Přizpůsobení značky Recenze

Přizpůsobení značky Recenze


Tailor Brands je platforma navržená k budování a propagaci vaší značky od nuly. Původně byl vytvořen pro figuríny a lidi, kteří se nikdy předtím nezabývali propagací podnikání. Systém dodává svou vlastní sadu nástrojů pro zpracování několika procesů současně bez zvláštních znalostí nebo dovedností. Uživatelé ocení svého výrobce loga založeného na AI kromě vlastního nástroje pro tvorbu webových stránek, obchodních a marketingových nástrojů, obchodních příležitostí a dalších.

Tento nástroj používá pokročilé Technologie založené na AI k zajištění rychlého a jednoduchého postupu při vytváření webové stránky od nuly. Zároveň ocení uživatelé pokročilé funkce elektronického obchodování se schopností prodávat naživo i online. Budete mít prospěch z nástrojů pro prodej sociálních médií, z komplexního nástroje pro vytváření log a dalších nástrojů nezbytných pro každého obchodníka, který udělá první kroky na cestě k vytvoření solidní značky.

1. Snadné použití

I když se naše recenze zaměřuje hlavně na možnosti vytváření webových stránek platformy, začneme podrobným pohledem na jeho funkci drag-and-drop. Poté přejdeme na další funkce poskytované společností Tailor Brands. Chcete-li začít s novým webem od nuly, budete muset přistupovat k vlastnímu editoru systému založenému na technologii WYSIWYG..

Nevyžaduje kódovací dovednosti a usnadňuje vytvoření vizitky pro zastupování vaší společnosti online nebo funkční digitální obchod s integrovanými platebními branami, systémem správy produktů atd..

Editor editorů značek

Začínáme

Stejně jako u mnoha jiných platforem se musíte přihlásit, abyste mohli používat aktiva značky Tailor. Můžete se zaregistrovat pomocí svého sociálního média nebo účtu Google a jednoduše zadat svůj e-mail a heslo. Špatnou zprávou je, že produkt v současné době nenabízí bezplatnou zkušební verzi. To znamená, že si musíte od začátku zvolit plán předplatného. To může být nevýhoda, zejména pokud jste v systému nováčci.

Další nevýhodou je, že uživatelé nebudou moci vybrat samostatnou službu a platit pouze za ni. Nemůžete například použít značku Tailor pouze k vytvoření a platbě pouze za logo společnosti. Od začátku budete muset zakoupit kterýkoli z dostupných balíčků. Dobrou zprávou je, že ceny jsou nízké. V odstavci o cenách zdůrazníme cenu každého plánu o něco dále.

Vytvoření loga

Po přihlášení vám systém automaticky pomůže s logem značky. Pro dokončení procesu a přechod do fáze vytváření webových stránek stačí zadat název společnosti a postupovat podle několika kroků. Tento krok můžete přeskočit a později se vrátit k vytvoření loga. Nyní klikněte na „Vytvořit nový“ a začněte budovat svůj obchodní projekt.

Úpravy a přizpůsobení webových stránek

Tailor Brands je platforma pro nováčky s absolutně žádnými technickými nebo marketingovými dovednostmi. Výsledkem je super snadný a přímý editor. Pomocí intuitivní technologie drag-and-drop použijte k vytváření webů během několika minut. Přístrojová deska vypadá jasně a jednoduše. Uživatelé uvidí všechny dostupné možnosti na postranním panelu vlevo.

Návrh značek na míru

Nástroje zahrnují nástroje k přizpůsobení designu stránky a také k úpravě některých částí. Zde máme k dispozici výběr widgetů. Zahrnují různé bloky navržené tak, aby návštěvníkům umožňovaly interakci s vaším webem. Můžete si vybrat z bloků CTA, tlačítek, ikon, kontaktních formulářů, fotogalerií, obrázkových a textových bloků atd. Jednoduše vyberte jeden ze seznamu a přesuňte jej do oblasti, kde chcete, aby byl zobrazen. Uživatelé mají v případě potřeby možnost přeskupit strukturu stránky.

Každý prvek stránky lze upravit. Klikněte na požadovaný blok a otevřete panel s pokročilým nastavením. Obsahuje některé nástroje pro úpravu základní linie. Zahrnují typy písma, formáty a velikosti. Zde můžete také nastavit potřebný směr textu a také upravit texty odkazů, provést formátování nadpisu a další.

