Duda Recenze

Duda – je drag-and-drop webový tvůrce, který poskytuje velké množství funkcí pro přizpůsobení designu a pokročilé nástroje z krabice, aby zajistil příjemný a plynulý zážitek z vytváření webových stránek. Tato služba funguje stejně skvěle jak pro zkušené webové designéry zapojené do vývoje vlastních webových stránek, tak pro první časovače. K dnešnímu dni bylo s Dudou vytvořeno asi 14 milionů webových stránek a mnoho dalších je v současné době ve vývoji.


Systém byl spuštěn v roce 2008 a původně se specializoval na vytváření mobilních webových stránek. V současné době se však Duda netýká pouze vývoje mobilních webových stránek (existuje samostatná služba – DudaMobile). Platforma se také umísťuje jako responzivní tvůrce webových stránek, který přichází s širokým spektrem funkcí a možností přizpůsobení designu. Tato služba umožňuje vytvářet optimalizované webové stránky, které dokonale vyhovují všem velikostem obrazovky. Zjednodušeně řečeno, můžete získat zcela nový a citlivý web svých snů bezproblémovým a rychlým způsobem.

Systém umožňuje vytvářet různé typy webových stránek a je také dodáván s vícejazyčná podpora, jedinečný nástroj pro přizpůsobení webových stránek inSite a mnoho výhod, které dlouhodobě přispívají k úspěchu procesu vývoje webu. Duda není nejlevnější tvůrce webových stránek ve srovnání pro mnoho svých konkurentů ve výklenku, ale náklady na službu naprosto odpovídají kvalitě poskytovaných funkcí. Je Duda tak funkční, jak vypadá poprvé? Může to být hodný konkurent jiným renomovaným tvůrcům webových stránek? Je nejvyšší čas zkontrolovat službu a odpovědět na tyto a další otázky týkající se systému.

1. Snadné použití

Duda není docela komplikovaná, ale stále přichází se spoustou sekcí a nástrojů pro vytváření webových stránek, které se mohou pro první uživatele zdát poněkud záhadné. Postup registrace je rychlý a srozumitelný – musíte vyplnit pole registračního formuláře, uvést své jméno, web společnosti, obchodní e-mail, zemi bydliště, heslo a cíle vaší webové budovy. Tyto informace jsou potřebné pro zahájení 30denní bezplatné zkušební verze. Nezapomeňte, že k testování systému nejsou zapotřebí žádná data kreditní karty.

Jakmile budete hotovi s postupem registrace, budete přesměrováni na palubní desku systému. To je místo, kde můžete začít budovat svůj responzivní web, který se hodí pro všechny typy mobilních a stolních zařízení. Nabídka řídicího panelu je intuitivní a logicky strukturovaná. Všechny hlavní sekce, kategorie a prvky jsou zde na dosah a můžete k nim snadno přistupovat jediným kliknutím myši.

Duda Editor

Hned poté, co přejdete k procesu vytváření webových stránek, vám bude nabídnuta možnost vybrat si jeden z návrhů dostupných ve sbírce šablon této služby. Editor webových stránek poskytuje detailní náhled všech šablon, abyste mohli zjistit, jak přesně se váš web zobrazí na různých typech obrazovek. Editor je velmi intuitivní a nezanechává zmatek – jakmile začnete pracovat na projektu, budete moci využít úvodní část, která vás seznámí se základy procesu webového designu. . Není třeba kopírovat a vkládat veškerý obsah, nahrávat obrázky a obnovovat odkazy – vše se provádí automaticky, aniž by to ovlivnilo obsah vašich stránek. Celkově vzato, Duda je snadno použitelný tvůrce webových stránek, i když jeho zvládnutí může nějakou dobu trvat.

