Pojďme jíst

Pojďme jíst – je specializovaný tvůrce webových stránek, který vidí své poslání ve vývoji plnohodnotných webových stránek restaurací. Systém byl založen v roce 2008 v Portlandu v Oregonu a je zaměřen především na potřeby nováčků, kteří mají v úmyslu začít podnikat v restauracích, ale bude také dobře fungovat pro profesionály webdesignu, kteří mají zkušenosti s prací na takových projektech..


Spouštění webových stránek pomocí programu Let’sEat nezabere příliš času a nevyžaduje žádné dovednosti v oblasti kódování ani předběžné pozadí návrhu webových stránek. To je jedna z nesporných výhod systému, který přitahuje pozornost uživatelů, kteří vlastní kavárny / restaurace a chtějí si založit webovou prezentaci pro své firmy. Let’sEat v současné době zmocňuje přes 15 000 webových stránek po celém světě a toto číslo neustále roste s každým dalším měsícem.

Z čeho se liší stavitel webových stránek spousta dalších tvůrců webových stránek? Ve skutečnosti se jedná o univerzální platformu, která má jedno zaměření – vytvoření webových stránek restaurací. Všechny funkce, které systém nabízí, mají tedy prioritu s ohledem na specifické požadavky, zatímco samotný systém je zcela pochopitelný a snadno použitelný.

Máte zájem dozvědět se více o tvůrci webových stránek a zjistit důvody a parametry, díky kterým vyniká z davu? Přesně to uděláme hned. Pojďme tedy začít!

1. Snadné použití

Let’sEat je jednoduchý, ale funkční webový tvůrce vytvořený pro majitele restaurací, kteří čelí každodenní potřebě aktualizovat své nabídky na cestách a nabízet klientům více služeb. Je samozřejmé, že převládající počet těchto lidí není odborníky na HTMl / CSS, a proto nemohou používat pokročilé znalosti kódování webových stránek v designu. Tvůrce webových stránek tedy naznačuje mírnou křivku učení, přičemž jsou zde k dispozici všechny funkce.

Řídicí panel Letseat

Samotný proces registrace je rychlý, jednoduchý a srozumitelný pro každého. Stačí zadat své přihlašovací a předávací údaje, které mají být přesměrovány na systémový panel. Na to si nemusíte moc času, protože všechny prvky a funkce jsou zde k dispozici na jednom místě. To umožňuje naučit se administrativní panel téměř na první pohled, aby bylo možné přistoupit k dalšímu procesu vytváření webových stránek.

Systém je dodáván s logicky strukturovaným, jednoduchým a intuitivním rozhraním, které zajišťuje snadnou navigaci. Je uživatelsky přívětivý a jednoduchý i pro ty uživatele, kteří s tvůrci webových stránek nikdy předtím nepracovali. Pojďme vás překvapit integrovaným průvodcem nastavením, který vás provede všemi fázemi procesu vývoje webových stránek a udělí přístup k obecným informacím o systému a nezbytným funkcím.

Jak je uvedeno výše, Let’sEat neznamená použití kódovacích dovedností, ale pokud jste odborník na programování, můžete své webové stránce restaurace dát jedinečný a personalizovaný design prostřednictvím integrace kódů HTML / CSS. Mějte však na paměti, že tvůrce webových stránek neumožňuje úpravu počátečních kódů webových stránek. To není problém pro první časovače, ale může to být výzva pro uživatele, kteří by rádi pracovali s úpravou kódu.

2. Funkce & Flexibilita

Jako tvůrce webových stránek specifických pro nika, Let’sEat skvěle pracuje na vývoji všech projektů, které patří do potravinářského průmyslu. Patří sem webové stránky pro restaurace, kavárny, večeře, taverny a bary, hotely a dokonce i nákladní automobily / vozíky. Vše záleží na typu podnikání, které provozujete, a na sadě funkcí, které chcete zahrnout.

Díky pohodlné a dobře strukturované palubní desce umožňuje Let’Eat rychlý a snadný přístup ke všem nastavením, nástrojům a parametrům potřebným pro vytvoření projektu potravinářského průmyslu s naloženými vlastnostmi. Podívejme se na nejdůležitější funkce, které tvůrce webových stránek představuje každému uživateli.

 • Menu Builder
 • V této sekci můžete navrhnout vlastní restauraci nebo kavárnu, která je specifická pro vaše podnikání. Nabídka je podrobná a zahrnuje jídla a nápoje spolu s jejich popisy a specifikací ceny. Je to skvělý způsob, jak návštěvníkům pomoci zjistit více o jídlech nabízených ve vaší restauraci a objednat ty, o které mají zájem.

  Nechte tvůrce nabídek

 • Generátor kupónů
 • Pokud se chystáte nabídnout svým potenciálním a stávajícím zákazníkům slevové kupóny, tato možnost vám určitě přijde vhod. Zde můžete navrhnout online kupóny, které lze vytisknout, a zvýšit tak prodej a přilákat potenciální klienty.

