Bluehost vs HostGator: divu lielāko Web hostinga zīmolu salīdzināšana

Mēģina izlemt starp Bluehost un HostGator, divi no lielākajiem dalītajiem tīmekļa mitināšanas zīmoliem nozarē? Tad jūs, iespējams, esat izlasījis daudzus rakstus, kuros detalizēti aprakstīts viņu piedāvājums.


Faktiski mēs jau iepriekš esam apskatījuši viņu plānu un pakalpojumu salīdzinājumu Hostinga valstībā.

bluehost vs hostgator

Apskatiet mūsu Bluehost vs HostGator blakus vizuālais salīdzinājums

Šodien mēs ejam paskaties uz kaut ko citu. Tā vietā iedziļināsimies dziļākos aspektos. Kā katrs zīmols veic uzņēmējdarbību un kā tos salīdzina savā starpā? Apskatīsim.

Uzņēmuma pamatinformācija

Abi uzņēmumi tika dibināti aptuveni vienā laikā, un tas, iespējams, ir iemesls, kāpēc viņi abi ir nonākuši šajā nozarē, pateicoties tam, ka katrs vairāk nekā desmit gadus ir izveidojis savu biznesu un pieredzi. HostGator tika dibināts Floridas Atlantijas Universitātes kopmītņu telpā 2002. gada oktobrī, kamēr Bluehost sāka darbu 1996. gadā, bet savus pirmos klientus neuzņēma līdz 2003. gadam. Bluehost atrodas Jūtā, un HostGator galvenā mītne 2006. gadā pārcēlās no Floridas uz Teksasu..

Abas lepojas ar lielu mitināto vietņu skaitu. Bluehost savā tīmekļa vietnē saka, ka viņi pārvalda vairāk nekā 2 miljonus vietņu visā pasaulē, savukārt HostGator rīko milzīgus 9 miljonus vietņu.

Jūs arī redzēsit, ka viņi abi pretendē uz daudzām balvām. Tikai dažas no HostGator iegūtajām balvām ir šādas:

 • Labākā saimniece: WordPress mitināšanas pārskats 2012
 • Labākais mazo uzņēmumu hostings: 2011. gada labākais mazo uzņēmumu hostings
 • Redaktora izvēle: atrodiet mana resursdatora redaktora Choice Awards 2011
 • 239. visstraujāk augošā: Inc.com ir visstraujāk augošās kompānijas Amerikā

Starp Bluehost balvām viņi ir uzvarējuši:

 • Vislabākais pieejamais hostings: Uzņēmēja pārskats, 2013. gada janvāris
 • Labākais tehniskais atbalsts: Biznesa izvēles balvas PC Mag 2014

Vietne

Dizains

Bluehost un HostGator piedāvā līdzīgu pieredzi, runājot par viņu vietnēm. Abi atver savu pakalpojumu funkciju pārskatu un reklamē zemākās koplietošanas tīmekļa mitināšanas cenas. Viņi abi turpina paplašināt papildu funkcijas un paketes.

Sākumlapā katrā vietnē ir navigācijas cilne, lai vienkāršotu detalizētas informācijas atrašanu par to paketēm un uzņēmējdarbību. Viņi abi arī koplieto savu kontaktinformāciju tieši galvenē, tāpēc ir viegli sazināties ar atbalsta dienestu.

Lai gan vietnes izkārtojums ir ļoti vienāds abiem uzņēmumiem, estētika ievērojami atšķiras. Uzņēmumā Bluehost jūs sagaidīs lietišķa atmosfēra. HostGator, no otras puses, ļauj tīmekļa mitināšanai justies jautri, izmantojot karikatūru zīmējumus un spilgtas krāsas. Tas nenozīmē, ka HostGator nav tik orientēts uz uzņēmējdarbību vai tik nopietns kā Bluehost; viņiem vienkārši patīk padarīt lietas jums prieka pēc!

