Shopify Review

Shopify – je nejbohatší na funkce Platforma elektronického obchodování tam venku. Pojďme si tedy promluvit. Zatímco kdokoli s řádným tvůrcem webových stránek může vytvořit web, vytvořit galerii produktů, přidat tlačítko „Koupit“ a začít prodávat produkty online, může být získání všech kusů plnohodnotného internetového obchodu těžší, než si myslíte..


Tento software může pokrýt velké množství potřeb webového designu elektronického obchodování. Pomocí systému můžete nastavit svůj internetový obchod a dát mu požadovaný vzhled a výkon. Budete moci prodávat fyzické i digitální produkty, vytvářet, organizovat a aktualizovat galerii produktů, přijímat platby a objednávky atd. Jako plně integrované řešení eCommerce funguje Shopify skvěle jak pro nováčky, tak pro zdatné designéry – to je jeden z jeho hlavní výhody.

Ke konci roku 2018 činil obrat společnosti 29 miliard USD. Klienti Shopify jsou Tesla Motors, Wikipedia, Mozilla a Google. Po uzavření internetového obchodu Amazon v roce 2015 doporučil gigant online obchodu Amazon svým klientům, aby používali Shopify pro své prodejní potřeby. O něco později se objevila příležitost k prodeji prostřednictvím Facebooku. Následný krok znamenal partnerství PayPal, což vedlo k nárůstu popularity a objemu prodeje tvůrce webových stránek Shopify..

Doufejme, že jste pochopili rozsah popularity této platformy. Jsme na to také ohromeni, ale to nebude mít vliv na naši objektivitu při testování platformy. Pojďme společně zjistit, co přesně nám Shopify může nabídnout a jak zajímavé pro uživatele může být.

1. Snadné použití

Co se mi na Shopify nejvíc líbí, je to, že se tam prostě nemůžeš ztratit. Jakmile se zaregistrujete (vyplňte pouze tři pole: název obchodu, e-mailovou adresu a heslo), průvodce vás provede všemi fázemi vytváření webových stránek..

Jakmile nakonfigurujete hlavní nastavení svého obchodu, můžete jeho vzhled doladit pomocí editoru Shopify Storefront (přejděte na stránku motivů na administračním panelu Shopify). Editor usnadňuje provádění změn ve vašem obchodě tím, že rozdělí obrazovku do dvou oblastí: živý náhled a ovládací panel, kde budete provádět výběr designu.

Shopify Dashboard

Uživatelé Shopify mohou spravovat své obchody ze svých telefonů a dokonce i ze svých hodinek – díky rodině bezplatných aplikací Shopify pro iOS a Android.

Mezi klíčové funkce mobilních aplikací patří: oznámení objednávky, snadné plnění (můžete zasílat oznámení o doručení klientům přímo z pošty), správa inventáře (můžete pořizovat fotografie produktů, mazat staré položky, měnit ceny a další). Všechny změny jsou automaticky synchronizovány s vaším internetovým obchodem a službou Shopify POS.

2. Funkce & Flexibilita

Funkčnost je něco, co Shopify opravdu vyniká. Software eCommerce je dodáván s rozsáhlou sadou funkcí, která pokrývá všechny nákupní a marketingové potřeby uživatelů. Podívejme se na podrobný přehled funkcí, díky nimž se Shopify odlišuje od davu.

eCommerce

Výkonné možnosti synchronizace

Nakupujte integraci Xero

Při používání služby Shopify můžete svůj účet efektivně synchronizovat s aplikacemi třetích stran, jako jsou například Xero nebo Quickbooks, a účetním softwarem. Například synchronizací účtu Shopify s Quickbooky můžete bez problémů ukládat údaje o svých produktech, platbách, daních a zákaznících do správných účtů a účetních knih. Obchodníci mohou také využít výkonné účetní funkce k prohlížení zůstatků na účtech, tvorbě účtenek a dokonce k provádění podrobných sestav pro analýzu zákaznických trendů, sledování produktů s nejvyšším výkonem a dalších.

Blogovací modul

Shopify Blog Post

Služba Shopify přichází s výkonným modulem pro blogování, který umožňuje vytvářet vyhledávací knihy, publikovat a kategorizovat články a iniciovat diskuse mezi uživateli. K dispozici je také funkce Budoucí publikování, které umožňuje naplánovat příspěvky, které píšete pro svůj blog, aby byly zveřejněny, když jste pryč..

