Publicēšana un lūgšana nedarbojas: 6 viedie veidi, kā reklamēt emuāru ziņas

Jūs tikko uzrakstījāt izcilu emuāra ziņu. Jūs esat pietiekami ekstātisks, lai kāptu kalnā un pateiktu Dievam, cik satriecošs ir jūsu saturs.


Bet jums nav veiksmes ar “publicēt un lūgt ” pieeja.

Jūs nevēlaties tikai skatu šeit vai tur. Jūs vēlaties reālu satiksmi. Jūs nevēlaties tikai daļu vai divas. Jūs vēlaties iet vīrusu.

Ar pareizo mārketinga pieeju un nelielu veiksmi jūs varat!

Vai esat gatavs pārtraukt lūgšanu par labāko un tā vietā rīkoties? Sāciet izmantot šīs sešas viedās taktikas, lai reklamētu savu nākamo emuāra ziņu.

publicēt un lūgt

1. Sindicējiet savu saturu

Sava satura sindicēšana nozīmē, ka jūs vienlaikus publicējat to vairākās vietās. Tātad, kad jūs nospiedāt “publicēt” savos emuāra ierakstos, tas tiek publicēts arī citur tīmeklī.

Sociālie mediji šodien, piemēram, ir viena šāda vietne, kas sindicē ar sociālajiem medijiem saistītas tēmas no nozares ekspertiem.

Hostinga karaliste sindicē tā saturu vietnē Alltop.com.

Izsūtot savu saturu attiecīgajiem tīkliem, jūs varat piesaistīt viņu auditoriju un piesaistīt vairāk cilvēku savam saturam.

Bet jums tas jādara gudri. Acīmredzot jūs nevēlaties izjaukt Google, ja jūsu emuāra ziņas kopija ir izplatīta visā tīmeklī. Tātad jūs vēlēsities sindicēt savu saturu ar uzticamiem tīkliem, kas vai nu neizvelk pilnu ziņu, vai arī Google tos neizseko.

Kathleen Celmins dalās nelielā ieskatā šī tēma vietnē Hubspot, tāpēc pārbaudiet to, ja jums rodas izdevība.

2. Sazinieties ar savu tīklu

Lūgšanās pēc sociālajām akcijām nav efektīvāka par lūgšanu par tām, taču ir veidi, kā izmantot savu tīklu, lai palielinātu trafiku, nevienu nekaitinot.

Pirmais, kas jums jāzina, ir nekad neizsūtiet pieprasījumu, kas izskatās kā “Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu. Man tas nozīmētu pasauli! ” Ja vien cilvēki patiesi nenožēlo tevi, neviens neuztraucas aizdot tev daļu.

Esiet arī gudrs attiecībā uz to, ar ko jūs sazināties. Ja jūs lūdzat kādam dalīties ar jūsu ziņu, tam vajadzētu būt kādam, kuru jūs labi pazīstat. Pretējā gadījumā pieprasījums nav surogātpasts, un tas būs nekas cits kā efektīvs.

Ir labāki veidi, kā piesaistīt savu tīklu, klaji nepieprasot akcijas. Atslēga? Jums viņiem tas ir jāpiešķir.

Šeit ir pāris taktikas, kas var izrādīties efektīvas:

 • Atzīmējiet sociālajos medijos cilvēkus, kurus esat pieminējis vai citējis savā emuāra ziņojumā.
 • Pajautājiet drauga vai kolēģa viedoklim par jūsu emuāra ziņas ieņemto nostāju.
 • Atteikšanās no savienojuma ar jaunu ziņu, kas viņiem varētu izrādīties būtiska un noderīga.

Šis ir emuāru autora piemērs, kuru es zinu un kurš efektīvi izmantoja Twitter, lai sazinātos ar savu tīklu ar savu jaunāko ziņu:

Kā (nē) kritizēt cita rakstnieka (daiļliteratūras) darbu kā rakstnieku http://t.co/gRYgl2FwtS @LittleZotzWrite @aliciarades ko tu domā? ��

– Pinārs Tarhans (@zoeyclark) 2015. gada 22. augusts

3. Pieskarieties pie Ietekmētāja mārketings

Taktika, kuru izmantojat vārda izplatīšanai tīklā, ir līdzīga metodēm, kuras varat izmantot, lai piesaistītu ietekmētājus jūsu satura kopīgošanai..

Bet, tā kā ietekmētāji katru dienu saņem daudz akciju pieprasījumu, procesu var nedaudz iesaistīt.

Pirmais, kas jums jādara? Sāciet savienojumu ar minēto influencer. Atrodiet savā nišā pāris cilvēkus, kuriem ir mežonīgi populāri emuāri un milzīgs sociālais raksturs.

