Garlaicīgākais raksts par cPanel, ko jūs kādreiz lasīsit!

Lasīt par faktiem ir garlaicīgi. Heck, daži tiešsaistes pasaules jaunie cilvēki uzskata, ka tīmekļa mitināšanas tēmas ir pilnīgi garlaicīgas, jo viss, par ko viņi runā, ir fakti. Par laimi mums, kas ir gudrāki tīmekļa uzņēmēji, mums patīk uzzināt par ikdienišķām lietām, kas atvieglo mūsu uzņēmējdarbību internetā.


>> Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu PDF failu <<

Lietotāju iedvesmoti vārdi, piemēram, “ātrs”, “viegls” un “spēcīgs”, mums ir tikpat aizraujoši, kā dzirdēt, ka “faila pārvaldības” funkcijas vieglāk uzlabo “servera” uzlabojumi un “interfeisa” iespējas..

Tas tiešām nav daudz labāks par to. Ja jūs esat līdzīgs mums un šī terminoloģija liek jums sacīkstēs, tad lasiet tālāk, kad mēs ienākam savvaļas pasaulē cPanel, neatklājot neko citu kā vienmuļas detaļas, bez humoriem balstītus faktus un satriecošu šovu parādīšanu, kas kopumā parādīs tieši to, kas jums jāzina, lai kontrolētu savu klātbūtni tiešsaistē.

Kas ir cPanel??

kas ir cpanel?Kad piesakāties savā koplietotā mitināšanas kontā, grafiskais interfeiss (GUI) kas jūs sveicina, ir jūsu “vadības panelis”, uz Linux balstīta programmatūra, kas pat jaunākajiem tīmekļa pārziņiem ļauj ērti mainīt un pielāgot sava mitināšanas un vietnes aspektus.

Vienkāršākā izteiksmē tīmekļa bāzētā cPanel funkcionalitāte ļauj jums izmantot tās viegli orientējamos, uz ikonām draudzīgos automatizācijas rīkus, kas orientējas uz punktu un klikšķi. “kontrolēt” praktiski visas vietņu daļas savā mitināšanas kontā.

Tā struktūra ir trīspakāpju, kas vienkārši nozīmē, ka tai ir iespējas ne tikai tādu tīmekļa vietņu lietotājiem kā jūs, ko izmantot, bet arī tas, ka tīmekļa mitināšanas pārdevēji un administratori var arī pārvaldīt tā iespējas no standarta tīmekļa pārlūka..

Piekļuve savam cPanel no pārlūka ir tikpat vienkārša kā ievadīšana jūsudomainname.com/cpanel un pēc tam ievadiet pieteikuminformāciju..

CPanel īpašības

cPanel mitināšana ir tik bagāta ar rīkiem, ka tā piedāvā gandrīz bezgalīgas iespējas pat zaļākajam lietotājam pārvaldīt savu vietni. Populārāko funkciju sadalījumā ietilpst:

 • E-pasts – e-pasta vadības panelis ļauj izmantot vairākas biznesa komunikācijas iespējas, piemēram, konta izveidošanu, dzēšanu, pārsūtīšanu, filtru izveidi un surogātpasta bloķēšanu, lai nosauktu dažus.
 • Failu pārvaldība – cPanel uztur jūsu vietnes informāciju sakārtotu serverī ar vairāku domēnu, apakšdomēnu, FTP servera piekļuves, diska vietas datu un failu dublējuma iespējām..
 • Domēna pārvaldība – vienotā saskarne ļauj kontrolēt vietnes rekvizītus, ieskaitot pievienojumprogrammu un apakšdomēnu opcijas, novirzīšanu un rezervētos domēnus.
 • Skriptu rediģēšana – ērta jaunu iespēju, piemēram, emuāru, iepirkumu grozu, tiešsaistes tērzēšanas un forumu, uzstādīšana. SimpleScript “Fantastico” ļauj instalēt vienu klikšķi daudzām satura pārvaldības sistēmām, piemēram, WordPress.
 • Drošība – piekļuves ierobežošanas iespējas, failu savienojums un pārsūtīšana, IP ierobežojumu iespējas un SSL / TLS Manager vietnes drošība.
 • Datu bāzes administrēšana – MySQL un phpMyAdmin, lai izveidotu pielāgotas datu bāzes.
 • Servera statistika – servera veiktspējas pārvaldībai.

CPanel priekšrocības

Lietotājam vienkāršā cPanel saskarne padara vietnes kontroli vieglu un intuitīvu, neveicot stingrus apmācības vingrinājumus.

Runājot par pašu programmatūru, šādas papildu priekšrocības padara šo vadības paneli par vēlamo izvēli dalīta hostinga lietotājiem;

 • Saderība – līdzīgi ar spraudņiem un plašu tīmekļa lietojumprogrammu klāstu.
 • Viegli pārnēsājams – ļauj ērti pārsūtīt vietnes starp hostinga pakalpojumu sniedzējiem.
 • Pieejams – plaši izmantota programma, kas padara to dzīvotspējīgu hostinga uzņēmumiem un tiešajiem lietotājiem.
 • Funkcijām bagāts – piedāvā vienas pieturas aģentūru lielākajai daļai iesācēju un pieredzējušu vietņu īpašnieku.
 • Zināšanu pamatā – tiešsaistē ir daudz viegli piekļūt informācijai, lai uzzinātu vairāk par cPanel. Iespējas ietver “Get Started Wizard” pēc pieteikšanās mitināšanas kontā, saiti “Help” cPanel saskarnes apakšā un atsauci uz programmatūras veidotājiem viņu cpanel.net mājas lapā.

CPanel trūkumi

Tāpat kā jebkurai uz lietotāju balstītai programmai, programmatūrai vai iekārtai, vismaz, ņemot vērā cPanel pieredzi, jāņem vērā trūkumi. Šobrīd visvairāk satraucošie ir:

 • Neprofesionāls izskats – salīdzinot ar citām pieejamajām saskarnēm, daži lietotāji pieprasa “specializētāku” izskatu.
 • Saderība ar izmēriem – cPanel galvenokārt ir paredzēts vietnēm, kuru izmērs ir mazs vai vidējs. Lielajām vietnēm var būt vajadzīgas citas mitināšanas iespējas.
 • Ievainojamība – tāpat kā ar jebkuru programmatūru, cPanel dati var būt pakļauti drošības riskiem pirms plānoto atjauninājumu palaišanas.

Pateicoties nopelniem, cPanel programmatūra šodien ir vispopulārākais un funkcijām bagātais vadības panelis koplietojamai mitināšanai tīmeklī..

Tikpat aizraujoši tas ir, ka mēs iegūstam, ka vairums cilvēku labprātāk lasītu sastāvdaļas uz labības kārbas, nevis uzzinātu par uzņēmējdarbību, kas viņu vietnes uztur tiešsaistē. Par laimi jums nav jāpaliek pie katras nogurdinošās detaļas un fakta.

Izpratne vismaz par jūsu cPanel mitināšanas pamatiem tomēr ir tāla, lai nodrošinātu, ka, atrodoties garlaicības stāvoklī, jūs joprojām labi pārzināt pieejamās iespējas savas mājas lapas uzturēšanai, atjaunināšanai un darbībai tiešsaistē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map