Funkce živého náhledu

Díky Live View můžete nyní sledovat výkon svého internetového obchodu v reálném čase. Pomocí tohoto nástroje můžete ovládat počet návštěvníků a míst, ze kterých pocházejí, sledovat konverzní kurzy, objem prodeje, sledovat denní množství návštěv, prodeje a objednávky, zobrazit počet stránek, které si zákazníci prohlíží atd..

Recenze produktů

Nakupujte recenze produktů

Jako výkonný software pro eCommerce nabízí Shopify příležitost přidat, vytvořit a spravovat více seznamů produktů. Zde můžete přidat podrobné recenze produktů, využít funkce importu / exportu souboru CSV, vytvořit atraktivní okna s fotografiemi, variace produktů a jejich popis atd..

Vícekanálová podpora

Vícekanálová funkce si zaslouží zvláštní pozornost. Pokud jste zaneprázdněni obchodníci, kteří prodávají na různých platformách, máte z první ruky přehled o tom, jak komplikovaná a časově náročná synchronizace zákaznických databází, inventáře a financí může být. Služba Shopify vám pomůže automatizovat tyto procesy, aby se zabránilo zbytečné ruční práci zavedením podpory vícekanálové.

Synchronizace vašeho účtu Shopify s účtem Amazon Marketplace pomáhá zvýšit objem prodeje a efektivně rozšířit zákaznickou základnu. Stejně tak má Shopify partnerské vztahy s eBay, Facebookem, Instagramem a dalšími špičkovými prodejními kanály, které mohou zvýšit váš objem prodeje po celém světě., / P>

Opuštěné obnovení pokladny

Pro majitele internetového obchodu není snadné sledovat všechny objednávky včas, protože jich může být každý den několik desítek nebo dokonce stovek. Zároveň je důležité zajistit ty nejlepší služby, které udržují pozornost zákazníků.

Zde je velmi užitečná funkce Opuštěné obnovení pokladny. Odesílá automatické e-maily, které zákazníky povzbuzují k dokončení nákupů, pokud některé produkty nechali v nákupním košíku bez umístění a objednávky.

SSL certifikace

Všechny informace o kreditních kartách a transakcích Shopify jsou chráněny stejnou úrovní zabezpečení, jakou používají banky: 256bitový certifikát SSL. To také zajišťuje maximální důvěrnost vašich osobních a finančních informací, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu uživatelů třetích stran.

Ochrana proti podvodům pro platby za nákupy

Funkce ochrany proti podvodům je k dispozici pro americké obchodníky. Toto je automatický způsob, jak chránit objednávky zákazníků před podvodnými akcemi, abyste se mohli soustředit na jejich efektivní dokončení. Fraud Protect znamená malý příplatek za všechny zabezpečené příkazy. Pokud dojde k podvodu, zákazník automaticky získá zpětné zúčtování. To je skvělý způsob, jak dodatečně zabezpečit své nákupy.

Úvod do obchodního kódu

Shopcodes (QR kódy) jsou k dispozici na trhu Appify Shopify pro zjednodušení procesu mobilního nakupování. Shopcodes nasměruje zákazníky na požadované stránky produktů nebo na proceduru pokladny, aby se proces zjednodušil. Každý kód je jedinečný a můžete jej použít k nákupu určitého produktu z internetového obchodu Shopify.

Vícejazyčná podpora

Služba Shopify neustále rozšiřuje své hranice a do platformy jsou integrovány nové jazyky. Software eCommerce nyní umožňuje vytvořit několik jazykových verzí vašeho webu eCommerce, aby byl zajištěn výjimečný a pohodlný zážitek z nakupování.

Shopify Augmented Reality (AR)

Díky pokročilé funkci Augmented Reality je nakupování pro malé podniky mnohem zábavnější. Revoluce přinesla celý zážitek z mobilního nakupování tím, že poskytuje 3D obrázky produktů, které si zákazníci mohou dále zvětšit, umístit do okolního prostředí a podrobně prozkoumat ze všech stran.

Platby a doprava

Software eCommerce se v současné době integruje s více než 100 platebními branami z celého světa. Platební možnosti sahají od bitcoinů až po systém iDEAL v závislosti na zemi, ve které obchodujete. Systém umožňuje majitelům obchodů přijímat kreditní karty, včetně karet Visa, Mastercard, Discover a American Express, od první minuty, kdy zahajují své internetové obchody. Za transakce provedené v systému neexistují žádné skryté poplatky, zatímco počáteční sazba kreditní karty je dostatečně nízká pro osobu, která právě začíná podnikat. Pokud je třeba vrátit celou objednávku nebo její část, můžete tak učinit s ohledem na zvolený způsob platby. V tomto případě je inventář aktualizován v automatizovaném režimu.

