3 izplatītas ietekmētāju mārketinga kļūdas (un kā no tām izvairīties)

Ja esat emuāru autors, katru dienu dzirdat daudz mārketinga noteikumu. Jums, iespējams, ir diezgan patīkamas tādas frāzes kā meklētājprogrammu optimizācija, satura mārketings un sociālo mediju mārketings, taču vai esat kādreiz izmantojis ietekmētāju mārketinga iespējas?


Varbūt esat to izmēģinājis, un tas pārāk labi neveicās, vai varbūt jūs vienkārši spēlējaties ar ideju. Neatkarīgi no tā, kurā stadijā atrodaties, ir svarīgi saprast, kādu taktiku izmantot, lai jūsu pūles atmaksātos.

Sākumā apskatiet, kas ir ietekmētāju mārketings un kādas trīs kļūdas jāizvairās, un uzziniet, kā piesaistīt influencer mārketingu tādā veidā, kas reklamēs un attīstīs jūsu emuāru.

influencer mārketings

Kas ir ietekmētāju mārketings?

Ietekmētāja mārketings ir attiecību veidošanas process ar nozares vadītājiem, lai palīdzētu jūsu ziņojumam sasniegt plašāku auditoriju. Viens ietekmējošo personu mārketinga piemērs ir e-pasta sūtīšana pa e-pastu populārajam emuāru veidotājam savā nišā un lūgums viņiem čivināt jūsu jaunāko ziņojumu.

Ideja ir tāda, ka, tā kā viņiem ir tik milzīga sekošana un liela klientu lojalitāte, viņu sekotāji pārvērtīsies jūsu trafikā.

3 izplatītas ietekmētāju mārketinga kļūdas

Ietekmētāju mārketings ir super vienkāršs jēdziens, taču tas bieži tiek pārprasts. Tas ne vienmēr ir tik vienkārši, kā izsūtīt pāris e-pastus katru reizi, kad publicējat jaunu ziņu. Šeit ir trīs kļūdas, kuras emuāru autori mēdz izdarīt ar ietekmētāju mārketingu:

1. Pirmkārt, neiesaistoties ietekmētājā

Ietekmētāja pieminēšana jaunākajā tviterī negarantē retweeta darbību. Tāpat, ja sūtāt ietekmētājam e-pastu no zila (kad viņiem nav ne jausmas, kas jūs esat), jūsu e-pasts, iespējams, nonāks tieši miskastes mapē..

Ietekmētāji katru dienu saņem daudz ziņojumu, ar kuriem ir grūti sekot. Neils Patels, piemēram, ziņojumi, kas dienā saņem vairāk nekā 400 e-pastus.

Varat izcelt savu e-pastu, nodrošinot, ka ietekmētājs jūs atpazīst. Apmēram mēnesi (vismaz) pirms sazināšanās ar ietekmētājiem, sazinieties ar viņiem, lai viņi jūs iepazītu. Šeit ir tikai daži veidi, kā to izdarīt:

 • Komentējiet viņu emuāru un sociālo mediju ziņas
 • Kopīgojiet viņu emuāra ziņas (un noteikti pieminiet tos, lai viņi to redz!)
 • Retweet viņu tvītus
 • Nosūtiet viņiem draudzīgu e-pastu, kas nav pašreklāmas līdzeklis, piemēram, laipni norādot uz nederīgu saiti vai citām viņu vietnes problēmām.

Šie ir pamati, lai jūs sāktu, taču jūtieties brīvi kļūt radošs. Piemēram, jūs varētu ievietot attēlu Twitter, kurā parādīts, ka izmantojat un mīlat savu produktu. (Pārliecinieties, ka tviterī esat iekļāvis arī viņu čivināt.)

2. Lūgums ietekmētājiem dalīties ar neatbilstošu saturu

Ar tik vienkāršu ietekmētāju mārketinga definīciju var būt pārāk viegli iekļūt domāšanā, ka viss, kas jums nepieciešams, ir tikai viena nozares līdera akcija. Viss, kas jums jādara, ir jāfiltrē, izmantojot vienu e-pastu, un kā jūs redzat, ka satiksme ir tāda, par kādu vienmēr sapņojat..

Bet akciju pieprasīšana par jebkuru senu tēmu ir laika izšķiešana. Kā minēts, ietekmētāji ir aizņemti, un viņi katru dienu saņem ļoti daudz tādu pieprasījumu. SEO blogeris netērēs laiku, lai koplietotu fitnesa ziņu ar saviem sekotājiem. (Šajā gadījumā jūs, iespējams, mērķējat uz nepareiziem ietekmētājiem!)

Pat ja viņi atpazīst jūsu vārdu vai seju, viņiem joprojām ir nepieciešams iemesls, lai koplietotu jūsu saturu. Jūs varētu lūgt SEO nozares vadītāju tvītot jūsu rakstu par SEO taktiku, taču, ja jūsu emuāra ierakstā ir ietvertas tās pašas lietas, par kurām cilvēki ir dzirdējuši jau iepriekš, kā viņi gūst labumu no tā kopīgošanas?

Lai ietekmētāji varētu dalīties ar jūsu saturu, tam kaut kādā veidā jāatskaņojas ar saviem lasītājiem vai viņu zīmolu.

