1 a 1 recenze IONOS

1&1 IONOS – je jedním z největších poskytovatelů hostingu v Evropě se sídlem v Německu a skvěle pracuje pro malé a střední podniky. Společnost v současné době spravuje přes 8 milionů zákaznických smluv a ve svých místních datových centrech po celém světě spravuje více než 12 milionů domén, které poskytují špičkový výkon a bezpečnost.


Společnost byla založena v roce 1988 a rychle se vyvinula v nejznámějšího evropského poskytovatele hostingu. Svou misi vidí v poskytování nejmodernějších technologií, vzduchotěsné ochraně dat a spolehlivých zásad ochrany soukromí. Po sloučení s ProfitBricks v roce 2018, 1&1 IONOS výrazně posílil svůj výkon, aby vycházel z nejnovějších digitálních technologií, čímž ukazuje své silné zaměření na zákazníky a odhodlání k inovativnímu přístupu.

Tato služba je výkonná, rychlá a bezpečná – přesně to, co většina majitelů podniků potřebuje, aby na svých webových stránkách zajistila spolehlivou přítomnost na webu. Společnost nabízí škálovatelný výkon se snadnou správou a nepřetržitou zákaznickou podporou.

1. Klady a zápory

1&1 IONOS vidí své poslání v poskytování vysoce kvalitních služeb. Stejně jako každý jiný poskytovatel hostingu má společnost i své klady a zápory, které mohou mít vážný dopad na rozhodnutí uživatelů vybrat jeden z plánů, které systém nabízí. Najdeme je hned teď.

1&1 výhody IONOS:

 • Rychlost. 1&1 IONOS přichází s technologií dvou platforem, díky níž webové servery a úložiště zůstávají na stejné platformě. Díky tomu si návštěvníci webových stránek vychutnají rychlejší výkon a rychlost načítání.
 • Škálovatelnost. Systém se přizpůsobí rostoucím potřebám vašeho webu. Zatímco váš webový provoz poroste, rozšíří se také parametry jako paměť, možnosti paralelního zpracování a RAM.
 • Protokol HTTP / 2. Firemní servery provozují síťový protokol HTTP / 2 s kompresí záhlaví pro přenos chráněný SSL. To zvyšuje dobu načítání webové stránky, což přispívá k lepšímu výkonu webových stránek.
 • Bezpečnostní. Systém nabízí ochranu DDoS, která chrání váš web před podvodnými činy a hackery.
 • Automatické vytvoření zálohy. S 1&1 IONOS, vaše záložní verze webových stránek bude automaticky uložena na serveru po dobu asi 6 dnů. Díky této možnosti budete moci obnovit své soubory v případě jejich náhodné ztráty.
 • SSL Encryption and SiteLock Protection. Cokoli 1&1 Plán IONOS, o který se chystáte, přijde s bezplatným certifikátem Wildcard SSL a ochranou před malwarem SiteLock.
  Dostupnost cenově dostupných hostingových plánů.

Výše uvedené výhody rozhodně přinášejí 1&1 IONOS hodný poskytovatel hostingu. Měli byste si však uvědomit, že společnost má také řadu nevýhod, o kterých byste se měli cítit na bezpečné straně. Hlavní nedostatky systému jsou uvedeny níže.

1&1 nevýhody IONOS:

 • Absence webhostingových služeb pro distributory.
 • Růst cen domén po 6/12 měsících používání.
 • Omezené možnosti zpracování pro sdílený hosting.

Demerity nejsou tak vážné, ale přesto byste měli vědět, s jakými nuancemi se můžete při používání systému setkat.

