Ievads ātrākas WordPress vietnes satura piegādes tīklos

Ja jūs meklējat veidus, kā WordPress vietni ielādēt ātrāk, lai lietotājiem sniegtu patīkamāku pieredzi un izmantotu visas ar to saistītās priekšrocības, iespējams, esat saskāries ar saīsinājumu CDN vai satura piegādes tīklu.


Satura piegādes tīkli galvenokārt mitina jūsu vietnes saturu serveros, kuri ir izplatīts visā pasaulē. Šīs priekšrocības ir tādas, ka, apmeklētājam sasniedzot jūsu vietni, saturu var ielādēt no viņiem tuvākā datu centra, uzlabojot lapas ielādēšanai nepieciešamo laiku.

>> Šeit lejupielādējiet šīs ziņas izdrukājamo PDF versiju << [/ sociallocker]

Lai gan jūs skeptiski domājat par atšķirībām servera atrašanās vietā attiecībā uz jūsu vietnes apmeklētāja pieredzi, pētījumi liecina ka milisekundēs patiešām ir atšķirība. Lēns ielādes laiks var ietekmēt jūsu vietnes lietotāju apmierinātības līmeni, uztverto uzticamību un mērķa reklāmguvumu līmeni.

Tātad, neatkarīgi no tā, vai jūs pārdodat preces no savas vietnes vai vēlaties tikai piedāvāt vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi, CDN pakalpojumu izmantošana var ļoti palīdzēt sasniegt jūsu mērķus..

CloudFlare tīkla karte

CloudFlare CDN tīkla karte

Kā darbojas CDN pakalpojums?

Lai arī satura piegādes tīkli atrodas tīmekļa mitināšanas telpā, tie nodrošina cita veida pakalpojumus. Parasti CDN tiks izmantots, lai mitinātu jūsu WordPress vietnes statiskos aspektus, piemēram, multivides saturu, ieskaitot attēlu, audio un video failus, kā arī JavaScript un CSS failus..

CDN pakalpojums kopēs vietnes statisko saturu izplatītajā serveru tīklā, kas ir kas atrodas datu centros visā pasaulē. Pēc tam katru reizi, kad apmeklētājs piekļūst jūsu vietnes lapai, šis saturs tiks ielādēts no tā servera, kurš atrodas vispiemērotākajā vietā, lai saturu piegādātu pēc iespējas ātrāk, izmantojot visas pieejamās iespējas..

Pēc CDN pakalpojumu sniedzēja izvēles jums jākonfigurē sava vietne, lai izveidotu savienojumu ar viņu serveriem. Tomēr pēc šīs sākotnējās iestatīšanas jums nekas nav jādara, jo CDN pakalpojums pārvalda statisko failu izplatīšanu uz viņu serveriem. Viņi arī rūpējas, lai aprēķinātu un piesaistītu apmeklētāju attiecīgajam datu centram, kas nodrošinās optimālu lapas ielādes laiku.

Kam CDN nav paredzēts

Ja jūsu vietnei nav daudz satura vai globāla mēroga, iespējams, ka nav īstas vajadzības izmantot satura piegādes tīkla pakalpojumus..

Vietējām vietnēm, kas rūpējas par noteiktu ģeogrāfisko atrašanās vietu, iespējams, ir labāk atrast tīmekļa mitinātāju, kura mērķa apgabalā ir datu centrs. Kaut arī lietotāji, kas atrodas jebkur, joprojām var piekļūt vietnei, galvenās ģeogrāfiskās zonas lietotāji ātrāk ielādēs vietni.

Alternatīva, ja jūsu vietne neietver daudz satura, it īpaši lielus multivides failus, CDN pakalpojumi var nesniegt vislabāko atdevi no jūsu ieguldījumiem, ja jūs vēl atjaunināt savu tīmekļa mitināšanu.

Lietas, kas jāmeklē, izvēloties CDN pakalpojumu

Šeit ir to punktu saraksts, kas jāņem vērā, iepērkoties CDN pakalpojumā, kas var paātrināt jūsu vietnes satura piegādi:

Cik izplatīti ir viņu serveri

Jo vairāk jūs zināt par saviem apmeklētājiem un kur tie atrodas ģeogrāfiski, jo labāk aprīkots, kad būs jāizvēlas CDN.

Ja lielākā daļa jūsu apmeklētāju atrodas ASV un Apvienotajā Karalistē, tad obligāti ir jānodrošina, ka potenciālajiem CDN pakalpojumiem, kurus jūs atlasāt, ir datu centri šajās vietās. Alternatīvi, ja nav modeļa, kur atrodas jūsu apmeklētāji un jums ir patiesi globāla auditorija, tad prioritātei vajadzētu būt CDN meklēšanai, kas to atspoguļo.

Kā darbojas viņu cenu plāni?

