WordPress için En İyi Paylaşılan Hosting

en iyi paylaşılan barındırma sağlayıcıları


Web sitesinin sağlığı, özellikle üzerine inşa edilen projeler söz konusu olduğunda, birçok yönden uygun barındırma işlemine dayanır. WordPress. Bir yandan, ücretsiz CMS platformu en başından itibaren çok fazla kapasiteye ihtiyaç duymayabileceğinizden başlamak kolaydır. Uygun maliyetli bir paylaşılan barındırma planı yeterli olabilir. Öte yandan, teknik bilgiye rağmen projenizi zaman zaman yönetmeniz gerekecektir..

Eklenti ve tema kurulumu, servis ve sistem güncellemeleri, güvenlik, SEO – kullanıcılar belirtilen tüm özellikleri kendi başlarına yönetmek zorunda kalacaklar. WordPress için optimize edilmiş bir paylaşılan sunucu çözümünü seçmedikçe. Web üzerindeki pek çok harika teklif sayesinde, site sahipleri otomatik CMS yüklemesi, eklenti entegrasyonu ve güncellemeleri, gelişmiş güvenlik araçları, yerleşik SSL, ücretsiz etki alanı ve diğer birçok avantajı içeren hepsi bir arada WP sunucu planlarından yararlanabilir. WP tabanlı projenizi oluştururken, özelleştirirken ve yayınlarken hayati önem taşıyan.

WordPress Web Sitesi için En İyi Paylaşılan Barınmanın 10’unu Test ettik:

 1. Bluehost – WordPress için En İyi Paylaşılan Hosting.
 2. Hostpapa – Amerika’nın 1. WordPress Barındırma Şirketi.
 3. HostGator – WordPress için En Hızlı Paylaşılan Hosting.
 4. SiteGround – En İyi Yönetilen WordPress Barındırma.
 5. Liquid Web – Tek Bir Web Sitesi için En Ucuz Hosting.
 6. Google Cloud – WordPress için Google’ın En İyi Platformu.
 7. 1&1 IONOS – Avrupa’daki En Büyük Hosting Sağlayıcı.
 8. Hostinger – WordPress Web Sitesi için Uygun Hosting.
 9. Godaddy – En Büyük Alan Adı Kayıt Şirketi + Hosting Şirketi.
 10. iPage – Dünyanın En Eski Web Hosting Sağlayıcısı.

Her hosting çözümü gelişmiş özellikler ve araçlarla paketlenebilir. Bunlar şirketten şirkete farklılık gösterebilir. Öte yandan, bazı temel konular platformun güvenilirliğini ve değerini tanımlar. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Sayfa Yükleme Süresi – Kullanıcıların deneyim seviyesini tanımlayan konu. Web sitenizin içeriğine ne kadar hızlı erişirse o kadar iyi olur.
 • Çalışma Süresi – Kullanılabilirlik başarının anahtarıdır. Çalışma süresi, ziyaretçilerinizin web sitesine günün her saatinde erişip erişemeyeceğini tanımlar. Oranın% 99,5 ile% 99,9 arasında olduğundan emin olun.
 • Müşteri desteği – Zaman zaman bazı olası hatalar meydana gelecektir. Herhangi bir sorunu hızlı bir şekilde çözmek için her zaman profesyonel yardıma güvenebileceğinizden emin olun.

Şimdi, en iyi WordPress paylaşılan barındırma sağlayıcılarının neler sunabileceğine daha yakından bakalım.