2. Funkce hostování

Jako jeden z nejuznávanějších poskytovatelů hostingu v Evropě 1&1 IONOS pokrývá širokou škálu potřeb uživatelů. Systém je dodáván s rozsáhlými funkcemi, nástroji a aplikacemi, díky nimž vyniká v davu. Podívejte se na jádro 1&1 funkce IONOS nyní:

 • RailGun CDN. Systém má pokročilou síť pro doručování obsahu RailGun, která automaticky distribuuje váš web na desítky datových serverů po celém světě. Výsledkem je, že se váš web načítá rychle a hladce z jakéhokoli místa na světě.
 • Hosting Manager App. Chcete-li spravovat a aktualizovat svůj web na cestách, můžete si nainstalovat 1&1 Aplikace IONOS Mobile Admin ve vašem smartphonu nebo tabletu. Je to rychlé, snadné a efektivní.
 • Využití pokročilých technologií. Platforma je vyvíjena na základě nejnovějších technologických úspěchů. Nabízí nejnovější verzi PHP s limitem paměti 768 MB, což zajišťuje špičkovou výkonnost a přispívá k rychlejšímu načítání vašich webových stránek..
 • Kvalitní doplňky a doplňky. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli hostingový plán, přijde s rozsáhlým výběrem doplňků a doplňků, které zvýší funkčnost vašeho webu. Je na vás, abyste si vybrali mezi nejoblíbenějšími webhostingovými aplikacemi, které váš web může potřebovat. Patří mezi ně Joomla, Drupal, TYPO3, Magento, KOKEN, PrestaShop atd. Pluginy jsou poskytovány bezplatně a jsou tak snadno integrovatelné, že se s tím dokonce i nováček vypořádá.
 • Osobní asistent. Poskytovatel hostingu nabízí podporu místního týmu k dispozici 24/7/365, aby pomohl začátečníkům prozkoumat systém a zvolit správný plán. Zároveň můžete zdarma využít pomoc osobního konzultanta připraveného poskytnout vám na míru šitá doporučení, tipy, online úspěch, technickou podporu a další pokyny. Osobní asistent je k dispozici prostřednictvím chatu, přímého telefonního čísla a e-mailu. Je jen na vás, abyste vybrali nejvhodnější variantu.

3. Výkon

Po sloučení s ProfitBricks, 1&1 IONOS neustále pracuje na vývoji systému a vylepšování hostingu svých klientů. Společnost nabízí rozsáhlou sadu funkcí, díky nimž se systém odlišuje od davu a přispívá ke zlepšení výkonu systému.

Použití síťových protokolů HTTP / 2, škálovatelnost, technologie dvou platforem, RailGun CDN a kvalitní integrované pluginy pomáhají zvýšit dobu načítání webové stránky z kterékoli části světa a zajišťují pokročilý výkon webových stránek.

1and1 Datová centra

Vývojáři systému neustále pracují na jeho pravidelných aktualizacích, zatímco tým zákaznické podpory 24/7 se snaží co nejlépe usilovat o vyřešení problémů, kterým uživatelé příležitostně čelí. Systém nabízí rozmanitost hostingových plánů a tvůrce webových stránek.

Společnost také poskytuje integrované nástroje, které zvyšují váš online úspěch. Patří mezi ně SEO a marketingové nástroje, místní a online nastavení viditelnosti, možnosti profesionální komunikace atd.

Přečtěte si také: Jak zkontrolovat hosting webových stránek.

4. Zabezpečení

Zabezpečení je jednou z funkcí 1&1 IONOS vyniká na. Každá webová stránka hostovaná v systému bezpochyby dostává ochranu proti spamu a řadu zvláštních opatření pro zvýšení bezpečnosti dat, která obsahuje. Společnost poskytuje ochranu DDoS, která zabraňuje neoprávněnému přístupu uživatelů třetích stran.

Všechny plány zahrnují jeden bezplatný Wildcard SSL certifikát a SiteLock malware malware pro další zabezpečení. V současné době je k dispozici pro plány Pro a Expert. Nástroj SiteLock pravidelně prohledává vaše webové stránky, aby je chránil před možnými chybami, hrozbami a zranitelnostmi.