Pēc tam sekojiet viņu emuāriem un sociālajiem profiliem. Atstājiet komentārus un dalieties ar to saturu. Jūs pat varētu nošaut viņiem noderīgu e-pastu vai vienkārši ziņojumu, lai pateiktu “paldies”.

Padariet to par ieradumu, lai laika gaitā viņi atpazītu jūsu vārdu, seju vai abus.

Kad esat gatavs lūgt viņiem labvēlību, atcerieties, ka atkal tas nozīmē, ka jūsu pieprasījums viņiem ir svarīgs.

Tieši tāpēc jūs vēlaties izveidot emuāra ziņu, kas palīdzēs jums pēc iespējas labāk izmantot ietekmētāju mārketingu, pirms lūdzat akcijas. Dariet to, savā saturā iekļaujot šos ietekmētājus.

Piemēram, iekļaujiet citātu no viņiem. Ja jūs varat iepriekš sazināties ar viņiem un aizņemt ātru interviju, tas ir vēl labāk!

Vēl viens paņēmiens ir rakstīt pastu, kas izsaka komplimentu vienam no viņiem, piemēram, paplašinot to vai piedāvājot pretēju viedokli.

Pēc tam pievērsiet viņu uzmanību viņu e-pastā, emuāra komentārā vai pieminējot Twitter.

4. Kopīgojiet citās vietās, biežāk

Jūs jau kopīgojat savu saturu sociālajos medijos, bet ļaujiet man jautāt jums: cik daudzos sociālajos tīklos jūs kopīgojat un cik bieži jūs kopīgojat?

Ja jūs kopīgojat savu saiti tikai vienā vai divos tīklos un tikai tad, kad publicējat savu ziņu, jūs daudz vairāk izlaižat!

Sākumā izpētiet vietas, kurās varat dalīties ar savu saturu.

Ir tādas acīmredzamas platformas kā Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ un Pinterest, bet kāpēc gan nemēģināt dalīties ar saitēm arī grupās, piemēram, LinkedIn, Google+ vai Triberr?

Varat arī pievienot savas saites grāmatzīmju vietnēm, piemēram, Reddit un StumbleUpon, kā arī pievienoties nozares nozares forumiem.

Tagad, kad atrodaties vairākās vietās, aktīvāk iesaistieties. Jūs varat sākt ar čivināt to pašu saiti biežāk, bet ar nedaudz atšķirīgu ziņojumu. Grupās un forumos atrodiet jautājumus, kas saistīti ar nesen publicētajām ziņām, un izmantojiet saiti uz savu saturu kā resursu.

5. Uzrakstiet viesu pastu vai sēriju

Tātad jūs izmantojāt sociālos medijus un ietekmētājus, bet vai esat kādreiz apsvēris, kā jūs varat izmantot savu saturu sava cita satura reklamēšanai.?

Tas ir vienkārši.

Piemēram, jūs rakstāt viesa ziņu populāram emuāram par tēmu, kas līdzīga jau rakstītajai. Pēc tam jūs savā emuāra ziņojumā kā resursā izmantojat rakstu.

Brīdinājuma vārds: Daži emuāri neļauj viesa ziņās iekļaut saites uz jūsu pašu saturu, tāpēc noteikti rūpīgi pārskatiet iesniegšanas vadlīnijas..

Varat arī reklamēt savus ierakstus, rakstot sērijas savā emuārā. Tādā veidā 1. daļa var novirzīt satiksmi uz 2. daļu un otrādi.

6. Atstājiet komentāru

Pēdējais viedais veids, kā reklamēt savu saturu, ir komentāru sniegšana par citu cilvēku saturu.

Tas ir ne tikai lielisks veids, kā veidot attiecības un atvieglot citus mārketinga veidus, bet arī daudzos emuāros komentāru sadaļā būs saite atpakaļ uz jūsu vietni..

Meklējiet emuārus ar spraudni CommentLuv, kas ļaus jums pievienot saiti vienai no jūsu pēdējām ziņām.

Lai arī tas ne vienmēr palīdz meklētājprogrammu optimizācijā, tas var palīdzēt ar trafiku, ja ievietojat pārdomātu komentāru diezgan populārā un atbilstošā emuārā.

Emuāra reklamēšana, izmantojot šīs tehnikas, var prasīt daudz darba, taču, ja esat uzcītīgs un koncentrējaties uz vērtības nodrošināšanu citiem cilvēkiem, šī taktika var radīt brīnumus.

Kuru no šīm metodēm jūs vispirms izmantosit, lai reklamētu emuāra ziņas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map