Enjin Review

Enjin Review


Enjin – je jedinečná služba, která má velmi zvláštní a úzké zaměření. Tvůrce webových stránek umožňuje rozvoj webové stránky pro hráče, cechy, klany, fanoušek společenství stejně jako servery Minecraft. Díky této jedinečné specializaci funguje systém skvěle pro potřeby herních nadšenců a fanoušků po celém světě. Tato platforma obsahuje vysokou kvalitu projektů vytvořených s ní, protože vám umožňuje spouštět a spravovat webové stránky, které jsou výhradně zaměřeny na herní účely.

Tvůrce webových stránek má strukturu založenou na modelu, která vám umožňuje vybrat, připojit a uspořádat pouze ty moduly, které chcete do svého herního webu integrovat (novinky, nejnovější vlákna, online uživatelé, seznam členů, fórum, nedávní návštěvníci atd.). Systém je dodáván s integrovaným hlasovým serverem, který zajišťuje hlasovou komunikaci mezi hráči a přispívá k interakčnímu hernímu procesu. Dostupnost nástroje Enjin API umožňuje vytvářet i ty moduly, které nejsou zařazeny do katalogu. Toto je jen několik funkcí, které přispívají k účinnosti a popularitě tvůrce webových stránek.

Celkově vzato projekt vypadá vzhledem ke své cílové skupině slibně. Podívejme se pod kapotu a uvidíme, co tam je.

Výhody a nevýhody

Ať už potřebujete kvalitní herní web, moderní fórum, hlasový server, skupinový chat, darovací obchod, náborovou aplikaci nebo jakýkoli jiný typ komunitního projektu, Enjin je nejlepší cíl, který si můžete vybrat. Systém se zaměřuje hlavně na uživatele, kteří mají více či méně znalosti tvorby webových stránek. Jeho hlavní nevýhoda je tedy následující: nováčci budou čelit těžkým časům, které se budou vyrovnávat se systémovými nuancemi. Podívejme se nyní na další výhody a nevýhody tvůrce webových stránek:

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Možnost vytvářet nejen komunitní herní weby, ale také fanouškovské weby sportovních týmů s integrovaným fórem nebo modulem wiki.
&# x2714; Velkorysá kolekce témat s výkonnými nástroji pro přizpůsobení.
&# x2714; Před upgradem se zdarma naučte, jak systém používat.
&# x2714; Integrace streamování Twitch do webových stránek.
&# x2714; Systém založený na modulech se širokou škálou nastavení a možností vytváření vlastních modulů.
&# x2714; Podpora prakticky všech více či méně populárních online her.
&# x2714; Hluboká integrace her.
&# x2714; Nativní mobilní aplikace.
&# x2714; Sociální profily a možnosti chatu.
&# x2714; Obchod s dárkovými předměty.
&# x2714; Možnosti fóra a blogu.
&# x2714; modul elektronického obchodování.
✘ Komplikováno pro netechnické.
✘ Omezené přizpůsobení designu webových stránek a složité zkoumání systému.
✘ Neschopnost připojit doménu na bezplatném plánu.
✘ Žádná podpora pro live chat.

K čemu je to dobré?

Enjin funguje skvěle pro uživatele, kteří jsou profesionálně zapojeni do herního průmyslu a čelí potřebě začít a efektivně řídit specializované projekty. Patří mezi ně servery Minecraft, webové stránky Guild, projekty fanoušků, weby klanu, týmy eSports a další typy webových her, které nejsou herní..

Platforma je vysoce sofistikovaná, ale přizpůsobitelná. Není snadné jej zvládnout pro prvního uživatele, což z něj činí hodnou volbu pro pokročilé hráče hledající flexibilní a výkonné herní příležitosti. Webové stránky založené na Enjin se skládají z modulů nebo bloků, díky nimž je proces vývoje webových stránek přehledný a srozumitelný. Po uspořádání a přizpůsobení požadovaných bloků získáte logicky strukturovaný web, který vyhoví vašim výjimečným požadavkům na hry..

Snadnost použití

Enjin není docela snadné zvládnout pro začátečníky, protože pokrývá široké spektrum potřeb webového designu a poskytuje přístup k různým možnostem přizpůsobení. Je zřejmé, že prozkoumání systému a možností, které nabízí, vyžaduje čas.