5. Tvůrce webových stránek

1&1 Tvůrce webových stránek IONOS je umístěn jako obchodní služba. Je založen na editoru WYSIWYG. Není tajemstvím, že trh oplývá podobnými řešeními. Vyspělé značky jako Wix, uKit, Squarespace atd. Jsou nejoblíbenějšími konkurenty. Může služba vytvořená jako doplněk k hlavní 1&1 Trendy v tvorbě webových stránek IONOS, něco proti nim působí? Pojďme to objevit!

Snadnost použití

Pro ty uživatele, kteří jsou obeznámeni se specifikami používání tvůrců webových stránek s vizuálními editory, 1&1 IONOS bude vypadat jednoduše a srozumitelně. Rozhraní editoru WYSIWYG je standardem pro služby tohoto typu.

Neexistuje žádná touha chválit nebo kritizovat to kvůli jeho ergonomii, protože se podobá desítkám podobných služeb. Je dodáván s běžnou klasickou strukturou. Služba funguje skvěle pro nováčky.

1 a 1 editor webových stránek

Ergonomie řídicího panelu je průměrná, Struktura sekce možností je však docela logická. Popišme to následujícím způsobem: při používání dashboardu máte pocit, že prvky nejsou na jejich místě. To neovlivní snadné vnímání, ale bylo by hezké to změnit.

Obecně je řídicí panel dodáván s několika bloky a informacemi, což je pro nováčky zbytečné. Navíc jsou některé části prázdné, zatímco jiné jsou přetížené.

Je možné si na to zvyknout za několik hodin, to není problém. Vizuální editor se neliší svým stylem ani láskou, ale díky své funkčnosti a snadnosti použití vytváří příjemný dojem.

1&1 IONOS přispívá k dobrým pracovním podmínkám – nenajdete zde žádné triky zdobení, vše je přísné a praktické.

Sada funkcí a flexibilita

1&1 Sada funkcí IONOS je distribuována mezi řídicí panel s obecnými organizačními nastaveními a pracovní oblastí používanou k vytváření webových stránek, tj. Vizuálního editoru..

Je zajímavé, že ještě předtím, než se zaregistrujete v systému, nabídne vám nastavení formátu, vyplnění dat a zveřejnění vizitky pro klienty. Toto bude dočasné okno, které bude použito, dokud nezveřejníte plnou verzi svého webu.

Možnosti editoru jsou na vysoké úrovni díky bohaté sadě widgetů a užitečných odpovídajících nástrojů.

Strukturu šablony akcií lze zcela změnit – do každé sekce můžete přidat řádky a sloupce a podle potřeby upravit jejich polohu a velikost. Poté můžete do každého bloku přidat libovolné widgety. Takto je 1&1 Uživatel IONOS má téměř úplnou kontrolu nad strukturou webových stránek. Je to docela snadné – stačí mít chuť a pochopení cíle, kterého chcete dosáhnout.

1 a 1 editor webových stránek - globální design

Nyní pojďme mluvit o widgetech. Jedná se o prvky, které přicházejí s malými částmi funkčnosti webových stránek. Přidají se na stránky přetažením do požadovaných sekcí nebo rámečků.

Všechny widgety jsou seskupeny do 7 kategorií, včetně sady nejrozšířenějších prvků:

  • Populární“, Kde jsou ve výchozím nastavení zobrazeny následující položky: text, obrázek, ikona, zavolání, mapa, posuvník obrázků, fotogalerie, tlačítko, HTML, kontaktní formulář, velký nadpis (H1). Sada widgetů se může během procesu návrhu webu změnit.

1 a 1 oblíbené widgety

  • Základy“, Který nabízí prvky jako text, tlačítko, dělič, mezerník, velké a malé tituly (H1, H3), soubor, seznam, sloupce (od 1 do 4), text a obrázek.

Základy 1 a 1 widgetů

  • Média“S prvky, jako je obrázek, posuvník obrázků, fotogalerie, ikona, video, SoundCloud, překladač webových stránek.

