Dudamobilní recenze

DudaMobile – je služba, která umožňuje rychlou a profesionální tvorbu DIY mobilních webových stránek. Systém vyniká z davu díky jeho výslovnému zaměření na přeměnu webů pro stolní počítače na mobilní weby s naloženými funkcemi přímo před vašimi očima!


DudaMobile se zaměřoval na vlastníky webových stránek, kteří z nějakého důvodu nedokázali vytvořit webové stránky připravené pro mobilní zařízení, ale měli v úmyslu svůj projekt optimalizovat pro mobilní prohlížení. Nebylo třeba úplně znovu sestavovat verzi webových stránek pro počítače, aby byla responzivní. Místo toho měl uživatel příležitost připojit se k DudaMobile a vytvořit samostatnou mobilní verzi připraveného projektu. V mnoha případech se to ukázalo jako rozumné řešení, které pomohlo zabránit ztrátě provozu a hodnocení SEO.

Nedávno však společnost DudaMobile oznámila ukončení projektu. Není to proto, že by to bylo špatné nebo neúčinné. Je to jednoduše proto, že to přežilo – převládající množství současných webových stránek je ve výchozím nastavení vytvořeno jako responzivní. Tím se snížil zájem uživatelů o produkt, a proto již neexistuje poptávka. Místo toho můžete použít Tvůrce webových stránek společnosti Duda což umožňuje vytvářet responzivní weby v automatizovaném režimu a v tom se to opravdu daří.

Přestože DudaMobile již není podporován, rozhodli jsme se ponechat recenzi produktu tak, jak je. Může se hodit těm uživatelům, kteří mají webové stránky vytvořené se službou a mohou mít zájem zde najít odpovědi na své otázky.

1. Snadné použití

Na rozdíl od jiných tvůrců webových stránek, DudaMobile není navrhování a publikování zcela nového webu od nuly, jde o optimalizaci stávajícího webu pro mobilní prohlížení.

Duda Mobile Editor

Při registraci zkušební verze platformy budete vyzváni, abyste poskytli své přihlašovací údaje a heslo spolu s telefonním číslem a existujícím webem, který chcete připravit pro mobilní zařízení. Jakmile s tím budete hotovi, budete přesměrováni na hlavní panel webů, kde budete také moci získat přístup ke statistikám webových stránek, zdrojům podpory a obecným informacím o účtu..

Celý proces vytváření mobilních webových stránek je směšně jednoduchý: stačí zadat adresu URL svého webu a kliknout na tlačítko. Za pouhé sekundy získáte přístup k editoru, kde můžete začít měnit rozvržení, záhlaví, ikony stránek atd. Dále budete moci upravovat webové stránky přetažením populárních, obchodních, designových a sociálních oddílů nebo prvků (jako Click) – tlačítko Volat, Mapy Google, Google AdSense, kontaktní formuláře, seznamy, rozdělovače, účty sociálních sítí atd.). Zde je také možné upravit nastavení SEO a stránek a také přidat nové stránky do mobilní verze webu. Rozhraní je velmi intuitivní a nevyžaduje žádné technické znalosti.

2. Funkce & Flexibilita

DudaMobile je vybaven funkcemi, jak mobilními, tak standardními. I když nemáte web pro stolní počítače, můžete získat mobilní web s Dudou – stačí zadat adresu URL své stránky na Facebooku a jeho obsah bude přetažen na váš nový mobilní web. Během úpravy lze importovat další obsah z jiných zdrojů.

Duda Mobile Preview

Mezi další funkce patří:

 • Funkce specifické pro mobily: click-to-call a click-to-text; Integrace Map Google, která poskytuje podrobné pokyny k umístění vaší cihly a malty; více umístění pro podniky v celém regionu; click-to-email.
 • Online plánování.
 • Mobilní kupóny.
 • Mobilní sledování – DudaMobile má vlastní aplikaci pro sledování.
 • Možnosti rozvržení a stylu navigace – služba umožňuje výběr mezi různými rozvrženími navigace (Seznam, matice, rozšiřující se, dolní, horní) a styly (Zaoblené ikonami, hranaté s ikonami, průhledné s ikonami, průhledné se šipkami nebo hranaté se šipkami).
 • Výběr obrázku na pozadí webu, stylu textu, nadpisu, tlačítek.
 • Nastavení podrobností záhlaví na všech webových stránkách (výběr typu a obrázku, změna velikosti, zarovnání atd.).
 • Pokročilé přizpůsobení webové stránky (SEO a nastavení stránky, aktivace oznámení Push, volba názvu stránky, editace obsahu, integrace oblíbených, obchodních, designových a sociálních prvků).
 • Úpravy kódu CSS / HTML.
 • Automatické vytváření verze zálohy webových stránek, kterou lze kdykoli obnovit, potřebujete.
 • Pohodlná možnost náhledu.
 • Motory pro blogování a eCommerce.
 • Vytváření oken a vyskakovacích oken.
 • Drag and drop widgety.
 • Knihovna obsahu (můžete importovat obsah z existujícího webu, sbírat jej od klienta nebo nahrát ručně).
 • Přizpůsobitelná pravidla personalizace.
 • Vícejazyčná podpora.
 • Přístup ke statistikám webových stránek (denně / týdně / měsíčně).
 • Přístup ke zdrojům podpory zákazníků.