Projekty vytvořené pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek jsou díky možnosti integrovaných hotových bloků velmi přizpůsobitelné. Zde se setkáte s ohromujícími moduly fóra a blogu, mobilními aplikacemi pro iOS a Android pro pohodlnou správu webových stránek, plugin pro integraci herních dat, dobře vyvinuté a rozsáhlé možnosti komunikace (sociální sítě, hlasový server, chat, systémy komentářů atd.). Kromě toho existuje přístup k systému sběru darů a internetovému obchodu.

Chcete-li vytvořit plně funkční herní web, můžete integrovat rozsáhlou databázi (typy postav, dovednosti, taktika, speciální herní parametry, specifikace umístění atd.), vytvořte si vlastní podmínky pro přihlášení do klanu / cechu, přidejte individuální zpravodajský kanál související se hrami, spusťte streamování videa pomocí Twitch, publikujte vzdělávací videa, vytvářejte a spravujte komunity ve fóru, nahrávejte fotoalba atd. Toto není úplný seznam funkcí, které tvůrce webových stránek nabízí každému předplatiteli. Celkově vzato Enjin není nejobtížnější herní software, ale prozkoumání sady funkcí a zvyknutí na systém obvykle trvá asi 1-3 dny..

Začínáme

Proces registrace je snadný, rychlý, pohodlný a bezplatný. Nezapomeňte však, že před zahájením registrace a vytváření webových stránek vám bude nabídnuta možnost vybrat typ projektu, který chcete spustit. Volba by měla záviset na vašich herních preferencích, individuálních potřebách a požadavcích webového designu a na výsledku, který hodláte využít v dlouhodobém horizontu. V současné době vám systém umožňuje vybrat si z následujících typů projektů: server Minecraft, webová stránka spolku, web klanu, tým eSports, web fanoušků nebo jakýkoli jiný web, který chcete spustit.

Jakmile vyberete typ projektu, nabídne se vám výběr odpovídající hry a konkrétního herního serveru z rozbalovací nabídky poskytované ve výchozím nastavení. Určitě vás překvapí množství dostupných možností. S ohledem na vaše potřeby si můžete vybrat ze stovek herních serverů. Ať už si vyberete cokoli, budete muset zadat subdoménu svého herního webu a název vaší komunity. Teprve poté můžete přistoupit k samotnému procesu vytváření účtu. V této fázi budete vyzváni k zadání vašeho e-mailu, hesla a zobrazovaného jména. Po dokončení těchto kroků obdržíte potvrzovací e-mail k aktivaci registračního odkazu. Je to všechno o procesu registrace a je čas přejít do fáze přizpůsobení webových stránek, aby se podrobnosti vyjasnily.

Úpravy webových stránek

Abych otestoval funkčnost systému, vybral jsem si web pro cech World of WarCraft. Po procesu registrace mám na webových stránkách plně funkční cechový web, který obsahuje logickou strukturu menu, design a hotový tematický obsah na všech webových stránkách. Řídicí panel jsem našel pomocí položky nabídky Správce nad záhlavím webu.

Enjin hra

Nabídka webové stránky umožňuje přístup k několika sekcím, které vám umožňují dát projektu požadovaný design a funkčnost. Mezi možnostmi, které jsem využil, byla příležitost připojit se a zřídit fórum pro můj web spolků, vytvořit a upravit seznam členů, nastavit náborové konfigurace, přidávat a spravovat události, galerie a herní proces. Byla také možnost připojit se k chatovací místnosti, kde mohli všichni členové diskutovat o naléhavých otázkách a podělit se o své dojmy. Sekce Aktivita na webu umožnila sledovat statistiky webových stránek a kontaktovat správce projektů v části Kontaktujte nás.

Enjin nový web

Je třeba zmínit, že v závislosti na typu webových stránek systém nabízí různé sady funkcí. Například vytvoření serveru MineCraft vyniká, protože vás vyzve k zadání nastavení budoucího serveru a ke stažení speciálního pluginu.