1 a 1 widgety médií

  • Podnikání“, Který zahrnuje možnost volání po telefonu, mapu, OpenTable, e-mail, kontaktní formulář, PayPal, menu restaurace, recenze Yelpu, otevírací dobu, více umístění, kupón, online plánování, typy plateb, reference, nástroj pro zpravodaje, kalendář Google, LiveChat, TripAdvisor, místní kalendář.

1 a 1 widgety podnikání

  • Sociální“, Kde najdete položky Share, Twitter feed, Facebook like, Facebook comments, social icons, RSS feed, Disqus comments, Scribd, Polldaddy, Blogger.

1 a 1 widgety sociální

  • Pokročilý”Nabízející HTML, navigační odkazy, glosář, FAQ.

1 a 1 widgety pokročilé

  • Blog“Se všemi příspěvky, nedávnými příspěvky, vyhledávacími příspěvky.

1 a 1 widgety blog

S ohledem na názvy widgetů můžete získat jednoznačné porozumění při navrhování webových stránek pomocí 1&1 IONOS. Například funguje dobře pro spouštění webových stránek restaurací nebo kaváren (přichází s jídelní nabídkou), webových stránek turistických kanceláří nebo jiných podniků, což znamená nutnost rezervovat ubytování, domluvit si schůzku atd..

Jednoduše řečeno, služba umožňuje vytvářet všestranné typy firemních webových stránek, které vyžadují možnosti, které nejsou dostupné v každém tvůrci specializovaných webových stránek.

Záhlaví pracovní oblasti obsahuje seznam webových stránek uživatel může během procesu úprav webových stránek přepínat mezi ikonami změny formátu (zobrazení na ploše nebo v mobilním zařízení), přístupem do sekce podpory, publikováním webových stránek, kódem webové stránky (úplná struktura všech bloků webové stránky, režim návrháře), náhledu webové stránky a užitečná tlačítka zpět / znovu.

Sekce «Stránky» umožňuje přidávat nové stránky a otevírat okna na web. Začlenění menu je podporováno až do 3. úrovně. Každá stránka může být duplikována nebo skryta.

V této části můžete také aktivovat vícejazyčné funkce svého webu. Stačí přidat nový jazyk a okamžitě obdržíte přeloženou verzi svého webu. Vlajka v horní části editoru webu ukazuje, která jazyková verze je nyní upravována. Velmi pohodlný.

Vícejazyčná podpora 1 a 1

Je také podporováno nastavení hesla pro přístup na web. Nastavení SEO jsou standardní a zahrnují název / popis / klíčová slova.

1 a 1 editor webových stránek - sekce stránek

Do záhlaví webové stránky je také možné přidat vlastní kód HTML / CSS. Můžete vytvářet vyskakovací okna s různým obsahem, včetně uvítání, kontaktujte nás, propagace nebo prodeje, navštivte nás, jako my na sociální síti, více informací, nová položka obchodu atd.

Je možné nastavit šablonu pro každé vyskakovací okno (velikost, animace, barva, písmo atd.) A obsah uvnitř.

Sekce «Obsah» obsahuje úložiště souborů (obrázky a další typy souborů jsou ukládány samostatně), obecné obchodní informace, které lze upravovat na celém webu (profily sociálních sítí, adresa, telefon atd.), obchodní profil (popis výkonu společnosti, služby atd.). Zde je také možné importovat obsah z externích zdrojů.

Sekce «Přizpůsobit» mě ohromila vzácnou příležitostí vytvořit pravidla pro různé scénáře. Můžete také využít připravené šablony pravidel, jako je první nebo opakovaná návštěva uživatele, speciální nabídky, události a svátky, oznámení, oznámení atd..

Například můžete na Silvestra aktivovat sníh na vašem webu, automatický pozdrav nováčků nebo přesměrovat na zvláštní stránku při určité příležitosti.

Každá šablona pravidla je dodávána s možností náhledu.