Kad esat pieteicies savā kontā, jūs redzēsit, ka Bluehost un HostGator cPanels izkārtojums ir gandrīz identisks. Paziņojumi, navigācijas saites un akcijas ir atrodami kreisajā pusē esošajā panelī, savukārt visas jūsu ātrās saites uz jūsu vietnes failiem ir sakārtotas dažādās lapas sadaļās. Lai viss izskatās lieliski, abas ir izmantotas ikonas, kas palīdz ātri atrast meklēto uz jūsu cPanel neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties jaunu domēnu vai piekļūt savam e-pastam.

Runājot par tīmekļa dizainu, viens nekonkurē pār otru; viņi abi ir izstrādājuši skaistas vietnes, kuras galvenokārt atšķir ar unikālo zīmolu.

Lietotāja pieredze

Pareizi izstrādātais dizains un viegli sagremojamais materiāls padara abas šīs biznesa vietnes lietotājam draudzīgas. HostGator nedaudz atvieglo viņu piedāvājumu apskatīšanu, mājas lapā uzskaitot viņu hostinga pakalpojumus un katra paketes sākumcenas. Tomēr Bluehost arī padara to pakešu izpēti vienkāršu, izmantojot navigācijas paneļa cilni “produkti”, un viņu reģistrēšanās process ir vienkāršs.

Atbalsta pakalpojumu meklēšana ir arī tīrs abās vietnēs, jo katrai no tām ir atbalsta cilne ar palīdzības centru un foruma zonu..

Viņi abi ir paslēpuši savas sociālās sadaļas pogas un emuāru saites savas vietnes kājenē, tāpēc neviens no šiem saitēm nav vieglāk atrodams, kad jūs tās meklējat..

Kopumā viņi abi ir paveikuši lielisku darbu, lai neatpaliktu viens no otra, lai viņu vietnes būtu lietotājam draudzīgas un pievilcīgas.

Saturs

Novērtējot katra uzņēmuma vietnes saturu, jūs atradīsit, ka tie ir ļoti līdzīgi metodēs, kuras viņi izmanto potenciālo klientu konvertēšanai. Viņi abi uztur savu tīmekļa vietnes saturu īsu, precīzu un viegli lasāmu, lai būtu ērti lietojami.

HostGator tomēr savā mājas lapā piedāvā dažas papildu sadaļas, piemēram, “Kāpēc izvēlēties HostGator?” un “Ko citi saka par HostGator?” – tas varētu sniegt pārliecinošāku argumentu cilvēkiem, kuri tikai sāk darbu ar tīmekļa mitināšanu un nav pārliecināti, par ko tas ir domāts.

Pievērsieties abiem viņu mitināšanas pakotņu sarakstiem, un jūs atradīsit līdzīgu izkārtojumu, kurā sīki aprakstīts, ko jūs iegūstat ar katru paketi un kā izskatās cenas. Tāpat kā viņu mājas lapā, HostGator sniedz nedaudz tālāk par Bluehost, izskaidrojot tieši to, ko jūs iegūsit, tostarp uzskaitot viņu piedāvātās CMS iespējas.

Kopumā HostGator veic labāku darbu, izskaidrojot viņu piedāvājumus jaunajiem iesācējiem, kamēr Bluehost uztur viņu saturu īsu klientu bāzei, kas jau zina, ko viņi vēlas.

Mārketings

Tradicionālais mārketings

Tā kā abi uzņēmumi ir piesaistījuši lielu skaitu lietotāju, jūs domājat, ka viņu mārketinga centieni būs nedaudz vienādi. Viņiem abiem ir saistīta programma, un detalizētu informāciju savā vietnē ir viegli atrast. HostGator tomēr paveic labāku darbu, atverot plašsaziņas līdzekļus, izmantojot lejupielādēšanai pieejamo multividi un preses komplektu. BlueHost viņu tīmekļa vietnē pašlaik nav viegli pieejams preses komplekts; tā vietā viņi savu “ziņu istabu” norāda kā “drīzumā gaidāmu”.

Abas ir vadījušas tradicionālās TV reklāmas, taču jūs redzēsit, ka Bluehost proaktīvāk rīkojas ar īsu video starpniecību nekā HostGator. Pirms YouTube video skatīšanās bieži redzēsit Bluehost reklāmas. Tā kā jūs varat izlaist šīs reklāmas 5 sekundēs, Bluehost ir izveidojis humoristisku videoklipu sēriju – “Bluehost 5 sekundēs”- kas ātri iegūst idejas un pēc tam piedāvā izklaidējošu klipu.