Pokud jde o dodací podmínky, služba Shopify vám umožní zvýšit vaši průměrnou velikost objednávky poskytnutím dopravy zdarma. Je na vás, abyste si vybrali cenové rozpětí, od kterého začíná doprava zdarma. Můžete také nastavit přepravní sazby podle odstupňovaných cen, umístění, hmotnosti a dalších parametrů. V případě potřeby je možné stanovit určité poplatky za určité produkty a skupiny produktů. To je velmi výhodné pro každého podnikatele. Platforma navíc umožňuje získat automatické sazby za přepravu od nejpopulárnějších dopravců, jako jsou USPS, FedEx, UPS a další. Další výhodnou funkcí je, že služba Shopify automaticky aplikuje a aktualizuje daňové sazby pro země a státy na základě polohy.

Správa internetového obchodu

Profily zákazníků

Služba Shopify umožňuje prohlížet profily zákazníků spolu s jejich preferencemi a aktivitou při nakupování. Systém poskytuje přístup nejen k informacím předloženým uživatelem, při registraci do systému, ale také k historii objednávek a dalším nákupním datům.

Zákaznické účty

Systém automaticky povzbuzuje každého uživatele, aby pokračoval v nákupu tím, že nabídl příležitost k vytvoření zákaznického účtu během kontroly. Uživatel se však může přesto rozhodnout dokončit pokladnu v režimu hosta, aniž by zaregistroval samostatný účet. To je volitelná varianta.

Skupiny zákazníků

V případě potřeby můžete seznamy zákazníků rozdělit do skupin, abyste mohli seznam exportovat. Skupiny můžete vytvořit na základě více parametrů, jako je historie objednávek, umístění atd.

Dropshipping

Služba Shopify umožňuje zahájení podnikání v oblasti dropshippingu integrací se zdroji zásob, Ordoro, eCommHub a dalšími službami. To je docela dobrá příležitost k úspěšnému a bezpečnému zahájení podnikání.

Plnění rychlé objednávky

Platforma umožňuje provádět jednu nebo více objednávek najednou jediným kliknutím. To přispívá k snadnosti každodenního řízení objednávek a vytváření zisku. Kromě toho si můžete nastavit vlastní řešení plnění nebo se připojit k některému z dostupných center plnění (jako je Rakuten Super Logistics, Amazon, Shipwire atd.) Pro rychlejší dokončení objednávky.

E-mailové šablony

Systém umožňuje vytvářet a přizpůsobovat automatizované e-maily z internetového obchodu pomocí parametrů (jazyk, design, branding atd.), Které dáváte přednost.

Marketing

Software pro prodej

Shopify Point of Sale

Služba Shopify neumožňuje pouze vytvářet a spravovat malé až velké webové obchody, ale také vám umožňuje provádět prodej ve vaší maloobchodní prodejně. Tato funkce je známá jako software Point of Sale. Může být použito k použití dostupného externího kartového terminálu, k přijímání objednávek v offline režimu (ve výchozím nastavení budou synchronizovány s vaším účtem Shopify), k vytváření a správě několika zabezpečených účtů zaměstnanců atd..

Profily zákazníků

Tato funkce umožňuje uživatelům třídit své zákazníky podle různých parametrů, aby mohli efektivně spravovat své internetové obchody. Profily zákazníků tak můžete segmentovat podle nákupní aktivity, stavu účtu, polohy a dalších a vytvářet tak efektivní propagační kampaně. Můžete například poslat speciální kupón zákazníkům, kteří ve vašem obchodě utratili více než 100 $.

Shopify Ping

Shopify je plně vybavený software eCommerce, který je ideálně optimalizován pro mobilní obchodování. Nyní je možné aktualizovat a spravovat váš internetový obchod založený na Shopify z jakéhokoli mobilního zařízení, které máte k dispozici. To je velmi výhodné pro podnikatele, kteří si na práci zvykli.

S novou mobilní aplikací Shopify Ping můžete podnikat z jakéhokoli místa, kde se nacházíte, povolením konverzací se zákazníky, marketingových pracovních postupů a dalších možností. To je také váš integrovaný pomocník, který vám může pomoci efektivně plánovat, vytvářet a řídit vaše marketingové aktivity.

Nakupujte App Store

Nakupujte aplikace

Aktualizovaný obchod Shopify App Store vám umožní objevovat všestranné aplikace, které efektivně rozšíří vaše podnikání. Na tomto místě se můžete setkat a integrovat více bezplatných a placených aplikací, které vám pomohou začít s webovým obchodem, zvyšovat objem prodeje a dosahovat dalších cílů elektronického obchodu a marketingu. V Shopify App Store si můžete vybrat mezi tisíci vysoce kvalitních aplikací pro svůj online obchod. Možnost filtru vyhledávání a doporučení inteligentních aplikací zjednodušují výběr nejlepších aplikací šitých na míru vaší firmě.