1 a 1 editor webových stránek - personalizujte sekci

Můžete také přidat neomezený počet vlastních pravidel a vytvořit je z kombinace několika spouštěčů, jako je zařízení, poloha, čas, návštěvy, adresa URL kampaně..

Návrh události můžete nastavit kombinací následujících prvků: nový řádek, oznamovací lišta, vyskakovací okno, JavaScript, speciální efekt. Vytvoření pravidel v 1&1 IONOS je zajímavá a užitečná věc pro marketing a interakci s uživateli.

V sekci «Blog» můžete nastavit zobrazení informačního kanálu na webu. Přidejte nové příspěvky, importujte je pomocí RSS, nastavte SEO a zobrazovací formát pro každý materiál.

Blog má slušný vzhled, ačkoli jeho funkčnost je poněkud omezená a nepřekračuje úroveň specializovaných platforem: neexistuje zde žádná naplánovaná funkce publikování článků ani možnost filtru vyhledávání zde (všechny jsou zobrazeny ve Správci blogů v pořadí odeslání na web).

Můžete si však nastavit podrobný design zdroje blogu výběrem jedné ze 3 šablon, barev, pozadí atd.

Obecně platí, že 1&1 Blog IONOS funguje dobře pro správu vlastního deníku nebo jako doplněk pro vaše firemní webové stránky – novinky, záchranné balíčky, popis produktových nuancí atd. Bude nepříjemné spravovat velký výklenek blogu.

Sekce «Nastavení» skrývá mnoho všestranných parametrů které mají základní význam, jako jsou obecné položky, jako jsou ikony (sociální sítě, favicon), jazyk webových stránek, informace o názvu domény a spousta aspektů souvisejících se SEO, včetně přesměrování, HTML kódu dostupného v záhlaví a metaznaček pro celý web.

Na tomto místě najdete také záložní úložiště filtrované podle data, nastavení ochrany osobních údajů (upozornění na používání souborů cookie a stránky ochrany osobních údajů) a přizpůsobení stránky 404. Funkce backup \ restore vám pomůže při tematických promo kampaních (například Štědrý večer nebo Černý pátek), kdy je třeba provést tematické změny designu. Zálohujte web před kampaní a po datu jej obnovte. Je to opravdu šetří váš čas.

Práce s editorem webových stránek

Nyní popíšeme obecné zásady používání pracovní oblasti editoru WYSIWYG. Nejprve si to zaslouží pozornost díky svým bohatým možnostem.

Jakákoli webová stránka obsahuje sekce plné widgetů – takto se zde vytváří design a struktura webových stránek.

1. Kliknutím na tlačítko «+» mezi sousedními sekcemi můžete přidat blok s dokončeným návrhem různých profilů, včetně úvodů, funkcí, log, textových bloků, týmu, restaurace, osvědčení, kontaktujte nás, propagace, plány, sociální, celá stránka, zápatí.

1 a 1 editor webových stránek přidat widget

2. Každá kategorie nových sekcí obsahuje 5-10 variant prezentace obsahu. Jejich designová kvalita je na špičkové úrovni a není třeba nic upravovat sami.

3. Musíte jen vyplnit webové stránky těmito sekcemi v požadovaném pořadí a nahradit demo obsah vlastním, abyste získali dobře navržený moderní web.

4. Totéž se týká připravených šablon. V případě potřeby můžete v nich změnit jakýkoli prvek, ale je také možné v jeden večer zveřejnit přitažlivý web s návrhem šablony, čímž ušetříte spoustu času.

5. Po kliknutí na libovolný prvek nebo blok uvidíte rozložení a dostupná nastavení. V levém rohu je vždy «ŘÁDEK»Ikona, která uděluje přístup k nastavení sekce:

 • přidat nové řádky / sloupce,
 • změnit design webových stránek (barva, pozadí, video, rozměry, odstíny a mezery),
 • zobrazit animace (8 variant),
 • skrýt na zařízení (mobilní, tablet, stolní),
 • Editace HTML kódu,
 • nastavit jako kotvu,
 • zkopírujte nebo dokonce vymažte blok.