Enjin plugin

To znamená, že Enjin nabízí různé scénáře v závislosti na kontextu. Řídicí panel však zůstává stejný pro všechny režimy. Je to dobře strukturované, ale nezdá se to jednoduché. Soudě podle vzhledu se podobá spíše CMS než tvůrci webových stránek.

Navzdory vizuální složitosti bude nezkušený uživatel stále schopen vytvořit web s Enjinem. Možnosti a funkce jsou bohaté, ale je možné je zvládnout přibližně za několik dní, pokud máte obecnou představu o tom, jak tvůrci webových stránek pracují.

Žít

Jakmile bude váš web připraven k publikování, měli byste nejprve vybrat a připojit k němu doménové jméno. Pokud potřebujete nastavit parametry SEO, věnujte čas tomu také. Hned poté můžete jít online, abyste zpřístupnili svůj herní web. Pokud je třeba něco opravit nebo provést nějaké úpravy, můžete se vždy vrátit na palubní desku a dokončit tam kroky. Publikování webové stránky po dokončení trvá několik minut, a dokonce i nováček s tím snadno zvládne.

Funkce & Flexibilita

Enjin ve svém výklenku vytváří dojem pokročilého tvůrce webových stránek. Přístrojová deska obsahuje komplexní sadu funkcí pro vytvoření herního webu. Navzdory zdánlivé složitosti se toho můžete zbavit. Celkem nabízí 10 kategorií možností. Musíte tedy nastavit a přizpůsobit následující sekce: Uživatelé, moduly, automatizace, hry, motivy, soubory, protokoly, nastavení a fakturace plánu. Každá část obsahuje sadu souvisejících možností, které je třeba upravit, aby se spustil web. Podívejme se nyní rychle na každou z nich:

 • Uživatelé – Informace o všech uživatelích registrovaných na webových stránkách. Je možné je filtrovat podle různých parametrů: zakázaní, běžní uživatelé, online, varovaní, potrestaní atd.
 • Enjin Web Builder - DashBoard - Uživatelé

 • Moduly – seznam povolených modulů (fórum, nejnovější vlákna, zprávy, seznam členů, online uživatelé, nedávní návštěvníci, chat atd.) a ty, které lze přidat na web. V případě potřeby je můžete přidat / odebrat. Propojení některých modulů vyžaduje upgrade na jeden z cenových plánů. Existuje podrobný průvodce, jak používat každý z nich.
 • Enjin Web Builder - DashBoard - Moduly

 • Stránky – Editor stránek. Tam můžete vytvářet položky nabídky, připojovat k nim stránky, přidávat obsah a upravovat a odstraňovat stávající.
 • Enjin Tvorba webových stránek - DashBoard - Stránky

 • Automatizace – Nastavení scénářů na základě provedení určitých akcí uživatelem. Například uživatel zveřejnil na fóru webu určitý počet zpráv a získal za něj kredity.
 • Enjin Web Builder - DashBoard - automatizace

 • Hry – Odtud můžete přidávat nové hry na svůj web a konfigurovat nastavení registrace pro jejich sekce, tým atd.
 • Enjin Tvorba webových stránek - DashBoard - Hry

 • Hlas – Sekce pro zajištění hlasové komunikace mezi hráči. U této služby se účtuje měsíční fakturace v závislosti na počtu kanálů potřebných pro komunikaci. Server lze nastavit na základě TeamSpeak 3 nebo Mumble.
 • Enjin Web Builder - DashBoard - Voice

 • Témata – Téma a editor shop.
 • Enjin Web Builder - DashBoard - Motivy

 • Soubory – Ukládání nahraných souborů. Přístup k němu je poskytnut pouze po aktualizaci prémiového plánu.
 • Protokoly – Seznam všech akcí provedených na hlavním panelu se zadaným časem a uživatelským jménem.
 • Nastavení – Největší možnost, která obsahuje vše, co nebylo zahrnuto do jiných sekcí: obecné informace o webu, geo, adaptabilita a mobilní verze tématu, integrace kódu do záhlaví a zápatí, připojení API Enjin (placená funkce, která umožňuje vytváření vlastních modulů), Nastavení SEO, přiřazení vlastnických práv k webu, nastavení bezpečnosti a oznámení a sociální sdílení. Tam můžete vytvářet oznámení pro své uživatele a objednat placenou službu k propagaci vašeho projektu (komunity Enjin budou obsahovat banner odkazující na váš web).
 • Plánování fakturace – Toto je sekce, kde si můžete vybrat plán pro vytvoření webové stránky. Za tímto účelem si můžete prohlédnout podmínky a náklady každého placeného předplatného, ​​hlavní rozdíly mezi nimi a vlastnosti, které mohou ovlivnit váš výběr..

