IX tīmekļa mitināšanas pārskats: cenas, plāni, vērtējumi un vēl vairāk!

Līdz 1991. gads – Jūs zināt, tumšajā laikā – internetu varēja izmantot tikai izglītībai un pētniecībai. Skolas un pētniecības iestādes izmantoja speciālus serverus, tāpēc nebija vajadzības pēc trešo pušu tīmekļa mitināšanas.


Tomēr šodien viss, kas ir mainījies, piedāvā plašu pakalpojumu un produktu klāstu. Tomēr, ja ir tik daudz iespēju izvēlēties, var būt grūti atšķirt nopietnos spēlētājus no tiem, kas nav būvēti ilgstoši.

Viens īslaicīgs uzņēmums ir īss – kurš 1999. gadā tika izveidots ar a serveris Midwest viesistabā. Kopš tā laika tas ir pieaudzis, lai mitinātu gandrīz no sava 11 000 kvadrātpēdu lielā datu centra Kolumbusā, Ohaio. Kā saka viņu vietne, šī iedibinātā pieredze un noturīgā izaugsme nozīmē, ka tās nav nekādas nakts lidojumu operācijas, kuras drīzumā aizies.

Tomēr 2015. gadā to veica Endurance International Group (EIG), kurai ir 60 tīmekļa mitināšanas pakalpojumu portfelis, ieskaitot Bluehost, HostGator un Vietne5. Tas klientiem lika baidīties, ka uzņēmums tiks slēgts, un viņu konti tika migrēti vienam no citiem EIG mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr, pat divus gadus pēc šī paziņojuma, IX joprojām viss bija tāpat.

Tas mainījās 2018. gada janvārī, kad IX informēja klientus, ka viņi tiks migrēti. Kur šobrīd atrodas lietas? Vai joprojām vajadzētu apsvērt IX par hostinga pakalpojumiem? Kā IX salīdzina ar vietni5?

Šajā pārskatā mēs apskatīsim visus šos pamatus un daudz ko citu.

Kā darbojas IX tīmekļa mitināšana?

tīmekļa mitināšanas logotips

IX piedāvā tādus pakalpojumus kā tīmekļa mitināšana, virtuālie privātie serveri (VPS) un domēnu reģistrācija. Pieejamie papildinājumi ietver e-komercijas Secure Sockets Layer (SSL) sertifikātus, tirgotāju kontus, a vietne pārvietošanas pakalpojums, SiteLock drošība un vietņu veidošanas programmatūra.

Lietotājiem ir arī labi attīstīta zināšanu bāze, ieskaitot FAQ, rakstus un videoklipus. Klientu atbalsts tiek piedāvāts, izmantojot e-pastu un tērzēšanu. Linux un Windows dalītās tīmekļa mitināšanas izmaksas svārstās no USD 3,95 līdz USD 7,95 mēnesī, Linux VPS no USD 54,95 līdz USD 89,95 mēnesī un Windows VPS no USD 69,95 līdz USD 104,95 mēnesī..

Laiks, kas pieejams Uptime, ir ikviena tīmekļa mitināšanas pakalpojuma atslēga – galu galā, ja jūsu vietne neatrodas, nekas cits nenozīmē, un IX to ir noteikusi par prioritāti. IX pieder savs 3. līmeņa (N + 1) datu centrs, nevis tiek koplietots, un 3. līmeņa sistēmā iebūvētie atlaišanas gadījumi nozīmē, ka barošanas avoti ir līdzsvaroti, lai izvairītos no pārkaršanas, un strāvas padeves pārtraukuma gadījumā ir divi rūpniecības ģeneratori. piegādāt nepārtrauktu darbības jaudu. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas arī tā datu centrā.

Kā tiek lēsts, drošība ir arī augsta prioritāte Visiem, kas noklusina, tacukatru gadu tiek uzlauzta viena vietne, un IX savu vietņu aizsardzībai izmanto vietni Locock. Tiek ieviesti uzraudzības pakalpojumi, lai jūs nekavējoties informētu, ja kāda no jūsu tīmekļa adresēm parādās melnajos sarakstos no Google, McAfee un / vai Norton.

Atklāšanas pakalpojumi katru dienu pārbauda vairāk nekā 12 miljonus IX mitinātu tīmekļa lapu un failu, lai noteiktu vīrusu un citas ļaunprātīgas programmatūras klātbūtni. Ja ļaunprātīgs kods ir identificēts, atkopšanas pakalpojumi automātiski izlabo vietnes lapu kodu, lai novērstu apmeklētāju datorus no inficēšanās.