6. Při zvýrazňování obrázků nebo textu se zobrazí nabídka pro výběr obrázků nebo docela pohodlný textový editor.

1 a 1 editor webových stránek - řádek

7. K dispozici jsou také podrobné statistiky, odkazy na užitečné služby a zdroje. A co víc, můžete si stáhnout aplikaci umožňující správu webu z jakéhokoli mobilního zařízení (iOS / Android).

Obecně 1&1 Sada funkcí IONOS je výkonná a převyšuje většinu středních tvůrců webových stránek používaných k vytváření obchodních webů.

Mimochodem, editor umožňuje přidávat produkty a přijímat platby, ale nemá smysl analyzovat platformu jako službu pro vybudování internetového obchodu – možnosti elektronického obchodování jsou zde průměrné a jsou dokonce pod průměrnou úrovní. Systém má slušný blogovací engine.

Pokud jde o práci se vstupními stránkami, prostřednictvím této služby chybí některé hlavní widgety a možnost spravovat podrobné statistiky konverzí z řídicího panelu. 1&1 IONOS vyniká ve své hlavní specializaci – obchodní webové stránky. V tomto scénáři neexistují žádné zjevné nevýhody.

Vzory

Získáte kolem 350 šablon rozdělených do 9 kategorií. Je také možné vybrat prázdnou šablonu pro vytvoření motivu od nuly.

Pokud všechny návrhy sestávají z hotových sekcí a widgetů editoru s demo obsahem, má smysl vytvořit si vlastní šablonu za předpokladu, že máte jasné pochopení vašeho konečného cíle. Toto je jistý způsob, jak získat individuální design.

1 a 1 šablony

Kvalita šablon je definována návrhem prvků editoru a sadou barev / obrázků / písem. Je na slušné úrovni – tvůrce webových stránek je zaměřen na dosažení atraktivního výsledku.

Každá šablona lze zobrazit v režimu náhledu. Ať už spustíte jakýkoli web s 1&1 IONOS, bude reagovat. Přizpůsobení designu je zde také výkonné – kromě výše popsaných způsobů práce se strukturou webové stránky existuje samostatná část pro globální nastavení designu webových stránek..

1&1 Vývojáři IONOS usilovali o přístup ke sjednocení designu. To umožňuje vyhnout se nesouladu mezi návrhem identických prvků webové stránky.

Parametry textu, tlačítek, řádků a pozadí pro celý web můžete nastavit nastavením obecných pravidel správy pro každý nový prvek.

6. Zákaznická podpora

1&1 IONOS nabízí zákaznickou podporu 24/7/365, která je uživatelsky přívětivá a připravená reagovat na jakékoli dotazy v co nejkratší době. Pokud máte problémy s výběrem plánu, můžete také oslovit odborníky společnosti a získat odbornou radu. Kromě toho existuje informační centrum nápovědy, které obsahuje články, pokyny a doporučení týkající se produktů a služeb hostitele..

Jednou z nejvýraznějších funkcí společnosti je možnost kontaktovat osobního asistenta, který vám bezplatně nabídne profesionální doporučení, tipy a další pomoc. Poradce můžete kontaktovat prostřednictvím chatu, e-mailu nebo telefonu. K dispozici je také služba zpětného volání, která klientům umožňuje v případě potřeby nechat kontaktovat svá telefonní čísla.

7. Cenová politika

Poskytovatel hostingu nabízí tři cenové plány, z nichž všechny přicházejí možnost připojení zdarma k doméně, Wildcard SSL Certificate a podpora 24/7. Každý další plán obsahuje další funkce, konkrétně:

 • Podnikání – pro jeden web nebo projekt ($ 1 / měsíc během 12 měsíců, pak $ 8 / month) – 100 GB úložiště, 25 databází, 25 e-mailových účtů atd .;
 • Pro – pro větší webové projekty ($ 1 / měsíc během 6 měsíců, pak 10 $ / měsíc) – 250 GB úložiště, 100 databází, 100 e-mailových účtů, ochrana před malwarem SiteLock atd .;
 • Expert – pro více velkých webových projektů ($ 1 / měsíc během 6 měsíců, pak 14 $ / měsíc) – 500 GB úložiště, 500 databází, 500 e-mailových účtů, ochrana proti malwaru SiteLock, síť pro doručování obsahu RailGun atd..

