16 vietņu veidi, kurus varat izveidot, izmantojot WordPress

Ja esat apsvēris iespēju izveidot vietni gan izklaidei, gan savam biznesam, tad, visticamāk, esat dzirdējis daudz buržu, kas apņem WordPress programmatūru. Jūs zināt, ka cilvēki par to saka lielas lietas, bet jums joprojām atliek domāt, vai WordPress ir piemērots tieši jums.


Lai gan programmatūra ir populāra emuāru autoru vidū, ar to jūs varat darīt vēl daudz vairāk. Vai vēlaties vairāk nekā tikai emuāru veidošanas platformu? Apsveriet pašpietiekamu WordPress iespēju, un jūs gatavojaties veidot savu sapņu vietni. Zemāk apskatiet dažāda veida vietnes, kuras varat izveidot, izmantojot WordPress.

vietnes, kuras varat izveidot, izmantojot WordPress

1. Emuārs

Kā minēts, WordPress ir populāra emuāru veidošanas platforma, tāpēc neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot emuāru biznesa vai izklaides nolūkos, to ir viegli izdarīt, izmantojot WordPress. Visa emuāru veidošanas programmatūra jau pastāv, tāpēc jums vienkārši jāizvēlas viens no tūkstošiem motīvu (vai arī tas ir jāveido pēc pasūtījuma) un pēc tam jāsāk savas vietnes reklamēšana ar saturu.

2. Kupona vietne

Ja vēlaties nopelnīt naudu ar kupona vietni, izmantojot saistītās saites, WordPress ir lieliska platforma, ko izmantot. Ar daudzām kuponu tēmām, piemēram Clipper, un jūsu rīcībā esošos papildu spraudņus, jūs viegli atradīsit nepieciešamos rīkus kupona vietnes palaišanai.

3. Darba padome

Līdzīgi kā ar kupona vietnes piemēru, jums ir pieejams daudz motīvu un spraudņu, lai izveidotu pats savu darba ziņojumu neatkarīgi no tā, vai nolemjat galveno uzmanību pievērst savai vietnei, vai arī jūs vienkārši meklējat ievietot darbus savā nišā. JobEngine tēma ir tikai viena iespēja, lai jūs sāktu, vai arī varat palaist ar tādu spraudni kā WordPress darba dēļa spraudnis. Viens darba dēļa piemērs ir ProBlogger, kas izmanto WordPress un piedāvā darba sadaļu.

4. Forums

Vai vēlaties savā vietnē izveidot forumu, lai cilvēki runātu un mijiedarbotos? Jums atliek tikai pievienot spraudni, piemēram BB prese, un jūs varat sarunu sākt ātri! Pielāgojiet savas kategorijas un pārvaldiet visus lietotājus no sava WordPress informācijas paneļa. Ja jūs meklējat vairāk Q&Formāts, tādas tēmas kā Jautā padarīt to vienkāršu.

5. Rakstu direktorijs

Vai vēlaties izveidot nišu rakstu direktoriju? WordPress ļauj lietotājiem reģistrēties un iesniegt saturu no vietnes priekšpuses. Tēmas kā Rakstu direktorija tēma palīdzēs jums sākt.

6. Korporatīvā / biznesa vietne

Ja vēlaties izveidot vietni savai uzņēmējsabiedrībai, uzņēmumam vai bezpeļņas organizācijai, WordPress padara to ļoti vienkāršu. Ir tūkstošiem biznesa tēmu, ar kurām jāstrādā, un jūs varēsit iekļaut praktiski jebkuru vajadzīgo funkciju, sākot no vienkāršākās informācijas par jūsu uzņēmumu dalīšanas līdz tiešsaistes veikala izveidošanai, atbalsta biļešu apkopošanai, ļaujot klientiem rezervēt tikšanās tiešsaistē, un vēl. Tas ir ideāli piemērots praktiski jebkuram biznesam, sākot no plkst nekustamo īpašumu kompānijas automašīnu tirgotājiem, mammai, pop veikaliem un citur.

7. Rezervācijas vietne

Neatkarīgi no tā, vai jums pieder viesnīca, restorāns, salons vai cita veida bizness, kam nepieciešama tikšanās, varat izmantot WordPress, lai ļautu klientiem rezervēt tiešsaistē. Rezervācijas sistēma Pro ir viens no premium WordPress spraudņa piemēriem, kas atvieglo rezervēšanu tiešsaistē.

