Salīdzinot tīmekļa mitinātājus? Šīs ir piecas galvenās iespējas, kas jāņem vērā

Vai jūs kādreiz esat lasījis kaut ko tik daudzas reizes, ka tas jums deva galvas griezienus? Tā mēs jutāmies, kad pirmo reizi uzdrošinājāmies bieži nezināmajā tuksnesī, kas ir tīmekļa mitināšana.


>> Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu PDF failu <<

svarīgas tīmekļa mitināšanas iespējasViss, ko mēs vēlējāmies, bija tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas darīja visu, kas bija jādara, lai mūsu vietnes būtu tiešsaistē un darbotos. Salīdzinot saimniekus, bija tik daudz lasīšanas par to, ko katrs piedāvāja un kāpēc šī kompānija mums bija labāka nekā nākamā, un tā mēs gājām, kamēr, pareizi vai nepareizi, mēs atteicāmies un vienkārši izvēlējāmies.

Tas ir nepareizs vingrinājums, lai to īstenotu. Kopš tā laika mēs esam pārdomājuši mitināšanu un tagad precīzi zinām, kas tieši jums jāmeklē, pieņemot lēmumu. Viņiem visiem ir kaudze ar komponentiem, bet mēs esam atraduši (izņemot cenu) 5 labākās funkcijas, kas jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitinātāju.

Pirmais solis pirms hostinga medībām ir pašam jāzina, kādi ir jūsu nodomi jūsu vietnei vai uzņēmumam. Ja izveidojat nelielas vietnes ar dažām lappusēm vai vēl lielākas autoritatīva stila vietnes, vai jūs plānojat palielināt to jebkurā brīdī, pārsniedzot to, ko jums var piedāvāt regulāri hostinga piedāvājumi? Lielākā daļa tādu populāru mitināšanas uzņēmumu kā Hostgator.com, bluehost.com vai webhostinghub.com sniegto funkciju ir piemērojamas visās vietnēs, taču lielam biznesam būs vajadzīgas lielākas iespējas nekā jūsu parastajam mājas biroja darbiniekam vai vietnes veidotājam..

Tas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzēja mērogojamība jums var nebūt nekāda ietekme, taču mēs gribējām iesēt sēklu jūsu prātā, jo atkarībā no jūsu lieluma tagad vai pa sliežu ceļu tas varētu būt pārliecinošāks faktors nekā piecas īpašības, kas ir uzskaitīti zemāk. Ja jums ir skaidrs par nodomiem saistībā ar vietnes hobiju vai uzņēmējdarbību, tad šīs funkcijas tiks piemērotas jums, kā arī lielākajai daļai interneta vietņu, kurām pieder iedzīvotāji..

1. Klientu un tehniskais atbalsts

Daudzi no jums varētu būt pārsteigti, ka mēs sākām no vārtiem ar šo funkciju, tā vietā, lai runātu par kaut ko tehniskāku. Mēs noteikti to sasniegsim, bet, ja jūs domājat maksāt mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, kas visu diennakti nepiedāvā klientiem tehnisko atbalstu, tad jūs pats darāt ļoti lielu pakalpojumu.

Ja jūsu vietne nolemj sniegt jums skumjas valsts svētkos, jūs, visticamāk, nejutīsities priecīgs par gaidīšanu līdz nākamajai darba dienai, lai pārbaudītu problēmu. Mēs iesakām sazināties ar “potenciālajiem” saimniekiem ar katru kontaktpunktu, ko viņi piedāvā. Tādā veidā jūs varat novērtēt viņu reakcijas laikus, kā arī viņu operatoru zināšanas. Ir arī laba ideja pārbaudīt citu lietotāju atsauksmes. Ja kādam ir bijusi slikta pieredze ar sava pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu, iespējams, ka viņi par to informē citus.

