5 lietas, ko jūsu konkurenti nedara ar saviem emuāriem

Daudzi emuāru autori blogošanu sāk ar mentalitāti “Ja jūs to veidojat, viņi nāks”. Vai tad ir kāds brīnums? 95 procenti emuāru tiek pamesti?


Tomēr tas nenozīmē, ka jums nav konkurences. Tikai WordPress saimnieki 74,6 miljoni vietņu, Tātad, ja jūs ņemat vērā tos 5 procentus, no kuriem nav atmests, jūs joprojām skatāties 3,7 miljonus aktīvo WordPress emuāru. Jāatzīst, ka ne visi šie emuāri atrodas jūsu nozarē, taču jūs joprojām varētu atrast tūkstošiem emuāru, kas konkurē par vienas un tās pašas auditorijas uzmanību.

konkurence

Kā tad jūsu emuārs var izdzīvot pasaulē, kas piepildīta ar saturu? Kā jūsu emuārs ietekmēs? Tas ir vienkārši. Apskatiet savus konkurentus un pārliecinieties, ka jūsu emuāra stratēģija ir vairākas pakāpes virs viņu. Sākumā apsveriet šīs piecas lietas, ko vairums jūsu konkurentu nedara, un kā jūs to varat izdarīt savādāk.

1. Viņi to aktīvi neaicina

Ja jūs sākat savu emuāru domājot “Ja es to būvēšu, tad nāks”, jums rodas vēl viena doma, un tas ir tas, kurā daudziem jūsu konkurentiem pietrūks. Protams, viņi, iespējams, tūlīt čivinās jaunu ziņu vai dalīsies tajā ar Facebook, taču šie ziņojumi var ātri pazust sociālo atjauninājumu jūrā..

Tas nenozīmē, ka ir grūti pārveidot trafiku, izmantojot sociālos medijus. Faktiski sociālie mediji var būt lielisks veids, kā reklamēt jūsu emuāru, taču tas prasa vairāk pūļu nekā jānospiež dalīšanas poga.

Citas idejas sava emuāra reklamēšanai sociālajos medijos ietver:

 • Izmantojot tādus rīkus kā Google Hangouts, lai veicinātu mijiedarbību ar sekotājiem
 • Pievienojieties grupām Google+ un LinkedIn un kopīgojiet savus ierakstus, kad viņi piedalās sarunā
 • Tīklošana ar citiem nozares darbiniekiem un emuāru rakstu kopīgošana ar viņiem
 • Čivināt un dalīties ar jūsu rakstiem vairākas reizes dienā, ieskaitot veco saturu
 • Twitter čata mitināšana
 • Jūsu emuāra saites iekļaušana savos profilos

Bet aktīvi reklamējot savu emuāru, tas notiek daudz tālāk nekā sociālie mediji. Dažas citas idejas, kas nav saistītas ar sociālajiem tīkliem, ietver:

 • Pievienošanās forumiem un attiecību veidošana ar līdzīgi domājošiem indivīdiem un ietekmētājiem
 • Komentēju līdzīgus emuārus
 • Emuāra URL pievienošana vizītkartei
 • Piesaistot influencer mārketings
 • Viesu blogošana
 • Sava satura sindicēšana cienījamās platformās

Lielākais, kas jāpatur prātā un kas liks šīm mārketinga taktikām darboties, ir ieguldījums diskusijā, nevis surogātpastu tīklā un ubagošana pēc datplūsmas.

2. Viņi neņem vērā SEO

Daudzi emuāru autori savā stratēģijā neņem vērā meklētājprogrammu optimizāciju, jo tā šķiet sarežģīta. Patiesība ir tāda, ka cilvēki mēdz to pārāk sarežģīt. Neatkarīgi no tā, vai pilnībā aizmirst par SEO vai pārāk daudz koncentrējas uz to, tas var kaitēt jūsu meklētājprogrammu klasifikācijai. Protams, jūs vēlaties parādīties meklētājprogrammās, jo tas novirza vairāk nekā pusi no tiešsaistes trafika.

Šeit ir tikai daži SEO padomi, par kuriem jūsu konkurenti varētu aizmirst:

 1. Nedomājiet par to pārāk grūti. Jo vairāk jūs mēģināsit ievietot atslēgvārdus savā kopijā, jo sliktāk jūs to padarīsit. Tajā pašā laikā jūs nevarat pilnībā ignorēt SEO.
 2. Pārskatiet savas pastāvīgās saites struktūru. Pārliecinieties, vai vietrāžos URL ir ietverti atslēgvārdi. Tāda struktūra kā https://www.domainname.com/pasta nosaukums parasti darbojas labi.
 3. Iekļaujiet attēlos Alt tekstu, vienlaikus iekļaujot atslēgas vārdus.
 4. Koncentrējieties uz augstas kvalitātes, labi nopelnītām saitēm. Jūsu vietnes saišu skaitam nav nozīmes tikpat svarīgi kā šo saišu kvalitāte. Jūs varat nopelnīt augstas kvalitātes saites, izveidojot lielisku saturu, ar kuru cilvēki vēlas saistīties, veidojot attiecības ar ietekmētājiem un viesojoties emuāros. Tikai atcerieties to saišu veidošana nav viss, un jāņem vērā arī citi SEO faktori.
 5. Pārliecinieties, vai jūsu emuārs ir piemērots mobilajām ierīcēm.
 6. Apsveriet SSL sertifikātu.

