Vai jūs savā emuārā atklājat saistītās saites?

Kad savā emuārā ievietojāt savu pirmo saistīto saiti, vai jūs kādreiz domājāt, vai jums vajadzētu pastāstīt saviem lasītājiem par šīs saites būtību? Daudzi emuāru autori domā, vai tas ir pareizi darāms. Citi uzskata, ka saistīto vienošanos atklāšana varētu ietekmēt viņu ieņēmumus.


Vai mums vajadzētu ļaut katram blogerim izlemt, ko darīt, pamatojoties uz viņu pašu zarnu? Izrādās, tas nav tik vienkārši. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, vai un kā vajadzētu atklāt saistītās saites.

saistītās saites emuārā

Vai jums ir jāatklāj saistītās saites?

Ja jūs dzīvojat Amerikas Savienotajās Valstīs, atbilde uz šo jautājumu neapšaubāmi ir JĀ. FTC ir izstrādājis vadlīnijas, kas regulē apstiprinājumu publiskošanu. Būtībā katru reizi, kad saņemat bezmaksas produktu pārskatīšanai, savā saturā iekļaujat filiāles saiti, rakstāt sponsorētu ziņu vai saņemat cita veida kompensāciju, jums jāiekļauj informācijas atklāšana.

FTC publiskošanas vadlīnijas attiecas gan uz emuāru veidošanas platformām, gan uz sociālajiem tīkliem. Ja jūsu emuārā vai sociālo mediju kontos tiek saņemtas sūdzības par jums, ka jūs neievērojat šīs informācijas atklāšanas vadlīnijas, jūs varētu nonākt nepatikšanās ar FPK un vērsties tiesā.

Ko darīt, ja nedzīvojat ASV?

FTC ir ASV dibināta organizācija, tāpēc, ja nedzīvojat Amerikas Savienotajās Valstīs, jūs atrodaties ārpus to jurisdikcijas. Tomēr tas nenozīmē, ka jums nav par ko uztraukties. Sākumā pārbaudiet sava reģiona vadlīnijas par apstiprinājumu izpaušanu. Vai jums nav vadlīniju par šo jautājumu? Tas atkal nenozīmē, ka šīs vadlīnijas jūs neietekmēs.

Teiksim, piemēram, ka jūsu saistītās saites atbalsta ASV dibinātu uzņēmumu, bet jūs atrodaties ārpus ASV. Ja saņemat pietiekami daudz sūdzību, FPK varētu aiziet pēc jūsu atbalstītā uzņēmuma, jo viņi reklamē jūsu vietnē un reklāmas neatbilst FTC vadlīnijām.

Uz brīdi pat neapsverim vadlīnijas. Filiāļu saišu atklāšana joprojām var būt laba ideja. Kāpēc?

Tas palīdz radīt uzticību auditorijai.

Ja jūs interesē uzticības veidošana, ir vērts iekļaut informācijas atklāšanu, īpaši, ja liela daļa auditorijas ir no Amerikas Savienotajām Valstīm, kur filiāļu saišu un sponsorēšanas izpaušana kļūst arvien izplatītāka un ētiskāka. Ja tas tiek izdarīts pareizi, auditorija var izvēlēties jūs atbalstīt, izmantojot šīs saistītās saites, kas palielinātu jūsu ieņēmumus.

Kā jūs atklāt saites?

Tagad, kad jums ir labāka ideja, vai jums vajadzētu vai iekļausit informāciju savā emuārā un sociālo mediju kontos, apskatīsim, kā atklāt apstiprinājumus un sponsorēšanu.

Lai gan FTK vadlīnijas nedod pieeju visiem, kas der visiem, tās izklāsta vairākas lietas, kuras jums vajadzētu darīt un ko nevajadzētu darīt..

Galvenais ir padarīt informāciju atklātu un pamanāmu.

Padarot informācijas atklāšanu “skaidru un pamanāmu”, FTC iesaka to darīt .com Informācijas atklāšanas dokuments ka emuāru autori “izvieto informāciju pēc iespējas tuvāk ierosinošajai prasībai” un “ņem vērā dažādas ierīces un platformas, kuras patērētāji var izmantot, lai skatītu reklāmu un jebkādu atbilstošu izpaušanu”. Hipersaitei uz informācijas atklāšanu ir ieteicams marķēt hipersaiti un padarīt to acīmredzamu. Jums nevajadzētu likt lasītājiem ritināt, lai atrastu atklāšanu, kā arī nevajadzētu ļaut viņiem veikt pirkumu pirms informācijas atklāšanas.

