Es reģistrējos tīmekļa mitināšanai. Ko tagad?

Tātad jūs vēlaties izveidot vietni. Tas ir lieliski! Jūs nolēmāt izvēlēties pašpietiekamu iespēju, tāpēc reģistrējāties tīmekļa mitināšanas paketē. Un tagad jūs skatāties uz savu informācijas paneli, domājot, kur doties tālāk. Kādas darbības jūs veicat, lai faktiski izveidotu savu vietni un darbotos?


Neuztraucieties. Izmantojot šo īso ceļvedi, mēs palīdzēsim jums pāriet no tīmekļa mitināšanas konta izveidošanas līdz pilnībā funkcionējošai vietnei.

pierakstījies mitināšanai, nu ko

1. darbība: iestatiet savu domēna vārdu

Ja jums vēl nav domēna vārds, vēlaties to iegādāties. Varat apmeklēt jebkuru domēna vārda nodrošinātāju, taču to var būt vieglāk iestatīt, ja iegādājaties domēna vārdu caur savu resursdatoru (ja viņi piedāvā šo iespēju). Ja apmeklējat savu resursdatoru, šim procesam vajadzētu būt tikpat vienkāršam kā domēna nosaukuma izvēle un reģistrēšana.

Atkarībā no jūsu resursdatora, iespējams, jau esat izvēlējies savu domēna vārdu pierakstīšanās procesa laikā. Dažos saimniekdatoros ir arī viens bezmaksas domēns, tāpēc jums, iespējams, nevajadzēs neko tērēt, lai iestatītu pirmo.

Ja iegādājaties savu domēnu no cita pakalpojumu sniedzēja, to saistīt ar savu kontu var būt nedaudz sarežģītāk, lai gan tas nav neiespējami. Lai to izdarītu, jums būs jāatjaunina sava domēna vārdu serveri. Jūsu vārda serveri kontrolē, kur jūsu domēns sasniedz failus, kad cilvēki apmeklē jūsu vietni. Metjū jau ir aprakstījis, kā to izdarīt, otrajā solī sadaļā “Tātad jūs reģistrējāt domēna vārdu. Ko tagad?”

2. solis: instalējiet CMS

Tālāk jums būs nepieciešama satura pārvaldības sistēma (CMS), lai jūs varētu sākt veidot savu vietni un pievienot saturu. Viena no populārākajām satura pārvaldības sistēmām ir WordPress. Kā papildu bonuss tas ir bez maksas, tāpēc jums nebūs jāmaksā par šo programmatūru.

Citas labās ziņas? Lielākajai daļai hostinga uzņēmumu ir viegli instalējamas WordPress opcijas. Vienkārši dodieties uz informācijas paneli, un jums vajadzētu redzēt vietnes pārvaldību vai lietojumprogrammu paneli. Tur jums vajadzētu atrast vairākas tīmekļa veidotāja iespējas, tostarp WordPress. Jums nav jāizvēlas programmatūra WordPress, ja nevēlaties, bet tā nāk ar priekšrocībām, piemēram, tā ir bezmaksas un īpaši draudzīga lietotājam. Vienkārši noklikšķiniet, lai instalētu, un jūs esat gatavs sākt veidot savu vietni!

Alternatīvas iespējas

Ja esat jau izveidojis savu vietni, vietnes faili būs jāaugšupielādē, izmantojot FTP kontu. Jūsu saimniecei vajadzētu būt norādījumiem, kā to izdarīt.

Ja pārslēdzaties no viena resursdatora uz otru, varat sīkāk izlasīt, kā to izdarīt, sadaļā “Kā pārslēgties uz jaunu resursdatoru – bez dīkstāves”.

3. solis: izveidojiet savu vietni

Tagad, kad jums ir satura pārvaldības sistēma, varat sākt veidot savu vietni. Jūsu resursdatoram vajadzēja jums nosūtīt e-pastu, kurā norādīts, kā piekļūt jūsu CMS informācijas panelim. Piemēram, izmantojot WordPress, atveriet vietni http://www.yourdomainname.com/wp-admin un pēc tam ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus, ko resursdators jums nosūtīja pa e-pastu..

Sāciet, izvēloties motīvu. Programmā WordPress vienkārši dodieties uz Izskats > Motīvi un pārlūkojiet bezmaksas un maksas iespējas. Varat arī augšupielādēt savu motīvu, ja esat to pasūtījis vai iegādājies ārpus sistēmas. Pēc motīva instalēšanas noklikšķiniet uz pogas Pielāgot vai dodieties uz Izskats > Motīva opcijas, lai veiktu pielāgotas izmaiņas. Ja esat pazīstams ar HTML kodēšanu, varat arī atvērt sadaļu Izskats > Redaktors, lai mainītu motīva izkārtojumu, krāsas un daudz ko citu.