Kupte si jednu, získejte jednu (BOGO) slevy

Nakupujte slevové kódy

S Shopify můžete vytvořit slevy typu Buy One, Get One (BOGO) a povzbudit zákazníky, aby od vás nakupovali. Po vytvoření slevy budete moci sdílet odkaz a propagovat nabídku a nasměrovat návštěvníky na požadovanou stránku. Pěkným řešením je nabídnout nově vytvořené slevy BOGO speciálním zákazníkům, aby se zvýšila míra retence a udržovaly efektivní věrnostní programy. Funkce BOGO je přístupná na mobilních a stolních zařízeních.

Dynamická platba

Jedná se o jednokrokový postup placení, který umožňuje personalizovat nákupní zážitky zákazníků, zajistit hladký proces placení a nabídnout jim provedení platby přímo na domovské stránce. To zjednodušuje proces nakupování a činí ho mnohem pohodlnějším než dříve.

Klepněte na Shopify & Čtečka čipů

Jedná se o zcela novou funkci marketingu Shopify, která zákazníkům umožňuje provádět bezkontaktní platby klepnutím prostřednictvím aplikací Apple Pay a Google Play. Systém také umožňuje použití jedinečných kreditních karet s podporou čipů pro zajištění pokročilých plateb za zabezpečení a budování silných spojení se zákazníky.

Integrovaná čipová technologie PCI a EMV zajišťuje bezpečné platební transakce. Nový Tap & Čipová čtečka má synchronizaci se službou Shopify POS, díky které můžete provádět a přijímat platby a spravovat zásoby a produkty na jednom místě.

Pokročilé maloobchodní funkce

Se službou Shopify nyní můžete spravovat inventář na více místech, přijímat online výměny a návratky ze služby Shopify POS. Je také možné povolit možnost převrácení, která zákazníkům umožní nabízet hmatatelné a okamžité zpětné vazby při jejich návštěvách.

Chcete-li, aby byl proces placení jednodušší a více orientovaný na zákazníka, můžete použít jinou aplikaci Shopify POS – Customer View -, která maloobchodníkům umožňuje spustit sekundární mobilní zařízení, které bude zákazníkům během procesu placení čelit, aby jim poskytli jasnější pohled na produkt, cenové rozpětí, příjmy a možnosti vyklápění. Výsledkem bude, že uživatelé budou těžit z průhlednějšího procesu placení, který vám umožní předcházet chybám a dává zákazníkům odpovědnost za nákup..

Google Pay for Shopify

Uživatelé účtu Google mají příležitost provést platby Shopify přístupem k informacím o jejich platbě a dopravě uloženým na jejich účtech. Je to nutné k urychlení procesu platby a umožnění uživatelům dokončit nákupy pouze několika kliknutími. To také pomáhá snížit procento opuštěných nákupních vozíků a zvýšit míru konverze.

Zprávy o marketingové aktivitě a atribuce prodeje

Služba Shopify nedávno spustila sadu zpráv o marketingové aktivitě a atributech prodeje. Poskytují hluboké pochopení účinnosti vaší marketingové strategie a identifikují body, které vyžadují zlepšení. S novými nástroji Analytics Analytics můžete spouštět více marketingových kampaní pomocí různých nástrojů, jako je Facebook, Google, MailChimp, Kit atd..

Pomocí této funkce budete moci najít své nejprodávanější produkty, nejaktivnější zákazníky, průměrnou hodnotu objednávky, statistiky prodeje a objednávek, chování zákazníků, podrobnosti o konverzích, porovnání atribučních modelů, konverze podle první a poslední interakce atd..

UPS pro Shopify Shipping

Díky pokročilé funkci UPS Shopify Shipping budete moci využívat konkurenčních přepravních sazeb, garantovaných parametrů dodacích lhůt, exkluzivních zlevněných nabídek (což je důležité zejména pro objemné zboží), bonusů za sváteční přepravu, pomoc s vývojem vaší přepravní strategie a další privilegia.

Nakupujte SEO

Spuštění internetového obchodu je zásadním procesem, ale není to jediný nutný krok k tomu, aby byl váš web elektronického obchodu úspěšný a ziskový. Efektivní propagace je to, o čem byste se měli postarat hned poté, co bude web k dispozici na webu. Na tomto místě nepůjdete bez pokročilé strategie SEO.

