Vai jūsu vietne ir droša no uzlaušanas koplietotā hostinga serverī?

Ja jūsu vietnes vai emuāra drošība nav tāda lieta, par kuru jūs pārāk uztraucaties, iespējams, vēlēsities sākt to apsvērt vismaz nedaudz. Daži neveiksmīgi tīmekļa īpašnieki piedzīvo to, ka viņu vietnēm tiek uzbrukuši atkārtoti, neskatoties uz viņu domām, ka viņi ir darījuši visu iespējamo, lai to novērstu. Bet vai viņiem ir?


>> Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu PDF failu <<

Vai koplietojamais hostings ir drošs no uzlaušanasŅemot vērā to, ka tik daudz vietņu tiek glabātas uz koplietojama servera un ir domātas, lai tās aizsargātu resursdators, kas tās izvieto, tas ir satraucoši, ka tik daudz reģistrēto hakeru gadījumu un mēģinājumu tiek ziņots tik regulāri. Ja esat viens no maziem un vidējiem tīmekļa īpašniekiem, kas maksā savam mitinātājam, lai jūsu vietnes būtu drošībā, iespējams, ir pienācis laiks pārdomāt savu nostāju šajā jautājumā un pārskatīt, vai dalītā mitināšana jūsu tiešsaistes aktīviem nodrošina jūsu aizsargāto aizsardzību. sagaidīt.

Viens no iemesliem, kāpēc vietņu īpašnieki izvēlas noteiktu hostinga uzņēmumu, ir viņu drošības garantija. Tas attiecas uz visiem mitināšanas līmeņiem, tāpēc nav pārsteidzoši, ka tie, kuriem ir mazākas vietnes, kā veidu, kā ietaupīt, izvēlas koplietojamo serveru iespēju.

Drošības aizsardzība, kā arī zemāka cena, ir vienāda ar rentablu mitināšanu gan vidējam, gan nopietnākam vietnes īpašniekam. Ikviens īsts mitināšanas uzņēmums saviem dalītā servera klientiem uzrādīs, ka, neraugoties uz zemākām hostinga maksām, viņi piedāvā regulāras dublējumkopijas, uztur plašu ugunsmūra apsardzi un drošības pasākumus no visiem hakeru centieniem. Šie uzlaušanas mēģinājumi parasti var notikt šādās formās;

 • Pikšķerēšana – hakeri izlaužas dalītos serveros, lai atjauninātu servera konfigurāciju, ļaujot pikšķerēšanas lapas parādīt no katras vietnes apakšdirektorija, kas mitināta ietekmētajā serverī. Pikšķerēšana mudina vietnes lietotājus ievadīt privātu informāciju viltotā vietnē, kas izskatās gandrīz tāda pati kā oriģināla.
 • DoS un DDoS – Pakalpojumu atteikumi un izplatīti pakalpojumu noraidīšanas hacks pārpludina serverus ar viltus trafiku, tāpēc iekšēja piekļuve nav nepieciešama, lai uz nenoteiktu laiku apturētu serveru piekļuvi tīmeklim..
 • Negodīga pieeja – bezvadu piekļuves punkti, kurus nezina nezinošs hostinga personāls, ļauj veikt ārpusbikses un ieiet hakeros
 • Piekļuve aizmugurējām durvīm – hakeri pilnībā izmanto konfigurācijas problēmas, administratīvās kļūdas, sliktas paroles un nepareizi nodrošinātas iezvanes.

Visos šajos notikumos hakeru mērķis ir sagraut serverus, nojaukt tīklus un piekļūt klientu personīgajai finanšu un citai informācijai..

Neskatoties uz to, ko jūs tagad domājat, serveri pēc noklusējuma ir ļoti droši. Īpaši koplietojamu serveru drošības problēma tomēr ir tā, ka vienā serverī var būt vairāk nekā 500 cilvēku, katram ir savs FTP konts. Tā kā tik daudz cilvēku koplieto vienu serveri, nepieredzējuši vai slinki grupas kontu īpašnieki izmantos ārkārtīgi pamata paroles.

Hakeriem ir viegli uzlauzt šīs paroles, kas pēc tam var piekļūt citas personas vietnēm, bieži vien tāpēc, ka visās vietnēs tiek izmantotas vienādas paroles. Šādas vienkāršas tīmekļa īpašnieku kļūdas tiek pastiprinātas, kad hakeri palaiž automatizētus skriptus pret servera parolēm. Turklāt, ieejot vienā kontā uz servera, tiek pakļautas pārējās šī koplietotā servera vietnes. Tā kā vienkāršās paroles ir tik godīga spēle par neētiskām lietām, ir grūti vainot mitināšanas pakalpojumu sniedzēju par šiem ielaušanās gadījumiem.

Datorurķēšana var notikt arī ar ievainojamību vadības paneļa administrācijā, kā arī spraugu un papildinājumu drošības caurumiem tādās lietojumprogrammās kā WordPress. Ja esat viens no vietņu īpašniekiem, kas savas vietnes glabā mitināšanas uzņēmuma koplietotajā serverī, tad šeit ir daži padomi, kas var palīdzēt jums novērst urķu mēģinājumus piekļūt jūsu īpašumiem;

 • Jauniniet izmantotās lietojumprogrammas, jo īpaši WordPress. Tas palīdzēs novērst automatizētu skriptu izveidošanu caurumos vecākās versijās. Tas attiecas arī uz vecākām motīvu un spraudņu versijām.
 • Ja jūs izmantojat WordPress, tad nostipriniet un sacietējiet to
 • Mainiet savu lietotāja identitāti uz kaut ko citu, nevis “admin”, kā arī izmantojiet labāku paroli nekā, piemēram, parole123
 • Jauniniet lietojumprogrammas (palīdzības dienests, forumi), kas nav WordPress un kurās, iespējams, noplūst ieejas punkti.
 • Sazinieties ar savu tīmekļa mitinātāju, lai pēc iespējas pārliecinātos, ka darbojas viņu operētājsistēmas, piemēram, Linux, jaunākā versija.
 • Esiet piesardzīgs, ja jebkurš “sava” tīmekļa mitinātāja kontakts prasa paroli vai personisko informāciju.

Jebkura vietne var būt godīga spēle pret hakeru draudošajiem nodomiem, un, patīk tas vai nē, tas ietver vietnes dalīta mitināšanas serveros. Tā kā šī mitināšanas opcija ir kļuvusi populāra, jūsu vietņu uzlaušanas iespējamība ir patiesa iespēja, tomēr tas nav kaut kas tāds, par kuru varat veltīt laiku, liekot uzsvērt, jo “vairums” vietņu visu savu darbības laiku pauž bez problēmām.

Vislabākā iespēja, ka varat pasargāt savas vietnes, ir izmantot spēcīgas paroles, jaunināt visas lietojumprogrammas un sarunāties ar mitināšanas uzņēmumu, lai pārliecinātos, ka viņi arī cītīgi rūpējas par savas sistēmas drošību..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map