları için iyi bir seçim olan bir web sitesi oluşturucusudur. Küçük ölçekli beyaz etiket çözümleri Tasarımcı Platformu kullanıcılara tamamen yeniden markalanabilen bir arka uç gösterge paneli sağlar.

Buradan başlamak için önceden hiçbir ücret alınmaz. Platform, tasarımcıların sistemin WYSIWYG düzenleyicisini, şablonlarını ve barındırma hizmetini ücretsiz olarak kullanmalarını sağlar. Yalnızca site, yayınlanan her web sitesi için müşterinin alan adında (8-25 ABD doları / ay) canlı olarak yayınlandığında ücretlendirilirsiniz. Weebly, tasarımcıların aylarca yinelenen gelir elde etmek için müşterilerini ücretlerinden daha yüksek ücretlendirmelerine olanak tanır.

Gelişmiş web tasarım özelliklerinden ve araçlarından yararlanmak için, web sitesi oluşturucu WebPro Planını “Tasarım Platformu” üyelerine sunmaktadır. Aboneliğin maliyeti aylık 30 ABD dolarıdır. Burada alacağınız sınırsız hosting, ücretsiz SSL Sertifika bağlantısı ve özel markalı web siteleri oluşturma fırsatı.

Weebly White Label Programının Temel Özellikleri:

 • Kod Denetimi. Geliştirdiğiniz her proje üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Kod yerleştirme seçeneklerini kullanarak, Javascript / HTMl kodları ekleyerek, CSS’yi özelleştirerek vb. Kullanarak müşterilerinizin katılım oranını artırmak için özellik yüklü bir web sitesi oluşturmak size kalmıştır..
 • e-Ticaret. Plan, gelecekteki müşterilerinize ürün incelemeleri, gerçek zamanlı gönderim seçenekleri, birden çok ödeme ağ geçidi ve daha fazlası gibi gelişmiş e-Ticaret özellikleri ve araçları sağlamanızı sağlar.
 • Paylaşılan Yönetici Erişim Hakları. Bireysel kullanıcılara ve ekip üyelerine paylaşılan yönetici paneli erişim hakları vermek size bağlıdır. Bu, özellikle müşteri hesaplarına kolay erişim ve yönetim söz konusu olduğunda, web sitesi geliştirme konusunda etkili bir işbirliği için çok önemlidir..
 • Özel İstemci Portalı. Yerleşik özel istemci portalı ve entegre web sitesi gösterge panosu, marka haklarına bağlı kalırken projelerini yönetmek isteyen müşterilerinizle erişim haklarını paylaşmayı mümkün kılar.
 • İstemci İzinleri. Web sitelerinin geliştirilmesinde çalışmak ve bunları bağımsız olarak düzenleyebilmek isteyen müşteriler için geniş bir izin aralığı belirleme fırsatınız vardır..

Weebly White Label Programını Deneyin

Webydo – Hepsi Bir Arada Web Tasarım Platformu

Webydo Beyaz Etiket

Webydo – Web tasarım ajanslarını ve bağımsız tasarımcıları açıkça hedefleyen, beyaz etiketleme sunan güvenilir bir web sitesi oluşturucusudur. Acenteler için Webydo çözüm. Bu özellik, ajansınızı etkili bir şekilde başlatmak ve büyütmek için eksiksiz bir web tasarım platformu sunan sistemi tamamen yeniden markalamanızı sağlar.

Bir web tasarımcısı ve ajans sahibi olarak, uzun vadede etkileyici sonuç ve müşteri tabanının artmasını sağlayan bir dizi avantaj elde edersiniz.

Webydo White Label Programının Temel Özellikleri:

 • Tam Yaratıcı Kontrol. Web sitesi oluşturma süreci üzerinde sınırsız kontrole sahip olursunuz, bu da nihayetinde artan yatırım getirisi (sistemle web siteleri oluşturmak için kodlama gerekmez) ve müşteri elde tutma oranı ile sonuçlanır. Webydo uzmanları, web sitesi geliştirmenin son süresinin% 70 azaldığını ve bu da öncekinden çok daha fazla proje tamamlamanızı hesapladı.
 • Takım İşbirliği. Web geliştirme sürecinin farklı aşamalarından sorumlu olan tüm ekip üyelerine paylaşılan web sitesi yönetimi erişim hakları verebilirsiniz..
 • Tam Zamanlı Servis. “Webydo for Agencies” çözümüne abone olurken, hem müşteri desteği hem de tam zamanlı hizmet alırsınız. Özel hesap uzmanları ve profesyonel teknik destek asistanları, projenizin yanı sıra web sitesi oluşturma sürecinin etkinliğini de üstlenecek.

