Cik man būtu jāmaksā par tīmekļa mitināšanu?

Vai vēlaties izveidot vietni? Tad jūs jau zināt, ka jums nepieciešama tīmekļa mitināšana. Labā ziņa ir tā, ka tai nav jāmaksā laime. Tomēr tas, ka tas vispār maksā kaut ko, liek jautāt: Cik man jāmaksā par tīmekļa mitināšanu?


kredītkarte

>> Šeit lejupielādējiet šīs ziņas izdrukājamo PDF versiju << [/ sociallocker]

Kādas ir manas iespējas?

Runājot par tīmekļa mitināšanu, jums ir divas iespējas:

1. Bezmaksas tīmekļa mitināšana

Bezmaksas resursdators parasti piedāvā bezmaksas mitināšanu kopā ar ierobežotu sava satura pārvaldības programmatūras versiju. WordPress.com, Blogger.com un Joomla.com ir tikai daži bezmaksas tīmekļa mitināšanas iespēju piemēri.

Plusi:

 • Par uzturēšanas izmaksām nav.
 • Jūs saņemat arī bezmaksas apakšdomēnu.
 • Lielāko daļu bezmaksas iespēju ir ļoti viegli izmantot, un tām nav vajadzīgas tehniskas zināšanas.

Mīnusi:

 • Atkarībā no jūsu lietotāja līguma jums, iespējams, nepieder jūsu emuārs, kas nozīmē, ka to var jebkurā laikā apturēt.
 • Jums būs maza kontrole pār savu vietni. Piemēram, WordPress.com neļauj izvietot reklāmas, kas ierobežo jūsu kā emuāru autora nopelnīšanas iespējas, nemaz nerunājot par to, ka WordPress var ievietot savas reklāmas jūsu vietnē.
 • Jūs nesaņemat savu galveno domēnu, kas nozīmē, ka jūsu domēnā būs “.wordpress.com”, “.blogspot.com” utt..
 • Jums ir ļoti ierobežota krātuves telpa, joslas platums un ātrums.

2. Pašnodrošināšana

Pašu mitināta vietne ir tāda, kurā jūs mitināt savu vietni uz saviem serveriem vai maksājat trešajām personām, piemēram, Bluehost vai HostGator, lai vietņu failus saglabātu viņu serveros..

Plusi:

 • Kopš esat īpašnieks un jums ir piekļuve jūsu vietnes kodam, jums ir lielākas iespējas kontrolēt savu vietni.
 • Jums ir tiesības brīvi gūt peļņu no sava emuāra, kā vēlaties.
 • Vietnes, kuras mitina pats, izskatās profesionālākas.

Mīnusi:

 • Pašpiegāde var iebiedēt jaunos vietņu īpašniekus.
 • Vietnēm, kuras pats mitina, ir vajadzīgas pastāvīgas uzturēšanas izmaksas.

Lai gan jūs varētu izlemt par savu vietni maksāt absolūti neko, pašnodrošinātās vietnes priekšrocības ievērojami pārsniedz bezmaksas vietnes priekšrocības. Mēs ļoti iesakām neizmantot bezmaksas resursdatorus, jo tie pārkāpj pirmo # tīmekļa mitināšanas komandu: Jums nav jāizvēlas bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Kādas funkcijas man būtu jāņem vērā?

Ja jūs izvēlaties pats mitināt savu vietni (ko mēs ceram, ka jūs to darīsit!), Jums ir jāapsver, kas ir taisnīga cena, un kas ne. Bet pirms jūs zināt, vai tas, ko jūs maksājat, ir taisnīgs, jums jāzina, ko jūs saņemat par cenu. Uzdodiet sev šādus jautājumus:

Cik daudz vietņu / emuāru plānoju mitināt?

Ja plānojat iestatīt vairāk nekā vienu vietni, tad pārliecinieties, vai izmantojat mitinātāju, kurš par katru domēna vārdu neiekasē papildu maksu vai, iespējams, piedāvā atlaidi papildu domēniem.

Cik lielas būs manas vietnes?

Vai jūsu vietne būs statiska vietne, kurā būs tikai dažas lapas, vai arī jūs savas vietnes emuārā ievietosit daudz satura vai attēlu? Ja jūs sliecaties uz pēdējo variantu, jums jābūt pārliecinātam, ka jūsu izvēlētais resursdators jums piedāvā pietiekami daudz vietas. Labā ziņa ir tā, ka ļoti daudzu galveno saimnieku iesaiņojumos ir neierobežota krātuves vieta.