2. Funkce & Flexibilita

Duda přichází s úžasnou sadou funkcí, která vám umožní efektivně vytvářet, spravovat, přizpůsobovat a propagovat různé typy projektů. Patří mezi ně osobní a obchodní webové stránky, blogy, internetové obchody, portfolia, vstupní stránky a co ne. Systém nestanovuje žádná omezení týkající se počtu stránek nebo widgetů, které chcete přidat. Je jen na vás, abyste spustili tolik webů, kolik potřebujete, na jednom účtu a přidali libovolný počet stránek dostupných v seznamu. Podívejme se nyní na hlavní funkce tvůrce webových stránek, abychom zjistili, zda mohou pokrýt potřeby webového designu.

eCommerce

Duda je skvělý nástroj pro spuštění plnohodnotného internetového obchodu. Systém nabízí integrovanou platformu elektronického obchodování (založenou na EcWid technologie), která funguje hladce na všech mobilních a stolních zařízeních. Můžete si vybrat mezi několika šablonami elektronického obchodu, které mají moderní vzhled a vynikající výkon. Online výkladní skříň automaticky používá stejné styly písem a barevné schéma jako zbytek webu.

Elektronický obchod Duda

Uživatelům se nabízí docela pěkný výběr poutavých rozvržení stránky produktu, aby mohli nahrát požadovaný počet produktů, přizpůsobit své návrhy a popisy a přidat fotografie produktů pro lepší online prezentaci. Chcete-li spravovat internetový obchod, můžete nastavit přizpůsobené informační bulletiny, integrovat více než 30 platebních možností, nastavit minimální / maximální nákupní částku na jednu pokladnu, aktivovat automatické daňové kalkulačky (tato funkce je v současné době životaschopná pro USA, Kanadu, Spojené království, EU a Austrálie), generovat kuponové kódy pro určité produkty, organizovat produkty do kategorií, poskytovat digitální obsah, získávat poskytovatele lodní dopravy, nastavit přepravní sazby a možnosti atd.

Podpora více jazyků

Systém umožňuje výběr mezi více než 55 jazyky pro spuštění webové stránky zaměřené na určité cílové publikum. Vícejazyčné webové stránky vytvořené pomocí systému jsou snadno spravovatelné, přátelské k SEO a plně přizpůsobitelné. Pokud máte pěkné programovací dovednosti, můžete přistupovat k kódu každé stránky a upravit tam nastavení jazyka.

Duda Multilanguage

Nástroj InSite

Pokud jde o jedinečnou funkčnost, nabízí Duda inSite, inteligentní nástroj umožňující webmasterům vytvářet personalizovaný obsah a doručovat jej správným návštěvníkům webu na základě různých spouštěčů. Některé z nich jsou: denní doba, zeměpisná poloha, zařízení, které zákazník používá k přístupu na váš web, a další. Na svůj web můžete přidat různá vyskakovací okna, která vám umožní zobrazit určité zprávy publiku při každé návštěvě. K dispozici je knihovna připravených serverů InSites a možnost vytvářet vlastní spouštěče.

Duda Personalizace

Sociální integrace a widgety

S Dudou máte velkou příležitost využít více systémových integrací, jako je Facebook, Yelp, Twitter, YouTube atd. Je možné vybírat z různých widgetů, integrovat sociální kanály, publikovat odkazy na vaše stránky v účtech sociálních médií . A co víc, můžete si vytvořit vyskakovací okna pro propagaci prodeje, iniciovat a podporovat e-mailové registrace, přizpůsobit weby pro určité kategorie uživatelů. Widget pro kontaktní formulář lze také vložit, aby se zjednodušila interakce mezi uživateli a vývojáři systému.

Integrace widgetu vCita umožňuje návštěvníkům naplánovat schůzky pomocí mobilních zařízení, stolních zařízení a tabletů. Mezi další widgety, které můžete přidat na web, patří rezervace OpenTable, kupóny, komentáře k disqusům, dělič, nahrávání souborů, umístění na více místech a mapy a další.

Blog

Na webu Duda je také možné zřídit funkční, flexibilní, pohotový a přizpůsobitelný blog. Můžete přidat libovolný obsah podle vašeho výběru, upravit styly a rozvržení stránky blogu, přiřadit více přispívajících autorů, zobrazit statistiky blogu, použít možnost filtru vyhledávání.

