Kā paātrināt vietnes darbību, netērējot bagātību veltītam web hostingam

Cik ilgi jūsu vietne tiek ielādēta? Jūs, iespējams, to nezināt, taču jūsu vietnes ātrums var ļoti ietekmēt tā veiksmīgumu. Vai jūs zinājāt, ka 40 procenti cilvēku pametīs jūsu vietni, ja ielādēšana prasa vairāk nekā trīs sekundes? Vai tas lapas ielādes laiks ietekmē meklētājprogrammu klasifikāciju?


WordPress ātrumu
Attēls caur Flikrs autors Šons MakEntee

Lai samazinātu ielādes laiku, varat darīt daudzas lietas, piemēram, attēlu optimizēšanu un HTTP pieprasījumu samazināšanu. Ir arī iespēja jaunināt mitināšanu uz speciālu serveri. Diemžēl tas var novirzīt vairākus simtus dolāru mēnesī. Tātad, ko jūs darāt, kad esat optimizējis savu vietni un joprojām nevarat attaisnot milzīgās izmaksas par speciālu mitināšanu?

Nesen veicu nelielu eksperimentu. Zemāk es jums parādīšu, kā es paātrinu savas vietnes darbību un kādas ir jūsu iespējas.

Kāpēc koplietojamais hostings palēnina jūsu vietnes darbību

Vispirms mēģināsim saprast, kāpēc jūsu vietne darbojas lēni. Ja jūs izvēlējāties lētāko paketi, kuru piedāvā jūsu resursdators, tad jūsu vietne tiek mitināta uz kopīga servera. Koplietojamais serveris nedaudz līdzinās dzīvokļu kompleksam. Jūs saņemat savu nelielu tā stūri (savu “dzīvokli”), taču visas šī servera vietnes izmanto tos pašus resursus, piemēram, kā jūs varētu koplietot peldbaseinu vai autostāvvietu savā dzīvokļu kompleksā.

Visi jūsu kaimiņi izmanto to pašu CPU laiku, atmiņu un diska vietu, un tas var izraisīt to, ko daži cilvēki dēvē par “sašaurinājumu”. Tas ir tāpat kā pārāk daudz cilvēku mēģina izmantot jūsu kopienas baseinu, tāpēc tajā nav pietiekami daudz vietas, lai tajā peldētos. Atkarībā no jūsu resursdatora, jūs varētu koplietot šos resursus ar vairākiem simtiem (vai dažos gadījumos tūkstošiem) citām vietnēm.

No otras puses, izmantojot īpašu mitināšanu, jūs visu kompleksu iegūstat sev. Iedomājieties, kā vajadzētu būt ātrākai un drošākai vietnei, ja jums nebūtu jādalās ar šiem resursiem. Tāpēc šāda veida mitināšanai ir nepieciešama tik liela maksa.

Bet vai ir starpbrīdis? Jā! Ir iespējams pāriet no dalītas hostinga pamata paketes, neveicot visu līdz speciālajai mitināšanai.

Kā es paātrināju savu vietni?

Es to atzīšu. Esmu atkarīgs QuickSprout. Neils Patels piedāvā šo super lielisko rīku, kurā varat ievadīt vietnes domēnu un pēc tam saņemt detalizētus ātruma un SEO pārskatus. Pārbaudot pārskatus, es pamanīju, ka manas vietnes darbojas ļoti lēni. Zinot, ka vietnes ātrums ietekmē meklētājprogrammu klasifikāciju, es varētu tikai pieņemt, ka tas mani sāpina.

Es gribēju kaut ko ātrāk.

Man nav daudz naudas, ko iemest savā tīmekļa mitināšanā, tāpēc es nedaudz izpētīju. Es atklāju, ka jaunināšana no Bluehost.com Plus paketes (vispopulārākā dalītā hostinga pakotne) uz viņu Business Pro paketi varētu dot man zināmu ātrumu, ko es meklēju. Veicot pētījumu, es saskāros ar cilvēkiem, kuri teica, ka šī iespēja dažreiz ir labāk nekā VPS hostings. Es izdomāju, ka ņemšu par to papildus dažus papildu dolārus mēnesī, it īpaši, ja es zināju, ka, ja gribu, es varētu atgriezties. Komplektā bija arī bezmaksas SSL sertifikāts un īpašs IP, visi par USD 20 mēnesī.