Viņi abi arī piedāvā stimulus parakstīšanai, piemēram, paketes ar zemām cenām pirmo gadu.

SEO

Abi uzņēmumi ir pievērsušies ienākošā mārketinga formām, kas papildinātas ar uzņēmumu emuāriem, sociālo mediju kanāliem un SEO taktiku. Google atslēgas vārdi, piemēram, “tīmekļa mitināšana” vai “kopīga tīmekļa mitināšana”, un jūs redzēsit HostGator un Bluehost uz galvas, lai konkurētu par labākajām vietām Google pirmajā lapā. Tomēr HostGator vienmēr pārspēj Bluehost šāda veida noteikumiem.

Doties uz Alexa.com, un jūs varētu uzzināt, kāpēc. HostGator tiek ierindota kā 454. populārākā vietne pasaulē, kamēr Bluehost ienāk 660. Lai gan Alexa ranžēšana nenosaka Google meklēšanas klasifikāciju, tās pašas metodes, ko HostGator ir izmantojusi, lai kļūtu par populārāku vietni, varētu arī palīdzēt viņiem iegūt augstāku SEO pozīciju. termini.

Sociālie mēdiji

Iespējams, ka sociālajiem medijiem nav tik lielas ietekmes uz šo uzņēmumu popularitāti, kā to tradicionālajām mārketinga metodēm un saistītajām programmām, taču viņi abi joprojām saprot sociālo mediju stratēģijas nozīmi..

HostGator tomēr izrādās populārāks sociālo mediju kanālos, kam ir vairāk nekā divreiz sekotāju gan Facebook, gan Twitter, nekā ir Bluehost. Abas čivināt diezgan reti, bet dodieties uz Facebook vai Google+, un jūs redzēsit, ka abi izliksieties bieži. It kā viņi savā biznesa modelī nevarētu kļūt līdzīgāki, un viņi abi dalās ar līdzīgu saturu sociālo mediju kanālos, ieskaitot tādus jautājumus kā vietņu padomi un ziņas, emuāra ziņu atjauninājumi un paziņojumi par darījumiem un kuponiem..

Pat viņu Youtube kanāli ir neticami līdzīgi. Gan reklāmas, gan mācību materiāli, gan mācību video. Bluehost izdodas pieprasīt vairāk nekā divas reizes vairāk abonentu nekā HostGator, bet HostGator ir par 10 miljoniem vairāk video skatījumu nekā Bluehost.

Bluehost aktīvi izmanto arī citus populārus sociālo mediju kanālus, piemēram, Pinterest un LinkedIn, kur HostGator pat neuzrāda šīs saites savā vietnē. Aplūkojot viņu aktivitāti un katra veida saturu, tomēr sociālo mediju stratēģijā viens otrs nedominē.

Emuārs

Emuāra dizains / izkārtojums

Ienākošo mārketinga pasākumu ietvaros abi uzņēmumi izmanto emuāru veidošanas platformu. Bluehost emuāru dizains ir diezgan vienkāršs, taču tam ir unikāla pieeja, lapas augšpusē ievietojot nesenās, populārās un kategoriju saites. Tomēr vienkāršais dizains ļauj ērti orientēties, ja pievēršat uzmanību piedāvājumiem augšējā sadaļā.

Bluehost emuārā daži no tekstiem, kas pārklāti ar attēliem, padara datumus un nosaukumus grūti salasāmus. Bluehost mājaslapā arī nedalās nevienā emuāra ziņas teksta fragmentā, tāpēc jums nav šī ievada, lai palīdzētu jums izlemt, vai vēlaties lasīt. Par laimi viņu emuāru nosaukumos parasti tiek runāts pietiekami, lai izraisītu interesi. Kad esat nokļuvis emuāra ziņā, kopīgošanas pogas neeksistē. Katras ziņas beigās ir paslēpta poga Kopīgot, taču, ja tai vajadzētu parādīt sociālās koplietošanas opcijas, tā nedarbojas.