Bluehost – WordPress İçin En İyi Paylaşılan Hosting

Bluehost - WordPress İçin En İyi Paylaşılan Hosting

Bluehost – Uzun yıllar boyunca milyonlarca WP web sitesi sahibi için 1 numaralı seçimdir. WordPress geliştiricileri tarafından önerilen, her tür proje için mükemmel bir uyum olabilir. Bluehost, sonsuz bir widget ve eklenti seçimi arasından seçim yapmak için kendi App Market ile tam bir WordPress entegrasyonu sunar. Ayrıca, platform güçlü çalışma süresi oranlarına (% 99,99), hızlı sayfa yükleme hızına (424 ms) ve daha fazlasına sahiptir. Temel özellikler:

 • Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli – Bluehost, WordPress web sitesi oluşturma süreci sezgisel cPanel sayesinde. Burada aynı anda birkaç projeyi yönetmek için gerekli tüm unsurlara tek bir yerde sahipsiniz. WordPress meraklıları bir WP panosuna dönüştürme ve alışkın oldukları arayüzden yararlanma fırsatını takdir edecekler.
 • Sonsuz Widget’lar ve Eklentiler – WP özelliğine sahip bir barındırma platformu olarak Bluehost, WordPress web siteleri için binlerce widget ve uygulama sunar. Bluehost Marketplace’te ve ücretsiz ve ücretli WP temalarında mevcuttur.
 • e-Ticaret ve SEO – Platform, yerelleştirilmiş SEO stratejileri ve profesyonel yardım sunarken, e-Ticaret özelliği SSL sertifikası, alışveriş sepeti entegrasyonu vb.’nin yanı sıra ihtiyacınız olan sayıda ürünle dijital bir mağaza açmayı kolaylaştırır..
 • Gelişmiş Müşteri Desteği – Destek ekibiyle iletişimde kalmanın geleneksel yollarının yanı sıra, Bluehost’un analitik araçları entegre etmeniz, yeni bir eklenti kurmanız veya SEO derecelerini artırmanız gerektiğinde yardım etmek için bir uzman havuzu var.

Bluehost WordPress hosting maliyeti: Platform, paylaşılan barındırma için üç ana plan sunuyor. Temel Plan ($ 2.95 / ay), Artı Planı ($ 5.45 / ay) ve Seçim Planı ($ 5.45 / ay). Temel Plan, sınırsız bant genişliği, WP güncellemeleri, 50 GB depolama alanı, ücretsiz SSL sertifikası ve ücretsiz alan adı. Gelişmiş planlara yükseltme cüzdan için zor bir zorluk olsa da, para için iyi bir değer gibi görünüyor.

Bluehost’u Şimdi Deneyin

Hostpapa – Amerika’nın 1. WordPress Barındırma Şirketi

Hostpapa - Amerika'nın 1. WordPress Hosting Şirketi

HostPapa – ABD’deki en saygın barındırma sağlayıcılarından biridir. WP web sitelerini derhal oluşturmak, çalıştırmak ve bakımını yapmak için WordPress için optimize edilmiş ayrı sunucular sunar. Müşteriler, 1 yıllık alan adı, SSL ve daha fazlasını içeren bir dizi ücretsiz özellikten yararlanabilir. Buna ek olarak, Hostpapa sigorta büyük performans ve beceriklilik.

Temel özellikler:

 • Büyük güç – çalışma süresinin% 99,9’unun yanı sıra sistem, gelişmiş içerik önbelleği sayesinde hızlı web sitesi yükleme hızını garanti eder. Ayrıca, proje hızını ve genel performansı artıran ücretsiz CDN ağından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
 • Otomatik Bakım – kurulum sürecini manuel olarak ele almayı göze çarpan yeni başlayanlar için önemli bir özellik. Sistem kusursuz entegrasyon sunar. Manuel kurulum veya yapılandırma anlamına gelmez. Ayrıca, Hostpapa en son yazılım sürümünü kullandığınızdan emin olarak eklenti ve sistem güncellemelerini ele alacak.
 • Gelişmiş Güvenlik – WordPress açık kaynaklı bir sistem olsa da, sadece bir anti-spam güvenlik kitinden daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Hostpapa, WP planlarının her birinde JetPack güvenlik özelliklerine sahiptir. Her şeyden önce, daha hızlı yükler sağlar, bu da Google sıralaması için iyidir. İkinci olarak, kötü amaçlı yazılımlara karşı otomatik koruma sağlar. Son fakat en az değil, giriş ve şifre güvenliği, kaba kuvvetten koruma ve DD0S saldırıları, vb..
 • WP Odaklı Destek – Hostpapa, WordPress CMS’de uzmanlaşmış özel müşteri desteğine sahiptir. Barındırma sağlayıcısı, geleneksel iletişim yollarının yanı sıra, bazı WordPress becerilerini almak isteyen yeni başlayanlar için bire bir WordPress eğitim programına sahiptir. Buna ek olarak, Papa Kadrosundan devasa bir WP uzmanı havuzuna yardım etmeye hazır.

