Kā izveidot emuāru un nopelnīt naudu: mīts vai realitāte?

Emuāru veidošana ir lielisks veids, kā piesaistīt jaunus klientus un klientus vietnei, lai palielinātu ieņēmumus. Tomēr arī blogošana pati par sevi ir a pārbaudīts veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē.


kā izveidot emuāru un nopelnīt naudu

Ja tas tiek izdarīts pareizi, satura publicēšana savā emuārā pati par sevi var kļūt par biznesu. Tāds, kas var konkurēt un pat pārsniegt ienākumus, kas tiek piedāvāti no daudzām tradicionālām nodarbinātības formām.

Emuāru veidošanai izklaidei ir daudz priekšrocību, tostarp radošas izpausmes prieki, palīdzība citiem un saikne ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, nemaz nerunājot par katartisko pieredzi, kā atbrīvot jūsu neapmierinātību. Tomēr tas ir arī ļoti iespējams nopelnīt naudu no a emuārs, un dažos gadījumos nopelniet daudz naudas.

Ja ideja nopelnīt naudu, blogojot, izklausās pievilcīgi, šis ieraksts jums sniegs dažus padomus, kā jūs varat pārvērst šo sapni par realitāti. Jūs atradīsit arī piemērus veiksmīgiem emuāru autoriem, kuri tiešsaistē nopelna veselīgus ienākumus.

Kas zina, šodien uzsācot savu emuāru, šoreiz nākamgad, arī jūs varētu labi nokļūt nopelnīt piecus skaitļus mēnesī no emuāru veidošanas par savu aizraušanos.

Viedo pasīvo ienākumu emuārs

Emuāri: Lēnām kļūsti bagāts

Lieliskas ziņas par emuāru veidošanu ir tādas, ka ikviens, kam ir dators, vai pat planšetdatorā vai viedtālrunī un var sākt darboties interneta savienojums. Lai gan vislabāk ir ieguldīt nedaudz naudas avansā, lai nodrošinātu, ka jums pieder jūsu emuārs, nevis paļauties uz bezmaksas pakalpojumu, kas tiek mitināts uz kāda cita serveriem, nekas neliedz jums pāriet uz WordPress.com un sākt emuāru jau tagad.

WordPress mobilo emuāru veidošana

Tomēr šai nelielajai barjerai ienākšanai ir savas negatīvās puses. Pirmkārt, jau ir neskaitāmi emuāri, kas aptver katru iedomājamo tēmu un visi sacenšas par savas mērķauditorijas uzmanību.

Kaut arī sliktās ziņas ir tādas, ka vairums emuāru nenopelnīs naudu, labās ziņas ir tās formula nopelnīt no emuāra ir diezgan vienkāršs: publicējiet lielisku saturu konkrētai auditorijai un dariet to regulāri.

Īsāk sakot, ja vēlaties nopelnīt naudu no emuāru veidošanas, jums tajā jāatrodas tālajā maršrutā. Ne tikai tas, bet jums ir jābūt gatavam veikt darbu bieži, pat vairākus mēnešus vai pat ilgāk, neredzot rezultātus.

Tomēr, ja jūs esat viens no nedaudzajiem, kas var pārdzīvot vienkāršos laikus, kad neviens neapmeklē jūsu vietni vai nelasa jūsu darbu un izceļ to no otras puses, pastāv liela iespēja, ka jums būs tas, kas nepieciešams kļūt par finansiāli veiksmīgu emuāru autoru.

Par ko jums vajadzētu blogot?

Mēs uzzināsim, kā jūsu emuārs drīz radīs ienākumus, bet lielākajai daļai emuāru tas ir produktu un pakalpojumu ieteikšana vai reklamēšana kas saistīti ar emuāra tēmu. Bet kā izvēlēties emuāra tēmu vai leņķi?

Daži no jautājumiem, kas var palīdzēt jums izdomāt jūsu emuāra tēmu:

 • Ko jūs aizraujat?
 • Par kādām tēmām jūs jau zināt vairāk nekā vidusmēra cilvēks?
 • Ko jūs vēlētos kļūt par ekspertu??

