Kas jāmeklē, izvēloties Web Host savai WordPress vietnei

Kad Web resursdatora izvēle WordPress vietnei ir vērts izpētīt, kuras WordPress papildu iespējas tiek piedāvātas WordPress lietotājiem. Zinot to, jūsu dzīvi var padarīt daudz vieglāku, kad jāpieņem pareizais lēmums par to, kurš mitinās jūsu vietni.


Daudzos veidos pareizais tīmekļa mitināšanas veids ir veiksmīgas vietnes atslēga. Ja tas izdarīts pareizi, tas var palīdzība ar SEO un palielināt pārdošanas apjomus un reklāmguvumus.

ko meklēt WordPress mitināšanā

Tomēr vairāk nekā tīmekļa mitināšanas pakalpojumam vajadzētu sniegt labu klientu atbalstu, palielināt vietnes ātrumu, pārvaldīt atjauninājumus un drošību, kā arī daudz ko citu..

Ir daudz dažādu, ar iespējām bagātu WordPress hostinga pakotņu, un ir svarīgi izvēlēties tādu, kas jūsu vietnei sniegs vislielāko labumu. Tātad, kas jums patiešām būtu jāmeklē?

Šajā emuāra ierakstā mēs apskatīsim dažas funkcijas, kas patiešām var dot labumu WordPress lietotājiem, kā arī ieteiksim dažus WP tīmekļa mitinātājus, kas var nodrošināt šāda līmeņa pakalpojumus.

WordPress viena klikšķa instalēšana

Svarīga iezīme, kas jāmeklē, izvēloties savas WordPress vietnes tīmekļa mitinātāju, ir “Instalēšana ar vienu klikšķi”. Tas burtiski nozīmē, ka WordPress var instalēt tikai ar vienu klikšķi, ietaupot daudz laika un pūļu.

WordPress mitināšanas iespējas WP Engine

WP dzinējs ir ļoti populārs WordPress lietotāju mitināšanas pakalpojums, jo tas ir veltīts tieši WordPress mitināšanai.

Citu starpā, WP Engine piedāvā viena klikšķa instalēšanas pakalpojumu, un, ja jums jau ir WordPress vietne instalēta citur, viņi to bez maksas pārsūtīs uz saviem serveriem..

Tāpēc šis ir lielisks hostinga pakalpojums, kuru izvēlēties, ja vēlaties ātru un efektīvu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

WordPress lietotāju atbalsts

Pieaugot programmatūrai, daudzi tīmekļa mitinātāji tagad piedāvā WordPress specifiskus klientu atbalsts. Pārliecinieties, ka esat pārbaudījis atbalsta informāciju, lai redzētu, vai tie īpaši piemin WordPress. Tas var palīdzēt noteikt, ka viņi ir pieredzējuši tā atbalstīšanā. Tas ir svarīgi mieram, lai jūs zināt, ka, ja rodas problēmas, tās var ātri sakārtot.

WordPress funkcijas Pagely

Peidža ir pakalpojums, kas piedāvā īpašu WordPress mitināšanu, un viņiem ir padziļināta šī programmatūra. Izmantojot Pagely, jūs saņemat piekļuvi viņu diennakts palīdzības dienesta atbalsta personālam, ja kaut kas noiet greizi.

Serveri, kas optimizēti WordPress

Vēl viena galvenā iezīme, kas jāmeklē, ir tīmekļa serveri kas ir optimizēti speciāli WordPress. Tas nozīmēs, ka jūsu vietne tiek ielādēta ātri un efektīvi, bez kļūdām un kavēšanās. Galvenais iemesls augstiem atlēcieniem ir lēna vietne. Izvēloties mitināšanu, kura serveri ir konfigurēti WordPress, patiešām var ievērojami mainīt vietnes ielādes laiku.

Līdz ar to jūsu apmeklētāji turpina nodarboties ar saturu un paliek jūsu vietnē, iespējams, pērkot produktu vai pakalpojumu.

WordPress funkcijas SiteGround

Vietne piedāvā ātru ielādēšanas mitināšanu serveros, kas optimizēti WordPress. Ar trīs atsevišķām datu centru vietām Amerikā, Eiropā un Āzijā šis mitināšanas pakalpojums ir lieliska izvēle, ja jūsu vietne piesaistīs apmeklētājus no visas pasaules..