Upravit návrh značky na míru

V nastavení webových stránek budete moci přidat fyzickou adresu, propojit svůj web s platformami sociálních médií, nastavit stránku SEO, zvolit jazyk, upravit URL atd. K dispozici je režim náhledu, který vám umožní zobrazit všechny stránky na ploše a mobilní zařízení. Pokud vše běží dobře, stiskněte tlačítko „Publikovat“, abyste se dostali do života. Tailor Brands je platforma all-in-one pro podnikání. Hosting je již zahrnut v ceně, takže za něj nemusíte platit zvlášť.

2. Funkce & Flexibilita

Platforma není pouze tvůrcem webových stránek. Přichází jako kompletní podnikové řešení pro růst a prodej vaší značky online. Můžete jej použít k jiné reprezentaci vaší společnosti online nebo k prodeji produktu. Předplatitelé navíc ocení také marketingové a merchandisingové příležitosti.

Funkčnost elektronického obchodu

Prodejna značek na míru

Přidání obchodu na váš web je velmi jednoduché. Součástí systému je komplexní řídicí panel elektronického obchodu, kde můžete přidávat nové produkty a nahrávat jejich obrázky. Uživatelé mohou nastavovat ceny, upravovat název a popis produktu, nastavit způsoby dopravy, integrovat možnosti platby a další. Získáte plnou kontrolu nad položkami i analytikou prodeje a statistikami. Vytvářejte katalogy produktů, je řaďte podle kategorií, umožněte jednoduché vyhledávání zboží a umožněte zákazníkům rychle najít požadovaný produkt.

Prodávejte prostřednictvím sociálních médií

Prodej značek na míru

Tato platforma umožňuje prodej produktů prostřednictvím špičkových zdrojů sociálních médií včetně Facebooku a Instagramu. Vše, co potřebujete, je připojení vaší Facebookové stránky. Systém navíc umožňuje distribuovat zboží prostřednictvím Amazonu a eBay. Uživatelé ocení automatizaci reklam Google dostupných v nabídce Nákupů Google.

Marketing a propagace

Přizpůsobte značky SEO

Tailor Brands umožňuje uživatelům umožnit reklamám Google a Facebook přenést na web více provozu pomocí různých zdrojů a kanálů. Můžete vytvořit nové věrnostní programy, nastavit slevové kupóny nebo povolit prodej pro konkrétní kategorii produktů. Existuje možnost rozšířit seznam adres a generovat e-maily pomocí zpravodajů.

Nástroje pro přizpůsobení

Přizpůsobení značek na míru

Skvělý způsob, jak zavést individuální přístup k některým vašim zákazníkům. Funkce personalizace vám umožňuje poskytovat jedinečný uživatelský zážitek pomocí:

 • Panel oznámení – zobrazuje upozornění pro specifické publikum webu v závislosti na jejich jedinečných preferencích.
 • Cílení podle polohy – oslovte místní cílové publikum na základě jeho polohy pomocí funkce Návštěvníci v okolí.
 • Přizpůsobitelná vyskakovací okna – zvyšují zapojení uživatelů a vytvářejí vyskakovací formuláře, které generují vyšší příjmy a komunikují s vašimi návštěvníky.

AI-Based Logo Creator

Logo vytvořte na míru

Tailor Brands má svůj vlastní flexibilní generátor loga, který vytváří rozvržení loga na základě preferencí stylu uživatele. Chcete-li získat několik vzorků loga, stačí ve fázi přihlášení provést pouze základní kroky. Systém vás požádá, abyste uvedli název společnosti a obchodní mezeru. Poté budete muset vybrat preferovaný styl písma a získat vzorky svého loga. Generátor má sezónní funkci. Umožňuje vytvářet loga pro konkrétní příležitost nebo dovolenou.

Merchandising

Skvělá funkce pro majitele firem, kteří potřebují, aby byla jejich loga natištěna na kousky oblečení (trička, čepice atd.) Nebo na jiné předměty, jako jsou například šálky. Tailor Brands spolupracují se společností Zazzle, která zajišťuje tisk všemi možnými způsoby. Kromě toho si mohou uživatelé objednat vizitky.

3. Návrh & Šablony

Tvůrce webových stránek platformy nenabízí mnoho webového designu. Neexistují žádné pokročilé vizuální nástroje ani možnosti kódování s ohledem na skutečnost, že nástroj byl vytvořen pro nováčky. Uživatelé nenajdou sbírku připravených šablon. Na druhou stranu můžete libovolně vytvářet rozložení od nuly.