Ja esat kaut kā eksperts vai pat vienkārši zinošāks nekā vidusmēra cilvēks, jums ir labas iespējas palīdzēt citiem.

Tomēr pat tad, ja nav kaut kas, ar ko jūs izceļaties, un par ko jūs arī labprāt rakstītu regulāri, cita iespēja ir mācīties darbā. Vai ir kaut kas tāds, ko vienmēr esat vēlējies uzzināt vai kļūt par ekspertu?

Varbūt jūs vienmēr esat gribējis iemācīties a jauna valoda, vai kļūt par programmētāju. Dokumentējot jūsu emuāra braucienu no iesācēja līdz ekspertam, jūsu auditorija var sekot līdzi un arī mācīties.

Pirms izvēlaties emuāra tēmu, atlases procesā jāietver arī noteikšana, vai tēma var būt rentabla vai nē. Viens veids, kā pateikt, ir noskaidrot, vai ir uzņēmumi, kas piedāvā pakalpojumus vai risinājumus šajā jomā? Vai ir saistīti produkti, kurus varat reklamēt??

Tomēr, pat ja nav acīmredzamu produktu vai pakalpojumu, ko varat reklamēt savā emuārā vai ieteikt saviem lasītājiem, jūs joprojām varētu nopelnīt naudu ar šo tēmu, jo mēs to apskatīsim nākamajā.

Kā pelnīt savu emuāru

Ja runājat par peļņas gūšanu vai ieņēmumu gūšanu no sava emuāra, tur ir daudz iespēju. Tomēr, trīs galvenās monetizācijas metodes izceļas no pūļa:

Sludinājumu parādīšana jūsu emuārā ir izmēģināta un pārbaudīta opcija. Ja tikko esat atvēruši savu emuāru, jūs vēl pagaidām nevarēsit piesaistīt reklāmdevēju, kuriem ir augsta samaksa, uzmanību. Tomēr pat jaunākie emuāri var pievienoties Google AdSense programmu un sāciet parādīt konteksta jutīgas reklāmas. Šie sludinājumi nopelnīs no dažiem centiem līdz dažiem dolāriem katru reizi, kad kāds uz tiem noklikšķinās.

Produktu vai pakalpojumu ieteikšana var nopelnīt arī veselīgus ienākumus. Daudzas organizācijas piedāvā filiāļu programmu, ar kuras palīdzību jūs varat nopelnīt komisiju par katru klientu, kuru jūs nosūtāt. Viens no lielākajiem piemēriem ir Amazon un viņu Associates programma.

Amazon Associates

Neatkarīgi no tā, ko jūs blogojat, Amazon vietnē vajadzētu būt saistītam produktam. Novirzot savus lasītājus uz veikalu, jūs varat nopelnīt līdz 10% no tā, ko viņi tērē nākamo 24 stundu laikā. Apmeklējiet to produktu vai pakalpojumu sniedzēju vietnes, kas saistīti ar jūsu emuāra tēmu, lai uzzinātu, vai viņiem ir saistīta programma, kurai varat pievienoties.

Pat ja nav neviena reklāmdevēja vai saistītu programmu, kas saistīti ar jūsu emuāra tēmu, nekas neliedz jums gūt peļņu no jūsu emuāra, izveidojot savu produktu vai pakalpojumu. Kad esat izveidojis parasto lasītāju auditoriju, kaut kas tik vienkāršs kā Kindle e-grāmatu izveidošana auditorijai, var nopelnīt iespaidīgus piecus skaitļus mēnesī.

Pelniet ar Kindle e-grāmatām

Kad runa ir par produkta vai pakalpojuma izveidi, pajautājiet sev, ar kādām kopīgām problēmām jūsu lasītāji cīnās? Vai viedtālruņa lietotne viņiem palīdzētu? Vai jūs varētu piedāvāt pakalpojumu, kas atrisinātu viņu problēmas? Vai jūs varat izveidot dalības zonu vai kursu, lai iemācītu viņiem pārvarēt viņu problēmas?