Služba Shopify přichází se všemi funkcemi potřebnými pro úspěšnou propagaci online obchodu. Tyto zahrnují:

 • integrovaná statistika,
 • příležitost zřídit externí služby pro sběr statistik,
 • vývoj efektivní strategie SEO ve všech fázích procesu propagace internetového obchodu (vyplnění metaznaček pro všechny stránky a jejich oddíly, definování klíčových slov pro lepší propagaci, přiřazení alt tagů pro obrázky, odhlášení konkurentů atd.),
 • množství marketingových aplikací, které vám mohou pomoci přilákat, vrátit se a pracovat s potenciálními a stálými klienty.
 • automaticky generované soubory Sitemap, které přicházejí s webovými stránkami, produkty a aktualizovanými blogovými příspěvky.

Pokud jde o SEO, Shopify nemá vůbec žádné problémy. Software eCommerce, který je populární na celém světě, zajišťuje slušnou propagaci každého internetového obchodu, který s ním byl vyvinut. Musíte si být vědomi hlavních nuancí SEO, abyste mohli efektivně využívat více systémových možností. Pokud se vám to podaří, pak budete určitě uspět ve svých aspiracích – stejně jako kdekoli jinde.

Možnosti správy produktu

Varianty produktu

Uživatelé Shopify mohou nabízet více variant produktů v závislosti na sortimentu produktů, které nabízejí k prodeji. Každá varianta může obsahovat její parametry velikosti, SKU, vlastnosti inventáře, náklady, materiály, barvy a další možnosti. A co víc, budete moci organizovat produkty podle typu, kategorie, ceny, sezóny a dalších požadovaných parametrů.

Budete také ohromeni funkcí inteligentních kolekcí, která vám umožní automaticky třídit produkty na základě jejich speciálních parametrů, včetně nákladů, dodavatele, míry zásob a mnoha dalších. Nakonec budete mít možnost přidat více obrázků pro produkty a jejich sbírky, abyste je mohli prezentovat v nejvýhodnějším světle z různých stran.

Řízení zásob

Kromě variant produktů vám software umožňuje spravovat seznam zásob a sledovat produkty dostupné na skladě. Co je působivé, tato funkce vám umožňuje nastavit možnost, která umožňuje zastavit prodej produktů, které jsou vyprodány. To odpovídajícím způsobem přispívá k vyšší míře udržení zákazníků a důvěryhodnosti vaší firmy najednou.

Analytics

Služba Shopify vám umožní sledovat analytiku vašeho internetového obchodu různými způsoby. Pohodlná a ovladatelná řídicí deska systému poskytuje údaje týkající se vašeho prodeje, provozu a objednávek, které vám pomohou zaznamenat potenciální problémy a včas podniknout zvláštní opatření..

Můžete také analyzovat a získat přehled o vývoji svého internetového obchodu prohlížením zpráv o produktech. Pomůžou vám najít produkty, které se dobře prodávají a které nejsou. Pokud máte takovou potřebu, můžete exportovat sestavy do tabulek podle vašeho výběru, abyste si mohli data prohlédnout a provést další analýzu. Tyto zprávy lze také zaslat vašemu účetnímu nebo jakékoli jiné osobě odpovědné za analýzu výkonu internetového obchodu.

Služba Shopify umožňuje integraci služby Google Analytics do vašeho internetového obchodu. Tento nástroj pomáhá sledovat prodej, provozní údaje, objednávky, návštěvy, doporučení a další klíčové aspekty. Na základě těchto údajů můžete vytvořit přehledy provozu a doporučení, abyste zjistili, odkud zákazníci pocházejí a jak se jim podaří najít váš web.

Mobilní aplikace

Software eCommerce je dodáván s mobilní aplikací, která vám umožní provádět hlavní akce k ovládání výkonu internetového obchodu i na cestách.

Zde můžete sledovat plnění objednávek, přijímat platby a zasílat oznámení o doručení z pošty. Pohodlný a intuitivní mobilní řídicí panel vám umožní vidět aspekty, které vyžadují vaši přesnou pozornost, a sledovat nejnovější průmyslové trendy.

Nakupujte aplikaci pro iOS

Získáte také přístup k profilům zákazníků a zasíláte jim e-mailová oznámení. Kromě toho budete mít přístup k několika nástrojům inventáře, které vám umožní přidávat / spravovat produkty, fotografovat vaše produkty, měnit ceny na webových stránkách atd.. Nejdůležitější je, že všechny vaše objednávky, historie fakturace, nástroje inventáře, produkty a zákazníci se budou synchronizovat mezi vaším internetovým obchodem a mobilní aplikací Shopify v automatizovaném režimu. Při stahování a instalaci aplikace na mobilní zařízení budete využívat jen několik výhod.

