Vai “Neierobežots” Web hostings tiešām ir neierobežots?

Vārds “neierobežots” ir lielisks. Neapstrādātā veidā tas liek domāt, ka ikreiz, kad kāds piedāvā neierobežotā daudzumā visu, ko es gribu, tad es grasos sākt diezgan jauku braucienu.


>> Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu PDF failu <<

ir neierobežots hostings tiešām neierobežotsVai arī tā es vienā reizē domāju. Iesaiņots no neierobežotas porcijas ēstuvēm, izvilkts priekšnieka priekšā par neierobežotu slimības atvaļinājuma noteikumu ļaunprātīgu izmantošanu un aizliegts uz sola, lai es neierobežotu skaitu reizes apmainītos ar sevi futbola laukumā, tas arvien vairāk un vairāk jutās kā vienmēr, kad nodarbojos ar kaut ko pozētu neierobežots piedāvājums, man vienmēr izdevās tikt galā. Tad vēlāk, kad es ienācu vietņu izveidē tiešsaistes pasaulē, es pamanīju, ka daudzi hostinga uzņēmumi piedāvā “neierobežotu” šo, to un kaut ko citu. Mana iepriekšējā pieredze nekavējoties izraisīja dažus sarkanos karodziņus… nu, varbūt ne uzreiz, es tomēr satraucos! Par laimi šodien tomēr esmu daudz taupīgāks par šī vārda lietošanu un it īpaši par to, ko daži hostinga uzņēmumi var “patiešām” piedāvāt pēc tam, kad viņi jūs ievilina ar saviem neierobežotajiem risinājumiem.

Ja esat diezgan jauns vietņu mitināšanas jēdzienā, taču jūs zināt, ka jums ir jābūt mitināšanas vietnei, lai vietne būtu tiešsaistē tiešsaistē, iespējams, joprojām mēģināt izlemt, kurai hostinga uzņēmumam ir vislabākais plāns. tev. Jūsu mitināšanas ceļojumos ir ļoti liela iespēja, ka esat sastapis vietnes, kas piedāvā neierobežotu joslas platumu un neierobežotu vietu diskā. Tā kā mēs atrodamies vienā lapā šeit, ātri apskatīsim, kas ir šīs divas iespējas, un tas palīdzēs mums kā galalietotājam gūt labāku skatījumu uz to, ko mitināšanas uzņēmumi cenšas mums pārdot. Joslas platums ir datu apjoms, ko no jūsu vietnes var pārsūtīt uz meklētāju pārlūku, kuri apmeklē jūsu vietni. Jo vairāk grafikas un video būs jūsu vietnē, jo lielāka joslas platums būs nepieciešams, lai tā pareizi darbotos. Turpretī diska vieta ir tā vieta, kuru esat atvēlējis savas vietnes glabāšanai mitināšanas uzņēmuma serverī.

Pašlaik jūs domājat “ko darīt” joslas platumam un diska vietai, jo “resursdators ar lielāko daļu” jebkurā gadījumā reklamē neierobežotu jaudu šīm iespējām. Laba lieta! Tomēr padomājiet par to. Ja jūsu vietne tiek mitināta koplietotā serverī ar tūkstošiem citu vietņu, kādā brīdī ir jāietekmē šī servera spēja pievienot tam arvien vairāk joslas platuma un vietas diskā. Serveris ir fiziska vienība, tā lielums nevar būt ierobežots. Resursam kaut kur jābūt stingri ierobežotam. Tas attiecas ne tikai uz uzglabāšanas servera ierobežojumiem. Ja redzat arī neierobežotus piedāvājumus domēnos, apakšdomēnos, e-pasta kontos un citur, ko mitināšanas uzņēmums iemet vilinājumu komplektā, pakalpojumu sniedzējam būs jāmaksā, kas būs jānovirza saviem klientiem kaut kur pa līniju..

Kā tad hostinga uzņēmumi var likumīgi reklamēt, ka viņi jums kaut ko “neierobežotu”? Viņi to var, jo, kad pierakstījāties ar viņiem, jūs viņiem teicāt, ka viņi var (varbūt akli) piekrist viņu pakalpojumu noteikumiem, nepārbaudot, lai redzētu, kāda nozīme ir jūsu mitināšanas nosacījumos. Smalkā drukāšana kaut kur norādīs, ka atsauce uz “neierobežotu” piedāvājumu patiešām ir piedāvājums, ka viņi jūsu vietnes darbības līmenim neuzliks maksimālo robežu. Tas ir, ja vien jūsu vietne no jūsu papildinājumiem nav tik liela vai tik populāra, ka tā apgrūtina servera resursus. Ja tā notiek, jūsu vietni var izmantot bezsaistē. Vai esat kādreiz meklējis vietni, lai tās vietā atrastu baltu lapu ar treknu melnu druku, kas kliedz “Pārsniegts joslas platuma ierobežojums”?

Tagad šajā brīdī jūs varētu domāt, ka tas izklausās pilnīgi negodīgi attiecībā uz vietņu īpašniekiem, kuri izskatās kā nonākuši šo lielo ņirgāšanās tirānu, kas mitina konglomerātus, žēl. Tas reti notiek. Ja jums ir laba izpratne par to, ko jūs plānojat padarīt par savu vietni, un cik lielu jūs paredzat, ka tā kļūs, iespējams, ka jums pat nekad nevajadzēs domāt par iespējamām problēmām ar jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Patiesībā jūsu konts, visticamāk, pat nenodarbosies ar piešķirtā joslas platuma izmantošanu. Tāpat netiks izmantots to lietotāju konts, ar kuriem jūs koplietojat serveri. Tas nozīmē, ka joslas platumu un citas kvotas, ko piemēro kontiem uz servera, var noturēt līdz saprātīgai summai par ļoti godīgu un pievilcīgu cenu. Vairumā gadījumu tas izrādās abpusēji izdevīgs abām pusēm.

Neierobežoti mitināšanas plāni nodrošina ļoti labu cenu un pakalpojuma izvēli, ja vien jums ir patīkami, ka vietnei nepievienosit pārmērības, lai pārsniegtu savas lietošanas robežas. Ja neesat pārliecināts, tiešsaistē meklējiet mitināšanas salīdzināšanas rīkus, kas ļauj ievadīt paredzamo lietojuma informāciju un atrast resursdatoru, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Pirms pierakstīšanās izlasiet arī resursdatora pakalpojumu sniegšanas noteikumus un, ja rodas šaubas, konsultējieties ar potenciālajiem pakalpojumu sniedzējiem, lai saņemtu apstiprinājumu par visām bažām par jūsu “neierobežotajām” priekšrocībām, kuras viņi piedāvā..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map