Vai jums vajadzētu reģistrēt domēnu, izmantojot savu tīmekļa mitinātāju?

Vai jūs plānojat izveidot savu pirmo vietni? Tad jūs, iespējams, esat izpētījis mitināšanas paketes. Viena no lietām, ko atradīsit daudziem saimniekiem, piemēram, Bluehost, ir tā, ka savā kontā saņemat bezmaksas domēna reģistrāciju uz vienu gadu.


Papildus tam jūs vienmēr varat pievienot jaunus domēna vārdus, reģistrējot tos caur savu resursdatoru.

Bet vai tas tiešām ir labākais risinājums? Daži saka jā; citi sludina piesardzību. Zemāk mēs apskatīsim abas argumentācijas puses.

reģistrēt domēna vārdu tīmekļa mitinātājā

Hostings un domēna reģistrācija

Pirms ienirt plusos un mīnusos, uz brīdi apsvērsim atšķirību starp tīmekļa mitināšanas iegādi un domēna vārda iegādi.

Lai gan jūs varat iegūt divus caur vienu un to pašu uzņēmumu, ja vēlaties, jums tas nav jādara. Katrs no tiem ir atsevišķs datu kopums jūsu vietnei.

Pērkot tīmekļa mitināšanu, jūs īrējat vietu uz servera savas vietnes failu glabāšanai.

Jūsu domēna vārds ir adrese, kuru cilvēki izmanto, lai piekļūtu jūsu vietnei. Tomēr cits domēna reģistrators vienmēr var norādīt jūsu tīmekļa adresi uz serveri, kurā tiek mitināti faili.

Tas ļauj iegādāties domēna reģistrāciju un tīmekļa mitināšanu no dažādiem uzņēmumiem un joprojām likt abiem darboties kopā.

Uzgriežņi un bultskrūves iesaka padomāt par savu domēna vārdu, piemēram, tālruņa SIM karti. SIM karti var izslēgt ar citu, un tad tālrunis darbosies ar citu tālruņa numuru.

Jūs varat saņemt savu SIM karti un tālruni no sava tālruņu uzņēmuma vai arī iegūt no viņiem SIM karti un iegādāties atbloķētu tālruni citur. Domēna vārdi un tīmekļa mitināšana darbojas tāpat.

Tagad, kad mēs saprotam atšķirību, pārdomāsim plusus un mīnusus, ja jūsu domēna vārdam un tīmekļa mitinātājam tiek izmantots viens un tas pats pakalpojumu sniedzējs.

Plusi, reģistrējot domēnus, izmantojot savu Web Host

Tātad jums ir viena gada bezmaksas domēna reģistrācija kopā ar jūsu hostinga paketi? Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums to vajadzētu izmantot.

Tas padara iestatīšanu vienkāršu

Patiesība ir tāda, ka jūsu domēna vārdu ir vieglāk reģistrēt tajā pašā uzņēmumā, kas mitina jūsu vietni, tāpēc daudzi saimnieki piedāvā šo pakalpojumu.

Piemēram, nav jāmaina nosaukuma serveri, kas var būt sarežģīti, ja neesat īpaši prasmīgs. Ja jums nav ne mazākās nojausmas, par ko es runāju, kad saku “nameservers”, tad jums būs daudz vienkāršāk reģistrēt domēnu caur savu resursdatoru, neuztraucoties par daudzu mācību materiālu pārlapošanu, līdz atradīsit jēgu.

Tā kā tas ir vienkāršāk un jums nav jāgaida, kamēr vārda serveri novirza, jūsu vietne var ātrāk tikt uz augšu.

Tas ir ērtāk

Jā, vienkāršība ir ērta, taču visiem jūsu vietnes datiem ir jābūt vienuviet. Reģistrējot domēna vārdu caur savu resursdatoru, ir tikai viens konts, kuram jums jāpiekļūst, un viena lietotājvārda un paroles kombinācija, kas jāatceras, lai pārvaldītu savas vietnes aizmugures versiju..

Ja jums ir vairākas vietnes un visus datus novietojat vienas saimniekdatora rokās, tas visu padara vēl vieglāku. Nav smadzenes, kas mēģinātu atcerēties, kurš uzņēmums mitina šo domēnu.

Es, protams, pieļāvu šo kļūdu pirms pāris gadiem. Kad esmu izsekojis reģistratūrai, es nevarēju piekļūt savam kontam, jo ​​es pazaudēju pieteikšanās informāciju un nepieciešamo informāciju, lai atjaunotu šo pieteikšanās informāciju..