Hostpapa WordPress hosting maliyeti: kullanıcılar WordPress ihtiyaçları için tasarlanmış 3 farklı plan arasından seçim yapabilir. Bunlar arasında WP Starter, WP Business ve WP Pro bulunur. Her planda ücretsiz bir alan adı ve sınırsız bant genişliği bulunur. Sırasıyla 3.95 dolar ve 12.95 dolar.

Ayrıca bakınız: HostPapa incelemesi.

HostPapa’yı Şimdi Deneyin

HostGator – WordPress için En Hızlı Paylaşılan Hosting

HostGator - Barındırma ve İlgili Hizmetlerin Global Sağlayıcısı

HostGator – 2.5 kat daha hızlı yükleme hızına ek olarak daha fazla WordPress web sitesi performansı vaat eden barındırma sağlayıcısıdır. Kullanıcılar, tüm projeleri tek bir kontrol panelinden yönetmeyi kolaylaştıran sezgisel bir kontrol panelinden memnun kalacaklardır. Sistem, site sahiplerinin gelişmiş performanstan yararlanabilmesi için önbelleğe alma ve CDN’yi otomatik olarak yapılandırır.

HostGator WP için optimize edilmiş sunucularla şunları elde edersiniz:

 • Hepsi Bir Arada Çözüm – platform, kullanıma hazır bir site oluşturmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm WordPress varlıklarını sıfırdan sunar. Her planla WP temalarına ve şablonlarına erişebilirsiniz. Kullanıcılar, parti hizmetlerini entegre edebilir veya ek manipülasyonlar olmadan otomatik olarak yüklenmiş ve güncellenmiş eklentilere sahip olabilirler. Yeni başlayanlar, net ve sezgisel bir kontrol paneli sayesinde projeleri yönetmeyi kolay bulacak.
 • 2.5X Daha İyi Performans – HostGator, süper şarjlı mimarisini son kullanıcıya sunmak için bulut tabanlı teknolojileri kullanır. Ayrıca, 2,5 kat daha hızlı yükleme hızı sağlamak için CDN, önbellek katmanları ve düşük yoğunluklu sunucular içerir. Ayrıca, WordPress için optimize edilmiş sunucular, WP sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır..
 • Ekstra Özellikler – sitenizi trafik kaybı olmadan mevcut barındırma hizmetinden HostGator’a taşımanız gerekirse, yerel uzmanlar sitenizi ücretsiz olarak kullanacaktır. Site taşıma ve alan adı transferi ücretsizdir. Kullanıcılar, barındırma sağlayıcıları arasında geçiş yaparken herhangi bir teknik konuda kendilerine danışacak deneyimli destek uzmanlarına da güvenebilir.

HostGator WordPress hosting maliyeti: WP tabanlı web siteleri için üç mevcut plan vardır. Birincisi Başlangıç ​​Planı. Aylık 100 bin ziyaretçiye sahip tek bir site için aylık 5,95 ABD dolarıdır. Standart Plan, iki web sitesi için aylık 7,95 dolara mal olurken, İş Planı aylık 500 bin ziyaretçiye kadar büyüyen projeler için tasarlanmıştır. Ücreti 9,95 dolar. Her üç plan da ücretsiz SSL ve ücretsiz alan adı içeriyor.