Struktura založená na modulech

Služba má systém založený na modulech. Můžete si vybrat a konfigurovat moduly sami a dokonce si vytvořit vlastní moduly placených plánů. Funkce propagace jsou typické: připojení Google Analytics, nastavení metadat, robots.txt a sitemap.xml. Mezi moduly, které si můžete vybrat a integrovat do svého webu, přicházejí první: novinky, nejnovější vlákna, online uživatelé, seznam členů, fórum, nedávní návštěvníci atd..

Enjin Moduly

Pokročilé fórum fóra

Tvůrce webových stránek umožňuje vytvořit a přidat na svůj web moderní, poutavé, zajímavé, sociálně orientované a pokročilé fórum pro fóra. Fórum Enjin se snadno a rychle spravuje. Je na vás, abyste zde vytvořili, upravili a aktualizovali nové větve, sekce a témata podle preferencí uživatelů. Naši členové budou přitahováni k herním funkcím a schopnostem zvyšovat úroveň, získávat body a získávat ceny tím, že se zapojí do diskuse. Vaše komunita to bude milovat.

Enjin Forum Module

Přečtěte si také:
Jak vytvořit fórum zdarma.

Blogování

Kromě modulu fóra můžete na svůj herní web přidat také blog nainstalováním odpovídajícího modulu a jeho naplněním obsahem zaměřeným na uživatele. Systém má také svůj vlastní blog, kde publikuje pravidelné aktualizace a příspěvky obsahující nejnovější zprávy, užitečná data a další informace, o které by uživatelé mohli mít zájem. Vývojáři tvůrce webových stránek se snaží své nejlepší úsilí pravidelně aktualizovat, aby udrželi blog jejich klienti vědí o nejinformativnějších zprávách a systémových aktualizacích.

Enjin Blog Module

Integrovaný hlasový server

Jako herní platforma přichází Enjin s integrovaným hlasovým serverem, který zajišťuje hlasovou komunikaci mezi hráči. Servery jsou zcela zdarma, protože systém umožňuje nastavit ohromující pokročilý hlasový server Teamspeak 3 i hlasové servery Mumble s téměř nulovou snahou. To umožňuje snadnou synchronizaci uživatelů, kanálů, oprávnění a automatizovaných nástrojů vašich webových stránek pro účely rozšířené komunikace.

Herní integrace

S Enjinem budete moci přidat silné integrace na svůj hotový herní web. Patří k nim působivý individuální server Minecraft Server, import Guild Armory a podpora členů atd. Dostupnost integrovaného nástroje Enjin API umožňuje vytvářet všechny moduly, které potřebujete, pokud nejsou na seznamu. Systém také umožňuje integraci serveru Twitch Streaming Server a poskytuje tak příležitost streamovat svůj vlastní kanál na webu.

Sdílení sociálních médií

Systém poskytuje přístup k účtům sociálních médií tvůrce webových stránek v sociálních sítích. Navíc každý registrovaný člen získá osobní profil, zeď pro sledování aktivity, systém zasílání zpráv, možnost zobrazení ceny, funkci živého chatu a další.

SSL šifrování

Tvůrce webových stránek automaticky připojí SSL certifikát, když vytvoříte web. Pokud si přejete, můžete ji později deaktivovat. Chcete-li zkontrolovat aktuální stav vaší certifikace SSL, můžete přejít na kartu HTTPS / SSL v části nastavení webu a najít to tam. Co je důležité, připojení SSL certifikátu je pro všechny uživatele Enjin zcela zdarma. Každý certifikát je povolen na jeden rok a poté může být obnoven. Systém však zajišťuje automatizované prodloužení certifikátu ve třicetidenním období před datem vypršení jeho platnosti.

