Hostinger recenze

Hostinger – je výkonný, zabezpečený a spolehlivý poskytovatel webhostingu. Byl uveden do provozu v roce 2004 a stal se skutečným motorem pro více než 29 milionů uživatelů ve více než 170 různých zemích. Tato platforma zdůrazňuje některé hlavní výhody, které uživatelům usnadňují přicházet s novým webovým projektem s úplnou svobodou.


Z tohoto důvodu se společnost Hostinger denně účastní až tisíce nových zákazníků, kteří se přihlašují na platformu. Tato skutečnost dokazuje, že společnost zavedla správný přístup. Opravdu však stojí za to věnovat pozornost? V této recenzi zdůrazníme některé z klíčových kladů a záporů a podíváme se blíže na funkce, které přináší.

1. Klady a zápory

Hostinger poskytuje sadu neomezených funkcí po vybalení z krabice. Na jedné straně je to dobré pro ty, kteří hledají řešení hostování typu vše v jednom, kromě vysoké rychlosti, vysoké dostupnosti, pokročilých bezpečnostních prostředků atd. Na druhé straně nezaručuje, že váš web zůstane online. Jaké jsou tedy klady a zápory klíčové platformy??

Hostingerské výhody:

 • Poměrně silná doba provozu většinu času – Služba je celkem dobrá a poskytuje většinu času silnou dostupnost. Není to dokonalé s ohledem na některé prostoje zaznamenané v září 2018, které klesly na 99,89%, což není dobré. Na druhé straně je průměrná sazba 99,98%. což je dobré.
 • Dobrá doba načítání stránky – Sazba je nezbytná při stanovení vysoké úrovně uživatelských zkušeností. Hostinger dokáže dobře předvést 385 ms průměrnou dobu načítání stránky. Současně má společnost servery umístěné v různých typech světa, včetně Evropy a zejména Velké Británie, Spojených států a Asie. Pokud je uvažováno připojení 1000 Mb / s, doba načítání je vždy stabilní.
 • Snadnost použití – Hostinger se velmi snadno používá, díky čemuž je platforma ideální pro nováčky. Jakmile se přihlásíte, uvidíte velká tlačítka se všemi nástroji a funkcemi na jednom místě. Jinými slovy, najdete všechny nástroje a nastavení na jednom místě, díky čemuž jsou snadno dostupné a použitelné. Uživatelé mohou propojit svůj účet s různými CMS, například WordPress, Joomla nebo Druapl. Budou potřebovat pouze uvést některá data a začít.
 • Vylepšené soukromí a zabezpečení – Bezplatné certifikáty SSL nemusí stačit k zajištění 100% digitální bezpečnosti vašeho webového projektu. Zdá se, že hostinger tomuto problému rozumí. Proto nabízí další funkce. Například Bitninja je součástí každého plánu dostupného pro uživatele, aby se předešlo riziku malwaru, automatických útoků hackerů, XXSS a dalších digitálních hrozeb.
 • Záruka vrácení peněz – Můžete se spolehnout na úplnou refundaci do 30 dnů, pokud nejste spokojeni se službami a možnostmi poskytovanými platformou.
 • Komplexní podpůrný tým – Hostinger tvrdí, že má vícejazyčný tým zákaznické podpory, který je připraven vyřešit jakýkoli problém ASAP. Můžete si vybrat ze živého chatu, integrovaných funkcí interkomu a dalších způsobů, jak kontaktovat zástupce podpory.

Hostinger se opravdu zaměřuje na zlepšování svých webhostingových služeb. Díky jeho výhodám je platforma dobrá hodnota za peníze díky mírným nevýhodám, které mohou nastat.