HostGator’ı Şimdi Deneyin

SiteGround – En Kolay WordPress Paylaşımlı Hosting

SiteGround - En Kolay WordPress Paylaşımlı Hosting

SiteGround – 2004’ten bu yana gelişmiş barındırma hizmetlerini sunan tanınmış bir başka platformdur. Bugün, WordPress ve diğer popüler CMS’nin yardımıyla oluşturulan 1.900.000’den fazla alana güç veriyor. Platform harika çalışma süresine sahiptir (% 99.99) ortalamadan daha yüksek bir sayfa yükleme hızına (714ms). Aşağıdaki özelliklere ek olarak mükemmel esneklik ve bir dizi sunucu çözümü iyi bir seçim gibi görünebilir:

 • WP Yönetimli Barındırma – Bundan böyle, WordPress web siteniz için yüklü tüm eklentiler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sistem, hızlı güncellemeler, sorunsuz çalışma, dijital güvenlik, vb. Sağlamak için bunlarla ilgilenecektir. SiteGround, hızlı sayfa yükleme sağlamak için esas olarak kendi ev yapımı nakit verme araçlarını kullanır..
 • Basit e-Ticaret – Harika bir e-Ticaret sitesi oluşturmanız gerekiyor mu? Düzinelerce farklı eklenti ve uygulama yüklemeyi unutun. Sistem bir arada 18 temel uygulama sunuyor. Dijital mağazanıza güç sağlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamaları seçin ve web sitesini oluşturmaya başlayın.
 • Geliştirilmiş güvenlik – Bazı temel güvenlik araçları sunan diğer barındırma sağlayıcılarının aksine, Sitegorund, web sitenizin her 0,5 saniyede bir izlemesini, herhangi bir tehditten uzak tutmak için gelişmiş bir izleme teknolojisine sahiptir. Buna ek olarak, kullanıcılar IP engelleme listeleri, hotlink koruması ve daha fazlası gibi daha fazla enstrümanı takdir edeceklerdir..

SiteGround WordPress barındırma maliyeti: SiteGround’un ücretsiz bir deneme sürümü olmasa da, ilk 30 gün içinde para iadesi talep edebilirsiniz. Mevcut planlara gelince, üç ana paket içerirler. Başlangıç ​​Planı aylık 3,95 ABD dolarıdır ve temel özelliklere ek olarak 10 GB depolama alanı sunar. GrowBig Planın maliyeti 6,45 dolar ve gelişmiş özellikler içeriyor. GoGeek Planı’nın aylık maliyeti 11,95 ABD doları olan premium araçlara ek olarak önceki iki plandan tüm özellikleri elde edersiniz.

Ayrıca bakınız: SiteGround incelemesi.

SiteGround’u Şimdi Deneyin

Liquid Web – Tek Bir Web Sitesi için En Ucuz Hosting

Liquid Web - Tek Bir Web Sitesi için En Ucuz Hosting

Liquid Web – kullanıcıların sunucuları ve web sitesi varlıkları üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlayan tamamen yönetilen bir barındırma sağlayıcısıdır. Yakın zamanda, tüm WP ve WooCommerce için optimize edilmiş sunucu çözümleri için artırılmış performans sağlayan bulut tabanlı bir platform olan Nexcess’i entegre etti. Bu, kullanıcıların kusursuz güvenlik araçlarından, olağanüstü hızdan ve ölçeklerden yararlanacağı anlamına gelir.

Temel WordPress barındırma özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Artan Web Sitesi Performansı – Daha önce bahsettiğimiz Nexcess yüksek performanslı platformun yanı sıra, Liquid Web, Nginx entegrasyonuna ek olarak en son PHP 7 sürümünü de kullanıyor. Ekstra özellikler arasında otomatik görüntü sıkıştırma ve yükleme hızını ve genel web sitesi performansını artırmayı amaçlayan diğer yapılandırmalar bulunur.
 • Tamamen Yönetilen WordPress Barındırma – sistem otomatik olarak sitenizin kopyalarını ve eklenti güncellemelerini yapar. Yedekleri işlemenize gerek yoktur. Ayrıca, sistem bir geliştiricinin WP-CLI, Git ve SSH aracılığıyla sağladığı erişimi ve araçları sağlar.
 • Hazırlama Sitesi Özelliği – canlı yayına başlamadan önce projelerini test etmek isteyenler için ödüllü bir seçenek. Sistem, kullanıcılara gerçek yaşam koşullarında tüm özellikleri ve çalışma şeklini kontrol etmeyi mümkün kılan bir hazırlama sitesi sağlar..
 • Ücretsiz Site Taşıma – Liquid Web tarafından sağlanan tam yönetilen bir WordPress çözümü için mevcut platformlarından ayrılmak isteyenler için hayati bir özellik. Yerel uzmanlar göçü herhangi bir kesinti veya trafik kaybı olmadan yapacaklar. Site geçişi konusunda hala şüpheleriniz varsa, WordPress uzmanlarından oluşan yerel ekip herhangi bir konuda size danışacaktır.

