Atpakaļ uz skolu: kāpēc jums vajadzētu salīdzināt tīmekļa mitināšanas uzņēmumus

Lielākā daļa no mums atceras vecos labos laikus skolā, kad mums deva eseju vai uzdevumu rakstīt vai prezentēt klasei. Pirmais, ko mēs darītu, ir uzzināt informāciju par šo tēmu. Bija svarīgi, lai mēs saprastu visu, kas mums jāzina par tēmu, pirms mēs turpinātu savu uzdevumu. Svarīgi bija pamata pētījumi.


>> Šeit lejupielādējiet šīs ziņas izdrukājamo PDF versiju << [/ sociallocker]

Atpakaļ uz skoluLai arī tas pats princips attiecas uz jebko, kas saistīts ar mūsu tiešsaistes lietām, ir pārsteidzoši dzirdēt par daudzu šausmu stāstiem par sliktiem hostinga uzņēmumiem, kas pārpludina internetu, kur problēmas radīja cilvēki, kuri vienkārši neveica nekādu pētījumu kā sākumpunktu..

Doh! Uzcītība

Neviens izņēmums nav arī ļoti konkurences joma tīmekļa mitināšana, svarīgākā trešā puse, kurai ir galvenā loma mūsu tīmekļa biznesa panākumos. Ja vēl neesat izvēlējies tīmekļa mitinātāju vai vēlaties mainīt pakalpojumu sniedzēju, lasiet tālāk, lai atklātu to jautājumu saraksts, kas jums būtu jāuzdod pirms parakstīšanas uz punktētās līnijas. Ielecot divās pēdās, lai pierakstītos pie tīmekļa mitinātāja, jūs ļoti ātri varat nokļūt virs galvas.

Internetā ir daudz stāstu par nepatikšanām, kas saistītas ar cilvēkiem, kuri ir nokļuvuši karstā ūdenī, izvēloties jebkuru hostinga uzņēmumu tikai tāpēc, ka tas bija populārs pakalpojumu sniedzējs, tam bija jauka mājas lapa, lētākā (netālu) vai arī tāpēc, ka labi esi tāds pats kā citi.

Šajā spēlē nedaudz izpētot, iespējams, veicināsiet to, lai jūsu tiešsaistes pieredze būtu gan droša, gan atalgojoša. Vietas, kur daudzi jauni emuāru autori un topošie tīmekļa uzņēmēji noiet greizi, ir tiešsaistes ceļojuma pašā sākumā.

Viņi ātri izdomā tīmekļa vietnes vai emuāra ideju, nedomājot par savas vietnes nākotnes plānu un pēc tam akli rīkojas ar viņu potenciālajām vajadzībām pilnīgi neatbilstoša mitināšanas konta reģistrēšanu..

Tāpēc, paturot to prātā, jūsu pirmais avots tīmekļa mitināšanas pētījumu salīdzināšanai ir “tu”. Pirms bezrūpīgi apņematies, ņemiet vērā jebkādu izaugsmi nākotnē vai vismaz izmaiņas vietņu prasību virzienā.

Ņemot vērā, iespējams, vissvarīgāko jautājumu, tagad jums vajadzētu pievērst uzmanību pētījumiem, kas jums ir jāievieš, pirms maksāt hostinga uzņēmumam ikmēneša vai gada nomas maksu, kas jums varētu nebūt piemērota.

Laba vieta, kur sākt, ir izslēgt tos, kuriem ir šausminoši šī uzņēmuma pašreizējo un bijušo lietotāju pārskati. Vienkārša meklēšana “Salīdzināt tīmekļa mitināšanas uzņēmumus” atklās “labāko un sliktāko” sniedzēju sarakstu un atradumu iemeslus.

Pēc tam, kad ir izveidots jūsu īsais saraksts, jūs varat uzrunāt katru potenciālo saimnieku ar kritēriju sarakstu, pēc kuriem būtu jāizsaka pozitīvs vērtējums no šī kontrolsaraksta;

Līguma nosacījumi

Izpētiet smalko druku “noteikumu un nosacījumu” veidā, kas jums tekstā norāda, ko jūs, iespējams, neviens nesaņems pa e-pastu. Uzziniet par nepilnībām, kas varētu dot priekšroku uzņēmumam, kad jūs atradīsit, ka “neierobežots mitināšana” faktiski nenozīmē to, ko tā apgalvo. Izlasot šo uzņēmuma vietnes sadaļu, tiks sniegti arī papildu jautājumi, kas jārisina, par kuriem jūs savādāk nebūtu domājuši vai redzējuši ierakstus citur..

Servera dublējums

Apšaubiet dublējumu regularitāti un uzņēmuma atbildes plānu, ja kaut kas notiktu, kas izraisīja servera avārijas un datu zudumu. Visam dublējumos fiksētajam jābūt pieejamam arī caur cPanel.

Serveris Uptime

Serveru dīkstāve var iznīcināt jūsu biznesu. Jāņem vērā tas, kā pakalpojumu sniedzējs rīkojas ar dīkstāves problēmām un kādas ir rezerves iespējas, ja tādas ir..

Hostinga plāni

Ziniet, cik failus resursdators var atbalstīt (diska vietas) un cik lielu trafiku var piesaistīt jūsu vietne (joslas platums), lai vajadzības gadījumā varētu atļauties papildu funkcijas.

Klientu un tehniskais atbalsts

Ja saimnieks, kuru apsverat, nepiedāvā 24 stundu atbalstu, ātri pārvietojieties.

Vadības panelis

Ja uzņēmums neizmanto jaunākos nozares standartus, ieskaitot vadības paneļa iespēju, kur jūs varat personīgi uzturēt savu vietni, dodiet viņiem garām.

Mērogojamība

Pirmkārt, mēs to pieskārāmies, kas nozīmē, ka, ja jums ir plāns augt, tad jūsu mitināšanas kontam ir jāspēj augt kopā ar jums. Piemēram, Bluehost vai HostGator ļauj jaunināt no koplietota uz vps vai speciāla servera plānu

Nobeiguma vārdi

Nekādā gadījumā es šeit neesmu sniedzis izsmeļošu sarakstu, bet drīzāk dažus svarīgus mitināšanas elementus, kuriem vajadzētu būt vairāk kā sākumpunktam jūsu pētniecības nolūkos. Veiciet mājas darbus, meklējiet internetā, izpētiet jaunumus, izmantojot mitināšanas vārdus, pārbaudiet forumus, uzdodiet jautājumus un runājiet ar atsevišķiem mitināšanas uzņēmumiem..

Pēc tam, kad būsit to paveicis, jūsu izredzes iegūt rūpīgumu “A +”, cerams, atspoguļosies atalgojošā ilgtermiņa mitināšanas pieredzē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map