Automātiska vietnes dublēšana un kāpēc jums tā nepieciešama!

Ja esat viens no daudzajiem vietņu īpašniekiem, kas jūsu rezerves kopijas veido tiešsaistē, tad jūs jau zināt dažus no acīmredzamiem ieguvumiem, ja ne visus no tiem.


Pārsteidzoši ir tas, ka daudzi cilvēki to vēl novērtē viņu vietnes tiešsaistes rezerves kopijas nozīme. Paturot prātā šo cilvēku grupu, apskatīsim tiešsaistes dublēšanas un kāpēc jums tas absolūti nepieciešams.

automātiskas vietņu dublējumkopijas

Pirmās lietas. Kas ir tiešsaistes vietnes dublējums? Saskaņā ar Wikipedia tas ir:

A attāls, tiešsaistes vai pārvaldīts rezerves pakalpojums, dažreiz pārdod kā dublējums mākonī vai dublējums kā pakalpojums, ir pakalpojums, kas lietotājiem nodrošina failu dublēšanas, glabāšanas un atkopšanas sistēmu.

Pilnībā automatizēts

Ar kvalitatīvu tiešsaistes dublējumu jūs esat vienmēr aizsargāts izmantojot automātiskos atjauninājumus.

Kvalitatīvs rezerves pakalpojums izveido jūsu svarīgāko datu automātiskas atkopšanas plānu un glabā tos attālā vietā, prom no jūsu uzņēmuma / mājas.

Ikdienas draudi jūsu datoram, birojam vai mājām, piemēram uguns, laupīšana, plūdi, zādzība utt., neiejaucieties datu dublēšanas plānos, un jūs to varat droši atjaunot pēc pogas noklikšķināšanas.

Dublēšana notiek mierīgi un vienmērīgi fonā un jūsu ērtībai jūs saņemat precīzu statistiku, ja jums ir steidzami jāmaina visas izmaiņas, kas tiek veiktas jūsu vietnē, un tādējādi jūsu darbs netiek pārtraukts.

Paaugstināta drošība

Kritisko datu manuāla glabāšana, izmantojot novecojušas tehnoloģijas, padara jūs neaizsargātu pret visa veida draudiem un neatgriezeniskiem fiziskiem postījumiem.

No plkst programmatūras un aparatūras kļūmes, zādzība, hakeru, neatļautas izmaiņas un jebkāda veida kompromisi, jūsu vietnes dati maksimālas drošības dēļ ir atkarīgi no kvalitātes dublējuma.

Pat šajos apstākļos specializēts tiešsaistes dublējuma spraudņa pakalpojums nodrošina, ka jums ir vissvarīgākie dati vienmēr atgūstams dažu klikšķu laikā.

Tūlītēja, ātrāka atveseļošanās

Kvalitatīva rezerves pakalpojuma vērtība tiek parādīta, kad jūsu vietne saskaras ar visiem vai visiem iepriekšminētajiem draudiem.

Kvalitatīvs rezerves risinājums ir var atjaunot jūsu datus pēc iespējas īsākā laikā. Jebkura dublējuma pakalpojuma loma ir spēja atjaunot jūsu datus tūlīt un ar perfektu laika grafiku.

Šis ātrums un efektivitāte ir viena no lielākajām priekšrocībām, ko varat gaidīt, pārejot no manuālās uz automātisko dublēšanu.

Sinhronizācija

Sinhronizācija gandrīz nav iespējama, izmantojot manuālas dublējumkopijas, un tā ir viena no tiešsaistes dublējuma iestatīšanas viegli pieejamajām funkcijām.

Izmantojot šo opciju, varat baudīt datus sinhronizācija ar vairākām ierīcēm piemēram, galddatoriem, klēpjdatoriem un planšetdatoriem. Šis ir produktīvs rīks, kas ļauj vienmērīgi un ērti pabeigt projektus dažādās ierīcēs.

Pieejama un laika ekonomija

Salīdzinot ar manuālo dublēšanu, kas lielākoties ir dārga, ņemot vērā visus fiziskos cietos diskus un multividi, kas jums jāiegādājas, papildus uzturēšanas un darbības izmaksām, tiešsaistes dublēšana ir lētāka, un tas ļauj ietaupīt laiku ar iepriekšminētajām funkcijām.

Vietnes rezerves risinājumi mākonī sākas no USD 5 mēnesī, un jūs varat piekļūt tiešsaistes dublējumam un tā pārsteidzošajām funkcijām. Šis ir laika un naudas ietaupīšanas risinājums gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem.

Pēc tam, kad esmu izmēģinājis vai pārbaudījis daudzas iespējas, es uzzināju, ka katrs rezerves risinājums atšķiras no otra.

Ja neesat pazīstams ar tiešsaistes dublēšanu, kā viņi darbojas vai kā viņi var gūt labumu jums kā vietnes īpašnieks, varat viegli iegūt bezmaksas izmēģinājumu no uzticama avota un uzreiz nodrošināt savu biznesu.

Prāts ar CodeGuard

Kvalitatīvs tiešsaistes vietņu rezerves pakalpojums, piemēram CodeGuard ļauj jums turpināt uzņēmējdarbību ar pārliecību, ka vissvarīgākie dati tiek droši glabāti attālā vietā.

kodu sargs

CodeGuard ir ar funkcijām bagāts rezerves pakalpojums, kas uzrauga, dublē un atjauno jūsu vietni. Tas ir tiešsaistes dublēšanas tirgus līderis un piedāvā automātiskas atjaunošanas iespēju ar vienu klikšķi, kad tas jums nepieciešams.

Tas ir viens no vienkāršākajiem darbiem, jo ​​tas klusi darbojas fonā, turpinot ikdienas aktivitātes.

Vai tirgū jums ir vienkāršs veids, kā dublēt personiskos dokumentus un fotoattēlus drošā tiešsaistes vietā? Personisko budžeta līdzekļu rezerves pakalpojuma kategorijā, CodeGuard.com ir lieliska izvēle.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map