Pārvaldītie atjauninājumi un automātiskās dublējumkopijas

Funkcijām bagāts WordPress mitināšanas pakalpojums būs pārvaldīt atjauninājumus, automātiski instalējot jums jaunāko WordPress versiju, kā arī piedāvājiet iespēju atjaunināt spraudņus un motīvus, ja vēlaties. Tas jūsu vietni uzturēs efektīvu, aizsargātu ar drošību un atjauninās ar jaunākajām funkcijām un funkcionalitāti.

Ja izvēlējāties mitināšanas pakalpojumu, kas jūsu vārdā atjaunina WordPress, tas ietaupa jūsu laiku un dod mieru, ka jūsu vietne ir labās rokās.

WordPress funkcijas Pagely

Peidža atkal ir lieliski noteikumi pārvaldītajiem atjauninājumiem un dublējumiem. Viņi ievieš galvenos WordPress un spraudņu atjauninājumus. Pagely katru dienu arī dublē jūsu vietni, lai jūs varētu atjaunot savu vietni, ja tas nepieciešams, ar minimālu traucējumu jūsu apmeklētāju pieredzē.

Pakāpju serveri

A inscenēšanas serveris ir bezsaistes zona, kurā varat veikt izstrādes darbus savā vietnē, kamēr tā nav pieejama jūsu apmeklētājiem. Kad esat apmierināts ar izmaiņām, varat tās virzīt uz savu vietni, neriskējot, ka jūsu aktīvo vietni sabojā kodēšanas kļūda vai strauju izmaiņu secība, kas mulsina apmeklētājus..

WordPress funkcijas GoDaddy

Ej tēti ir labi pazīstama tīmekļa mitinātāja, kas nesen ir sākusi veidot reālus noteikumus, lai rūpētos par WordPress lietotājiem. Izmantojot viņu plānus, jūs piekļūstat pieturvietu videi, kurā varat strādāt savā vietnē izolēti, netraucējot lietotāju pieredzi. Šis ir lielisks resurss, jo pirms kopīgošanas ar auditoriju varat spēlēt vietni un izveidot dizainu un izkārtojumu.

Cenu noteikšana

Web hostinga paketes atšķiras cena un jums jāatrod pakalpojumu sniedzējs, kas var pārvaldīt jūsu vietņu vajadzības, vienlaikus saglabājot budžetu. WordPress īpašie mitināšanas pakalpojumi mēdz būt dārgāki nekā standarta plāni, taču tiem ir papildu funkcijas un uzlabota veiktspēja, kas jums varētu būt nepieciešama.

Atcerieties, ka varat mainīt mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, tāpēc, ja vēlaties sākt ar lētu plānu, jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk, kad jūsu vietne un auditorija ir palielinājusies un nauda ienāk.

Izmeklēšanas vērts ir arī resursdatoru un citu WordPress pakalpojumu sniedzēju atlaides, jo tie var ietaupīt diezgan daudz naudas. Tas vienmēr ir plus, kad jūs pirmo reizi izveidojat vietni. Dažreiz motīvi vai spraudņi tiek piedāvāti ar atlaidi, vai dažreiz hostinga pakalpojumu sniedzējs piedāvā savus pakalpojumus par lētāku cenu, atkarībā no darījuma.

Noslēguma domas

Katrs no iepriekšminētajiem tīmekļa mitinātājiem var būt laba iespēja jūsu WordPress vietnes mitināšanai. Izveidojiet sava mitināšanas pakalpojumu sniedzēja sarakstu ar to, kas jums patiešām nepieciešams, un pēc tam pārbaudiet, kurš no tiem ir vispiemērotākais. Tomēr tam netērējiet pārāk ilgi. Hostinga izvēle ir tikai sākums, jums joprojām ir jāizveido visa vietne.

Kādas funkcijas jūs meklējat tīmekļa mitinātājā? Kādas WordPress īpašās funkcijas liks jums mainīt tīmekļa mitinātājus? Lūdzu, dalieties savās domās zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map