Přehled vesnice

Přehled vesnice


Listing Village – je platforma pro vytváření webových stránek určená pro profesionální realitní kanceláře. Platforma nevyžaduje speciální technické dovednosti. Nabízí řadu šablon reagujících na nemovitosti, které lze snadno upravovat a přizpůsobovat bez kódování. Realitní kanceláře získají šanci zjistit svou online přítomnost, připojit doménu a použít některé základní nástroje realitních kanceláří k vytváření karet nemovitostí, výpisů atd..

Kromě tvůrců webových stránek stejný typ, Listing Village přichází s pokročilými možnostmi, jako je správa Homebuyers, aby zůstala v kontaktu se stávajícími nebo potenciálními zákazníky, nebo dokonce vytvořila sítě doporučení na podporu vašeho podnikání. Další nástroje zahrnují integrované CRM, Reklamní kampaně zaměřené na Facebook, upozornění na výpisy, mapy nemovitostí vhodné pro mobilní zařízení a další.

Tento software se zdá být konečným řešením pro realitní kanceláře. Ale je to opravdu tak dobré? Je čas, abychom to zjistili.

Výhody a nevýhody

Na jedné straně máme zde platformu all-in-one, která umožňuje realitním kancelářím vytvářet a spusťte web od nuly. Na druhou stranu funkce Listing Village jsou zaměřeny hlavně na oblast nemovitostí. Šablony vypadají podobně a je jich několik. Možnosti přizpůsobení jsou také velmi omezené.

Při integraci nebo správě výpisů nemovitostí však software funguje skvěle. Se službou Listing Village získáte rozsáhlou online vyhledávací platformu s moderními značkovými a reklamními algoritmy.

Výpis vesnických profesionálů:
Nevýhody vesnické vesnice:
&# x2714; Služba vše v jednom – předplatné zahrnuje všechny nástroje k vytvoření plně funkční webové stránky o nemovitostech. Budete muset pouze připojit doménu.
&# x2714; Integrovaný CRM – intuitivní a snadno použitelné CRM přichází s upozorněním na výpis, nástroji pro správu majitelů domů, možnostmi sítě doporučení atd..
&# x2714; Aktualizace MLS – uživatelé mohou mít prospěch z automatických aktualizací MLS každých 10 minut, aby poskytli co nejpřesnější data z krabice.
&# x2714; Hosting zdarma – je zahrnuta v ceně předplatného bez dalších poplatků.
&# x2714; Možnosti reklamy – realitní kanceláře budou moci propagovat své webové stránky prostřednictvím reklamních kampaní na Facebooku.
✘ Zmatená cenová politika.
✘ Možnost omezené šablony.
✘ Nedostatek nástrojů pro přizpůsobení a webový design.
✘ Žádné aplikace ani doplňky.

K čemu je to dobré?

Pokud se podíváte na seznam nástrojů, je zřejmé, že Listing Village je pro profesionální realitní kanceláře, kteří hledají pokročilé možnosti integrace MLS a způsoby propagace jejich značky..

Na druhé straně uživatelé nemusí trávit hodiny zkoušením, jak všechno funguje. Jsou schopni vytvořit a nasadit weby připravené k provozu za méně než 15 minut. Výsledkem je jednoduchý, ale profesionální software pro realitní kanceláře, kteří nechtějí jen budovat webovou prezentaci, ale také spravovat obchodní aktiva a propagovat značku online..

Snadnost použití

Seznam vesnice je velmi snadné použití. Zdá se však, že tato jednoduchost je hlavní nevýhodou. Na jedné straně je proces editace velmi jednoduchý. Vyberete šablonu, provedete některé změny, přidáte výpisy a začnete zveřejňovat.

Na druhé straně má každé téma pouze tři hlavní možnosti, které zahrnují samotnou domovskou stránku, sekci Karta vlastností a nastavení mapy. Jinými slovy, není co upravovat. Uživatelé se budou muset vypořádat s předem navrženými rozvrženími, která vypadají stejně. Jediné, co můžete udělat, je změnit obsah a přidat vlastní obrázky, aniž by bylo možné změnit uspořádání věkové struktury nebo dokonce přidat widgety. Dobrou zprávou je, že existuje 14 bezplatná zkušební verze, která vyzkouší tvůrce webových stránek a rozhodne se, zda vám vyhovuje.

Začínáme

Je překvapivé, že uživatelům může trvat déle než se přihlásit, než vytvořit připravený web. Chcete-li začít s vesnicí Listing Village, musíte přidat požadované údaje, které zahrnují jméno, příjmení a zprostředkování uživatele. Musíte také uvést svůj e-mail a zvolit heslo.

Listingvillage registrace

Hlavní výzvou zde je potvrdit sebe jako Realitáře. Uživatelé si musí vybrat seznam MLS z dostupných možností nebo kontaktovat tým podpory, pokud jej nenajdete. Může to také trvat čas. V další fázi budou mít uživatelé další důvod ke zklamání.