Tvůrce formulářů

Pokud máte nápad integrovat jakýkoli druh formuláře do své herní webové stránky, Enjin vám umožní vybrat si mezi dvěma dostupnými typy, jmenovitě obecnými a aplikačními formami. Uživatelé vašeho webu mohou odesílat obecné formuláře tolikrát, kolikrát to bude potřeba. Jedná se o kontaktní formuláře, které lze přizpůsobit s ohledem na vaše potřeby a typ nebo specializaci webových stránek. Je jen na vás, abyste přidali chybějící pole, jako jsou formuláře otázek nebo jiné prvky, abyste vytvořili obecný formulář a integrovali jej do svého webu.

Enjin Form Builder

Pokud jde o přihlášku, je užitečné pro ty, kteří mají v úmyslu spustit guidovou stránku. Důvodem je, že tento typ formuláře umožňuje uživatelům vybírat a spojovat hráče s jejich týmy.

Systém odměňování

Pro zvýšení míry zapojení a popularity vaší herní komunity můžete implementovat systém ocenění a bodů. To by se mohlo stát užitečným prostředkem pro získávání darů, zavedení a rozvoj bodu & hodnotící systém a další nepopiratelné výhody, které hráči jistě ocení. Kromě toho můžete implementovat vlastní fóra a značky a spustit nezávislý hlasovací systém. Takto můžete podpořit pozitivní interakci mezi uživateli na fóru.

eCommerce

Enjin umožňuje spuštění profesionálního internetového obchodu, kde budete moci prodávat předměty související s hrami, řadami, body navíc, doplňky a co ne. Internetový obchod přijde s celou řadou funkcí, ve hře interakce, lepší použitelnost a orientaci na uživatele. Budou zde také podporovány hlavní platební brány, abyste si mohli vybrat ty, které pro svůj herní web skutečně potřebujete. Díky možnosti podpory automatizace a bodovému systému budou mít všichni registrovaní klienti možnost získat speciální ocenění, hodnosti a další odměny za svou účast v nákupním procesu..

Enjin Store

Přečtěte si také:
Jak vytvořit internetový obchod zdarma.

Vylepšená ochrana a zabezpečení webových stránek s hrami

I když útoky DDoS mohou ohrozit bezpečnost vašich herních webových stránek, vývojáři Enjin se o to předem postarali. Systém nabízí kvalitní ochranu DDoS pro všechny herní komunity, aby zmírnil potenciální rizika. Poskytují maximální zabezpečení, včetně útoků na aplikace a sítě a dalších možných hrozeb.

SEO

Enjin je SEO-přátelský webový tvůrce, který pokrývá všechny palety vašich webových stránek propagace a optimalizace potřeb. Integrovaná karta SEO umožňuje vyplnit hlavní metaznačky (názvy, popisy, klíčová slova), které se budou dále vztahovat na všechny webové stránky. Zároveň je možné pro každou stránku přidat meta popisy a klíčová slova. Chcete-li sledovat výkon svých webových stránek, výkyvy provozu a stav žebříčku SEO, můžete propojit účet Google Analytics. A co víc, tvůrce webových stránek automaticky vygeneruje a odešle soubor Sitemap do vyhledávačů, jakmile budete hotovi s vytvořením webu.

Enjin Mobile Apps

Tvůrce webových stránek přichází s mobilními aplikacemi pro iOS a Android stejně jako možnost integrace se službami Twitch. Použití těchto aplikací umožňuje přístup k vašim herním webům z jakéhokoli místa na světě a kdykoli. To nakonec šetří úsilí a čas uživatele.

Souhrnně řečeno, Enjin je flexibilní a výkonný tvůrce webových stránek, který svou práci provádí ve svém výklenku. Samozřejmě pouze pokročilí uživatelé budou moci plně využívat všech svých funkcí. Přesto budou začátečníci schopni rychle zvládnout základní sadu funkcí, které se systém může pochlubit.

Design & Šablony

Kolekce šablon Enjin je bohatá, kvalitní a rozsáhlá. V současné době obsahuje přes 350 návrhů, které jsou rozděleny do dvou hlavních kategorií. Existuje 300 oficiálních témat a 43 rozložení komunity. Kromě toho si můžete vybrat ze tří typů šablon v závislosti na předplatném, na který se chystáte upgradovat. Uživatelé prémiového plánu tak mají příležitost získat 159 všestranných a plně funkčních návrhů. Uživatelé rozšířeného plánu si mohou vybrat a přizpůsobit jedno z 343 rozvržení, zatímco odběratelé bezplatného plánu si mohou vybrat pouze jednu z 57 šablon.