Webydo White Label’ı deneyin

Duda – Müşteri Yönetimine Sahip Web Sitesi Oluşturucu

Duda Beyaz Etiket

Duda – Ekip, Ajans ve Özel kullanıcılar tarafından sunulan Beyaz Etiket programı ile birlikte gelen güvenilir bir web sitesi oluşturucusudur. Bayilere bir dizi beyaz etiketli araç sağlar: Duda editörünün tam sürümü; müşteri giriş sayfası ve gösterge tablosu; site önizleme ekranları, e-posta iletişimi ve daha fazlası.

Bu araçların tüm URL’leri satıcının alan adının altında olacaktır. Her öğenin ekranı özelleştirilebilir. Duda, iş ortakları için çoğu üretken tasarımcı için ek indirimlerle toptan fiyatlandırma sunuyor.

Duda Beyaz Etiket Programının Temel Özellikleri:

 • İstemci Giriş Ekranı. Bu özellik, müşterilerinize web sitenizin markalamasıyla ideal olarak eşleşen özelleştirilmiş beyaz etiket giriş ekranından sisteme giriş yapma fırsatı sunar..
 • Kendi Web Sitesi Oluşturucu. Müşterileriniz, marka kimliğinizin renklerini, logosunu ve diğer öğelerini içeren özelleştirilmiş ve yeniden markalaştırılmış web sitesi oluşturucuyu görebilecek ve kullanabilecektir. Site oluşturucusuna ulaştıklarında alan adınızı da uygun şekilde görürler.
 • İstemci Kontrol Paneli. Müşteriler, web sitesi istatistiklerini, destek portalını ve işle ilgili diğer bilgileri görüntüleyebilecekleri paylaşılan beyaz etiket gösterge tablosuna erişebilir.
 • Web Sitesi Önizlemesi. Müşterilerinize daha fazla göndermek için işletme markanızın öne çıkacağı web sitesi önizleme sürümünü oluşturabilirsiniz. Müşterilerinize web sitenizin farklı mobil ve masaüstü cihazlarda nasıl görüneceğini anlamalarını sağlar.
 • Kolay Düzenleme. Müşterileriniz, marka adınız altında bile hareket halindeyken projelerini düzenleyebilir. Entegre mobil düzenleyici sayesinde, web sitelerini tabletlerden bile düzenlemek ve günün herhangi bir saatinde içeriği güncellemek mümkün hale geliyor.
 • E-posta Bildirimleri. Müşterilerinizi herhangi bir etkinlik veya haber hakkında bilgilendirmeniz veya yalnızca işletme bilgilerinizden haberdar etmeyi planlamanız gerekip gerekmediğini, gerekli bilgileri sağlayan markalı e-postalar gönderebilirsiniz..
 • İzinler ve Kontrol. Müşterilerin düzenleme süreci, web sitesi izinleri ve erişim hakları üzerinde tam denetime sahip olan sizsiniz. Bu bağlamda yapabileceğiniz şey, müşterilerinizin erişebileceği özellikleri seçmek, ekip üyelerinize bireysel erişim hakları vermek.

Duda White Etiketini Deneyin

Squarespace Geliştirici Platformu Açıklandı

Kare beyaz etiket

Squarespace – Gelişmiş kullanıcılar için ayrı bir sisteme sahip, zengin özellikli bir web sitesi oluşturucusudur Geliştirici platformu tam kod kontrolü elde edersiniz. Bununla birlikte, şu anda herhangi bir beyaz etiket sürümü veya Squarespace’in bağlı programı yoktur. Bununla birlikte, Geliştirici Platformunu kullanarak, tam özellikli web siteleri oluşturmanıza ve özelleştirmenize ve üçüncü taraf araçlarını entegre etmenize olanak tanıyan birçok avantajdan yararlanacaksınız. Bir web sitesi başlatmak için, tercih ettiğiniz şablonu seçmeniz veya sıfırdan bir proje tasarlamanız yeterlidir.