Ačkoli můžete začít 14denní zkušební verzí zdarma (tuto skutečnost potvrzuje přihlašovací formulář), budete muset uvést fakturační údaje. Po vypršení zkušební doby bude poplatek za předplatné automaticky vyplacen. Někteří si mohou myslet: „Aha, konečně! Registrace je u konce! “. Ani náhodou! Nyní musíte potvrdit svůj účet u realitních kanceláří. Když systém porovná uživatele s příslušným seznamem MLS, bude zasláno potvrzovací dopis. Kliknutím na odkaz uvnitř přejdete do další fáze.

Výběr domény

Nebudete moci vybrat nebo upravit rozvržení, dokud nevyberete a doménové jméno. Ve srovnání s ostatními tvůrci webových stránek také vypadá velmi podivně, což umožňuje uživatelům ponořit se hlouběji do procesu úprav a propojit doménu pouze při publikování webové stránky..

Systém automaticky vygeneruje několik voleb jména na základě poskytnutých informací (název, město a další údaje). Jakmile najdete ten, který vám nejvíce vyhovuje, klikněte na „Make It Mine!“ a počkejte, až bude doména zaregistrována.

Pravděpodobně si myslíte: „To je ono! Nyní mohu vytvořit web! “. Opět ne. Jakmile je registrace domény dokončena, obdržíte potvrzovací dopis s odkazem, který vás nakonec zavede do Tvůrce webových stránek. Tento proces je tak ohromující a časově náročný, jak to zní. Ale stojí to za to? Pojďme se podívat do tvůrce webových stránek.

Úpravy motivů

Výběr motivu je prvním a nejdůležitějším krokem procesu vytváření webových stránek. V levém postranním panelu uvidíte všechny možnosti rozvržení uvnitř řídicího panelu. Každé téma obsahuje okamžitý náhled, což je docela výhodné, i když výběr šablon je velmi omezený. Kromě toho mají všechny téměř podobnou strukturu a prvky.

Listingvillage editace motivu

Jakmile vyberete motiv, můžete upravit vlastní pole domovské stránky. S web designem toho moc nemůžete udělat. Uživatelé mohou nahrát logo, zadat název webu, změnit velikost banneru, upravit barvy textu, označit kontaktní údaje, které mají být zobrazeny na webu atd. Poté můžete přejít na kartu vlastností a přidat tam vlastnosti.

Přidávání vlastností je stejné jako při práci na elementární stránce produktu. Aby byl objekt zobrazen, musí uživatelé uvést kontaktní informace realitních kanceláří, stáhnout profil nemovitosti a přidat blok CTA. Existuje galerie, do které můžete přidávat obrázky, směr a mapové sekce. Všechno je zde velmi jednoduché.

Pole pro úpravu seznamu

Váš web je téměř připraven. Poslední fází je práce s nastavením mapy a přidání vlastních umístění. Oba procesy budou popsány v části Vlastnosti & Pružnost sekce.

Vlastnosti a flexibilita

Jak jsme již zmínili dříve, Listing Village je úzce zaměřený tvůrce webových stránek s nemovitostmi. Uživatelé by neměli očekávat pokročilé (nebo alespoň menší) Nastavení SEO, vlastní widgety, možnosti nekonečné integrace atd. Platforma má omezenou sadu nástrojů zaměřenou na nika. Ale tyto nástroje fungují skvěle.

Nastavení mapy

Důležitá funkce pro realitní stránky. Uživatelé mohou nejen integrovat mapy vhodné pro mobily s vlastnostmi uvedenými v rozbalovací nabídce, ale také uspořádat místa, která si vyberou místo pro spuštění seznamu. Realitní kanceláře si mohou vybrat město, které chtějí být výchozím bodem, a také způsob, jakým jsou zobrazeny všechny vlastnosti (s cenovkami nebo bez nich).

Nastavení mapování seznamu

Kromě toho budou mít uživatelé přístup k obrovské sbírce vlastních ikon. Mohou být použity k označení některých vlastností a dalších prvků webové stránky, k identifikaci konkrétních oblastí a zón na mapě, k zvýraznění infrastruktury kolem nemovitosti atd..

Nastavení mapování seznamu

Přidání vlastních umístění

Listing Village usnadňuje přidání vlastních umístění, která nejsou uvedena v seznamu MLS. Funkce je velmi snadná. Musíte pouze definovat zónu v dané čtvrti, nakreslit oblast a přidat ji do seznamu. Uživatelé najdou potřebné nástroje pro správu vlastních umístění (přidat, odstranit, resetovat nebo uložit).