3. Vzory

DudaMobile používá váš současný design webových stránek k vytvoření jedinečného mobilního zážitku, který bude odpovídat celkovému stylu vaší webové přítomnosti. Když je vygenerována automatická verze vašeho mobilního webu, můžete jej upravit pomocí editoru drag-and-drop; přidat další obsah; skrýt prvky a změnit navigaci – to vše bez ovlivnění webových stránek vašeho počítače.

Duda Mobile Design

Editor DudaMobile poskytuje plný přístup ke zdrojovému kódu pro větší flexibilitu a kontrolu.

4. Zákaznická podpora

DudaMobile nabízí svépomocné centrum pokrývající různá témata. K dispozici je také středisko zdrojů s nejmodernější znalostní základnou průmyslu a technologií.

Pokud v centru nápovědy nenajdete odpověď, můžete se obrátit na jejich podporu prostřednictvím editoru. Uživatelé prémiového plánu mohou získat telefonickou a živou podporu chatu, zatímco ostatní klienti se mohou telefonicky obrátit na tým zákaznické podpory. Odhadovaná doba čekání na telefonickou odpověď představuje ve všední dny 2-3 minuty. Přijetí e-mailu s odpovědí na vaši otázku bude trvat o něco déle – v pracovní dny asi 2-6 hodin. DudaMobile neustále hostí užitečné webináře a případové studie, které jsou poté zveřejněny spolu s desítkami videí podpory.

5. Cenová politika

Bezplatná verze platformy poskytuje uživatelům dostatek funkcí pro přizpůsobení a publikování dobře vypadajícího mobilního webu. Bezplatné weby jsou podporovány reklamou: v horní části a na zápatí každé stránky je malá reklama DudaMobile. Kromě toho nebudete moci pro svůj web používat vlastní doménu (bude to vypadat takto: mobile.dudamobile.com/site/mysitename).

Cena mobilu Duda

Chcete-li plně využít potenciál DudaMobile, musíte upgradovat svůj účet. Tvůrce webových stránek v současné době nabízí tři placené předplatné. Tyto zahrnují:

 • Základní (14 $ / měsíc, pokud je účtována ročně) – zahrnuje 1 web a příležitost vybudovat další web za 14,25 $ / měsíc účtované ročně;
 • Tým (22 $ ​​/ měsíc, pokud je účtována ročně) – nabízí zkušební plán, 1 web, sdílený přístup na web pro 4 členy týmu, možnost White Label, možnost spustit další web za 9,75 $ / měsíc (účtováno ročně) a rozsáhlé nástroje pro týmovou spolupráci;
 • Agentura (74 $ / měsíc, pokud je účtována ročně) – zahrnuje 8 webů, sdílený přístup na web pro 10 členů týmu, možnost White Label, více nástrojů pro spolupráci týmu, přístup k API a export webů, account.plan.feature.widgetBuilder a příležitost vytvořit další web za 8,25 $ / měsíc účtované ročně.

6. Klady a zápory

DudaMobile přichází s řadou výhod a nevýhod, které mohou ovlivnit výběr platformy. Proto je pro vás důležité, abyste si o nich byli předem vědomi.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Tvůrce webových stránek pro mobilní zařízení;
&# x2714; Pohodlný drag-and-drop editor;
&# x2714; Snadné přizpůsobení a publikování webových stránek;
&# x2714; Více funkcí zaměřených na mobilní zařízení;
&# x2714; Detailní přizpůsobení webové stránky.
✘ Pomalý editor webových stránek;
✘ Nemá smysl vytvářet samostatný mobilní web;
✘ Drahé cenové plány.

Sečteno a podtrženo

DudaMobile je snadno použitelný mobilní webový převodník. Původně se používal na pomoc majitelům stránek při vytváření mobilních verzí jejich standardních webových stránek, aniž by to ovlivnilo jejich design. Systém je snadno použitelný pro nováčky a profesionály v oblasti webového designu, protože nevyžaduje žádné speciální znalosti kódování.

Musíte zadat adresu URL svého webu a sledovat, jak jej systém převede na mobilní verzi. To však neznamená, že se nemůžete účastnit procesu přizpůsobení webových stránek. DudaMobile přichází se sadou nástrojů pro přizpůsobení designu, funkcemi drag-and-drop, možností náhledu webové stránky a dalšími problémy, které vás vedou k procesu webového designu.

DudaMobile funguje skvěle pro majitele webových stránek, kteří nemají mobilní verze svých webových stránek, ale přesto si uvědomují nutnost jejich spuštění. S postupem času však stále roste potřeba responzivních webů, které vyhovují všem stolním i mobilním zařízením, což může poněkud snížit použitelnost systému a poptávku po něm..

Uvědomte si však, že produkt již není podporován z důvodu rozsáhlého výběru jednoduchých, plně funkčních a uživatelsky přívětivých tvůrců webových stránek, které ve výchozím nastavení umožňují vytváření responzivních webů. Pokud máte pravdu o spuštění funkčně naloženého webu, který bude optimalizován pro vyhledávače, pak prozkoumejte populární alternativy DudaMobile. Jejich použití vám zejména zjednoduší úlohu vytváření webových stránek a zajistí působivý výsledek.

Vytvořte mobilní web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map