IX tīmekļa mitināšanas unikālās iespējas

Web mitināšanas vietne

Atslēgas vārds, kas jāizmanto, aprakstot IX mitināšanas pakalpojumus, ir “neierobežots”. Pat viņu sākotnējā 3,95 ASV dolāru mēnesī dalītās mitināšanas plānā ir neierobežota krātuve, neierobežots joslas platums, neierobežoti mitinātie domēni un neierobežots e-pasta konts.

MySQL un MSSQL datu bāzes ir bezmaksas, kā arī lieks tīkla izveidošana un maršrutēšana. Turklāt IX papildprodukti un pakalpojumi vēl vairāk paplašina lietotāju iespējas.

Viens piemērs ir IX tirgotāju kontu sistēma, kas ir pieejama ASV klientiem. Tas ir labi integrēts kredītkaršu procesors, kas darbojas ne tikai tirdzniecībā internetā un izsolēs, bet arī izmantojams tālruņa un pasta pasūtījumiem. Par pieteikuma maksu nav jāmaksā, un iestatīšana ir ātra un vienkārša, jo tās lietojumprogrammu programmēšanas interfeissAPI) izmanto bezmaksas virtuālo termināli. Tas darbojas ar visu galveno iepirkumu groza programmatūru, un darījumu maksa sākas tikai ar 1,15%.

IX vietnes veidotājs ir arī jaudīgs un ērti lietojams ikvienam, kurš nevēlas tikt galā ar kodēšanas uzgriežņiem un skrūvēm. Ir daudz veidņu, no kurām izvēlēties – jūs pat varat izveidot pielāgotas Facebook lapas – un tās vilkšanas un nomešanas rīki un logrīki ļauj jums pielāgot vietnes izskatu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Jebkurā laikā varat rediģēt visas savas lapas optimizēts meklētājprogrammām, un veidnes ir sagatavotas mobilajām ierīcēm, lai tās ērti skatītu viedtālruņos un citās mobilajās ierīcēs. Cena tam visam ir tikai USD 5 mēnesī.

Cenu noteikšana

Ir divi mitināšanas plāni: dalīta (Linux un Windows) un VPS (X4 un X8 Linux un Windows).

Kā minēts iepriekš, koplietotajiem plāniem ir neierobežota krātuve un joslas platums. Abos mitināšanas plānos ir neierobežoti mitināti domēni. Katrā koplietotajā plānā ir arī vismaz viens bezmaksas domēns. (Papildu domēnus var iegādāties par USD 12,95.)

Visiem VPS plāniem ir divas speciālas interneta protokola (IP) adreses. Zemāk norādītās cenas ir mēnesī.

Dalīts hostings

Linux:

 • Eksperts (3,95 USD): līdz 2 veltītiem IP un 1 bezmaksas domēns
 • Biznesa Plus (7,95 ASV dolāri): līdz 3 veltītiem IP un 2 bezmaksas domēniem
 • Neierobežots Pro (7,95 USD): līdz 15 veltītiem IP un 3 bezmaksas domēniem

Windows:

 • Bizness Plus (4,50 USD): 3 bezmaksas IP un 2 bezmaksas domēni
 • Neierobežots Pro (9,95 USD): 15 bezmaksas IP un 3 bezmaksas domēni

VPS hostings

Linux:

 • X4 (USD 54,95): 4x CPU kodoli, 768 MB RAM, 1500 GB datu pārsūtīšana, 50 GB krātuve, cPanel vai Plesk vadības panelis
 • X8 (89,95 USD): 8x CPU kodoli, 2048 MB RAM, 2000 GB datu pārsūtīšana, 100 GB krātuve, cPanel vai Plesk vadības panelis

Windows:

 • X4 (69,95 USD): 4x CPU kodoli, 768 MB RAM, 1500 GB datu pārsūtīšana, 50 GB krātuve, Plesk 10 vadības panelis
 • X8 (104,95 USD): 8x CPU kodoli, 2048 MB RAM, 2000 GB datu pārsūtīšana, 100 GB krātuve, Plesk 10 vadības panelis

Vai vēlaties izmēģināt braucienu? Jūs varat septiņas dienas izmēģināt jebkuru no IX plāniem bez maksas, un pat pēc tā iegādāšanās ir papildu trīsdesmit dienu naudas atdošanas garantija..

Ko cilvēki domā par IX?

dažādi cilvēki domā

Tur ir divi no nesenajiem uzskatiem par IX: pirms un pēc 2018. gada janvāra paziņojuma par vietnes5 migrāciju.