  Letseat editor kupónů

 • Kalendář
 • Tato funkce umožňuje zveřejňovat nadcházející události a důležité informace o různých příležitostech. Vytvářením událostí v kalendáři budete informovat své zákazníky. Takto mohou efektivně naplánovat svůj plán návštěvy vaší restaurace.

  Umožňuje kalendář

 • Tržiště
 • Let’sEat Marketplace nabízí řadu užitečných aplikací třetích stran, které zvyšují výkon webových stránek vaší restaurace a udržují spokojenost zákazníků. Tyto aplikace jsou pro zjednodušení vyhledávání rozděleny do kategorií. Jedná se o online objednávání, rezervace, správu pracovních míst, e-mailový marketing, sociální média a další. Aplikace lze snadno integrovat do vaší vlastní webové stránky restaurace z jiných webů bez nutnosti kopírovat a vkládat kódy.

  K dispozici jsou také vynikající marketingové nástroje, které doplňují vaši restauraci online i offline. Ve skutečnosti má tato platforma několik nativních aplikací souvisejících s restaurací. Většinu aplikací pro konkrétní odvětví poskytují jejich partneři v oboru, jako jsou Guestful, EatStreet, SeatMe a další.

  Letseat marketplace

 • Statistická sekce
 • Přístup ke statistikám je k dispozici také na hlavním panelu systému, ale je také docela primitivní. Zde můžete sledovat množství jedinečných návštěvníků, mobilní provoz, nejlepší zdroje doporučení a počet zobrazení webové stránky, ne více.

 • Vlastní doména
 • Pokud již vlastníte web s vlastním názvem domény, můžete jej použít při registraci na Let’sEat. Vlastní připojení k doméně umožňuje udržovat zájem cílové skupiny o vaše služby a zároveň procházet váš nový web.

 • Integrace třetích stran
 • Let’Eat umožňuje kromě integrace Marketplace Extplace také přidávat řadu dalších bezplatných a placených aplikací třetích stran, které mají vážný dopad na výkon systému. Uživatel tedy může na web přidat galerii slideshow, aby prezentoval jídla zahrnutá do menu v nejvýhodnějším světle. Je také možné integrovat Mapy Google, aby uživatelé mohli rychle najít polohu restaurace / kavárny a správné pokyny k ní.

 • Online objednávka
 • Podívejme se na partnery služby OpenDining, která umožňuje návštěvníkům webových stránek zadávat objednávky prostřednictvím tohoto systému online. Integrace widgetu OpenDining do projektu trvá jen několik minut, aby byla tato funkce, která je nutností pro všechny projekty související s potravinami, nezbytná.

 • Emailový marketing
 • Tvůrce webových stránek se stará o včasná upozornění uživatelů o jejich službách, speciálních funkcích a aktualizacích. To se provádí pomocí možnosti e-mailového marketingu, která umožňuje zasílání bulletinů těm uživatelům, kteří si je předplatili.

 • Integrace sociálních médií
 • Let’sEat je známý svými rozsáhlými možnostmi integrace do sociálních médií. Tvůrce webových stránek umožňuje používat sítě sociálních médií jako účinný nástroj interakce se zákazníky. S tvůrcem webových stránek je přidání těchto a dalších zdrojů sociálních médií rychlé a snadné.

 • Průzkumy spokojenosti
 • Tvůrce webových stránek navíc umožňuje zveřejňovat průzkumy spokojenosti, aby ostatní uživatelé věděli například o své zkušenosti s návštěvou určité restaurace nebo kavárny. Pozitivnější recenze a průzkumy webu (a odpovídajícím způsobem restaurace), tím vyšší je šance na vybudování bohaté zákaznické základny a zvýšení spokojenosti / loajality.

 • Dostupnost více jazyků
 • Tvůrce webových stránek je k dispozici v několika jazykových lokalizacích. Přesněji řečeno, můžete procházet systém v následujících jazycích: angličtina, francouzština a španělština. Uživatelé ve Velké Británii, Kanadě, Austrálii a dalších zemích mohou také lokalizovat odkazy (nebo je dokonce úplně změnit), aby odpovídaly slovní zásobě oblasti, ve které se nacházejí.

 • Online rezervace
 • Zákazníci mohou provádět online rezervace z důvodu partnerství systému s následujícími službami: OpenTable, Rez by UrbanSpoon, ReservationGenie a SeatMe. Integrace těchto widgetů je snadná, rychlá a srozumitelná pro každého, zatímco výsledek stojí za to.

3. Vzory

Počet témat:45
Témata zdarma:&# x2714; ANO
Citlivý design:✘ NE
Seřadit podle odvětví:✘ NE
Úpravy kódu CSS:✘ NE

Kolekce návrhů Let’sEat není tak bohatá a kvalita motivů je docela průměrná. Jsou příliš podobné na to, aby vytvořili přizpůsobený design webových stránek. Ve skutečnosti existuje pouze jedno rozložení prezentované v různých stylech (písma, pozadí, barvy atd.). Ať už tedy hledáte jakoukoli šablonu, bude váš web vypadat podobně jako šablony vytvořené jinými uživateli. Naštěstí systém umožňuje uživatelům vylepšovat CSS / HTML (Tato funkce je k dispozici pouze uživatelům Pro).