3. Vzory

Počet témat:45
Témata zdarma&# x2714; ANO
Náklady na placená témata:140 $ – 180 $
Citlivý design&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:&# x2714; ANO

Hned po registraci budete přesměrováni na ovládací panel, aniž byste museli vybírat šablonu jako v většina tradičních tvůrců webových stránek. Ve výchozím nastavení je vybráno téma Debut. Toto je základní šablona, ​​která neobsahuje žádný ukázkový obsah. Jedná se o design s klasickou sadou bloků používaných pro vytvoření internetového obchodu. Je snadné jej přizpůsobit, což umožňuje získat slušný materiál pro práci v budoucím internetovém obchodě.

Počáteční šablonu můžete určitě změnit na jakékoli jiné téma podle vašeho výběru. Celkově vzato, existuje zde více než 70 profesionálních šablon připravených pro mobilní obchodování, které vyvíjí světově oblíbení návrháři, jako jsou Happy Cog, Clearleft a Pixel Union a další. Stačí se dostat do sekce «Internetový obchod – Témata – Navštivte tématický obchod». Všechny šablony spadají do sbírek (nebo kategorií) a je možné je filtrovat podle novosti, popularity, volné nebo placené povahy atd. Bohužel je zde pouze 10 bezplatných šablon, ale jejich kvalita je na slušné úrovni. Obecně je možné najít tu, která se přizpůsobí vašim potřebám po přizpůsobení. Stačí si vybrat na základě požadované struktury a nevadí vám demo obsah. Je snadné ji vyměnit.

Počet placených šablon v současné době představuje 45. Cena se pohybuje od 100 do 180 $. Obecně jsou mnohem zajímavější ve srovnání s volnými tématy kvůli jejich všestrannosti a bohatému výběru použitých návrhářských nástrojů. Mezi placenými a bezplatnými šablonami však není velký rozdíl. Placená témata jsou kreativnější, ale je snadné kompenzovat rozdíl vylepšením vzorku zdarma.

Nakupujte šablony

Každá šablona obsahuje popis, 2-3 styly designu a možnost náhledu v reálném čase, vytvořené vzorky webových stránek a recenze uživatelů. Výběr šablon Shopify je obecně příjemným procesem. Všechno je zde konzistentní a je těžké udělat špatnou volbu.

Můžete nastavit několik šablon najednou a jednu z nich vybrat jako primární téma. Kdykoli to budete potřebovat, můžete přepnout na požadovanou šablonu. K dispozici je také možnost nahrát vlastní témata. Každá z nich má flexibilní nastavení. Můžete změnit pořadí bloků, z nichž se šablona skládá, a provést obecná nastavení, včetně barev, typografie, pozice na sociální liště a favicon. Každá sekce má také svá nastavení – vyberte obrázek, text, podle potřeby je zarovnejte, tlačítka pro zapnutí / vypnutí, nabídka, nastavení velikosti samostatných prvků atd..

Možnosti přizpůsobení se liší v různých šablonách v závislosti na formátu a sadě oddílů. Jediným obecným rysem je, že všechny jsou poměrně podstatné. Dokonce i základní šablonu lze přizpůsobit ideálnímu tématu. Přímý přístup k kódu může být také užitečný. Můžete stahovat soubory z libovolných nainstalovaných počítačových šablon a pracovat na nich tak dlouho, jak budete potřebovat. Jsou zde však potřebné znalosti HTML, CSS, JavaScript a PHP.

Pokud je to vaše první zkušenost s webovým designem, Shopify vám umožní spolupracovat s jedním z odborníků této platformy, který vám pomůže přizpůsobit a nastavit váš internetový obchod od nuly, přičemž bude věnovat zvláštní pozornost vašim požadavkům a preferencím. Pokud již jste webový profesionál, můžete získat přístup k kódu internetového obchodu a vytvořit jedinečný webový design, který vynikne z davu..

Závěr je následující: placené systémové šablony jsou poměrně drahé, ale existují i ​​pěkné bezplatné návrhy. Kvalita obou typů šablon je na slušné střední / vysoké úrovni. Možnosti přizpůsobení jsou nadprůměrné, zatímco rozhraní nastavení je také pohodlné. Obecná známka je 9 z 10.

4. Zákaznická podpora

Zákaznická podpora Shopify rozhodně stojí za předplatné. Pokud budete mít k dispozici 24/7, efektivně vám pomůže najít odpovědi na všechny otázky, se kterými se setkáte během procesu vytváření a správy internetového obchodu.. Shopify Centrum nápovědy nenechá vás tváří v tvář svým problémům.

