Vai jums ir nepieciešams emuāra redakcijas kalendārs?

Ja kādreiz esat veltījis emuāru veidošanas izpētei, tad, iespējams, esat sācis iepazīties ar šo padomu jau iepriekš:


Jūsu emuāram ir nepieciešams redakcijas kalendārs.

Diemžēl daudzi iesācēji blogeri šo padomu neņem vērā. Tā vietā viņu stratēģija balstās uz pastāvīgi mainīgo budžetu vai “kad es jūtos kā” pieeju.

Kaut arī šīs metodes var darboties personīgajos emuāros – atkarībā no mērķiem, biznesa emuārā jūs redzēsit daudz lielākus panākumus, ja pārvaldīsit redakcijas kalendāru. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par redakcionālā kalendāra izmantošanu savā emuārā un par labākajiem rīkiem.

redakcijas kalendāra padomi

Kas ir redakcijas kalendārs?

Redakcijas kalendārs ir grafiks, kurā aprakstītas publikācijas tēmas un datumi.

Sākumā izveidosiet konsekventu publicēšanas grafiku neatkarīgi no tā, vai tas notiek katru piektdienu vai katru darba nedēļas dienu.

Pēc tam jūsu kalendārā būtu jāizklāsta publicēšanai paredzētās tēmas vai motīvi. Dažas no šīm tēmām tiks noteiktas sezonai, piemēram, emuāra ziņas, kas saistītas ar brīvdienām. Pretējā gadījumā jums var būt ieplānotas tēmas tikai pāris nedēļām.

Līdztekus tēmu idejām, jūsu kalendārā būtu jāinformē arī par projekta norīkoto rakstnieku un redaktoru, pirmā melnraksta izpildes datumu, satura veidu (piemēram, emuāra ierakstu vai infografiku) un raksta publicēšanas datumu.

Jūs varētu pievienot papildu piezīmes, piemēram, vārdu skaits, izmantojamie nesēji un iespējamās mārketinga iespējas.

Lai gan jūs varat izvēlēties izklāsta publicēšanas grafiku mēneša kalendārā, redakcijas kalendāra organizēšanai varat izmantot arī citas programmas, piemēram, izklājlapas..

Redakcijas kalendāra priekšrocības

Lai arī var šķist, ka redakcijas kalendārs ir tikai viens papildu pienākums apmeklēt, tas var būt glābšanas līdzeklis, runājot par jūsu emuāru. Organizējot publicēšanas grafiku, jūs ietaupīsit galvassāpes, mēģinot visu sakārtot pēdējā brīdī.

Šeit ir daži citi redakcijas kalendāru priekšrocības:

 1. Tas ir rīks, kas jums to ļauj koncentrējiet savus satura mārketinga pasākumus, kas nozīmē, ka būs vieglāk izmērīt un mainīt jūsu stratēģijas rezultātus.
 2. Tas palīdz noņemiet minējumus par to, ko rakstīt un kad.
 3. Tas jums palīdz organizēt tēmas tāpēc jūsu emuāra saturs ir līdzsvarots un noderīgs, nevis pārāk koncentrēts uz vienu tēmu.
 4. Tas ļauj jums labāk pārvaldīt budžetu ja izvēlaties nolīgt ārštata rakstniekus. Tādā veidā jūs vienmēr zināt, cik daudz satura un par kādu cenu jums būs nepieciešams katru mēnesi.
 5. Tas var nozīmēt labāks saturs jo plānošana uz priekšu dod vairāk laika darbam pie emuāru ierakstiem, nekā steiga kaut ko publicēt.
 6. Tas ļauj jūsu satura komanda, lai strādātu kopā efektīvāk, jo visi saprot, kas notiek.

redakcijas kalendārs

Kādas ir jūsu stratēģijas iespējas?

Redakcijas kalendāru nevar pārvaldīt pareizi, tāpēc jums ir jāeksperimentē, līdz atradīsit to, kas jums noder. Ja strādājat tikai ar iekšēju komandu, nepieciešamais varētu būt tāfele, kurā izklāstītas gaidāmās tēmas.