Duda Blog

Systém nabízí dva režimy úprav blogů, které jsou vzájemně propojeny a přispívají k vašim konečným možnostem zobrazení blogu. Mezi ně patří režim rozvržení, kde můžete nastavit strukturu blogu, a režim příspěvku, kde můžete nahrávat obsah. To je docela výhodné pro většinu uživatelů, kteří se nikdy předtím nezúčastnili vývoje blogů. Kanály RSS a ATOM jsou automaticky vytvářeny a aktualizovány pro každý příspěvek přidaný do blogu.

Optimalizace pro vyhledávače

Webové stránky společnosti Duda jsou pro vyhledávače dobře optimalizovány. Systém automaticky generuje mapy stránek, umožňuje vyplňovat metaznačky pro každou stránku (klíčová slova, názvy a popisy), vybírat a nastavovat favicon, přizpůsobovat adresy URL webových stránek, nastavovat robots.txt a přesměrování 301 atd..

Zajímavým vrcholem systému je jeho pokročilá funkce známá jako Vary: User-Agent. Jedná se o jakýsi nástroj, jehož úkolem je informovat vyhledávače o obsahu, který uživatelé očekávají, na základě zařízení, které používají k jeho vyhledávání..

Marketingové nástroje

Duda používá úžasně širokou škálu marketingových nástrojů ke zvýšení míry konverze zákazníků. Patří mezi ně widgety pro konverzi zákazníků, widgety click-to-mail a click-to-call, možnost generování kódu kupónu, mapy poskytující podrobné pokyny k umístění, nástroje pro plánování schůzek atd. Navíc můžete integrovat widget PayPal, zobrazit recenze Yelpu, vytvořit kontakt formuláře a přidejte spoustu dalších funkčních widgetů.

Analytics

Duda uděluje přístup k analytickým nástrojům shromažďování, aby majitelé webových stránek mohli sledovat a kontrolovat statistiky svých webových stránek. Integrace Google Analytics vám umožní hlubší nahlédnutí do údajů o provozu na vašem webu. Umožňuje zjistit chování uživatelů, sledovat počet zobrazení stránek a návštěv, zjistit místa, ze kterých uživatelé pocházejí, a další důležité informace.

Vstřikování kódu

Pro technicky zdatné uživatele nabízí společnost Duda devs Developer Mode, který poskytuje plný přístup k HTML / CSS webu. Je také možné přizpůsobit šablony webových stránek pomocí možnosti vkládání kódu. To dává webům přizpůsobený a skutečně jedinečný vzhled, nemluvě o vynikající funkčnosti.

Editor kódu Duda

Widget Builder

S Dudou můžete nejen integrovat dostupné widgety, ale také vytvářet a upravovat stávající widgety. To lze provést za několik hodin pouze pomocí standardních dovedností CSS, HTML a JavaScript. Chcete-li aktualizovat požadované widgety, měli byste přistupovat k nástroji Widget Builder a provádět tam úpravy.

Možnosti komentování

Při práci na vývoji projektu máte příležitost aktivovat dialogy s klienty v reálném čase, abyste zjistili podrobnosti. Komentáře uživatelů jsou také povoleny zde. Jakmile bude přidán nový komentář, vaši členové týmu a určení zákazníci obdrží automaticky e-mailová upozornění, aby mohli včas reagovat na nové zprávy..

Týmová spolupráce

Tvůrce webových stránek podporuje týmovou spolupráci a umožňuje vám a vašim členům týmu vytvářet, ukládat a sdílet týmové sekce. Všichni členové týmu získají přístup k jedinému sdílenému dashboardu, kde mohou spolupracovat na vývoji projektu.

Bílý štítek

Duda nabízí pokročilé Nástroj White Label. Umožňuje používat systém pod obchodní značkou uživatele a aplikovat celou škálu jeho funkcí při práci na klientských projektech. Tento nástroj se plně integruje s funkcemi a stylem vaší značky, aby poskytl pohlcující zážitek. V současné době je platforma Duda White Label k dispozici pouze pro týmy, agentury a vlastní plány, ale je možné ji otestovat během 30denní bezplatné zkušební verze.