Šeit ir tikai daži emuāru ierakstu paņēmieni, kas var palielināt nozares vadītāju iespējas dalīties ar jūsu saturu:

 1. Izmantojiet pēdiņas vai izceliet gadījumu izpēti tieši no ietekmētājiem, kuriem plānojat mērķēt. Ja jau iepriekš no viņiem varat saņemt tiešu citātu, piemēram, par eksperta amatu, tas ir vēl labāk! Kad viņi tiek pieminēti jūsu saturā, jūsu emuāra ziņa nekavējoties kļūst atbilstoša viņu zīmolam.
 2. Sniedziet alternatīvu skatījumu uz ietekmētāja neseno emuāra ziņu. Tas ne vienmēr izdosies, it īpaši, ja aizvainojat ietekmētājus, bet, ja sniedzat saprātīgu alternatīvu perspektīvu, kas liek cilvēkiem domāt, pastāv liela iespēja, ka ietekmētājs dalīsies ar šo ziņu, jo tas attiecas uz viņu lasītājiem..
 3. Emuārs par ziņu cienīgu tēmu ietekmētāja nišā. Ja tā ir tēma, par kuru ietekmētāji dzird pirmo reizi, iespējams, viņi dalīsies tavā saturā kā jaunāko ziņu sākotnējais avots. Tomēr, lai tas būtu efektīvs, jums parasti ir jāpiespiež citi stāsts, un tam vajadzētu būt pietiekami šokējošam, ka ietekmētājs ar to saista emocionāli un vēlas, lai viņa sekotāji justos tāpat.

Es nesen piedalījos eksperta kārta raksta Saskia Smit.

Es uzreiz pamanīju citus ietekmētājus dalīties ar to pašu ziņu sociālajos medijos, tāpēc es jautāju Saskia par viņas panākumiem. Lūk, ko viņa man teica:

“Lieliska lieta, veidojot ekspertu roundup rakstu, ir tā, ka tas dod jums iespēju sazināties ar ietekmētājiem savā jomā. Tas ir bijis mazāks par Pēc 24 stundām pēc ziņas publicēšanas, tā jau ir mana līdz šim veiksmīgākā ziņa ar vairāk nekā 90 sociālajām akcijām.

Es noteikti nosūtīju visiem dalībniekiem ātru e-pastu, tiklīdz ziņa parādījās tiešraidē, lai pateiktos viņiem un uzaicinātu viņus dalīties tajā ar savu auditoriju.

Es biju sajūsmā, redzot, ka daudzi no viņiem kopīgoja amatu vairākās platformās. Tā kā šis ir salīdzinoši jauns emuārs, es esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem.

Tas man ne tikai ir ienesis jaunu satiksmi, bet arī man vajadzētu gūt pāris viesus no pieredzes – es teiktu, ka tas ir bijis vispusīgs panākums! ”

3. Lielāko vārdu atlasīšana nozarē

Lai gan tā nebūt nav kļūda pati par sevi, pārāk augsta šaušana parasti nav jūsu labākā likme. Tas ir tāpēc, ka visi cenšas panākt, lai nozares vadošie vadītāji dalītos ar savu amatu, un lielākoties ietekmētāji vienkārši nav spējīgi to visu paveikt.

Tas nozīmē, ka jūsu centieni ietekmēt ietekmētāju mārketingu var dot maz rezultātu, ja jūsu ziņas nekad netiks koplietotas.

Tomēr, ja jūs cenšaties sazināties ar vidējā līmeņa ietekmētājiem savā nišā, viņi, iespējams, saņem mazāk kopīgošanas pieprasījumu un viņiem ir vairāk laika, lai patiesi sazinātos ar jums – lai gan atcerieties, ka viņi joprojām ir aizņemti, tāpēc ievērojiet savu laiku.

Tātad, pieņemsim, ka jūs mērķējat uz lielāko vārdu, ko varat. Jūs varētu saņemt emuāra ziņu vienreiz ar tvītu un redzēt milzīgu satiksmes intensitāti, bet cik ilgs laiks jums pagāja, lai tur nokļūtu?

Mērķējot uz vidēja līmeņa ietekmētājiem vai citiem emuāru autoriem tieši virs jums, jūs, iespējams, neredzēsit tādu pašu tūlītēju trafika pieaugumu, taču, iespējams, jūsu saturs tiks kopīgots biežāk, kā rezultātā kopumā palielinās trafiks..

Būtībā šīs trīs kļūdas var prasīt daudz laika, padarot jūsu pūles bezjēdzīgas. Galvenais ir izveidot patiesas attiecības. Tad, kad ir īstais laiks, jūs varat lūgt dalību sociālajā tīklā vai pieminēt viņu biļetenā.

Tikai atceries: Jebkuras nozares vadītāji ir aizņemti cilvēki, un, ja viņi kaut ko tirgos tiešsaistē, tas būs saturs, kuram viņi uzticas no pazīstamiem cilvēkiem.

Jums nav jābūt labākajiem draugiem, bet, ja jūs veidojat nelielas attiecības tagad, nākotnē redzēsit daudz atlīdzības.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map