Gadījumos, kad daudzi emuāru autori pilnībā ignorē SEO, daži pārāk daudz pārņem lietas, mēģinot manipulēt ar meklētājprogrammām. Vislabākais, ko varat darīt, ir radīt lietotājam draudzīgu pieredzi, jo tieši to meklētājprogrammas, piemēram, Google, meklē.

3. Viņi nepublicē konsekventi

Ja jūsu emuāram nav iestatīts redakcijas kalendārs, kā jūsu sekotāji zina, kad atgriezties pēc jauna satura? Neatkarīgi no tā, vai atjaunināt savu emuāru reizi nedēļā vai katru dienu, jums vajadzētu būt sastādītam grafikam. Tas mudina cilvēkus abonēt un turpināt atgriezties pie lielāka satura katru dienu vai nedēļu.

Hubspot ielieciet to:

Biežums ir veiksmīga biznesa emuāra atslēga un īpašu lasītāju cilts.

Tomēr grafika plānošana nenozīmē tikai auditorijas cerību noteikšanu. Tas arī palīdz jūsu tēmu un satura veidu kartēšanā, nodrošinot interesantu dažādību un optimizētu sociālo un meklēšanas stratēģiju. Ja esat izveidojis līdzdalībnieku komandu, šis solis ir būtisks arī saziņai.

Vai nezināt, kur sākt? Hubspot piedāvā bezmaksas redakcijas kalendāra lejupielāde lai jūs uz pareizā ceļa.

4. Viņi neveido kopienu

Pat pēc tam, kad esat izveidojis savu emuāru un sācis iegūt satiksmi, jums, iespējams, būs grūts laiks, lai atgrieztos unikāli apmeklētāji. Tieši šeit ir svarīgi iedrošināt lasītāju kopienu. Dažas idejas, kā veidot savu kopienu, ietver:

 • Iedrošināt apmeklētājus abonēt jūsu biļetenu (un pastāvīgi to izsūtīt)
 • Vietnes izveidošana forumu apgabalā, kur cilvēki var iesaistīties sarunā
 • Jūsu ziņu komentēšanas funkcijas iespējošana
 • Sociālo mediju grupu, piemēram, Facebook grupas, veidošana, lai saruna varētu turpināties ārpus emuāra
 • Sociālo fanu lapu iestatīšana jūsu emuāram
 • Apmeklējot savu lasītāju emuārus un komentējot viņu ziņas
 • Google Hangouts mitināšana ar sekotāju grupām
 • Plāno tiešraides sanāksmes

Ņemiet vērā, ka jums nav jāievēro visi šie padomi. Piemēram, jums, iespējams, nav foruma un Facebook grupas, taču ir vērts meklēt veidus, kā uzturēt kontaktus ar savu kopienu ārpus emuāra ziņām.

5. Viņi neraksta savu auditoriju

Viena kļūda, ko iesācēji blogeri mēdz pieļaut, ir visu runāšana par sevi vai savu biznesu. Parasti emuāri nesasniedz savu galveno mērķi. Lasītāji parasti vēlas uzzināt par sevi, tāpēc, kad jūs runājat tikai par savu biznesu, produktiem un sasniegumiem, cilvēkiem rodas jautājums, ko saturs viņiem var dot. Ar visiem līdzekļiem kopīgojiet informāciju par jūsu biznesu, bet tikai tad, kad tas ir svarīgi jūsu auditorijai.

Tā vietā apsveriet savu mērķauditoriju. Ko viņi jau zina, un ko viņi vēlas uzzināt par jūsu nozari? Sniedziet informāciju, pamatojoties uz viņu vajadzībām, un pirms sākat lūgt labvēlības, koncentrējieties uz to, kā jūs varat viņiem palīdzēt.

Lai gan ir daudz emuāru, kas pareizi rīkojas, jūs, visticamāk, iesaistīsities vairākos veidos, kuros vēl ir jāveic uzlabojumi. Patiesība ir tāda, ka, ja jūs cenšaties uzturēt savu emuāru un savu kopienu, jūs jau esat priekšā konkurencei un dodaties uz tā panākumiem..

Ko vēl esat pamanījis blogos, kas dara, ka viņu konkurentu nav? Dalieties savās domās komentāru sadaļā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map