Ja liela daļa no jūsu komandas darbojas attālināti vai jūs nolīgt ārštata darbiniekus, jūs vēlēsities izmantot tiešsaistes rīku, kuram ir pieejams ikviens, piemēram, Google izklājlapu..

Jūs varat izvēlēties ļaut visiem rakstniekiem rediģēt kalendāru, lai pievienotu viņu tēmu idejas, vai arī jūs varētu atstāt rediģēšanu tikai sava emuāra pārvaldniekam.

Vēl viena stratēģija, kas jāņem vērā, ir tas, cik bieži jūs izliksit ziņas savā emuārā. Piemēri:

 • Katru piektdienu
 • Katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu
 • Katru dienu
 • Mēneša 1. un 15. datumā

Jūs arī vēlēsities noteikt, cik tālu ir plānots saturs. Parasti ir laba ideja, ja trīs mēnešu laikā ir īss priekšstats par saturu, piemēram, cik bieži jūs sūtaties un kādi rakstnieki atbilst katram termiņam..

Tas arī dos jums iespēju ieskicēt jebkuru īpašu saturu, kam nepieciešams vairāk darba, piemēram, infografiku, un sākt domāt par gaidāmo notikumu vai svētku dienu idejām, ar kurām jūs varētu saistīt savu saturu. Centieties, lai jums būtu ideālas idejas un īss mēneša izklāsts.

Redakcijas kalendāra rīki

Vai esat gatavs sākt strādāt ar redakcijas kalendāru? Šeit ir tikai daži redakcijas kalendāra rīki, kurus varat izmantot:

Google kalendārs

Ja jūs meklējat tiešsaistes kalendāru, kuru var rediģēt ikviens jūsu komandas pārstāvis, apsveriet iespēju to izmantot Google kalendārs.

Jūs varēsit norādīt termiņus un publikācijas datumus un pievienot piezīmes katram termiņam, lai palīdzētu norādīt rakstītājiem un redaktoriem. Jūs pat varat iekrāsot dažādu kodu datumus dažādiem rakstniekiem, ja vēlaties.

Google izklājlapas

Ja jūs labprātāk strādātu izklājlapā, nevis kalendārā, Google izklājlapas ir laba vieta, kur sākt, jo atkal visi jūsu komandas pārstāvji varēs tam piekļūt no jebkuras vietas.

Izmaiņas tiks parādītas automātiski, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, ka novecojušas kopijas atrodas cilvēku iesūtnēs.

WordPress redakcijas kalendārs

Ja emuāra pārvaldīšanai izmantojat WordPress, redakcijas kalendāra spraudnis ļauj pārvaldīt publicēšanas grafikus tieši no WordPress informācijas paneļa.

Šeit varēsit apskatīt visas savas ziņas un velciet un nometiet tās, lai palīdzētu pārvaldīt jūsu emuāru.

CoSchedule

Ja esat gatavs pāriet no bezmaksas rīkiem uz spēcīgāku programmu, CoSchedule ir laba izvēle.

Šis rīks padara satura plānošanu vienkāršu un pat ietver sociālo mediju kampaņu plānošanu. Plāni sākas ar 15 USD mēnesī.

Trello

Lai gan Trello nav paredzēts kā redakcijas kalendārs, šis noderīgais rīks var palīdzēt jums organizēt emuāru. Izveidojiet “kartes” katram uzdevumam un pārvietojiet kartes starp pielāgotajiem sarakstiem. Viens saraksts var būt idejām, cits – neapstiprinātiem gabaliem, bet cits – pabeigtām emuāra ziņām.

Turklāt jūs varat izmantot Trello kā iesniegšanas sistēmu starp ārštata darbiniekiem un emuāru redaktoru, un jūs pat varat sazināties, izmantojot sistēmas privātus komentārus..

Trello nerādīs jums gaidāmo ziņu kalendāra skatu, taču tas palīdzēs jums sakārtot komandu un saturu, ja vien emuāra redaktoram būs jau noteikts grafiks.

Lai arī var šķist, ka redakcijas kalendāra pārvaldīšana prasīs daudz darba, tas faktiski visas jūsu darbības pārvaldīšanu padara vieglāku un mazāk stresa. Kā izskatīsies jūsu redakcijas stratēģija?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map