Liquid Web WordPress barındırma maliyeti: sistem tekneleri muhtemelen WP için optimize edilmiş planların en geniş seçimini yapıyorlar. Hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmıştır. İlk üç paket Spark, Maker ve Builder planlarından oluşur. Tek abonelikte 1. formdan 25’e kadar web sitesini yönetmenizi sağlar. Aylık fiyatlar sırasıyla 19 $, 79 $ ve 149 $. Ekstra kaynak ve artan kapasite arayan şirketler, Üretici, Yönetici ve İşletme planları arasından seçim yapabilir. En fazla 250 web sitesi, 10 TB bant genişliği ve 800 GB depolama alanıyla aylık 299 ABD doları, 549 ABD doları ve 999 ABD doları tutarındadır.

Liquid Web’i Şimdi Deneyin

Google Cloud – WordPress için Google’ın En İyi Platformu

Google Cloud - WordPress için Google'ın En İyi Platformu

Google Cloud – genellikle işletmeler için tasarlanmış barındırma platformudur. Hizmet, Coca-Cola, PayPal, eBay ve diğerleri gibi iyi tanınan müşterilerin bir listesine sahip olabilir. Aynı zamanda, WordPress kullanıcıları WP için optimize edilmiş sunucu çözümlerinden de yararlanabilir ve benzersiz bir kullandıkça öde fiyatlandırma modeli deneyebilir.

Barındırma seçenekleri açısından Google Cloud Platform’un neler sunabileceğine daha yakından bakalım:

 • Yeryüzünde Ağ – sistem, dünya çapında 20’den fazla ülkede bulunan veri merkezlerine sahiptir. Bunlar yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’yı değil, Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Güney Amerika vb..
 • Kurumsal Kullanıcılar için Harika – Google Cloud, performansı artırmayı garanti eden ileri teknoloji bulut teknolojilerini kullanıyor. Şirketlere ve büyüyen işletmelere bulut bilişim hizmetleri sunar. Öte yandan, küçük web sitelerini hobi olarak başlatan kullanıcılar için çalışmayabilir.
 • Açık Kaynak Taahhüdü – platform Android, Kubernetes ve diğer bazı popüler açık kaynaklı projelere büyük katkı sağlıyor. Bu, web sitenizi veya uygulamanızı takılmadan başka bir buluta taşıyabileceğiniz anlamına gelir.
 • Özel Fiyatlandırma Politikası – Google Cloud ile sabit fiyatlara ve özellik listesine sahip tipik planlar bulamazsınız. Sistem, kullanım başına ödeme modelini sunar. Başka bir deyişle, projenin gerektirdiği kaynaklara ve kapasiteye bağlı olarak barındırma maliyetlerinizi yönetebilirsiniz.

Google Cloud WordPress barındırma maliyeti: daha önce de belirttiğimiz gibi, fiyatlandırma politikası alışık olduğumuzdan farklıdır. Kullanıcılar, Google Compute Engine’de barındırılan Kendi Kendini Yöneten bir WordPress arasından seçim yapabilir veya web sitesi kodunu doğrudan motora aktarabilir. Zaten 300 $ ‘lık Google Reklam kredisi içeren 12 aylık ücretsiz bir deneme var. Ardından, saniye başına artışlarla gerçek barındırma kullanımı için ödeme yapmanız gerekecektir..