Pokud jde o výběr nejvhodnějších typů hostingu, 1&1 IONOS nabízí následující možnosti:

 • Sdílený hosting, který je dodáván se třemi škálovatelnými plány s více funkcemi, dodatečnými bezpečnostními opatřeními, nepřetržitou zákaznickou podporou, bezplatným názvem domény poskytovaným na 12 měsíců a SSL šifrováním.
 • Hosting VPS která nabízí možnost výběru ze čtyř plánů a poskytuje neomezený přenos, certifikaci SSL, dostatek úložného prostoru, RAM, povolenky CPU, které rostou s upgradem na vyšší plány.
 • Hosting WordPress, který poskytuje tři dostupné plány, zajišťuje jednoduchý vývoj webových stránek a specializovanou zákaznickou podporu.
 • Cloud hosting To umožňuje vybrat si mezi sedmi plány, lze upgradovat / downgradovat v závislosti na množství úložného prostoru, které potřebujete, a nabízí opatření pro detekci narušení, stejně jako systém pro správu zabezpečení a událostí.
 • Vyhrazený hosting k dispozici na 12 serverech, které přicházejí s certifikací SSL, podporou 24/7 a různými velikostmi paměti RAM v rozmezí 16 až 192 GB.

Náklady na 1&1 Plány tvůrců webových stránek IONOS jsou následující (včetně předplatného na 6/12 měsíců a samostatného prodloužení vybraného plánu):

 • Nezbytný ($ 1 / month během 6 měsíců, pak $ 7 / month) – profesionální šablony s předem navrženým obsahem, 1 bezplatnou doménou a e-mailovým účtem, widgety sociálních médií;
 • Podnikání (1 $ / měsíc během 12 měsíců, poté 10 $ / měsíc) – profesionální šablony s předem navrženým obsahem, 1 bezplatnou doménou a 5 e-mailovými účty, sociální média a obchodní widgety, vícejazyčný nástroj;
 • Pro ($ 1 / měsíc po dobu 6 měsíců, pak 20 $ / měsíc) – profesionální šablony s předem navrženým obsahem, 1 bezplatnou doménou a 10 e-mailovými účty, sociální média a obchodní widgety, vícejazyčný nástroj, přizpůsobený obsah, SEO návody, e-mailový marketingový nástroj.

Sečteno a podtrženo

1&1 IONOS je největším evropským poskytovatelem hostingu, který si právem zaslouží být povolán jeden z nejlepších ve svém výklenku. Představuje spoustu funkcí, nástrojů a možností, na kterých hodně záleží uživatelům hledajícím spolehlivou a bezpečnou službu, která hostuje jejich webové stránky.

Kromě poskytování hostingových služeb nabízí platforma také rozsáhlé možnosti vytváření webových stránek. To umožňuje vytvářet různé typy webových stránek, od malých až po velké projekty.

Poskytovatel hostingu přichází do široké škály rozpočtů a nabízí několik možností výběru cen. Není problém přejít z jednoho plánu na jiný, pokud se váš web hosting potřebuje změnit během práce na rozvoji vašeho podnikání.

Špičkové technologie, které hostitel nabízí, zajišťují pokročilé zabezpečení, hladký a výjimečný výkon webových stránek. Tyto funkce činí 1&1 IONOS nejlepší volba pro uživatele, kteří hledají bezpečného, ​​škálovatelného a výkonného poskytovatele hostingu.

Začněte s 1&1 IONOS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map