Apskatīsim dažus piemērus.

NĒ: Jūs emuāra ierakstā iekļaujat saistīto saiti un beigās iekļaujat atrunu, kurā teikts, ka ziņojumā var būt ietvertas saistītās saites.

Tas neatbilst FTC vadlīnijām, it īpaši, ja starp saistīto saiti un izpaušanu ir hipersaites, kas varētu viegli novērst lasītāja uzmanību, pirms viņš to dara atklātībā. Nav arī skaidrs, kuras saites ir saistītās saites, un jūs neesat ievietojis informāciju tuvu ierosinātāja prasībai (filiāles saite).

Jā: Emuāra ierakstā jūs iekļaujat paziņojumu tieši pēc filiāles saites, piemēram, “Informācijas atklāšana: šī ir filiāles saite, kas nozīmē, ka, ja jūs apmeklējat piemēru.com caur šo saiti un iegādājaties šo produktu, es saņemšu komisiju. Neuztraucieties – cena jums joprojām ir vienāda! ”

Piešķirts, ka ir daudz veidu, kā atklāt informāciju. Lieta ir tāda, ka šī informācija tiek novietota tieši blakus saitei, lai lasītāji to nevarētu palaist garām.

Nē: Emuāra ierakstā jūs lasītājiem lasāt, lai tie apskatītu jūsu informācijas lapu un pēc tam izveidotu saiti uz to.

Ar to parasti nepietiks. Jums šī saite ir jāatklāj tieši savā emuāra ierakstā un skaidri jānosaka, kuras saites tiek sponsorētas.

Jā: Tieši pēc filiāles saites jūs pieminējat: “Piezīme: Šī ir filiāles saite, kas nozīmē, ka es saņemu kompensāciju, ja jūs iegādājaties produktu, izmantojot šo saiti. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet manu informācijas lapu. ”

Šajā gadījumā informācija tiek atklāta tuvu prasības ierosinātājam, un jums ir skaidrs par saites raksturu. Saite uz jūsu emuāra informācijas izpaušanas lapu nav obligāta, taču to var izdarīt, ja vēlaties to sīkāk izstrādāt, pārāk neklājoties savā ziņojumā..

Nē: Jūs savā sānjoslā iekļaujat segas atklāšanu, cerot aptvert visus saistīto saišu gadījumus vietnē neatkarīgi no tā, kurā lapā vai emuāra ziņojumā ir lasītājs.

Diemžēl FTC acīs šis piemērs joprojām ir nē. Viņi nevēlas, lai jūsu atklātā informācija tiktu atdalīta ar jūsu aktivizēšanas termiņu, izmantojot nesaistītu grafiku vai informāciju. Ja vietnes apmeklētāji jūsu emuāru lasa mobilajā ierīcē, sānjosla bieži tiek atdalīta no satura un, visticamāk, tā netiks rādīta.

JĀ: Jūs atklājat saistīto saiti un norādāt lasītājiem uz pilnīgu izpaušanu. Piemērs: “Šī ir saistīta saite, kas nozīmē, ka mēs saņemam kompensāciju par priekšmetiem, kas iegādāti, izmantojot šo saiti. Lūdzu, skatiet mūsu sānjoslas atrunu, lai iegūtu vairāk informācijas. ”

Kā norāda FTK: “Ja ir nepieciešama ritināšana, izmantojiet teksta vai vizuālas norādes, lai mudinātu patērētājus ritināt, lai apskatītu informācijas atklāšanu”, tāpēc tas ir pieņemams veids, kā lasītājus novirzīt uz jūsu izpaušanu.

Bonusa padoms: Ja kopīgojat saistītās saites Twitter vai Facebook, varat pārliecināties, ka lasītāji saprot saites raksturu, pirms produkta ieviešanas iekļaujot paziņojumu, piemēram, “Reklāma”, “Filiāles saite”, “Sponsorēšana” vai līdzīgu informāciju.

Lai iegūtu vairāk informācijas par piemēriem un informāciju par apstiprināšanas informācijas apmaiņu ar emuāra lasītājiem, noteikti izlasiet FTC .com informācijas atklāšanas dokuments.

Kā jūs domājat atklāt saistītās saites? Vai jūs to darāt? Vai jūtaties, ka emuāru autoriem tas būtu jādara? Paziņojiet mums komentāru sadaļā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map