Lai arī jūs nolemjat pelnīt savu emuāru, jums būs jāsāk ar publicēšanu augstas kvalitātes un bezmaksas saturam, lai palielinātu savu auditoriju un reputāciju. Tikai tad jums būs panākumi, parādot sludinājumus, reklamējot pakalpojumus vai laižot klajā savus produktus.

Negaidiet, ka kļūsit par miljonāru

Lai gan jums nevajadzētu gaidīt, ka kļūsit par miljonāru un pa nakti atmest savu darbu, atkarībā no emuāra tēmas un darba, ko esat gatavs ievietot savā vietnē, tiešām nav iemesla, kāpēc tas nevarētu kļūt par jūsu galvenais ienākumu avots.

Jūsu emuāram ir ne tikai nopelnīt naudu, bet arī potenciāls paver daudzas jaunas iespējas. Tas var būt sākot no kontaktu nodibināšanas ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, runas par iesaistīšanos, auditorijas piesaistīšanu, lai uzsāktu pats savu uzņēmējdarbību, vai arī vienkārši jūs varat piedāvāt zemi, lai izmantotu savas jaunatklātās emuāru veidošanas un satura mārketinga prasmes, lai palīdzētu reklamēt citus zīmolus, uzņēmumus un vietnes.

Kad runa ir par naudas pelnīšanu tiešsaistē, emuārs ir lieliska vieta, kur sākt. Kaut arī emuāru veidošana var būt pašmērķis, kurš zina, kur tas jūs varētu aizvest?

Emuāru veidošanas veiksmes stāsti

Tīmeklis ir pilns ar veiksmīgiem emuāriem, un daudzi no šiem emuāru autoriem ir priecīgi dalīties ar saviem stāstiem, lai palīdzētu citiem sekot viņu pēdās..

Mathew Woodward savā populārajā tiešsaistes mārketinga emuārā ne tikai dalās ar to, cik daudz viņš nopelna no emuāru veidošanas katru mēnesi, bet arī ienākumu pārskati no citiem emuāru autoriem, kuri pelna naudu tiešsaistē.

Digitālās fotogrāfijas skola ir lielisks piemērs emuāram, kuru tā autors uzsāka kā aizraušanās produktu, pirms pārvērtās par pilntiesīga naudas pelnīšanas mašīna. Daloties ar padomu par lielisku fotoattēlu uzņemšanu, pēc tam iesakot saviem lasītājiem saistītus ar produktiem, kā arī publicējot e-grāmatas, šis emuārs spēja gūt ienākumus ar lieliem panākumiem.

Nerd Fitness sakausēja divas tā radītāja aizraušanās: nerdisms un piemērotība. Rezultātā tika izveidots ļoti veiksmīgs emuārs, kas izveidoja lielu kopienu, ienesīgas e-grāmatas, prēmijas dalības pakete, un tiešraidēs.

Ja pirms emuāra uzsākšanas jums ir nepieciešams nedaudz vairāk iedvesmas, citi motivējoši pro blogeru veiksmes stāsti ietver: Yaro Starak, Nomadic Matt, emuārs par slēpošanas kūrortu un Zen ieradumi, nosaukt tikai dažus.

Secinājums

Lai arī emuāra izveidošana ir vienkārša, tikai tie, kas vēlas ieguldīt laiku un pūles regulāri publicēt kvalitatīvu saturu, visticamāk, sasniegs savu mērķi – nopelnīt naudu.

Ja varat atrast veidu, kā palīdzēt mērķauditorijai, un piedāvāt viņiem kaut ko tādu, ko citur nevar viegli atrast, tad pastāv visas iespējas, ka jūs varat būt lepns veiksmīga emuāra īpašnieks..

Daudziem veiksmīgiem emuāru autoriem viņu emuārs izrādījās kā tramplīns uz iespēju pasauli, kuru viņi citādi nekad nebūtu iedomājušies. Ja jūs gaida izaicinājums, tad emuāra izveidošana šodien varētu būt labākā lieta, ko jūs jebkad esat darījis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map