Google Cloud’u Şimdi Deneyin

1&1 IONOS – Avrupa’daki En Büyük Hosting Sağlayıcı

1 & 1 IONOS - Avrupa'daki En Büyük Hosting Sağlayıcı

1&1 IONOS – WordPress web sitelerini en sorumlu şekilde çalıştırmak için enerji kaynaklarını kullanan yeşil bir hosting platformudur. Enerji tasarruflu teknolojilerin yanı sıra, kullanıcılar farklı web sitesi türleri için iyi olan esnek WP optimizasyonlu planlardan faydalanacaktır. Ya küçük bir blog başlatmak veya WooCommerce entegrasyonu içeren çevrimiçi ürünler satmak istiyorum, 1&1 IONOS’un sunabileceği bazı iyi özellikleri var.

Başlıca faydaları şunlardır:

 • Yeşil Hosting – 1&1 IONOS, çevreye özen gösteren birkaç platform arasında yer almaktadır. Binlerce web sitesine güç vermek için güneş ve rüzgar enerjisi gibi verimli kaynaklar kullanır. Bu teknolojiler dünyanın farklı yerlerinde bulunan her veri merkezi için mevcuttur.
 • WordPress için Optimize Edilmiş Sunucular – sistem PHP 7’de çalışır ve yük hızı ve site performansı açısından belirli WordPress ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılandırılmış entegre NGINX ile çalışır. 1&Fiber optik ile 2 GB RAM 360 Gbit / sn bağlantıdan 1 IONOS garantisi.
 • Gelişmiş Veri Depolama – SSD teknolojisinin yardımıyla web sitesi verilerinizi saklayın. HDD’ye kıyasla% 50 daha hızlıdır, bu da daha yüksek sayfa yükleme hızı ve daha yüksek arama motoru sıralaması anlamına gelir.
 • Kişisel Hesap Yöneticisi – kapsamlı bilgi tabanı dışında, 1&1 IONOS müşterileri, WordPress uzmanları olan kişisel destek yöneticilerinden yararlanabilir. Hizmet, SSL, alan adı, e-posta hesapları vb. Gibi diğer ücretsiz özelliklerle birlikte kullanılabilir..

1&1 IONOS WordPress barındırma maliyeti: sistem tüm kullanıcıların 1 $ ‘lık bir fırsattan yararlanmalarını sağlar. Üç WP planından herhangi birine 12 aylık bir süre için yalnızca 1 $ karşılığında abone olabilirsiniz. Bu süre dolduğunda fiyatlar aşağıdaki gibi olacaktır: Küçük projeler ve bloglar için Temel Planlar aylık 9 ABD dolarıdır, İş planı daha fazla bant genişliği, depolama alanı ve eklenti içeren daha büyük web siteleri içindir. Profesyonel plan, 5’e kadar büyüyen projeyi yönetmek için aylık 15 ABD doları maliyete sahip son pakettir.

Ayrıca bakınız: 1&1 IONOS incelemesi.

Deneyin 1&1 IONOS Şimdi

Hostinger – WordPress Web Siteleri İçin En Ucuz Hosting

Hostinger - WordPress Web Siteleri İçin En Ucuz Hosting

Hostinger – düşük bir fiyata temel özellikler paketi arayan kullanıcılar için uygun maliyetli bir hosting çözümüdür. Yukarıdaki platformlarla aynı WP işlevselliğine sahip olmamasına rağmen, başlangıçtan itibaren ihtiyacınız olabilecek her şeye sahiptir ve kesinlikle bütçe beklentilerinizi karşılayacaktır. Bazı büyük WP tabanlı avantajlarla piyasadaki en ucuz teklif henüz:

 • Otomatik WP Yükleyici – Hostinger hesabına girdikten sonra WP kontrol paneline geçebilirsiniz. Sistem, otomatik bir WP yükleyici ile başlangıçtan itibaren birkaç seçenek sunar. Kullanıcılar yükleme işlemini elle de yapabilirler. WP yükleyicisi en son WP sürümünü indirip sunucu ortamınıza uyarlarken, web sitesinin URL’sini ve adını eklemeniz yeterlidir..
 • WordPress için Tasarlanan Hosting Planları – Müşteriler uygun bir fiyata birkaç temel plan arasından seçim yapabilir. Ayrıca, platform bazı özel barındırma seçenekleriyle özel olarak tasarlanmış bazı WordPress planlarına sahiptir. Fiyat aynı, ancak WP planları dünyanın en popüler CMS’si için optimize edildi.
 • Harika performans – Hostinger, yüksek çalışma süresi ve sayfa yükleme hızı ile güvenilir bir sunucu çözümü olduğunu kanıtlamıştır. Çalışma süresine gelince, ortalama oran% 99,98’dir. ki bu endüstri liderlerine çok yakın. Sayfa yükleme hızına gelince, en son sonuçlar 315 ms idi.

Hostinger WordPress hosting maliyeti: Sınırlı bir bütçeniz varsa, tek bir paylaşılan sunucunun temel planı yalnızca 0,82 ABD doları tutarında iyi bir seçenek olabilir. Bu fiyat için, tek bir web sitesi için 100 GB bant genişliği alacaksınız. Genişletilmiş web sunucusu özellikleri için özlem duyuyor musunuz? Premium Plan size sınırsız bant genişliği ve web siteleri sunan aylık 2,15 ABD dolarından mal olacak. Haftalık yedeklemeler plana dahildir. İş, ayda yalnızca 3,45 ABD doları için sınırsız özelliklere sahip hepsi bir arada sunucu çözümü olarak geliyor.

Ayrıca bakınız: Hostinger incelemesi.

Hostinger’ı Şimdi Deneyin

Godaddy – En Büyük Alan Adı Kayıt Şirketi + Hosting Şirketi

GoDaddy - En Büyük Domain Tescili + Hosting Şirketi

Godaddy – sektörün en büyük alan adı kayıt hizmetidir. Ayrıca, yüksek performanslı WordPress için optimize edilmiş sunucu çözümleri sunan bir barındırma sağlayıcısıdır. Kullanıcılar, e-Ticaret sitelerinden içerik tabanlı farklı ihtiyaçlar için önceden yapılandırılmış birkaç plan arasından seçim yapabilir. Godaddy% 99,9 çalışma süresini ve gelişmiş performansı garanti eder.

Kaputun altında neler olduğuna bir göz atalım:

 • Çalışma Süresi Garantisi – sistem% 99,9 çalışma süresini garanti eder. Alakalı ücreti veremezse, kullanıcılar tam bir geri ödeme talep edebilir.
 • Daha Hızlı Web Sitesi Hızı – Godaddy sunucuları% 50 daha hızlı yükleme hızı sağlayan bir CDN güçlendirmesi kullanır. Ayrıca, en son PHP 7 sürümünü kullanır.
 • Yeni başlayanlar için iyi – teknisyen olmayanlar, olabildiğince hızlı yayına geçmek için önceden oluşturulmuş sayfa ve web sitesi mizanpajlarını takdir edeceklerdir. Sistem, kullanımı kolay özel sürükle ve bırak sayfa düzenleyicisine sahiptir.
 • Ücretsiz Ekstralar – Godaddy kullanıcıları binlerce WordPress eklentisine ve temasına ücretsiz erişim sağlar. Ek hizmetler arasında ücretsiz SSL, web sitesi taşıma, alan adı transferi vb..
 • Günlük Yedeklemeler – Sistem her gece sitenizin kopyalarını oluşturur. Bir tıklama ile web sitesini gerektiğinde geri yüklemek için kopyalanan sürümleri en az 1 ay boyunca güvende tutar.

Godaddy WordPress hosting maliyeti: platformun dört farklı WordPress barındırma planı vardır. Temel planı ($ 6.99 / ay) tek bir web sitesi için 30 GB depolama alanı olan Deluxe plan (Aylık 9,99 ABD doları) 100 bin aylık ziyaretçi, Ultimate planı feat büyük siteler için iyidir (Aylık 12,99 ABD doları) sınırsız depolama alanı ve ücretsiz SSL ve e-Ticaret planı sunar (Aylık 15,99 ABD doları) ürün yönetim sistemi, rezervasyonlar ve randevular, WooCommerce uzantıları vb..