Nevýhody hostingera:

 • Live Chat Access – pokaždé, když potřebujete kontaktovat tým podpory prostřednictvím živého chatu, musíte být přihlášeni ke svému hostitelskému účtu. Jinými slovy, tuto funkci nemůžete použít, pokud nejste zákazníkem společnosti Hostinger. Může se to stát zásadní nevýhodou pro potenciální klienty, kteří ještě před přihlášením mají nějaké otázky.
 • Nedostatek cPanelu – Neočekávejte, že uvidíte tradiční cPanel. Hostinger usiluje o jednoduchost v každém kroku. Výsledkem byly některé zjevné nevýhody, jako je absence tradičního palubního panelu. Je zde šance, že nebudete moci ocenit jejich vlastní ovládací panel.
 • Nejasná politika vrácení peněz – Přestože nárokují nebo poskytují plnou náhradu do 30 dnů, politika vrácení peněz není tak jasná, jak můžete očekávat. O vrácení peněz můžete požádat při použití hostingových plánů, převodů domén nebo certifikátů SSL. Pokud se rozhodnete pro pokročilé služby, jako je ochrana soukromí při obnovení domény, neměli byste počítat s vrácením peněz pro žádnou z nich.

Přestože společnost Hostinger tvrdí, že je dostupný poskytovatel webhostingu, její cenová politika vyžaduje určitou revizi, protože v plánu nejsou uvedeny žádné skryté poplatky a poplatky. Například za každé nové doménové jméno budete muset zaplatit, i když používáte obchodní nebo prémiový plán.

2. Funkce hostování

Hostinger je all-in-one web hosting řešení se vším, co budete potřebovat, abyste mohli začít s jakýmkoli druhem webového projektu. Nabízí řadu neomezených a bezplatných možností, jako je neměřená šířka pásma a prostor SSD, který uspokojí všechny vaše potřeby. Zde jsou některé základní platformy, které byste mohli ocenit:

Hostinger Panel

 • Snadnost použití – Zatímco mnoho platforem stále používá tradiční řídicí panel a snaží se skrýt většinu funkcí, aby jejich rozhraní vypadalo čistěji, Hostinger zobrazuje všechny potřebné nástroje na jednom místě. Uvidíte velká barevná tlačítka. S tímto rozhraním se nikdy neztratíte ani nebudete zmateni.
 • WordPress Optimized Hosting – Hostinger je dobrým řešením pro uživatele, kteří plánují spuštění blogů nebo webových stránek WP. Platforma zajišťuje vysokou rychlost a skvělý výkon díky vlastním vestavěným modulům pro ukládání do mezipaměti v kombinaci se servery optimalizovanými pro WP.
 • Zdarma doména a SSL – Uživatelé plánu Business a Premium mohou těžit z bezplatné doménové jméno Kromě SSL zdarma. Vzhledem k poměrně nízké ceně programu vypadá hostinger jako cenově dostupný způsob, jak zahájit plně nabitý webový projekt od nuly.
 • Zdarma vlastní webový tvůrce – Tvůrce webových stránek přichází s některým z dostupných plánů. Pro techniky bez techniky je dobrý způsob, jak sestavit své webové stránky od nuly jako profesionálové. Nepotřebujete žádné dovednosti v oblasti kódování nebo navrhování.
 • Neomezené funkce – Uživatelé plánu Business a Premium mohou využívat neomezené šířky pásma a místo na disku SSD k hostování webových projektů jakékoli složitosti.
 • Nástroje pro přesměrování e-mailů – Hostinger se může pochlubit pravděpodobně nejpokročilejšími e-mailovými nástroji. Zahrnují předávání e-mailů, automatickou reakci, ochranu SpamAssassin a další nástroje pro odesílání a přijímání e-mailů odkudkoli kromě globálního přístupu a také možnost odesílání mediálního obsahu..

Stručně řečeno, hostinger poskytuje všechny nezbytné možnosti, jak začít s webem různého typu a složitosti. Většina bezplatných a prémiových funkcí je k dispozici pouze u programů Business a Premium.

3. Výkon

Hostinger se snaží zlepšit jeho výkon a dobu načítání stránky. Tato platforma měla v letech 2017 a 2018 několikrát výpadky. Poslední testy však odhalily dobu načítání stránky 385 ms, což je téměř o 80% lepší ve srovnání s průměrnou rychlostí odvětví 890 ms. Společnost udělala obrovský krok vpřed. Současně má servery umístěné v Asii, Evropě a Spojených státech, aby zajistily rychlejší připojení. Vestavěné nástroje pro ukládání do mezipaměti také vedly k rychlejšímu načítání. Můžete snadno zjistit, kde je web hostován a analyzovat jeho výkon na vlastní pěst. Pro tohoto žáka můžete použít interní nástroje Hostinger nebo externí služby jako Pingdom.