(Šeit ir jautri ņemt vērā: Kad es jaunināju, viņi ņēma vērā mitināšanu, par kuru jau biju samaksājis, un manam pirkumam to piemēroja kā “atlaidi”.)

Kaut arī Business Pro pakotne joprojām atrodas koplietotā serverī, tā nāk ar savām priekšrocībām. Pēc Bluehost teiktā, Pro pakotne vienā serverī mitina par 80 procentiem mazāk lietotāju. Tas nozīmē, ka vienam lietotājam ir pieejams daudz vairāk resursu.

Zinot, ka es pieņemšu šo izaicinājumu, es divās manās vietnēs veicu QuickSprout pārbaudi un uzņēmu ekrānuzņēmumu, lai varētu salīdzināt pirms un pēc. Lūk, iepriekš:

1. vietne:

ātraisprodukta tests

2. vietne:

ātraisprodukta tests

Nemainot nevienu citu lietu manās vietnēs, pārbaude izskatījās pēc manas vietnes pārejas uz jaunu serveri.

1. vietne:

ātraisprodukta tests

2. vietne:

ātraisprodukta tests

Būsim godīgi; Es neesmu tīmekļa dizainers. Man ir dažas citas vietnes vietnes, kuras es varētu sakopt, taču ir skaidrs, ka mana hostinga jaunināšana kaut ko ietekmēja vietnes ātrumam. Es sāku ar 20 sekunžu atbildes laiku 1. vietnē un līdz 3 sekunžu reakcijas laikam!

Kādas ir jūsu iespējas?

Tātad jūs vēlaties uzlabot savu tīmekļa mitināšanu? Ja jums ir labi ar koplietojamu serveri un vienkārši vēlaties kaut ko nedaudz labāku nekā pamata pakete, tad jūtieties brīvi ienirt biznesa paketē. Man nav žēl, ka es to izdarīju. (Es nevaru droši pateikt, vai tas notiek labākas mitināšanas dēļ, taču kopš jaunināšanas esmu redzējis, ka manu meklētājprogrammu klasifikācija aug uz augšu, tātad, tas ir vēl viens pārpūle.)

Varbūt jūs neskrienat kopā ar Bluehost. Jūs, iespējams, joprojām atradīsit veiksmi biznesa plānā, salīdzinot ar pamatplānu, neatkarīgi no tā, kurš mitina jūsu vietni. Bet es esmu tikai viena meitene ar dažām biznesa vietnēm un savu emuāru. Varētu šķist, ka esat jau izaudzis par dalītu mitināšanu.

Ja tas tā ir, cita iespēja ir izmantot VPS mitināšanu. Virtuālais privātais serveris drīzāk atgādina dzīvokli nekā dzīvokli. Kamēr jūs koplietojat ēku, ir mazāk iedzīvotāju, un jums nav jādala resursi. Kopumā jūsu CPU laiks un resursi tiek dalīti starp visiem, taču tie tiek sadalīti tā, lai daļa no tiem tiktu veltīta katram lietotājam. Tas nozīmē, ka jūsu kaimiņi nevar aprīt visus jūsu resursus.

VPS mitināšana arī nodrošina lielāku elastību un kontroli pār jūsu vietni, piemēram, iespēju instalēt jebkuru vēlamo programmatūru. Tas arī palielinās jūsu resursus, lai jūs varētu apstrādāt vairāk failu un trafiku uz jūsu vietni. Turklāt ir daudz plānu, no kuriem izvēlēties, lai jūs varētu izlemt, cik lielu ātrumu, atmiņas, joslas platumu un operatīvo atmiņu veltīt savam kontam. VPS hostings varētu jums izmaksāt apmēram USD 60 mēnesī par pienācīgu plānu.

Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties jaunināt, apsveriet, kur atrodaties un kur vēlaties atrasties. VPS mitināšana jums varētu būt mazliet strauja (tas attiecas uz mani, un tāpēc es devos ar Business Pro plānu no vietnes Bluehost.com), taču jums var šķist, ka esat jau pāraugis dalītu mitināšanu. Mērķis kaut kam, kas var efektīvi pārvaldīt failus un trafiku.

Vai jūs domājat, ka jūsu vietnei ir nepieciešams jauns mitināšanas plāns? Kuru opciju izvēlēsities uzlabot savu kontu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map