Parasti CDN pakalpojumi tiek iekasēti pēc datu apjoma vai joslas platuma, ko jūsu vietne izmantos, lai gan tas ne vienmēr notiek. Lai gan ir samērā viegli noteikt, cik daudz vietas jums būs nepieciešama jūsu vietnei, patērētā joslas platuma lieluma noteikšana nav tik vienkārša, it īpaši, ja tiek mēģināts ņemt vērā mainīgo trafika līmeni.

Tas var padarīt CDN izmaksu prognozēšanu lielāku trāpījumu un garām, nekā tas varētu būt. Tomēr kā labākajiem CDN piedāvāt elastīgus plānus kas ļauj pārslēgties no viena līmeņa vai līmeņa uz citu, pieaugot vai mazinoties jūsu vajadzībām, jūs varat izvairīties no maksas par lielāku joslas platumu nekā jums nepieciešams vai izmantojat.

Vai viņi nodrošina WordPress atbalstu?

Ja jūsu vietne ir veidota, izmantojot WordPress vai citu CMS vai publicēšanas platformu, tad jebkura iespējamā CDN pārbaude nodrošina, ka programmatūra ir vitāli svarīga. Lai arī daudzi to vēlēsies, daži var nodrošināt lielāku integrāciju nekā citi. Tas var ietvert pielāgotus pakalpojumus un savietojamību ar populāriem kešatmiņas spraudņiem, piemēram, populārajiem un bezmaksas W3 kopējā kešatmiņa vai WP super kešatmiņa spraudņi.

Šie spraudņi to padara ļoti viegli integrēt CDN savā WordPress vietnē, kā arī tam ir daudz citu priekšrocību. Tas viņu atbalstu vai līdzīgu iespēju padara ļoti uzmanīgu, izvēloties pakalpojumu sniedzēju.

Labākās CDN iespējas WordPress lietotājiem

Tagad, kad jūs zināt, kas ir CDN un kā tas var dot labumu jūsu vietnei, kā arī dažas lietas, kurām jāpievērš uzmanība, izvēloties pakalpojumu, šeit ir dažas iespējas, kuras jūs varētu vēlēties tuvāk apskatiet.

MaxCDN

MaxCDN ietver lielu atbalstu WordPress, ieskaitot integrāciju ar W3 kopējās kešatmiņas spraudni. Patiesībā, lai iegūtu labāku priekšstatu par to, kā šis pakalpojums darbotos ar jūsu vietni, varat apskatiet viņu WordPress iestatīšanas pamācību un W3 kopējās kešatmiņas lietotājiem.

MaxCDN piedāvā bezmaksas izmēģinājumu un tā kā cenas sākas tikai no USD 9 mēnesī, tas ir pieņemams veids, kā palielināt vietnes ātrumu.

CloudFlare

CloudFlare ir vēl viena populāra izvēle WordPress lietotāju vidū. Atzīstot to, šis CDN ir padarījis savu pakalpojumu pēc iespējas vieglāku WordPress vietņu iestatīšanu, un tas jau ir izveidoja savu spraudni par to darot.

CloudFlare piedāvā vairāk nekā tikai satura piegādes tīkla pakalpojumu, tomēr viņu apmaksātie CDN plāni sākas ar 20 ASV dolāriem mēnesī, un tie neiekasē maksu, pamatojoties uz jūsu vietnes patērēto joslas platumu. Viņiem arī ir pieejami bezmaksas plāni vieglajiem lietotājiem.

WPPronto

WPPronto kas iepriekš darbojās ar nosaukumu WPCDN, kam vajadzētu dot jums priekšstatu par pakalpojumiem, kuru jomā viņi specializējas.

Tagad uzņēmums hostinga plānu centrā piedāvā WordPress mitināšanu ar integrāciju ar CloudFlare CDN. Cenas sākas no 20 USD mēnesī, kas ietver vienas WordPress vietnes mitināšanu cietvielu diskā un neierobežotu CloudFlare CDN joslas platumu. Jūs arī iegūstat piekļuvi īpašu WordPress atbalsta ekspertu komandai un vairāku slāņu aizsardzībai, lai jūsu vietne būtu droša.

Secinājums

Cerams, ka tagad jūs varat redzēt, cik noderīga ir CDN, lai mitinātu daļu no jūsu vietnes satura.

Ja tas izklausās kā pakalpojums, no kura jūsu vietne varētu gūt labumu, tad iepriekš minētie ieteikumi piedāvā lieliskus plānus, kas piemēroti vietņu klāstam, sākot ar jauniem emuāriem, lai arī vietnēm un tiešsaistes veikaliem, kas rada ienākumus..

Ja jums ir kādi jautājumi par satura piegādes tīkliem vai citiem tīmekļa mitināšanas veidiem, lūdzu, atstājiet komentāru zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map