Hostinger Perfomance

Pokud jde o provozuschopnost, hostinger se v této oblasti převážně dobře daří, s výjimkou několika měsíců zpět v roce 2018 kvůli některým rychlým špičkám. Zdá se však, že situaci zlepšují s průměrnou mírou dostupnosti 99,98% v roce 2019.

4. Zabezpečení

Zabezpečení webových stránek a soukromí dat mohou být pro některé majitele stránek hlavní prioritou. Hostinger věnuje této funkci velkou pozornost a nabízí kromě účinných certifikátů SSL a ochrany před nevyžádanou poštou některé účinné prostředky.

Některé základní bezpečnostní nástroje jsou následující:

 • SSL zdarma.
 • Zálohování dat na denní nebo týdenní bázi.
 • Ochrana proti spamu a cloudfare.

Mezi další funkce patří inteligentní ochrana BitNinja dostupná u každého plánu. BitNinja je all-in-one balíček, který chrání vaše webové projekty v reálném čase a zabraňuje útokům DDoS a XSS, malwaru, hrubým silám atd..

5. Zákaznická podpora

Platforma zaručuje vícejazyčnou podporu dostupnou prostřednictvím živého chatu a integrace Intercomu. K funkci živého chatu však mají přístup pouze zákazníci společnosti Hostinger. Chcete-li zůstat v kontaktu, musíte být přihlášeni. Dalším problémem je, že vedoucí podpory jsou podle recenzí trochu pomalí.

Rozšířená znalostní databáze může být perfektním řešením problému. Zákazníci se mohou spolehnout na:

 • Průvodci a návody.
 • Video krok za krokem pokyny a návody.
 • Obecná informace.

Znalostní základna pokrývá všechny možné technické a další problémy, které budete možná muset vyřešit. Uživatelé navíc nemusí přepínat mezi dvěma samostatnými stránkami.

6. Cenová politika

Hostinger vypadá dostupněji ve srovnání s mnoha dalšími možnostmi sdíleného hostování. Cenová politika však vypadá trochu chaoticky a zvažuje některé skryté poplatky, s nimiž se můžete setkat. Mezi tři hlavní balíčky patří:

Hostinger Pricing

 • Jednotný plán stojí 1,45 $ měsíčně pro jeden web a 1 e-mailový účet se 100 GB paměti.
 • Prémiový plán stojí 2,95 $ měsíčně se všemi neomezenými funkcemi a týdenními zálohami.
 • Podnikatelský plán stojí 3,95 $ se všemi výhodami z plánu Premium kromě denních záloh a SSL zdarma.

Přestože plány Premium a Business zahrnují neomezené weby, budete muset zaplatit za každou novou doménu.

Přečtěte si také: Hostinger vs Bluehost.
Hostinger vs SiteGround.
Hostinger vs iPage.

Sečteno a podtrženo

Stručně řečeno, hostinger vypadá jako cenově dostupná možnost pro ty, kteří hledají spolehlivé a bezpečné sdílené hostovací služby. Platforma poskytuje všechny potřebné funkce a nástroje, abyste mohli začít s vlastním webem.

Je to dobré pro netechnické techniky díky jednoduchému panelu a tvůrci webových stránek. Zkušení uživatelé ocení WP-optimalizované serverové řešení kromě vlastních pluginů pro ukládání do mezipaměti.

Platforma se může pochlubit dostatečně dobrým výkonem při slušné rychlosti načítání a sazbách za provozuschopnost. Má servery umístěné v různých částech světa, aby bylo zajištěno bezchybné připojení, i když se mohou vyskytnout i některé prostoje. Celkově můžete považovat Hostingera za místo, kde začít s vaším webem.

Zkus to nyní

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map