Telefon značky Tailor

Co je důležitější, vám Tailor Brands umožňuje vytvářet 100% weby vhodné pro mobilní zařízení. Kromě režimů náhledu chytrých telefonů a tabletů mají uživatelé možnost používat mobilní verzi svých stránek. Musíte pouze přepínat mezi režimy, přidat nebo odebrat některé prvky stránky nebo změnit celou strukturu webu.

Pokud jde o generátor loga, oceníte některé návrhy rozvržení, které nabízí. Nástroj generuje loga pouze v 5 různých jazycích v latině. To by mohlo být nevýhodou pro asijské zákazníky. Na druhou stranu se může pochlubit obrovskou sbírkou různých ikon dostupných ve své vlastní knihovně. Pokud se vám nelíbí nabízená rozvržení, můžete stále vytvářet nové styly, dokud nenajdete ten, který vyhovuje vašim preferencím.

4. Zákaznická podpora

Přes takovou kombinaci funkcí poskytovaných platformou vypadá výběr kontaktních metod trochu omezeně. Uživatelé mohou spoléhat pouze na live chat a e-mailovou technologii k odeslání problému nebo nároku.

Podpora značek na míru

Na druhé straně existuje rozšířená znalostní báze s četnými články a materiály, včetně FAQ, obecných otázek, cen nebo některých užších témat včetně vektorového loga, analytické integrace a dalších. Neexistuje žádná telefonická podpora ani videonávody. Dojem o zákaznické podpoře je tedy trochu protichůdný.

5. Ceny & Promo kód

Jak jsme již zmínili dříve, uživatelé nebudou moci systém otestovat, protože neexistuje žádná bezplatná zkušební verze. Je to špatné. Cenová značka je však dostatečně cenově dostupná, aby se mohla do procesu zapojit. Platforma zpočátku nabízí tři hlavní plány. Pokud plánujete používat značky Tailor Brands, doporučujeme začít s ročním nebo dvouletým předplatným, protože přicházejí s obrovskými slevami. Vstupní plán navíc není k dispozici pro zákazníky, kteří si předplatili měsíční balíček.

Poznámka: Můžete získat 30% slevu na míru podle značky superbwebsitebuilders30 kód kupónu!

Cena značky na míru

Plány a ceny jsou tedy následující:

 • Základní hvězdy na 3,99 $ s funkcemi, které odkazují pouze na generátor loga.
 • Standardní náklady 5,99 $ se všemi funkcemi tvoří základní plán plus nástroje pro webový design a neomezené úložiště.
 • Prémiová cena je 12,99 $ se všemi funkcemi z předchozích plánů kromě analýzy a optimalizace sociálních médií.

Mějte na paměti, že základní předplatné je k dispozici pouze v případě, že se rozhodnete pro 1 nebo 2letý plán.

6. Pros & Nevýhody

Tato platforma je dobrá pro budování a vývoj vašeho online obchodu bez zvláštních dovedností. Snadno se používá, zatímco výběr funkcí je dostatečně bohatý na úspěšný projekt. Na druhé straně se stále ještě musí odehrát některé zjevné nevýhody.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Dobré pro nováčky.
&# x2714; Kompletní značkový balíček.
&# x2714; Generátor loga AI.
&# x2714; Tvůrce vlastního webu.
&# x2714; Marketingové a propagační nástroje.
&# x2714; Funkčnost elektronického obchodu.
&# x2714; Merchandising a tiskové služby.
✘ Omezené možnosti přizpůsobení.
✘ Žádná zkušební verze zdarma.
✘ Žádné měsíční předplatné základního plánu.

Závěr

Tailor Brands je komplexní řešení pro založení nových značek od nuly. Bude to skvělé pro jednotlivce bez marketingového nebo obchodního zázemí. Nováčci ocení snadnost použití a jednoduchost, pokud jde o vytváření webových stránek nebo použití generátoru loga. Tento systém přináší spoustu dalších marketingových nástrojů pro růst vaší značky online a udržení zapojení zákazníků. Funkce eCommerce je dostatečně vyvinutá, aby mohla začít prodávat online.

Na druhou stranu nikdy nebude fungovat pro zavedené společnosti, které hledají diverzifikaci. Organizace a podniky mohou vyžadovat pokročilejší nástroje. Zároveň se však zaměřujete především na prodej produktů online, Nakupujte nebo Wix může být lepším řešením s ohledem na jejich pokročilé nástroje pro správu produktů a nástroje pro marketing a propagaci.

Vyzkoušejte Tailor Brands Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map