Vai vietnes ātrums tiešām ir svarīgs? 3 gadījumu izpēte sakiet JĀ

Poppiktorīna: kas ir vissvarīgākā vietnes metrika vai jūs kādreiz varētu izsekot? Rokas uz augšu, ja jūs teicāt satiksme. Vai meklētājprogrammu klasifikācija. Vai konversijas likme.


Daudzi no jums, iespējams, teica vienu no iepriekšminētajiem (ieskaitot sevi). Šie rādītāji ir tie, kurus var konkrēti saistīt ar labākiem vietņu panākumiem. Vairāk satiksmes = vairāk naudas. Labāks SEO = vairāk trafika = vairāk naudas. Vairāk reklāmguvumu = vairāk klientu / klientu = vairāk naudas.

Bet kas būtu, ja es jums teiktu, ka ir viena noteikta vietnes metrika, kuru, iespējams, daudzi jau neizseko … kaut arī šai ļoti svarīgajai metrikai ir liels ietekme uz katru iepriekšminēto statistiku?

Nav balvu par uzminēšanu, par kādu metriku es runāju (galu galā tā ir nosaukumā). Tas ir pareizi: es runāju par vietnes ātrums.

Vietnes ātruma gadījumu izpēte

Kas ir vietnes ātrums?

Vietnes ātrums ir mērījums tam, cik ātri tiek ielādētas jūsu vietnes lapas

Vietnes ātrums ir viena no tām lietām, par kuru laiku pa laikam domā visi (garantēju, ka atradīsit ziņa par ātrumu gandrīz katrā WordPress vai ar tīmekļa attīstību saistītā emuārā), bet tikai daži no tiem rīkojas.

Protams, jūs varētu instalēt kešatmiņas saglabāšanu vai attēlu saspiešanas spraudni, taču reālā ātruma optimizācija pārsniedz tikai dažus spraudņus.

Ja viss, ko jūs darāt, tiek lejupielādēts un aktivizēts pāris spraudņi no WordPress.org krātuves, jūs patiesi neuztverat nopietni lapas ielādes ātrumu..

Neuztraucieties – es rīkojos tieši tāpat, līdz es ieraudzīju auksto un smago statistiku, kas man parādīja ātruma patieso nozīmi.

Šajā rakstā es mēģināšu pārliecināt jūs sākt palielināt vietņu ātrumu jau šodien, izmantojot trīs populāru vietņu gadījumu pētījumu rezultātus, kuriem bija ļoti pozitīva ietekme, samazinot lapu ielādes laiku..

Ātrais asns dienā saņem vēl 2000 apmeklētāju

Quick Sprout vada Neils Patels, seriālais uzņēmējs un tiešsaistes mārketinga speciālists. Tas ir ļoti populārs emuārs, kuru katru nedēļu apmeklē simtiem tūkstošu apmeklētāju.

2013. gadā Neils ātri veica savas vietnes attīstības revīziju. Tā kā seši dažādi izstrādātāji jau vairākus gadus strādāja pie vietnes izveidošanas, kods bija uzpūsts, netīrs un viņa lapas ielādes laiks nebija optimāls tikai nedaudz mazāk kā divās sekundēs.

Neils centās to labot un citas optimizācijas nepilnības.

Process

Neils pārcēla savu vietni uz Genesis ietvars, kas palīdzēja optimizēt kodu. Pēc tam viņš pārgāja no pasūtījuma izmantošanas uz vispārējie fonti, un noņem visus nevajadzīgi javascripti un WordPress spraudņi.

Neils ieguldīja arī CDN (satura piegādes tīklā); pakalpojums, kas mitina jūsu vietnes failus vairākos datu centros, lai lietotāji, kas apmeklē vietni, piekļūtu datu centram, kas ir vistuvāk viņu ģeogrāfiskajai atrašanās vietai.

Viņš arī optimizēja savus MySQL un minificētos datu bāzes vaicājumus.

Rezultāti

Tieši tajā pašā mēnesī notika Quick Sprout’s satiksme dienā pieauga par 2000 apmeklētājiem, no ~ 1500 apmeklētājiem dienā līdz 3500+. Sakritība? Es domāju, ka nē.

25. saraksts samazina atlēcienu līmeni par 7%

List25 ir unikāla žurnālu stila vietne ar unikālu saturu: viņi izveido saraksta ziņas 25 XXX vietnēs (piemēram, 25 sportisti ar visaugstāko apmaksu vai 25 Google triki utt.).

Vietne pieder Awesome Motive Inc, kas arī nodibināja populāro WordPress emuāru, par kuru daudzi cilvēki zina, ka ir WP Iesācējs.

Pat ar to dibinātāju tehnisko sagatavotību un kompetenci, List25 joprojām ne pārāk sen saskārās ar dažām ātruma problēmām.

Vietnes lapu ielādēšana aizņēma apmēram 2,2 sekundes.

Tīmekļa pārziņi to spēja samazināt kravas laiku uz daudz draudzīgāku 1,2 sekundēm. Lūk, kā viņi to izdarījuši, un redzētie rezultāti.