Cik lielu satiksmi es gaidu?

Joslas platums ir datu apjoms, ko jūsu vietne var pārsūtīt. Lielāks joslas platums nozīmē, ka jūs varat uzņemt vairāk apmeklētāju. Labākais risinājums ir izvēlēties resursdatoru, kas piedāvā neierobežotu joslas platumu, taču, ja skatāties uz citu mitināšanas paketi, pārliecinieties, vai zināt, cik vietnes apmeklētāju jūs varēsit izmitināt. Ja neesat pārliecināts, sazinieties ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Cik daudz klientu atbalsta man vajadzēs?

Ja jums nav ne jausmas, ko jūs darāt, tad jums vajadzēs piekļuvi klientu atbalstam, lai palīdzētu jums izveidot savu vietni. Daži mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā augstāku klientu atbalsta līmeni nekā citi, tāpēc, ja jums būs nepieciešama palīdzība, noteikti pārbaudiet viņu kontaktu iespējas; labāk, ja varēsit viņiem piezvanīt pa tālruni, lai saņemtu atbalstu, nevis mēģināt saņemt palīdzību no tērzēšanas lodziņa, kur, šķiet, neviens nekad nav tiešsaistē. Lētāka hostinga pakete, visticamāk, nāks ar zemāku klientu atbalsta kvalitāti.

Vai es rīkojos labi mitinātā koplietotā serverī??

Kopīgota tīmekļa mitināšana ir tad, kad jūsu vietnes faili tiek saglabāti uz tā paša servera kā citas personas. Parasti tā nav problēma lielākajā daļā mazo uzņēmumu vietņu. Tomēr tas var izraisīt joslas trūkumu un drošības problēmas. Tomēr kopīga tīmekļa mitināšana nozīmē, ka tā ir daudz pieejamāka. Hostings dalītā serverī varētu maksāt apmēram 5–10 USD mēnesī, turpretī mitināšana īpašā serverī jums maksās jebkur no 100 USD – 350 USD vai vairāk mēnesī.

Kāda veida drošība man nepieciešama??

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir drošība. Ja jūs izmantojat e-komercijas vietni un pieņemat daudz maksājumu tiešsaistē vai glabājat sensitīvus klientu datus, vietnes drošības un uzticamības nodrošināšanai ir nepieciešama SSL funkcija datu šifrēšanai. Parasti to varat pievienot savam tīmekļa mitināšanai par aptuveni 30 līdz 50 USD gadā vienam domēnam.

Kas man būtu jāmaksā??

Jūsu vietnei, visticamāk, būs jāmaksā dažāda veida izmaksas, sākot darbu ar domēna vārdu un beidzot ar tīmekļa dizainera nomu. Bet kā ir ar jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju?

Patiesība ir tāda, ka tīmekļa mitināšanas izmaksas atšķiras no dažiem dolāriem mēnesī līdz simtiem dolāru. Atbildot uz iepriekš minētajiem jautājumiem un zinot, kāda veida funkcijas jums vajadzīgas, jūs varēsit pieņemt vislabāko lēmumu par jūsu vietni.

Bet tu nenāci šeit tikai klausīties, kā mani sit pie krūma.

Šī ir ātrā atbilde: Ja esat mazs uzņēmums, maksājot 5–7 USD mēnesī, jūs parasti iegūsit visas nepieciešamās funkcijas un dažreiz arī citas. Ir daudz mitināšanas iespēju, kas piedāvā neierobežotu joslas platumu, diska vietu, domēnus un daudz ko citu par aptuveni 6 USD mēnesī. Ja jūs maksājat vairāk nekā to, pārliecinieties, ka jums ir vajadzīgas papildu funkcijas, pirms maksājat par tām.

Ja satiksme ir liela un jūs uztrauc drošība un ātrums, saprātīgāk ir samaksāt līdz USD 350 – atkarībā no nepieciešamās krātuves vietas.

Vislabākais veids, kā iegūt labāko piedāvājumu, ir salīdzināt tīmekļa mitinātājus, ņemot vērā to cenas un paketes, lai atrastu jūsu vajadzībām un budžetam atbilstošu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map