8. Dalības vietne

Vai vēlaties lietotājiem piedāvāt abonēšanas saturu? WordPress ļauj to izdarīt, palīdzot jums aizsargāt savu saturu no plašas sabiedrības. Pēc tam jūs varat izvēlēties iekasēt maksu vai piedāvāt dalību bez maksas, pirms lietotāji var piekļūt šim saturam.

9. Sociālā vietne

Lai arī jūs, iespējams, neredzat tik daudz panākumu kā Facebook vai Twitter, tomēr jūs varat sākt veidot pats savu sociālā tīkla vietni, izmantojot WordPress programmatūru. BuddyPress ir viens no populārākajiem spraudņiem sociālo vietņu veidošanā.

10. Portfelis

Vai vēlaties parādīt savus talantus savā domēnā? Neatkarīgi no tā, vai esat fotogrāfs, rakstnieks, arhitekts, komiķis vai tīmekļa dizainers, ir tūkstošiem tēmu, kas piedāvā neskaitāmus veidus, kā parādīt savu portfeli. TēmaForest.net ir uzskaitītas vairāk nekā 870 WordPress portfeļa tēmas.

11. Ziņu vietne

Vai vēlaties izmantot savus žurnālistikas talantus? Atveriet savu ziņu vietni! Preses telpa ir tikai viens ziņu vietnes tēmas piemērs, taču ir pieejams daudz citu ziņu un žurnālu stila izkārtojumu. Pat vietnes, piemēram, CNN, Time un BBC America, izmanto WordPress, tāpēc noteikti ir iespējams izveidot izkārtojumus un funkcijas, piemēram, dažas no populārākajām ziņu vietnēm..

12. e-komercijas vietne

Vai meklējat platformu, kas ļaus jums pārdot savus produktus tiešsaistē? WordPress var palīdzēt šajā jautājumā. Sāciet ar tādu tēmu kā e-veikals e-komercija, vai pārlūkojiet neskaitāmos e-komercijas spraudņus, piemēram WooCommerce lai šodien sāktu uzskaitīt savus produktus un vākt pasūtījumus. Jūs pat varat izveidot savu Amazon veikalu ar savu Amazon Associates kontu kopā ar dažiem lieliskiem spraudņiem, lai jūs varētu sākt pārdot produktus, neprasot savu inventāru. Best Buy ir tikai viens e-komercijas vietnes piemērs, kuru darbina WordPress.

13. Klasificēta vietne

Vai vēlaties izveidot tādu vietni kā Craigslist? Spraudņi patīk Klasesbiedrene palīdzēs jums sākt klasificēto sludinājumu uzskaitīšanu. Izmantojot to, jūs varat pārdot reklāmas vietu un pat iestatīt dalības paketes.

14. Wiki

Ja vēlaties izveidot tādu vietni kā Wikipedia, kurā visi lietotāji var sadarboties wiki formātā, jūs esat nonācis īstajā vietā. Ir patiešām vienkārši sākt savu WordPress wiki vietni sākt ar tādām tēmām kā Flatbase.

15. Pārskata vietne

Izmantojot spraudņus pēc reitinga, jūs varat izveidot vietni, kurā lietotāji var pārskatīt un novērtēt produktus. Bezmaksas spraudņi, piemēram WP-PostRatings palīdzēs jums sākt.

16. Klientu atsauksmes / atbalsta vietne

Ja jūsu bizness vēlas izveidot vietni, kas paredzēta klientu atsauksmju apkopošanai vai klientu atbalsta piedāvāšanai, nemeklējiet vairāk kā WordPress. Motīvi patīk Idejas ir lieliski piemēroti klientu ieteikumu apkopošanai un atbildēm uz viņu idejām. Pretējā gadījumā izmēģiniet kaut ko līdzīgu Support Desk tēma lai sāktu vākt atbalsta biļetes.

Kā redzat, WordPress var darīt daudz vairāk, nekā tikai blogošana, ja jums tiek parādītas pareizās motīvi un pareizi spraudņi. Vai esat gatavs sākt veidot savu vietni? Sāciet ar tīmekļa mitinātāju salīdzināšanu, lai sasniegtu jūsu vietnes sākšanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map