Pēc tam dodieties uz cilni Lapas un rediģējiet savas mājas lapas saturu. Pēc vajadzības pievienojiet vairāk lapu un pēc tam dodieties uz Izskats > Izvēlnes, lai mainītu to, kā jūsu lapas tiek parādītas navigācijas cilnē. Visbeidzot dodieties uz Izskats > Logrīki, lai sakārtotu sānjoslas un kājenes saturu. Nebaidieties izpētīt citas iespējas, piemēram, vispārīgos iestatījumus, pirms paziņojat par savas vietnes palaišanu.

4. solis: pārbaudiet, vai jūsu vietne darbojas tiešsaistē

Atkarībā no tā, kā iestatījāt kontu, jūsu vietne, iespējams, jau ir aktivizēta. Lai pārliecinātos, adreses joslā ierakstiet domēna vārdu. Ja tas nenovirza jūs uz jūsu izveidoto vietni, iespējams, jums būs jāatjaunina domēna vārdu serveri. Ja joprojām rodas problēmas, vēlēsities sazināties ar savu mitinātāju, lai precīzi noteiktu problēmu.

Papildu lietas, kuras varat darīt:

Kad jums ir tīmekļa mitināšana, ir dažas papildu darbības, kuras varat veikt, lai apmestos uz dzīvi. Tie nav nekādi nepieciešami, taču šīs darbības var būt noderīgas.

Iestatiet e-pasta kontu

Daudzi tīmekļa mitinātāji piedāvā e-pasta pakalpojumus, kuros varat izveidot pielāgotu e-pastu, kas saistīts ar jūsu domēnu, piemēram, [aizsargāts ar e-pastu] Šo e-pastu varat izmantot biznesa vai administratora vajadzībām. Informācijas panelī jābūt sadaļai “e-pasta konti”, kurā varat iestatīt kontus un piekļūt iesūtnei. Labā ziņa ir tā, ka daudzi tīmekļa mitinātāji atbalsta jūsu bezmaksas hostinga paketes e-pasta adreses.

Iegādājieties vai aktivizējiet savus papildinājumus

Papildinājumi tiek piegādāti papildus pamata hostinga paketei. Daži piemēri ietver papildu domēna vārdus, domēna vārda privātumu, SSL sertifikātus, īpašu IP, vietnes dublēšanas pakalpojumus un daudz ko citu. Pat ja dažas no šīm iespējām tika piegādātas kopā ar jūsu mitināšanas pakotni, iespējams, tās joprojām būs jāaktivizē no paneļa, tāpēc nebaidieties izpētīt savas papildinājumu pakalpojumu iespējas, lai redzētu, kas ir pieejams jūsu mitināšanas paketē un ko varat pievienot maza maksa.

Pievienojiet apakšdomēnu

Apakšdomēns ir jūsu galvenā domēna paplašinājums. Piemēram, mail.yahoo.com ir vietnes Yahoo.com apakšdomēns. Apakšdomēns darbojas kā unikāla tīmekļa adrese noteiktam jūsu vietnes apgabalam. Piemēram, ja vēlaties izveidot uzņēmuma vietni un emuāru, jūs varētu izvēlēties kaut ko līdzīgu blog.yourdomain.com, lai padarītu šo vietnes zonu neaizmirstamu, tomēr klientiem tā būtu viegli pieejama..

Ne visi vietņu īpašnieki vēlēsies vai vajadzēs apakšdomēnus, taču, ja jūs to darāt, process ir diezgan viegls. Lielākajai daļai mitinātāju vienkārši dodieties uz domēniem > Apakšdomēni no jūsu informācijas paneļa. Pēc tam izlemiet par vēlamo apakšdomēnu un izvēlieties mapi, kurā apakšdomēns ielādēs savu saturu.

Pārejot no hostinga konta uz pilntiesīgu vietni, nav jāveic daudz darba. Iepriekš minētās darbības var sākt jūs sākt tikai dažu minūšu laikā. Ja jums kādreiz ir īpašs jautājums par to, kur atrast failus vai veikt noteiktas funkcijas, noteikti sazinieties ar hostinga pakalpojumu sniedzēju, jo procesi dažādos resursdatoros atšķiras..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map