K dispozici je obrovské fórum s tisíci tématy (včetně samostatného fóra pro diskuse mimo téma), průvodce s postupy, e-mailovou podporu a live chat s Shopify Guru. Ale nejužitečnější (pokud jde o mě) je fórum Shopify. Je to místo, kde najdete nejen odpovědi na technické otázky, ale existuje spousta skutečných zpětných vazeb uživatelů Shopify, pozitivních i negativních.

Tým specializované podpory je vždy, když je potřebujete. Můžete komunikovat s odborníky Shopify, včetně vývojářů, návrhářů eCommerce, obchodníků a dalších specialistů, jejichž pomoc je pro vás v současné době prioritou. Software konečně poskytuje příležitost navštívit univerzitu eCommerce za účelem zlepšení online marketingu a obchodních znalostí. Toto je místo, kde najdete spoustu elektronických knih, webinářů, video seriálů a dalších užitečných online zdrojů.

5. Cenová politika

Tento tvůrce stránek s naloženými funkcemi bude měsíc od měsíce stále dražší než obchod s vlastním hostováním. Nejlevnější plán Shopify je 9 $ / měsíc. Tento plán se nazývá Shopify Lite a umožňuje přidat eCommerce na jakýkoli web, který již vlastníte. Tento plán zahrnuje mimo jiné neomezené produkty, přijaté platební brány 70+, globální daňovou a měnovou podporu a sledování prodeje.

Nakupujte kontrolu plateb
Možnost cenyNákladyFunkce
Lite:9 $ / měsícMožnost tlačítka „Koupit“.
Základní Shopify:29 $ / měsíc✓ Web a blog;
✓ SSL certifikát zdarma.
Shopify:79 $ / měsícKromě toho:
✓ Dárkové karty;
✓ Odborné zprávy.
Rozšířené Shopify:299 $ / měsícKromě toho:
✓ Pokročilý tvůrce sestav;
✓ Přeprava dopravce v reálném čase.

Další plány zahrnují Basic (29 $ / mo), Shopify (79 $ / mo) a Advanced (299 $ / mo). Plány jsou rozlišeny na základě úložiště, dostupnosti dárkových karet, obnovy opuštěného vozíku a některých dalších funkcí.

Je pozoruhodné, že Shopify je bez transakčních poplatků, přesto účtuje transakce kreditními kartami (online: 2,6-2,9% + 30 ¢; osobně: 2,2-2,7% + 0 ¢), pokud používáte službu Shopify Payments k přijímání platebních karet prostřednictvím vaší ukládat. Shopify můžete vyzkoušet na 14 dní zdarma.

Celkově můžete vyzkoušet téměř všechny funkce Shopify kvůli zkušebnímu období, které je dlouhé 14 dní. Poté musíte vybrat jeden z předplatných. Někteří uživatelé si mohou myslet, že absence bezplatného plánu je nevýhodou, ale ti, kdo chtějí propagovat své podnikání na internetu, musí vědět, že je nemožné to bezplatně a kvalitně poskytnout.

6. Klady a zápory

Shopify je výkonný a na funkce bohatý webový tvůrce webových stránek. Stejně jako každý jiný systém má i své silné a slabé stránky, které mohou mít pozitivní nebo negativní vliv na vaše zkušenosti s elektronickým obchodem.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Čisté a snadno použitelné rozhraní s intuitivní navigací, které funguje dobře pro uživatele s různorodými zkušenostmi s webovou tvorbou.
&# x2714; Kolekce vysoce kvalitních responzivních šablon, které odpovídají různým výklenkům elektronického obchodování.
&# x2714; Integrace PayPal.
&# x2714; Dostupnost bezplatných aplikací Shopify pro iOS a Android.
&# x2714; Pokročilý software Shopify POS.
&# x2714; Integrace s Amazon Marketplace.
&# x2714; Výkonná integrovaná platforma pro blogování.
&# x2714; Opuštěné obnovení pokladny.
&# x2714; 70+ platebních bran.
&# x2714; Automatické daně.
&# x2714; Vícejazyčná a vícekanálová podpora.
&# x2714; Rozšířená podpora reality.
✘ Drahé cenové plány.
Fees Poplatky za transakce kreditní kartou.
✘ Systém není pro nováčky tak snadno použitelný.
Feature Funkce hlášení je k dispozici pouze u pokročilých plánů.