Process

Tāpat kā vairums vietņu, arī List25 sāka izmantot sākuma līmeņa mitināšanas platformu: HostGator. Kaut arī HostGator, bez šaubām, ir drausmīga mitināšanas platforma iesācējiem tīmekļa pārziņiem (es pats to izmantoju).

25. saraksts vienkārši pārspēj HostGator mērķa nišu (mazas vietnes ar mazu vai mērenu trafika līmeni).

Viņi pārslēdzās uz vietni SiteGround un nekavējoties pamanīja servera reakcijas laika uzlabošanos par 256%.

25. saraksta ātrums

Attēls, izmantojot WP Beginner.

Viņi arī sāka izmantot vietni SiteGround iebūvēts spraudnis SuperCacher (pieejams tikai SiteGround klientiem) un tāpat kā Neils Patels, ieguldīti CDN.

Turklāt List25 arī minificēja kodu, izveidoja attēlu frizūras, saspiestus attēlu failus un sāka izmantot sociālās koplietošanas spraudni, kas nav javascript..

Rezultāti

Lielāka tīmekļa vietņu ātruma tieša rezultātā 25. saraksta atlēcienu līmenis samazinājās par vairāk nekā 7%. Tagad tas varētu neizklausīties no pirmā acu uzmetiena, taču ņemiet vērā, ka tajā laikā vietnei bija vairāk nekā 1,5 miljoni abonentu.

Tas nozīmē, ka trafiks ir tonnas, tāpēc a 7% atlēciena līmeņa samazinājums ir diezgan ievērības cienīgs.

Turklāt vidējais laiks uz vietas arī palielināts par 30 sekundēm. Tā kā viss tīmekļa vietnē tika ielādēts ātrāk, apmeklētāji kļuva daudz saderinātāki un nolēma pakavēties ievērojami ilgāk.

Radware dubultoja darījumus ar e-komercijas vietni

Radware ir godalgota tehnoloģiju firma, kas vairākām vietnēm ir palīdzējusi palielināt lapu ielādes ātrumu. Vienam no Radware klientiem bija e-komercijas vietne, kas bija jāoptimizē optimizēt viņi izdarīja; lapas ielādes laiks samazinājās par vairāk nekā divām sekundēm.

Process

Pirmais Radware spertais solis bija novērstu nevajadzīgas lapas kases procesā. Tas tieši neietekmē vietnes ātrumu, bet tas palīdz potenciālajiem klientiem ātrāk iegādāties vietnes produktu, kas ir svarīgi visām e-komercijas vietnēm.

Otrkārt, iespējota Radware pārlūkprogrammas kešatmiņā Pēc tam viņi izņēma visus nebūtiskos attēlus, kas nomoka norēķinu procesa lapas.

Tas samazina lapas izmēru, kas ir viens no lielākajiem ielādes ātruma faktoriem.

Visbeidzot, Radware arī optimizēja visu trešo personu pakalpojumu zvani. Tas ietver tādus pakalpojumus kā kredītkaršu autentifikācija, vietnes analītikas izsekošana, veidlapas lauka validācija utt.

Viņi pārbaudīja katru integrāciju, lai pārliecinātos, ka tā darbojas pareizi un ka nav slēptu aizkavējumu vai problēmu, kas palēnina lapu ielādes laiku..

Rezultāti

Pēc šīs ātruma optimizācijas taktikas ieviešanas Radware klients sāka redzēt jēgpilnu samazinājums no groza pamešanas līmeņa. Atteikšanās samazinājās no 87% līdz 67%.

Ņemot vērā, ka parasti netiek uzskatīts, ka tīmekļa vietnes ātrums atstāj lielu grozu, tas bija ļoti vērā ņemams rezultāts.

Neilgi pēc tam, kad šīs ātruma izmaiņas sāka stāties spēkā, klients arī ieraudzīja a pabeigto darījumu divkāršošana.

Pieņemot, ka katra darījuma vērtība ir aptuveni vienāda, samazinot lapas ielādes laiku par divām sekundēm, digitālā veikala ieņēmumi faktiski tika dubultoti.

Secinājums

Ātri atgriezīsimies pie dažiem nozīmīgākajiem rezultātiem, ko sniedz uzņēmumi katrā no trim gadījuma pētījumiem, kurus mēs tikko apskatījām:

 • Vēl 2000 QuickSprout apmeklētāju katru dienu
 • Par 30 sekundēm vairāk vienam apmeklētājam un par 7% zemāks atlēcienu līmenis sarakstam25
 • divreiz vairāk pabeigtu darījumu ar Radware

Ja iepriekš minētie ieguvumi no lielāka lappuses ielādēšanas ātruma (piemēram, divkāršoti ieņēmumi!) Nav pārliecinājuši jūs sākt nopietni uztvert savas vietnes ātrumu, es nezinu, kas.

Kā jūs plānojat optimizēt savu vietni ātrumam? Vai jums ir kādi padomi, kurus vēlaties dalīties? Lūdzu, atstājiet savas domas komentāros zemāk!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map