Kopumā, runājot par IX produktiem un pakalpojumiem, lietotājiem bija dažādas sajūtas. Dažiem tehniskās problēmas un dīkstāves bija minimālas, cenas bija konkurētspējīgas, un atbalsta personāls bija gan zinošs, gan izpalīdzīgs. Arī IX uzsvars uz meklētājprogrammu optimizāciju (SEO) tika uzskatīts par plusu.

Citiem lietotājiem “neierobežots” uzglabāšanas vieta tas praksē ne vienmēr darbojās šādi, un dīkstāves bija biežākas nekā 99,9% garantētais darbības laiks. Turklāt nav skaidras politikas attiecībā uz datu dublēšanas biežumu, un nav pieejams īpašs servera plāns.

Pēc vietnes5 migrācijas tika paziņots, ka klientu apkalpošana pa tālruni ir beigusies, un tā ir pieejama tikai pa e-pastu vai atbalsta biļeti. Turklāt kopš 2018. gada sākuma.

Simtiem tūkstošu kontu un ar tiem saistīto datu pārvietošana vienmēr ir lēna un problemātiska, un daži no tiem Visiem, kas noklusina, tacudienas dīkstāve vai vairāk vai pat vietņu datu zaudēšana.

Ko mēs domājam

vīrietis un sieviete domā

Ņemot vērā migrāciju uz vietni5, galvenais ir tas, kā tās produkti un pakalpojumi atbilst IX.

Vietni5 arī EIG iegādājās 2015. gadā. Tāpat kā IX, tas piedāvā dalītu mitināšanu un VPS plānus, bet papildus tam nodrošina arī pārdevēju mitināšanu un nakts datu dublējumus. Vietne5 izmanto Linux operētājsistēmu, bet IX izmanto gan Linux, gan Windows. (Vietne 5, atšķirībā no IX, arī, šķiet, neatbalsta ASP.NET.) Likeite5 dalītie mitināšanas plāni nodrošina neierobežotu joslas platumu un krātuvi. Tās divi dārgākie plāni atbalsta arī neierobežotu skaitu vietņu, taču pamatplāns nāk tikai ar vienu.

Vietnes trīs plāni par kopīgu tīmekļa mitināšanu ir dārgāki nekā IX un pat ar atlaidi gada abonēšanas pirkumam svārstās no USD 8,95 līdz USD 14,95 mēnesī.. VPS hostings ir nedaudz vairāk nekā iepriekš norādītās IX cenas. Atšķirībā no IX netiek nodrošināti bezmaksas domēni.

Tātad, kā tiks atrisinātas atšķirības starp IX un Site5?

Vienkārša atbilde ir: Kas zina?

Tas, ka satrauc IX vietne, neliecina, ka klienti un pakalpojumi tiek pārvietoti uz vietni5.

Tikai tad, kad mēģināt veikt pirkumu, jums tiek dota iespēja pieteikties ar savu IX kontu vai reģistrēties jaunam vietnē Site5. Vietnē 5 nav arī informācijas par IX migrāciju. Vietnes5 sociālo mediju konti arī nesniedz nekādu palīdzību. Tās Facebook lapa nav atjaunināta kopš 2016. gada augusta, un tās Twitter konts kopš 2017. gada augusta.

Ja godīgi, jūs ripojat kauliņus, reģistrējoties IX tīmekļa mitināšanas vietnē. Lai arī tai ir vispāratzīts sasniegums, savs datu centrs, ļoti konkurētspējīgas cenas un spēcīgas tīmekļa mitināšanas iespējas, lielākajai daļai cilvēku situācija ir nedaudz pa gaisu, lai apņemtos pat sastādīt mēneša plānu.

Rezultātā lēmuma pieņemšana par jūsu vietnes (-u) migrēšanu no viena pakalpojumu sniedzēja uz citu var būt biedējošs uzdevums pat pēc jūsu grafika. Ņemot vērā plašo IX 500 000 vietņu un datu pārvietošanas apjomu, jūs varētu vēlēties pagaidīt, līdz putekļi nosēžas, pirms riskēt ar savām vietnēm, datiem un klientiem.

Atkal, atkarībā no tā, kā IX klientu līgumi tiek saskaņoti ar vietni5 pēc migrēšanas pabeigšanas, iespējams, jūs vienkārši atradīsit daudz.

Vai vēlaties apskatīt 500 labākos tīmekļa mitināšanas uzņēmumus? Veikt a meklēt sarakstu lai uzzinātu vairāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map