Enjin Web Builder - Motivy

Tematické dělení šablony pomáhá zúžit hledání nejvhodnějšího designu. Můžete libovolně měnit jakékoli části motivu: záhlaví, zápatí, formát vyskakovacích oken a další.

Každý prvek má svá nastavení: barva, šířka / výška, barva pozadí, odsazení, zarovnání, písmo atd. Šablony můžete také třídit podle jejich barevného schématu (ty s tmavým, průhledným nebo světlým pozadím), název hry, popularita, cena a další parametry. Každý návrh má režim náhledu. Nemusíte si ani vybírat téma, které odpovídá vaší hře. Enjin zahrnuje pokročilé možnosti pro přizpůsobení šablony, takže vám umožní vytvořit si kteroukoli z nich s několika vylepšeními v editoru.

Nemusíte mít kódovací dovednosti, abyste mohli přizpůsobit šablonu podle vašeho výběru. Místo toho vám systém umožní přizpůsobit písma, rozvržení, barvy a další prvky, které musíte mít při vytváření designu webových stránek. Pokud si přesto přejete hluboce přizpůsobit svůj projekt a mít k tomu dovednosti v oblasti webdesignu, můžete své herní webové stránky vylepšit pomocí znalostí CSS a JavaScript. Kromě toho vám je také nabídnuta možnost vytvářet vlastní moduly a špičkové funkce související s webovými stránkami, přičemž ve výchozím nastavení využíváte integrované a komplexní API, které systém nabízí..

Uvědomte si, že všechny šablony jsou specifické. Pokud jste někdy narazili na herní web, víte, co tím myslím. Tyto webové stránky mají výraznou strukturu, která nevypadá jako nic jiného: spousta bloků s komentáři, čítači, recenzemi a dalšími daty, postranními panely, množstvím položek nabídky atd. Obecně je rozvinutá a komplexní struktura, která obsahuje spoustu informací. . Ať už si vyberete jakýkoli design, jeho kvalita bude určitě nadprůměrná.

Enjin Website Builder - Editor motivů

Řekl bych, že použití editoru motivů není žádný kousek koláče. Je vybaven spoustou nastavení a nezkušený uživatel může snadno kazit šablonu špatně uvažovanými změnami. Na druhé straně bude rozhraní intuitivní pro ty, kteří mají alespoň malou představu o tom, jak tito editoři fungují. Většina témat je strukturálně podobná z důvodu odlišných aspektů herního průmyslu, ale tato skutečnost nezničuje celkový dojem o službě.

Zákaznická podpora

Pokud se Enjin zaměřuje hlavně na potřeby profesionálních hráčů, nabízí širokou škálu možností zákaznické podpory. Měli byste si vybrat řešení, které nejlépe vyhovuje vašim individuálním potřebám vývoje webových stránek. V současné době systém umožňuje výběr následujících řešení:

 • Kontaktujte nás / Odeslat formulář lístku – můžete vyplnit povinná pole pro otevření žádosti o podporu (téma, typ webových stránek, které se váš problém týká, předmět vaší žádosti a její podrobnosti). Po vyplnění formuláře byste jej měli dále odeslat týmu podpory zákazníků;
 • Hep Center – zde se můžete setkat s podrobnými informacemi o všech částech systému, jakož i o základních nuancích jeho používání. Ať už vás zajímá jakékoli téma, určitě jej najdete v centru nápovědy. Pohodlná možnost filtru vyhledávání umožňuje třídit požadavky a specifikovat ten, který je pro vás nejdůležitější. To nakonec pomůže ušetřit vaše úsilí a čas;
 • Blog – je možné procházet informativní blog s desítkami článků, které se zabývají zajímavými aspekty hry, jakož i hlavními nuancemi vývoje herních webových stránek;
 • Komunita fóra – Tvůrce webových stránek nabízí rozsáhlou komunitu fóra, která je vždy připravena poskytnout vám jakoukoli radu. Existuje spousta témat, větví a sekcí souvisejících se systémem, kde můžete procházet spoustu příspěvků sdílených členy komunity;
 • Kanál YouTube – Enjin kanál YouTube, který je pravidelně aktualizován, poskytuje přístup k několika videonávodům, které usnadňují proces používání platformy;
 • Účty sociálních sítí – uživatelé, kteří mají přístup k účtům na sociálních sítích systému, si je mohou kdykoli prohlížet, aby se dozvěděli o nejnovějších zprávách, aktualizacích, událostech a dalších informacích týkajících se platformy.