HostGator emuārā ir vairāk par to, ko jūs varētu sagaidīt no tipiska emuāra, kura pilna emuāra ziņa ir parādīta mājas lapā. HostGator nedaudz atvieglo pārvietošanos, izmantojot sānjoslu ar tēmām un kategorijām, kuras varat izpētīt.

Šķiet, ka Bluehost emuāru izkārtojums galvenokārt tiek izmantots mobilajās ierīcēs, savukārt HostGator vairāk izjūt tradicionālās darbvirsmas izjūtas. Tomēr, runājot par draudzīgumu lietotājam, HostGator emuāra dizains piedāvā vieglāku pieredzi.

Emuāru veidošanas biežums

Ja bieži meklējat padomus un padomus, dodieties uz HostGator emuāru. Viņi atjauninās jūs katru otrdienu un ceturtdienu, kas ir efektīvi papildinājis viņu emuāru ar daudz noderīgas informācijas par jūsu vietnes izveidi un uzņēmuma vadīšanu..

No otras puses, šķiet, ka Bluehost neizmanto izlikšanas grafiku, kas varētu mazliet kaitināt, ja jūs mēģināt sekot viņu saturam. Daži mēneši Bluehost pasaulē pilnīgi klusē, savukārt citi mēneši no jums varētu iegūt piecas vai vairāk ziņas.

Satura veidi

Tā kā uzņēmumi darbojas vienā nozarē, var tikai cerēt, ka tiem būs līdzīgs saturs. HostGator saturs ir ļoti noderīgs klientiem. Jūs lasīsit par tēmām, kas tieši saistītas ar tīmekļa mitināšanu, taču viņi arī dalās ar padomiem par cieši saistītām interešu jomām, ieskaitot padomus maziem uzņēmumiem un padomus par sociālo mediju kampaņām, lai palīdzētu gūt panākumus visos jūsu biznesa virzienos..

Bluehost izliek ziņas biežāk, kad viņiem ir ziņas par savu biznesu vai notikumiem, lai atjauninātu savus klientus. Tomēr viņi šad un tad ievietos noderīgus rakstus un infografiku, un viņu kopīgotais saturs ir tikpat noderīgs kā HostGator saturs.

Klientu atbalsts

Lai gan abu zīmolu klienti, iespējams, sūdzas par klientu atbalstu vienā vai otrā reizē, ir klienti no abām pusēm, kas māk par saņemto atbalstu. Par laimi, abi uzņēmumi atvieglo sazināšanos ar atbalsta dienestu. Abu uzņēmumu vietnēs atradīsit zvana numuru, tiešsaistes tērzēšanas iespēju un atbalsta biļešu saites. HostGator ir atvērts arī faksu saņemšanai. Abas lepojas ar tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī, kas ir ļoti noderīgi starptautiskiem klientiem, kuri nedarbojas vienā laika joslā.

Līdzīgi kā citās uzņēmējdarbības jomās, viņi ir apmierināti ar klientu atbalstu. Klienti ziņo, ka aptuvenais HostGator atbalsta gaidīšanas laiks ir aptuveni 30 minūtes, savukārt Bluehost klienti bieži var sazināties ar pārstāvi 15 minūtēs vai mazāk. Protams, gaidīšanas laiks mainīsies atkarībā no tā, cik noslogotā laikā viņi ir aizņemti.

Noslēgumā

Kopumā Bluehost un HostGator ir ļoti līdzīgi uzņēmumi, kas izmanto daudzas tādas pašas efektīvās taktikas tīmekļa dizainā, mārketingā un klientu apkalpošanā. Salīdzinot divus uzņēmumus, pamatojoties uz viņu biznesa modeli, nevis to paketēm un cenām, tas ir grūts salīdzinājums, pateicoties to, cik līdzīgi viņi ir.

Ko tu domā? Ja jums būtu jāizvēlas viens uzņēmums, pamatojoties uz to, kā viņi vada biznesu, kuru jūs labāk izvēlētos? Paziņojiet mums komentāru sadaļā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map