Tā bija dīvaina situācija, un man bija daudz vieglāk visus savus domēnus un informāciju mitināt vienuviet.

Tehniskais atbalsts vienmēr var palīdzēt

Ja tāds pats tehniskais atbalsts ir pieejams arī ar jūsu domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu, palīdzības saņemšana var izrādīties ne tik vienkārša..

No otras puses, divu uzņēmumu izmantošana var sarežģīt lietas. Ja jūs mēģināt atrisināt problēmu, kāda ir abu savienojumam, iespējams, ir daudz turp un atpakaļ, kad viens uzņēmums var palīdzēt vienā aspektā, bet viņi nevar palīdzēt ar citu.

Tā kā viss atrodas vienā vietā, tas nozīmē, ka jūsu mitināšanas uzņēmumam ir piekļuve visiem jūsu vietnes fragmentiem, lai viņi varētu jums labāk palīdzēt.

Mīnusi, reģistrējot domēnus tīmeklī

Es nekad īsti nedomāju, ka visiem jūsu vietnes datiem ir jābūt mīnusiem. Es domāju, ka tas ir ērti un viegli. Bet es nesen satiku diskusijas, apgalvojot, ka jums to nevajadzētu darīt. Lūk, kāpēc:

Jūsu domēna pārsūtīšana ir grūtāka

Pieņemsim, ka izmēģināt mitināšanas uzņēmumu un secināt, ka jums tas nepatīk. Tomēr jums patīk jūsu domēna vārds un vēlaties to saglabāt.

Ja tas ir reģistrēts caur jūsu resursdatoru, pirms pamest tīmekļa mitinātāju, jums būs jāveic laikietilpīgs domēna vārda pārsūtīšanas process..

Ja jūsu domēna vārds ir reģistrēts citur, jums tas tikai jānorāda uz jaunu serveri, izmantojot DNS iestatījumus.

Tas nav tik drošs

Uzticot visiem uzņēmumiem visus jūsu failus, problēma ir tā, ka tie kontrolē visu. Ja jūsu tīmekļa mitinātājs tiek uzlauzts un jūsu domēna vārds tiek reģistrēts caur viņiem, hakeri var nodot domēna vārdu prom no jūsu konta.

Ja jūsu domēns un tīmekļa mitināšana ir nodalīti, mazāka iespējamība, ka jūs abi esat uzlauzuši vienlaikus, kas jūsu vietnei palielina drošības pakāpi..

Jūsu Web Host var piederēt jūsu domēns

To es esmu dzirdējis pāris reizes pētījumos, bet es faktiski nezinu par tīmekļa mitinātājiem, kuri to dara. Tomēr tas ir labi, ja esiet uzmanīgs.

Problēma šeit ir tāda, ka, iegādājoties tīmekļa mitināšanas paketi, daži saimnieki reģistrēs domēna vārdu uz sava vārda.

Būtībā jūsu paketē ietilpst servera vietas un domēna nosaukuma noma, bet ne īpašumtiesības uz domēnu, kas ar to saistīts, kā jūs vēlaties.

Tas nav kaut kas, par ko es pārāk uztraucos, ja izmantojat cienījamu uzņēmumu. Piemēram, Bluehost saka, “Ievērojot jūsu domēna reģistrācijas līguma nosacījumus, jūs saglabājat īpašumtiesības uz savu domēnu līdz tā reģistrācijas perioda beigām.”

Izmantojot tos, jūs varat arī nodot savu domēnu prom no Bluehost vai citai personai.

Pārliecinieties, ka pārbaudāt visu tīmekļa mitinātāju, kurā reģistrējaties, noteikumus un nosacījumus, lai jūs nerisināt šo problēmu.

Tātad, kurš ceļš jums vajadzētu izvēlēties?

Šis ir jautājums, uz kuru nav viegli atbildēt. Es joprojām mīlu visu savu informāciju salikt vienā vietā, jo man tā ir vienkāršāk, taču jums pašam ir jāizsver plusi un mīnusi..

Vai vienkāršība un ērtības jums nozīmē vairāk nekā drošību?

Komentāru sadaļā ļaujiet man uzzināt, ko jūs domājat. Vai jūs reģistrēsit savu domēna vārdu caur savu tīmekļa mitinātāju vai nē?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map