2. Laiks / uzticamība

Daudzi lielāki, labi zināmi hostinga uzņēmumi piedāvā 99,99 procentu garantiju. Tas vienkārši nozīmē, ka tas ir laiks, kurā varat gaidīt, ka jūsu vietne būs redzama tiešsaistē. Pat ar šo darbspējas laiku hostinga pakalpojumu sniedzēji katru nedēļu ļaus aptuveni 100 minūtes dīkstāves neatkarīgi no tā, vai viņi to padara acīmredzamu vai nē.

Cieši izlasiet viņu noteikumus, lai precīzi saprastu, cik lielā mērā viņi ir atbildīgi par jūsu vietnes dīkstāvi. Jebkura saimniece, kas praktiski visu laiku nevar atrasties tiešsaistē, tērē laiku un maksā naudu. Uzziniet viņu vēsturi ar strāvas pārtraukumiem un aprīkojuma kļūmēm. Nosakiet, kad viņi uzsāk plānotos apkopes pārtraukumus, un jautājiet, vai tas ir iekļauts viņu uptime līgumā.

3. Diska vieta

Topošajam mītnes serverim jābūt pietiekami daudz vietas, lai jūs varētu uzņemt jūsu vietni, it īpaši, ja jūsu vietne pārsniedz un pārsniedz visus “zvanus un svilpes”. Ja jūsu vietne ir pilna ar video, animācijām, audio ierakstiem vai grafiku, vai arī plānojat, ka tā kļūs šādā veidā, mitināšanas pakalpojumu sniedzējam jāspēj izvietot papildu vietu, kas jūsu vietnei būs nepieciešama, lai turpinātu darboties ar šīm funkcijām.

Sargieties no pretenzijām par neierobežotu vietu, jo jūs varētu pārsteigt ar neparedzētiem slēptiem apstākļiem. Parasti jūs iegūsit vairāk vietas diskā, nekā jums nepieciešams, taču ir prātīgi nodrošināt, lai jums tas būtu prātā jau no paša sākuma..

4. Joslas platums

Jūs nevēlaties, lai jūsu vietne saskartos ar dīkstāvi vai lai jūsu kontam būtu jāmaksā papildu maksa kā sods par pārāk daudzu mēneša apmeklētāju uzņemšanu. Joslas platumam, ko piedāvā jūsu mitināšanas uzņēmums, jāļauj vairāk nekā pietiekami pārsūtīt vai lejupielādēt datus no jūsu vietnes apmeklētājiem. Jūsu joslas platumu ietekmē arī jūsu nosūtītie e-pasta ziņojumi, īpaši, ja tiem ir pielikumi.

Pirms pierakstīšanās apstipriniet atļauto gigabaitu līmeni. Pat ja jūs izmantojat vairāk nekā piešķirto joslas platumu un paliksit tiešsaistē, lēnāka joslas platuma spēja ļaus lietotājiem ļoti ātri pamest jūsu vietni.

5. Dublējumi

Vietnes var zaudēt datus no diska kļūmēm, programmatūras kļūdām un pat hakeriem, lai minētu dažus. Vienmēr ir svarīgi pieļaut piesardzību un pārliecināties, ka visi jūsu vietnes dati ir dublēti. Daži mitināšanas uzņēmumi veiks regulāras dublēšanas vienreiz 24 stundās vai pat vairākas reizes dienā, turpretī citi to darīs katru nedēļu..

Uzziniet, vai pakalpojumu sniedzēja vadības paneļa funkcija ļauj jums lejupielādēt savas satura datu kopijas un datu zaudēšanas gadījumā jebkāda iemesla dēļ – cik resurss resursdators spēj iegūt zaudēto informāciju. Tāpat kā visā, jums vajadzētu noskaidrot, vai rodas kādas izmaksas par ārkārtas rezerves pakalpojumu izmantošanu.

Pētot jūsu vietņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, tagad neliels ieguvums var ietaupīt daudz sāpju. Pavadiet laiku, lasot atsauksmes un sazinoties ar īso saimnieku sarakstu. Katrs no tiem reklamēs visu pakalpojumu un priekšrocību klāstu, tomēr atcerieties šeit piedāvātās funkcijas kā stabilu ceļvedi galīgā lēmuma pieņemšanai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map