7. Soutěžící

Zde jsme shromáždili srovnání s hlavními konkurenty Shopify mezi populárními tvůrci webových stránek SaaS:

Weebly vs ShopifyShopify vs SquarespaceVolusion vs ShopifyShopify vs WixShopify vs GoDaddyNakupujte vs WordPress3dcart vs ShopifyEcwid vs ShopifyEtsy vs ShopifyBigCommerce vs ShopifyShopify vs WooCommerce

Upřímně řečeno, „čistí“ konkurenti Shopify jsou BigCommerce a Volúze – protože se tito tvůrci webových stránek zaměřují na elektronický obchod. Samozřejmě můžete vytvořit e-obchod s Wix, Weebly nebo Čtvercový prostor, ale Shopify má mnohem více obchodních řešení.

8. FAQ

Otázka: Jak snadné je nastavit Shopify shop?

Odpovědět: Nastavení internetového obchodu pomocí služby Shopify je snadné a rychlé. Musíte se zaregistrovat do systému, vybrat plán (systém nabízí bezplatnou 14denní zkušební verzi), vybrat a přizpůsobit šablonu, která odpovídá vašim potřebám elektronického obchodu, a začít přidávat produkty. Systém nabídne postupná doporučení a výkonnou zákaznickou podporu, která vám pomůže začít.

Otázka: Kolik stojí Shopify za měsíc?

Odpovědět: Shopify má bezplatnou 14denní zkušební verzi a čtyři placené plány, které se liší v rozsahu poskytovaných funkcí. Jedná se o Lite, Basic Shopify, Shopify a Advanced Shopify. Měsíční cena představuje odpovídajícím způsobem 9, 29, 79 a 299 $.

Otázka: Je Shopify bezpečný?

Odpovědět: Ano, služba Shopify zajišťuje maximální bezpečnostní ochranu tím, že nabízí vylepšenou 256bitovou certifikaci SSL. Účinně chrání váš internetový obchod a osobní informace před neoprávněným přístupem třetích stran.

Otázka: Jsou platby Shopify bezpečné?

Odpovědět: Neměli byste si dělat starosti s bezpečností plateb ve službě Shopify, protože systém zajišťuje maximální ochranu údajů o vaší kreditní kartě a transakcích. SSL certifikace je bezpečný způsob, jak chránit své platby před jakýmkoli typem online podvodů.

Otázka: Můžete prodat službu na Shopify?

Odpovědět: Služba Shopify umožňuje prodej fyzických a digitálních produktů a služeb. Ať už jste webový designér, copywriter, fitness trenér atd., Můžete své služby zobrazovat a prodávat v profesionálním internetovém obchodě, který byl spuštěn ve službě Shopify..

Závěr

Po důkladné recenzi Shopify mohu dojít k závěru, že je to superfunkční eCommerce software, který nabízí smorgasbord úžasných eCommerce (mCommerce) specifických možností, které vám umožní vytvořit klenot internetového obchodu. Systém je plně vybaven funkcemi, nástroji a možnostmi, které mohou zvýšit funkčnost vašeho internetového obchodu na zcela novou úroveň, což vám pomůže přilákat zákazníky, zvýšit objem prodeje a dosáhnout několika cílů elektronického obchodu..

Ať už ty plán na vybudování malého nebo středního internetového obchodu pro místní použití nebo obrovský mezinárodní hypermarket, který prodává tisíce produktů, se Shopify vyrovná s tímto úkolem nejlepším možným způsobem. Jeho pokročilé funkce elektronického obchodu, marketingu a SEO si zaslouží zvláštní pozornost uživatelů, kteří plánují vytěžit ze svých podniků maximum.

Propagace internetových obchodů založených na Shopify není vůbec problém. Pokud vám chybí dovednosti v oblasti SEO a webdesignu, neměli byste si dělat starosti. Jde o to, že služba Shopify přichází s výkonným modulem SEO, který umožňuje automaticky vyplnit meta tagy a upravit požadované parametry SEO, aby byla zajištěna efektivní propagace nově vytvořeného webu eCommerce..

Shopify si právem zaslouží titul nejlepšího specializovaného eCommerce softwaru. Webové obchody s ním vytvořené jsou funkční a logicky strukturované. Mají intuitivní navigaci, která vede k vysoké míře zapojení a udržení zákazníků. Pokud máte dlouhodobé cíle v oblasti elektronického obchodu, pak se Shopify rozhodně vyplatí vyzkoušet! Důrazně doporučujeme, abyste sami zkontrolovali tohoto tvůrce webových stránek a zjistili, zda je pro váš projekt nejlepší.

Vyzkoušejte službu Shopify Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map