Godaddy’yi Şimdi Deneyin

iPage – Dünyanın En Eski Web Hosting Sağlayıcısı

iPage - Dünyanın En Eski Web Hosting Sağlayıcısı

iPage – Uzun yıllara dayanan sektör uzmanlığına sahip uygun fiyatlı ve iyi tanınan bir hosting sağlayıcısıdır. WP için optimize edilmiş iki planında yer alan tüm gerekli özelliklere sahip, yönetimi kolay bir WordPress sunucu çözümü olarak gelir. Kullanıcılar arama motoru dostu projeler oluşturma ve makul bir fiyata sınırsız depolama ve bant genişliğinden yararlanma şansına sahip olacaklar.

Temel özellik şunları içerir:

 • Dahili WP Özellikleri – kurulum, kurulum veya güncellemeleri manuel olarak yönetmeniz gerekmez. iPage, WordPress kurulumundan eklenti güncellemelerine kadar sistemin sizin için tüm web sitesi varlıklarını yönetmesine izin veren yerleşik işlevler sunar.
 • Güvenlik ve Hız – platform, gelişmiş güvenlik özellikleri ve web sitesi koruması sağlamak için SiteLock ile işbirliği kurmuştur. iPage sunucu yapılandırmaları 2,5 kat daha hızlı yükleme hızından yararlanmanıza olanak tanır.
 • Kapsamlı Destek – yardıma veya yardıma ihtiyacınız varsa, iPage WordPress uzmanları yardım etmeye hazırdır. Gerekirse web sitesi geçişini halledecek veya başka herhangi bir teknik konuda danışacaklar.

iPage WordPress barındırma maliyeti: yalnızca iki mevcut planla, iPage kullanıcıları WordPress web sitelerini korumak için gerekli tüm özelliklere erişebilirler. WP Başlangıç ​​planı aylık 3,75 $ ‘dan başlarken WP Essential aylık 6,95 $’ dır. Her pakette 1 yıllık alan, sınırsız bant genişliği ve depolama alanı, önceden yüklenmiş WP teması ve eklentiler bulunur.

Ayrıca bakınız: iPage incelemesi.

İPage’i Şimdi Deneyin

Alt çizgi

En iyi WordPress barındırma çözümüne karar vermek, gelecekteki proje özelliklerine, amaçlarına ve hedeflerine bağlıdır. Fikir, yeterli sayıda araç ve kapasiteye sahip bir platform seçmektir. web sitenizi barındırın ve kusursuz performansını garanti eder. Yukarıda belirtilen platformlar çeşitli proje türleri için iyi bir çözüm olabilir.

 • Bluehost WordPress tarafından önerilen sunucu çözümlerine sahip nihai bir barındırma sağlayıcısıdır. Özelleştirilmiş planları, kullanıcıların yalnızca her tür çevrimiçi projeyi oluşturup barındırmasına izin vermez.
 • HostPapa, WordPress tabanlı web sitelerini minimum maliyetle yönetmek, özelleştirmek, yapılandırmak ve bakımını yapmak için yerleşik araçlar sunan, Amerikalıların en tanınmış barındırma sağlayıcısıdır.
 • HostGator, iyi yapılandırılmış WP için optimize edilmiş sunucu planlarına sahip en güçlü barındırma platformlarından biridir. Projelerinizi zahmetsizce oluşturmak ve dağıtmak için hepsi bir arada bir çözüm olarak gelir.

Gereksinimlerinize bağlı olarak diğer platformlar da iyi bir seçenek olabilir. Hangi hosting sağlayıcısını seçtiğiniz önemli değil. Gelecek proje için hepsi bir arada pakete sahip olmak için yeterli bant genişliği, depolama alanı ve ekstra araçlarla ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğundan emin olun.

Şimdi Paylaşılan Bluehost’u Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map