Celkově vzato, zákaznická podpora Enjin je na důstojné úrovni. Rozhodně však chybí živý chat a telefonická asistence, aby vyhovovaly potřebám většiny uživatelů.

Plány & Ceny: Kolik stojí Enjin??

Enjin lze používat zdarma, jak dlouho chcete. Nabízí připojení 20 modulů, mobilní aplikace, fórum, sběratele darů, internetový obchod, integraci se službami sociálních médií a jednu možnost automatizace. Na začátku dostanete 14denní zkušební období s přístupem k většině funkcí.

Enjin Tvorba webových stránek - Ceny

Služby Enjin budou poskytovány jako součást plánu zdarma, dokud upgradujete. Vlastní doménu lze připojit pouze na placených plánech.

Přečtěte si také:
Jak získat doménové jméno zdarma.

Systém má 2 placené plány (při platbě za rok ušetříte 20%):

 • Pokročilý (86,3 $ ročně) – 5 slotů TS3 nebo Mumble Server, Vytvoření 50 modulů, Mobilní fóra, Ukládání souborů (5 GB), Šířka pásma souboru (25 GB), 5 automatizací, 5 varování & Tresty, systém hlasování na fóru, přístup ke všem modulům, editor motivů, normální ochrana DDOS, správce domén DNS, protokoly webových stránek, API;
 • Ultimátni (287,9 $ ročně) – 25 slotů TS3 nebo Mumble Server, vytváření neomezených modulů, modul podpory vstupenek, ukládání souborů (50 GB), Šířka pásma souboru (150 GB), 100 automatizací, 100 upozornění & tresty, ochrana podnikového DDoS, řízení značky, vlastní emodži, podpora priorit, nábor priorit, pokročilé protokoly, API a všechna prémiová témata.

Placené plány se výrazně liší v ceně a nabízené sadě funkcí. Díky placeným programům můžete na svůj web vložit kompletní systém prodeje vstupenek (rovná se zendesku), výrobce formulářů žádosti a modul wiki. Toto je vysoce doporučeno pro herní stránky – spousta hráčů má spoustu otázek. A pokud na vašem webu najdou odpovědi – budete mít velké publikum.

Největší nevýhodou plánu Free je nedostatek možnosti připojení vlastní domény, proto není možné na něm vytvořit plně funkční web. Je dobré začít se systémem nebo vytvářet amatérské webové stránky, abyste mohli komunikovat s přáteli cechu a posilovat jeho pověst. Chcete-li realizovat seriózní projekt, musíte upgradovat.

Enjin Review Záver

Enjin je produkt zaměřený na úzké publikum hráčů. Zde si můžete vytvořit herní webovou stránku libovolné úrovně složitosti. Systém má vše, co pro tento účel potřebujete. A ještě více. Je těžké jmenovat slušného konkurenta této služby.

Enjin odvedl dobrou práci v kroku, když vyberete zaměření vašeho budoucího webu: jeho typ, hru a server. Databáze je velmi rozsáhlá. Určitě najdete materiály a šablonu pro potřebnou hru. S Enjinem získáte téměř okamžitě web připravený k okamžitému použití, který lze přizpůsobit vašim potřebám. Přál bych si, aby byl řídicí panel snadnější a intuitivnější. Dobrá věc je, že je plně vybaven užitečnými funkcemi.

V tomto případě je relativní složitost Enjinu vedlejším účinkem potenciálu systému. Kromě toho už nemám na výběr další kosti. Tento webový tvůrce se mi líbil. Pokud je vaším cílem vytvořit webovou stránku hry, doporučuji Enjin.

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map