Listingvillage přidání vlastní umístění

Realitní Dashboard

Funkce ke sledování měsíčních nebo týdenních statistik včetně interakce zákazníků, celkového počtu zhlédnutí a návštěvníků. Realitní kanceláře mohou každou nemovitost sledovat samostatně a v rámci potřebného období sledovat celkové statistiky. Řídicí panel zobrazuje zákazníky, kteří komunikovali s danou službou, s uvedením jejich kontaktních údajů a schopností sdílet některá místa přímo z řídicího panelu.

Listingvillage realtors dashboard

Homebuyer Management

Tento nástroj je součástí integrovaného CRM. Vylepšuje správu kontaktů a usnadňuje vytváření sítí doporučení zákazníků. Všechno to začíná přidáním nového homebuyeru – toho, kdo kdy pracoval s vaším webem nebo majetkem.

Karta obsahuje kontaktní informace, podrobnosti a jednoduché prostředky, jak zůstat v kontaktu. Majitelé webových stránek budou moci sledovat návštěvy homebuyerů, sledovat upozornění a sledovat domy přidané k jejich oblíbeným.

Výpis správy homebuyerů

Sdílení sociálních médií

Díky této platformě budou realitní kanceláře moci sdílet vlastnosti na sociálních médiích. Hlavní výhoda zde spočívá v tom, že uživatelé mohou sdílet nejen jedno místo, ale seznam asi 4 uváděných vlastností, které splňují preference domácích uživatelů. Software automaticky vygeneruje náhled sociální vlastnosti a umožní vám ji sdílet na dalších sociálních platformách včetně Twitteru, Pinterestu atd.

Výpis sdílení sociální média

Design & Šablony

Není toho moc, co můžeme zkoumat ohledně designu Listing Village. Má několik pěkných šablon. Ale všichni jsou téměř stejní. Hlavní nevýhodou je, že uživatelé s tím nemají co zvládnout. Neměli byste očekávat pokročilé nástroje pro webový design nebo přizpůsobení. Platforma byla vyvinuta za účelem vytvoření stránek s nemovitostmi během několika minut (nezmiňuji registrační proces).

Listingvillage šablony

Abych byl upřímný, makety nejsou tak špatné. Každé téma odkazuje na konkrétní styl designu. Jsou mobilní a všechny potřebné funkce jsou již na stránce. Kdo je na vině, že realitní kanceláře mnoho z nich nepotřebují? Jistě, ne výpis vesnice.

Zákaznická podpora

Listing Village se může pochlubit skvělou podporou zákazníků. Ačkoli neexistuje žádná demo verze pro testování platformy, video tutoriály učí uživatele doslova každou maličkost od toho, jak se přihlásit po kroky při přidávání vlastních umístění. Databáze znalostí videa je ohromná s různými sekcemi včetně:

 • Úpravy webových stránek;
 • Řídicí panel a hlavní seznam;
 • Sociální sdílení, správa lidí v domácnosti a další.

Funkce Live Chat je druhým způsobem, jak se dostat do kontaktu. Kromě toho mohou uživatelé kontaktovat tým podpory telefonicky nebo e-mailem. Platforma se může pochlubit také rostoucí komunitou na Facebooku

Výpis zákaznické podpory

Plány & Ceny: Kolik stojí výpis vesnice?

Má Listing Village bezplatnou zkušební verzi? Ano. Bezplatná zkušební verze však ve skutečnosti není bezplatná, protože stále budete muset uvést fakturační údaje. Systém tedy vyplatí prostředky z karty bez oznámení. Pokud jde o placenou verzi, předplatné vás bude stát 49 USD včetně všech softwarových funkcí, domény, hostování + 10 USD za reklamní kampaň Facebook.

Příklady skutečných webových stránek vesnice

Realitní kancelář

Realitní kancelář

Web pro vyhledávání nemovitostí

Web pro vyhledávání nemovitostí

Závěr revize seznamu vesnic

Listing Village je úzce specializovaný webový tvůrce. Je to server realitních kanceláří při vytváření uživatelsky přívětivých a funkčních tvůrců webových stránek s nemovitostmi. Přestože tento software neposkytuje uživatelům dostatek nástrojů SEO, nástrojů pro webový design nebo přizpůsobení, plní svou úlohu dobře.

Uživatelé ocení snadný proces editace bez kódovacích dovedností. Systém umožňuje přidávání a správu vlastností, zatímco integrovaný CRM vám umožní vytěžit maximum ze seznamu kontaktů a sítě doporučení. Cena vypadá docela přijatelně, pokud porovnáme vesnici s dalšími realitními webovými tvůrci. Stále však můžete najít flexibilnější a levnější řešení tváří v tvář Wix (nejjednodušší tvůrce webových stránek pro jakýkoli účel) nebo WordPress (open-source CMS s nekonečnými možnostmi webového designu a integrace).

Vyzkoušejte Výpis vesnice

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map