3 vietņu veidošanas iespējas (un kuru izvēlēties)

Vai jūs domājat sākt blogu? Tad to ir daudz vietņu veidošanas iespējas tu vari izmantot. Jūs, iespējams, esat saskāries ar vairākiem tiešsaistes rīkiem, piemēram, WordPress, Blogger un Squarespace. Izmantojot tik daudz iespēju, kā jūs zināt, kur sākt?


Sāc šeit!

Zemāk mēs apskatīsim trīs jums pieejamās vietņu veidošanas iespējas, lai palīdzētu jums izlemt, kuru ceļu izvēlēties.

darbvieta

1. Bezmaksas tiešsaistes vietņu veidotājs

Pirmais variants ir izvēlēties tādu bezmaksas rīku kā:

 • WordPress.com
 • Emuāru autors
 • Wix
 • Weebly
 • Web
 • Tumblr

Plusi:

Ja jūs vienkārši iegremdējat pirkstus ūdenī, lieliska izvēle var būt bezmaksas vietņu veidotājs. Jūs iegūsit piekļuvi bezmaksas iebūvētām tīmekļa tēmām, kā arī detalizētas instrukcijas par vietnes iestatīšanu.

Nav vajadzīgas nekādas zināšanas par kodēšanu un nav nepieciešams augšupielādēt failus. Turklāt par jūsu vietnes palaišanu nav jāmaksā!

Mīnusi:

Ja tas viss izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, tā nav. Tādu bezmaksas rīku izmantošanai ir trūkumi. Pirmkārt, motīvu un pielāgošanas iespējas parasti ir ierobežotas, kas nozīmē, ka jūsu vietnei nebūs vienreizēja profesionāla izjūta..

Turklāt, ja vien jūs nemaksājat par pielāgotu domēna vārdu (tīmekļa adresi), vietnes URL vietrādī nosaukumā ir norādīts zīmols, un vietnē var parādīties reklāmas, kuras nevar izslēgt..

Var būt arī grūti pārslēgties uz labāku variantu vēlāk, lai iegūtu lielāku elastību, drošību un profesionalitāti.

Izmantojiet bezmaksas rīkus, ja:

 1. Jūs esat pilnīgi neobjektīvs un jums nepieciešama vienkārša platforma, kas sniedz daudz norāžu.
 2. Jūs sākat nelielu projektu vai neprofesionālu vietni (piemēram, personīgo emuāru).
 3. Jums ir ierobežots budžets.
 4. Jums nav prātā nedaudz amatieriskas jūtas pret jūsu vietni.

2. Pašdarbināts tiešsaistes vietņu veidotājs

Pašdarbnieku vietņu veidotājs ir līdzīgs bezmaksas rīkiem par steroīdiem. Šīs programmas jums būs viegli pārvietoties, izmantojot tās pašas detalizētās rokasgrāmatas, kas pieejamas visā internetā, un parasti jums nav vajadzīgas lielas zināšanas par kodēšanu..

Atšķirība ir tā, ka, izmantojot bezmaksas vietņu veidotāju, jūsu vietnes faili tiek mitināti uzņēmuma serveros, kas nozīmē, ka viņiem ir lielāka kontrole pār jūsu vietni, piemēram, viņi var ievietot reklāmas jūsu saturā..

Kad izvēlaties pats mitinātu vietni, jūs īrējat vietu trešās puses serverī.

Viens piemērs tam ir WordPress.org programmatūra. Mēs jau esam apsprieduši atšķirību starp WordPress.org un WordPress.com, tāpēc pārbaudiet to šeit, ja neesat pazīstams ar katru iespēju.

Būtībā, ja jūs ejat pats mitinātu maršrutu, jūs reģistrējaties kontā pie tāda resursdatora kā Host Gator vai Bluehost un maksājat nelielu ikmēneša maksu. Pēc tam jūs varat izmantot WordPress pilno versiju un izbaudīt lielāku elastību, kas jūsu vietnei piešķirs profesionālu pievilcību.

Plusi:

Tā kā jūs mitināt failus trešās puses serverī, jums ir lielāka kontrole pār savu vietni un labāka drošība. Turklāt paši rīki parasti piedāvā vairāk iespēju, ļaujot jums elastīgi rīkoties, jo jums vienkārši nav piekļuves, izmantojot bezmaksas rīkus.