Dobrou zprávou však je, že všechny šablony jsou ve výchozím nastavení mobilní. Tvůrce webových stránek nabízí přes 40 návrhů, které jsou speciálně vyvinuty s ohledem na potravinářský průmysl.

Není třeba zahájit projekt od nuly, protože všechny šablony přicházejí s předem navrženým obsahem, který můžete dále přizpůsobit s ohledem na vaše obchodní potřeby. Existuje dokonce možnost nahrát logo vaší restaurace přímo na web, pokud jej samozřejmě máte. Pokud tak neučiníte, systém vám umožní navrhnout logo vašeho webu od nuly nebo vybrat jednu z dostupných variant akcií.

Tvůrce webových stránek umožňuje přizpůsobit hlavní prvky webových stránek, včetně loga, barevné palety, stylu, písem, pozadí atd. Při práci na přizpůsobení projektu si můžete vybrat desítky moderních písem, z nichž si můžete vybrat..

Letseat šablony

funkce přetahování umožňuje změnit vybranou šablonu, ale tento proces nejde dále než pouze úprava pozadí nebo barvy písma na webu. Funkčnost systému je příliš primitivní ve srovnání s výkonnými specializovanými konkurenty.

Let’sEat nabízí kromě standardního editoru designu také funkci Mobile Design. Úpravou nastavení umožní přizpůsobit vzhled a funkčnost verze mobilního webu webové stránce vaší restaurace. Když se na to ale podíváte hlouběji, zjistíte, že proces přizpůsobení designu jde pouze do editace barevného schématu. Pokud jde o design, je zde určitě mnoho, co je třeba vylepšit.

4. Zákaznická podpora

Podívejme se na zákaznickou podporu pro nováčky. K dispozici je help desk, kde najdete informativní články s postupy, které poskytují obecné informace o používání systému. Je také možné kontaktovat tým podpory služby e-mailem. Zde není k dispozici žádný živý chat ani telefonická komunikace, což je vážná nevýhoda pro netechnické techniky.

Pojďme pomoci

5. Cenová politika

Pojďme jíst nemají bezplatný plán. Místo toho tvůrce webových stránek nabízí placený balíček Pro, jehož cena představuje 10 $ / měsíc nebo 99 $ / rok. Tento plán přichází s bezplatnou dvoutýdenní zkušební dobou, která odemkne celou funkčnost služby a umožní tak uživateli otestovat systém ve svůj prospěch. Mějte však na paměti, že tvůrce webových stránek v současné době nepřijímá nové registrace uživatelů.

Pojďme jíst ceny

6. Klady a zápory

Let’sEat je specializovaný tvůrce webových stránek, který má své klady a zápory, které ovlivňují jeho výkon. Každý uživatel, který se chystá spustit web se systémem, by si proto měl při práci s platformou uvědomit všechny výhody a nedostatky, s nimiž se mnozí setkávají. Je nejvyšší čas je zaregistrovat níže.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Silné zaměření na potravinářský průmysl;
&# x2714; Specifické funkce a nástroje pro nika;
&# x2714; Reaktivní návrhy;
&# x2714; Dostupné ceny;
&# x2714; Pojďme jíst tržiště;
&# x2714; Rozsáhlý výběr doplňků.
✘ Omezená kolekce šablon, špatné možnosti úpravy a úprav;
✘ Zastaralá a podobná témata;
✘ Nedostatek funkčnosti a flexibility;
✘ Žádný bezplatný plán;
✘ Nepřítomnost vizuálního editora;
✘ Špatná podpora zákazníků;
✘ Nejsou povoleny žádné nové registrace.

Závěr

Let’sEat je elegantní, dobře strukturovaný tvůrce webových stránek, který vyhovuje potřebám majitelů restaurací, kteří si chtějí sami založit a udržovat obchodní web. Je to snadné, rychlé a efektivní. Systém je dodáván s galerií šablon a sadou nástrojů pro přizpůsobení, které poskytují webové stránce jedinečný vzhled a správnou funkčnost. Tyto funkce však k dosažení cíle nestačí. Šablony nereagují a vypadají příliš podobně, aby zajistily jedinečný design webových stránek vaší restaurace.

Abychom to shrnuli, Let’sEat může dobře fungovat pro běžné webové stránky restaurací, ale jen stěží bude váš web vyčnívat z davu. Sada funkcí, které systém nabízí, je podobná univerzálním tvůrcům webových stránek, zatímco nedostatek specifických funkcí je trochu zastaralý. Aby systém vyhověl potřebám uživatelů, vyžaduje vylepšení flexibility a funkčnosti. Systém navíc v současné době nepřijímá nová registrace, což představuje problém pro uživatele, kteří si chtějí založit vlastní restauraci. Výsledkem bude, že se prostě přepnou na jednoho z konkurentů systému Wix, například.

Vytvořte webovou stránku restaurace zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map