SSL šifrování

Všechny webové stránky vytvořené pomocí Duda jsou automaticky chráněny SSL certifikáty, díky nimž je celý proces editace webových stránek pro majitele webových stránek, zaměstnance a zákazníky bezpečnější a spolehlivější..

3. Vzory

Počet témat:100
Šablony zdarma:&# x2714; ANO
Citlivý design:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:&# x2714; ANO

Kolekce šablon Duda je bohatá a působivá. V současné době zahrnuje kolem 100 návrhů a pravidelně se aktualizuje o nové. Kvůli pohodlí uživatele jsou šablony rozděleny do tematických kategorií. Je také možné využít možnost vyhledávacího filtru a roztřídit návrhy do několika kategorií, čímž se zkrátí doba vyhledávání.

Bez ohledu na to, jakou šablonu půjde, bude ve výchozím nastavení reagovat a zcela přizpůsobitelná. Pokud se vám nepodaří najít vhodné téma, které odpovídá vašim potřebám webového designu, můžete vybrat prázdnou šablonu a přizpůsobit ji od nuly. Šablony jsou dodávány s režimem náhledu, který umožňuje zobrazit způsob, jakým se vybrané téma zobrazí na obrazovkách mobilních a stolních zařízení.

Zde je také povolena změna šablony Díky tomu můžete během procesu vývoje webu změnit šablony, aniž byste ztratili provedené úpravy. Ti, kteří chtějí přizpůsobit své stránky pomocí kódování, mohou umožnit vývojářskému režimu přizpůsobit projekt injekcí kódu.

Duda Designs

Chcete-li přizpůsobit design webových stránek, měli byste se dostat na panel nástrojů editoru, kde narazíte na několik sekcí. Zde budete moci upravit nastavení designu (rozvržení, pozadí, písma, paletu barev atd.), Přidávat a upravovat stránky, vybírat a integrovat widgety, nahrávat obsah, přizpůsobovat projekt, integrovat internetový obchod nebo blog atd. Pohodlné přetažení – a-drop editor systému zjednodušuje proces vytváření webových stránek, takže je intuitivnější. Můžete si také vybrat z různých stylů navigace v mobilním, stolním a tabletovém režimu. Aby se vaše projekty staly dynamičtějšími, systém umožňuje zmenšení záhlaví, které je potřeba, aby bylo při posouvání v horní části stránky. Duplikování stránek a možnosti importu patentovaného obsahu pomáhají šetřit celkový čas vývoje webových stránek bez ovlivnění výsledku.

4. Zákaznická podpora

Duda je mrtvý jednoduchý systém, takže sotva budete mít problémy. Tvůrce webových stránek přesto nabízí výkonnou službu zákaznické podpory pro všechny kategorie uživatelů. Kromě vyčerpávajících informací o systému, který je k dispozici na domovské stránce, existuje i působivá znalostní báze složená z podrobných tutoriálů psaných jednoduchým jazykem. Je také možné využít službu podpory vstupenek, sledovat užitečné webináře s podrobnými průvodci a videy, abyste zjistili nuance práce se systémem a informace o aktualizacích, nejnovějších produktech atd..

Centrum nápovědy tvůrce webových stránek poskytuje odpovědi na nejčastější dotazy, se kterými se uživatelé setkávají při práci se systémem. Otázky přicházejí v sekcích na základě řešeného tématu. Chcete-li urychlit hledání otázky a odpovědět na ni, je možné pomocí vyhledávacího filtru vyřešit dotazy..

Tvůrce webových stránek navíc nabízí spoustu marketingových materiálů, příběhy o úspěchu jiných uživatelů a blog s několika články o webdesignu. Nejužitečnější funkcí zákaznické podpory je živý chat, kde můžete komunikovat s asistentem, který zodpoví vaše dotazy a pomůže vyřešit vaše systémové problémy. Celkově vzato je služba zákaznické podpory společnosti Duda na nejvyšší úrovni.