Tas var padarīt profesionāla izskata vietnes par zemām izmaksām, neprasot lielas tehniskās zināšanas.

Mīnusi:

Kaut arī pats mitināts vietņu veidotājs izdarīs triku lielākajai daļai personīgo emuāru veidotāju un mazo uzņēmumu īpašnieku, jūs pamanīsit, ka joprojām ir daži izskata, pielāgošanas un satura ierobežojumi, un jūsu vietni var būt grūti pārvietot no vienas mitinātājas vai platformu citai.

Turklāt jūs nodarbojaties arī ar maksām, salīdzinot ar vietnes izveidi pilnīgi bez maksas.

Izmantojiet pašpietiekamu vietņu veidotāju, ja:

 1. Jums nav daudz tehnisko zināšanu, bet vēlaties daudz elastības.
 2. Jūs atveriet profesionālu vietni, piemēram, savam biznesam.
 3. Jūs vēlaties katru mēnesi savā vietnē ievietot no USD 5 līdz vairākiem simtiem dolāru.

3. Autonoms tīmekļa redaktors

Lai arī notiek daudz diskusiju, kurās sīki aprakstīta atšķirība starp iepriekšminētajiem tiešsaistes tīmekļa veidotājiem, daudzi jaunie tīmekļa īpašnieki nav pazīstami ar trešo iespēju, proti, izmantot atsevišķu tīmekļa redaktoru. Būtībā jūs varēsit izveidot savu vietni no jauna.

Tomēr šī ir iespēja, kas prasa daudz zināšanu, tāpēc tas nav labākais ceļš, lai pilnīgi iesācējs drosmotos viens pats. Tomēr jūs varat nolīgt dizaineri, lai iestatītu jūsu vietni jums, izmantojot šo metodi.

Jums joprojām būs jāmaksā par tīmekļa mitināšanas kontu, bet tā vietā, lai izmantotu pakāpenisku vietņu veidošanas rīku, augšupielādēsit savas vietnes failus sava resursdatora serverī..

Plusi:

Izmantojot atsevišķu tīmekļa redaktoru, jūs atradīsit, ka tam ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, jums būs pilnīga kontrole pār vietnes vizuālo pievilcību. Varat arī kontrolēt lietotājdraudzīgumu un iegūt mazliet lielāku kontroli meklētājprogrammu optimizācijā.

Ja izvēlaties iemācīties izveidot savu vietni, labā ziņa ir tā, ka jums nav katru reizi jāpārinstalē pilnīgi jauna sistēma, katru reizi mainot tīmekļa mitinātāju vai izvēloties jaunu vietnes veidošanas rīku..

Tā vietā jums būs zināšanas, kā nodot savas prasmes vairākiem saimniekiem, pat ja viņi nepiedāvā vietņu veidošanas rīku. Pārnesamības dēļ jūs neesat bloķēts tīmekļa resursdatorā vai rīkā, tāpēc vietņu failus varat ņemt līdzi jebkur.

Mīnusi:

Acīmredzot vietnes izveidošanai no nulles ir vajadzīgas kodēšanas zināšanas. Ja izvēlaties nolīgt kādu, kuram jau ir šīs prasmes, tas palielinās jūsu vietnes budžetu. Tomēr tas var atmaksāties, ja tiecaties pēc elastības un unikālas vietnes.

Izmantojiet atsevišķu tīmekļa redaktoru, ja:

 1. Jūs veidojat profesionālu vietni, un tā ir pilnībā jāpielāgo.
 2. Jums ir budžets, lai samaksātu vietnes dizainerim, vai zināšanas, lai pats izveidotu savu vietni.

Ne vienmēr ir viens “pareizais” veids, kā izveidot savu vietni. Jūsu izvēlētais virziens būs atkarīgs no jūsu mērķiem, budžeta un zināšanām.

Tomēr, izvēloties sev piemērotāko variantu no get-go, nākotnē jūs varat gūt labāku pieredzi. Tādā veidā jums nav jāuztraucas par uzņēmumu maiņu vai darbības sākšanu.

Ar kuru vietnes veidotāja variantu jūs domājat sākt? Kopīgojiet savas idejas ar mums zemāk komentāru sadaļā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map