Automatizētās dublējumkopijas – vai šī ir visnevērtētākā tīmekļa mitināšanas funkcija?

Katru vietni veido faili un lapas, katra no tām tiek glabāta tīmekļa mitināšanas serverī. Kad kāds meklē vietni, visas šīs daļas tiek apkopotas, lai atklātu faktisko vietni, kuru mēs redzam, kad tā tiek parādīta no mūsu mājas pārlūka.


>> Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu PDF failu <<

dublējums Tad ir svarīgi, lai hostinga serveris vienmēr būtu funkcionāls, lai nodrošinātu, ka tajā esošās vietnes vienmēr var būt aktīvas, dzīvot un redzēt tiešsaistē. Jūs varat iedomāties vietņu īpašnieku stresu, ja serveris kādā brīdī sabojājas.

Ņemot vērā, ka datora serveris ir mašīna, vienmēr pastāv iespēja, ka tas patiešām var “sabrukt”, neskatoties uz mitināšanas uzņēmumu apgalvojumiem, ka tīmekļa pārziņi var gaidīt gandrīz simtprocentīgu darbspēju.

Tomēr pat mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas iesniedz šos apgalvojumus, zina, ka bez servera kļūmēm viņi nevar droši garantēt pilnīgu un pilnīgu kalpošanas laiku. Paturot to prātā, ir obligāti jābūt „rezerves” plānam, un jo automatizētāka ir šī iespēja, jo labāk visām iesaistītajām pusēm..

Kas ir vietnes dublējums?

Kad dublējat savu vietni, jūs aizsargājat savus datus, izveidojot oriģinālā satura kopiju. Dublēšanu var veikt ar dažādiem intervāliem un dublētos datus glabā citā vietā, lai samazinātu zaudējumu iespēju, ja sākotnējās vietnes vietā notiktu servera kļūme..

Ja jūsu vietne “samazinās”, dublējums ļaus jums ātri atgūties no nepatikšanām, iegūt datus un ātri atjaunot vietni tiešsaistē. Faktiski jūsu vietnes dublējumkopiju veidošanas iemesls ir tāds, ka negadījuma vai nodomu gadījumā, piemēram, serverim sabrūkot un pazaudējot jūsu datus vai neļaujot tiem piekļūt, netiek zaudēti sākotnējie dati, ja hakeris iegūst piekļuvi jūsu kontam un izdzēš visus jūsu vietnes failus.

Dublējumi nodrošina, ka jūs varat atgriezties laikā un izmantot iepriekš pieejamo informāciju.

Atbildīgi mitināšanas uzņēmumi savos FAQ un TOS jums pateiks, ka jums ir jāveido pats dublējums, un tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad jūs to darāt manuāli. Izmantojot šo metodi, jūs izmantosit tādu iespēju kā FTP, lai vietņu failus lejupielādētu vietējā datorā.

Negatīvie ir tas, ka jums ir jāatceras, ka regulāri jāveic dublējumi, un lejupielāde var būt ļoti laikietilpīga. Jums nebūs arī izvēles iespēju ne tikai lejupielādēt mainītos failus (visi faili ir jāielādē), kas aizvada jūsu joslas platumu..

Visas lejupielādes ir jāuzrauga, lai pārliecinātos, ka tās notiek pareizi, un jums ir jāizdomā savs veids, kā loģiski pārvaldīt un saglabāt dublētos failus. Tomēr, iespējams, ir kāds veids, kā apiet šo tipisko ūdens iztukšošanas procesu tīmekļa vietnes automatizētu dublējumu veidā.

Automatizētas dublējumkopijas

Hostinga uzņēmumiem, kas piedāvā automātiskas dublēšanas, tas tiešām varētu būt visnevērtētākā tīmekļa mitināšanas funkcija kas jums var būt vai nav pazīstami. Ņemot vērā lielu slogu no aizņemtajiem vietņu īpašniekiem, automatizētās dublējumkopijas darbosies katru dienu, nedēļu un mēnesi visiem failiem, domēniem, e-pastiem un datu bāzēm, kas pievienotas jūsu mitināšanas kontam. Protams, jūs varat gaidīt, ka maksāsit lielākas izmaksas par šo pakalpojumu, taču, ņemot vērā jūsu datu saglabāšanas biežumu turpmākai piekļuvei, jūs varat uzskatīt, ka cena nav būtiska..

Atbildīgi mitināšanas uzņēmumi parasti izmanto automatizētu rezerves kopiju risinājumu koplietošanas hostinga paketēs. Tie ir iestatīti tā, lai jūsu vietne tiktu uzraudzīta, kas nozīmē, ka tad, kad tiek konstatētas jebkādas izmaiņas jūsu vietnes avota kodā, ietekmētajiem failiem tiks izveidots dublēšanas process, jūsu sākotnējie dati tiks atjaunināti un atjaunināti gadījumam, kad jums tas būs vajadzīgs..

Jums ir arī iespēja vajadzības gadījumā veikt papildu dublējumus, un jums nav jāpārrauga neviens procesa posms. Jūsu dati tiks glabāti, bet netiks apskatīti drošās vietās, un tos varēs lejupielādēt tik daudzās ierīcēs, cik jums nepieciešams. Automatizētās dublējumus varat pārvaldīt no vadības paneļa, nepieprasot tehniskas zināšanas vai piedzīvojot manuālas komplikācijas.

Vietņu datu dublēšanas nozīme kļūst acīmredzamāka, ja esat viens no neveiksmīgākajiem, kas jūsu vietņu informāciju ir nejauši pazaudējis vai ļaunprātīgi izdzēsis. Lai arī tas ir svarīgs jebkuram biznesam, visiem vietņu īpašniekiem ir jāveic savas darbības, neradot papildu rūpes par viņu informācijas failu drošību.

Šajā sakarā automatizētas jūsu mitināšanas konta dublējumkopijas nodrošina jūsu datu precīzu, savlaicīgu un drošu glabāšanu ar minimālu apgrūtinājumu un jūsu ikdienas gaitas pārtraukumiem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map