Squarespace Geliştirici Platformunun Temel Özellikleri:

 • Kod Düzenleme. Tam HTML / CSS düzenleme ile, içerik yönetim sistemi kullanılarak oluşturulan kaynak içeriği çıkarmak için JavaScript ve bir JSON API’sine erişebilirsiniz.
 • Araçlar ve Modüller. Sistem, web geliştirme sürecini basitleştirmek için bir dizi araç ve modül sunar. Bunlar Geliştirme Araçları (Sunucu, Araç Kemeri, ESLint Config), Ön Uç Modülleri (Çekirdek, Kontrolör, Merkür, Darwin, Yardımcı, Düzen: Temel Sınıf, Düzen: Otomatik sütunlar, Çoklu Dolgular, Sosyal Bağlantılar, Video Arka Planı, Video Arka Planı Oluşturma), Şablon Çerçeveleri (Wright, Çaba, Büro, Doncab, Dosya) ve dahası.
 • Takım İşbirliği. Squarespace, Git üzerinden otomatik olarak görüntülenen şablon depolarıyla birlikte gelir, böylece etkili DIY ve ekip işbirliğine katkıda bulunur.
 • Genişletilmiş İçerik Dağıtım Ağı. Web sitesi oluşturucu, coğrafi olarak dağıtılmış sunucuları kullanarak web sitesi yükleme süresini kısaltan entegre İçerik Dağıtım Ağı ile birlikte gelir.

Geliştirici Platformu’nun yanı sıra Squarespace, Çember çözümü. Dünyanın dört bir yanından ünlü yaratıcı girişimcilerden ve web sitesi geliştiricilerinden öğrenerek bir web tasarım işi başlatmanıza olanak tanır. Web tabanlı işinizin gelişimini artırmak için niş özel bilgi, gelişmiş web tasarım araçları ve güçlü destek teklifinden ne alacaksınız.

Squarespace Circle’ın Temel Özellikleri:

 • Profesyonel Tasarım Araç Seti. Squarespace Circle’a katılan üyeler, gelişmiş tasarım özelleştirme araçlarına, topluluk önerilerine, kılavuzlara, pazarlama materyallerine ve etkili web tasarımı kurulumu ve tanıtımı için ipuçlarına anında erişebilir.
 • Kaynak Merkezi. Tasarım Araç Kiti’nin yanı sıra, başarılı iş tanıtımı, müşteri üretimi ve niş eğrisinde önde olmanın temelleri hakkında en iyi önerileri sunan uzman rehberlerinden de faydalanabilirsiniz. Yetkili Eğitmen Programı’na buradan ulaşabilirsiniz..
 • Topluluk Erişimi. Circle’a katıldığınızda, kapsamlı ve canlı Squarespace topluluğuyla fikir alışverişi yapma ve paylaşma fırsatı elde edersiniz. Bu, Topluluk Üyesi Forumuna, Circle Etkinliklerine, çoklu yaratıcı işbirliği fırsatlarına katılımla yapılabilir.
 • Özel Kare Teklifler. Güçlü müşteri desteğinin yanı sıra, web sitesi oluşturucu% 20 indirim, 6 aylık deneme süresi, beta testlerine erişim, haftalık ürün haberleri, web sitesinde görüntülenen benzersiz Squarespace Circle rozeti ile gösterilen küresel tanıma ve diğer önemli avantajlar sunar..

Squarespace White Label’ı deneyin

Sonuç olarak

Web tasarım iş başlatmak ve büyümesinin nedenleri çok yönlü olabilir. Ne niyetleri ve özlemleri olursa olsun, bunu gerçekleştirmek için seçim iki yolu vardır. Bir Beyaz Etiket çözümü veya bir satış alternatifi seçebilirsiniz. İşletmeniz için en uygun seçenek hangisidir? Bu, bu seçeneklerin her birinin özelliklerine ve kişisel gereksinimlerinize bağlıdır.

Beyaz Etiket programları, marka web tasarım işini başlatmayı mümkün kılarken, bayi çözümleri mevcut web sitesi veya blog aracılığıyla müşteri tabanı oluşturmaya izin verir. Her iki seçenek de dikkate değer, ancak sunulan yaklaşımlar, stratejiler, özellikler, teknikler ve araçlar farklıdır. Başlangıçta belirlediğiniz hedeflere ve iş modellerine göre en iyi varyantı seçmek yalnızca size bağlıdır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map