5. Cenová politika

Duda je docela nákladný tvůrce webových stránek a plány, které nabízí, jsou dobře navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám uživatelů. Systém má bezplatnou zkušební verzi, která se prodlužuje o 30 dní a umožňuje prozkoumat celou sadu funkcí služby. Pokud jde o placené předplatné, Duda má tři z nich. Patří mezi ně základní (14 $ / měsíc), týmové (22 $) a agentury (74 $ / měs.) Plány. Náklady na plány se liší s ohledem na počet zahrnutých webových stránek, množství přidaného produktu do internetového obchodu, možnosti marketingu a propagace, týmovou spolupráci, možnosti správy klientů atd..

Možnost cenyNákladyFunkce
Základní:$ 14 / mo✓ 1 web;
✓ E-mailová podpora;
✓ SSL zdarma.
Tým:22 $ ​​/ měsíc✓ 1 web;
✓ Živá podpora;
✓ 4 členové týmu.
Agentura:74 $ / měsíc✓ 8 webových stránek;
✓ Vlastní značky;
✓ Export webových stránek.

Pro uživatele, kteří mají v úmyslu spustit internetový obchod, nabízí Duda pro každý web speciální doplňky eCommerce. Podívejte se na ně níže:

 • 10 obchodů – zdarma;
 • 100 obchod s produkty – 7,25 $ / měsíc;
 • Obchod s 2500 produkty – 19,25 $ / měsíc.

Duda také nabízí lákavé řešení White Label pro webové agentury a nezávislé profesionály. Potřebujete vlastní plán? Při práci s Dudou to není problém. Pro zákazníky se stovkami spravovaných webových stránek má tvůrce webových stránek speciální nabídku – odstupňované cenové slevy, specializovaný správce účtů, neomezený přístup API & Pokročilá podpora atd. Stačí se spojit s vývojáři systému a zjistit cenu těchto možností.

6. Klady a zápory

Duda je plnohodnotný webový tvůrce, který poskytuje nesčetné množství možností přizpůsobení designu. Stejně jako převládající množství jiných nástrojů pro webový design, je charakteristická pro a proti uživatelům, kteří by měli vědět, než se rozhodnou pro službu. Pojďme se na ně podívat hned teď.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Jednoduchý editor drag-and-drop.
&# x2714; Možnosti blogování a možnosti internetového obchodu.
&# x2714; Podpora více jazyků.
&# x2714; Množství možností přizpůsobení designu.
&# x2714; Unikátní funkce InSite.
✘ Není k dispozici žádný App Store.
✘ Docela drahá cenová politika, absence bezplatného plánu.

Závěr

Duda je tvůrce webových stránek, který nabízí možnosti přetažení, pokročilé funkce přizpůsobení designu a výkonné nástroje pro integraci. Systém funguje stejně dobře pro odborníky z oblasti techniky a webdesignu. Umožňuje uživatelům, kteří poprvé pracují, aby reagovali na aktuální stránky okamžitě – celý proces je plně automatizovaný. Systém vyniká z davu díky jeho mnohojazyčné funkci, silné zákaznické podpoře, podrobnému analytickému systému a množství SEO a marketingových nástrojů.

Toto je dostatečně dobré řešení pro malé a střední projekty. Nabízí spoustu responzivních šablon, které jsou 100% přizpůsobitelné. Odborníci na kódování mohou pomocí svých dovedností a znalostí vytvořit skutečně jedinečné návrhy s působivým výkonem. Pokud hledáte responzivního tvůrce webových stránek nebo místa, kde získáte bohatou nabídku funkcí mobilní verze vašeho aktuálního webu, vřele doporučuji vyzkoušet Duda. Tito chlapi vědí, co znamená responzivní! Nezapomeňte se podělit o své zkušenosti v komentářích.

Vyzkoušejte Duda Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map