Posouzení usedlosti

Homestead – je software pro vytváření webových stránek, který je na trhu již nějakou dobu. Společnost byla založena v roce 1997 a byla původně založena jako poskytovatel hostingu. Dnes platforma nabízí řadu solidních funkcí pro vytváření webových stránek, které umožňují vytvářet různé weby od nuly. Hlavní výhodou je, že uživatelé nemusí vědět, jak kódovat, aby mohli přijít s blogem, webem pro malé firmy nebo online obchodem..


Platforma poskytuje dostatek funkcí pro zahájení různých online projektů. Zde máme široký výběr různých šablon dostupných v galerii designu Homestead. Uživatelé mohou těžit z řešení hostingu připraveného k použití nejen pro vytváření, ale také pro online provozování svých webových stránek. Další funkce, jako jsou služby SEO, SimpleStore nebo reklamy ve vyhledávání, se mohou hodit vždy, když potřebujete propagovat své stránky. Tato recenze má porovnat a porovnat požadavky na domovskou stránku a zmeškání, což uživatelům umožní rozhodnout se, zda platforma vyhovuje jejich potřebám nebo ne.

1. Snadné použití

Platforma tvrdí, že je navržena pro nováčky, kteří nevědí, jak kódovat. To je 100% pravda. K vytváření a nasazení webu nejsou nutné žádné technické dovednosti. Systém používá tradiční editor přetahování, díky kterému je velmi snadné uspořádat strukturu stránky, upravovat obsah nebo přidávat nové bloky. Kromě toho má Homestead 30denní bezplatnou zkušební verzi, aby zjistil, jak fungují všechny funkce. Na druhou stranu někteří uživatelé nemusí ocenit, že uvádějí své fakturační údaje hned od začátku.

Začínáme

Chcete-li začít s bezplatnou zkušební verzí, musíte dokončit dvě fáze:

 1. Přihlášení vyžaduje přihlášení e-mailu a hesla pro vstup na platformu.
 2. Osobní údaje a fakturační údaje. Zde byste měli uvést svou zemi, adresu a číslo kreditní karty. Bez vašeho souhlasu neúčtují poplatky, zatímco vaše osobní informace jsou v bezpečí. Některým se však tento nápad nelíbí.

Nyní můžete začít s webem.

Tvůrce webových stránek WYSIWYG

Rozhraní je velmi jednoduché a intuitivní, i když někteří si mohou myslet, že se v minulosti vrátili na několik let. Ovládací panel je trochu zastaralý. Na druhé straně přináší efekt staré školy, který mohou někteří uživatelé ocenit.

Editor statků

Systém vám položí několik otázek k identifikaci typu webových stránek a úpravě vestavěných funkcí a doplňků, aby se šetřil váš čas. Poté nabízí plně přizpůsobitelné rozvržení, které zahrnuje nejen předinstalované aplikace, ale také texty specifické pro dané odvětví, které můžete upravovat. Kromě toho můžete volně přidávat vlastní prvky. Systém usnadňuje přizpůsobení každé stránky, přesouvání nebo přeskupování bloků, práci s textovým obsahem, přidávání mediálních souborů atd.

Obsah webových stránek usedlosti

Editor přetahování se snadno používá, zatímco řídicí panel obsahuje všechny potřebné prvky v rozevírací nabídce vlevo. Jednoduše vyberte blok, který potřebujete, a nechte si ho na své stránce. Tato možnost zahrnuje nabídky, fotogalerie, sekce O nás a Kontaktujte nás, produkty, služby a další. Jinými slovy, Homestead má všechny nástroje, které můžete potřebovat vytvořit web od nuly.

2. Funkce & Flexibilita

Nemůžeme říci, že usedlost je velmi bohatá na funkce, i když zde máte všechny základní nástroje nejen k vytvoření webu, ale také k tomu, aby byl uživatelsky přívětivější. Od bohatých fotogalerií s bezplatnými obrázky až po široký výběr šablon, funkcí SEO a eCommerce. Pojďme se podívat na to, co nabízí.

 • Doplňky a aplikace – uživatelé si mohou vybrat z bohaté sbírky widgetů. Zahrnují nejen typické průzkumy veřejného mínění a mapy, ale kromě fór, kontaktních formulářů, návštěvních knih, integrovaných videí YouTube a stránek Facebook také bezplatné obrázkové galerie s tisíci profesionálních obrázků..
 • Široký výběr šablon – platforma v současné době nabízí stovky webových šablon. Můžete si vybrat libovolné rozvržení a vytvořit web pro plánování událostí, malý digitální obchod, profesionální blog nebo firemní web. Všechny šablony jsou dodávány se sadou vestavěných aplikací a relevantního průmyslového obsahu. Momentálně však nejsou mobilní.
 • Nastavení designu usedlosti

 • SimpleStore – Pomocí SimpleStore můžete snadno prodávat online až 100 produktů a dát svým zákazníkům snadný pokladní zážitek s více platebními řešeními. Pokud chcete prodat další produkty, získat správu zásob a přehledy, musíte se rozhodnout pro jejich pokročilý elektronický obchod.
 • Homestead eCommerce

 • WebListings – s touto službou se vaše firma dostane více do kontaktu s místními potenciálními zákazníky. Automaticky odešle informace o vaší firmě do adresářů Google, Yahoo, Yellowpages a 100+. Tato služba vám ušetří čas tím, že vám umožní upravovat a aktualizovat informace na jednom místě (viděli jsme něco podobného na Weby).
 • SEO služby – Homestead nepoužívá automatické generátory strategie SEO. Má skupinu místních odborníků na SEO, kteří vytvářejí individuální přístup při provádění úspěšného plánu SEO, aby splnili specifické cíle a potřeby uživatelů. Používají aktuální taktiku a nástroje, které zvyšují hodnocení vašich stránek a nabízejí podrobné zprávy a analýzy.
 • Homestead SEO

 • Statistiky webových stránek – cenné zprávy v reálném čase jsou součástí každého plánu usedlosti. To vám umožní identifikovat nejpopulárnější stránky a určit nejúspěšnější dopravní kanály. Vždy víte, odkud uživatelé pocházejí, a také o jejich chování na místě.
 • Statistiky usedlosti

 • Hosting webových stránek – Homestead je all-in-one řešení, což znamená, že se nemusíte starat o hostování nebo doménu samostatně. Jednoduše si vyberte plán s dostatečnou šířkou pásma a úložištěm pro správu veškerých aktiv na vašem webu z jediného dashboardu.

Sada funkcí bude záviset na zvoleném plánu, zatímco některé základní možnosti, jako jsou bezplatné šablony, přístup k galeriím obrázků a samotný tvůrce webových stránek, jsou dodávány se všemi balíčky..

3. Návrh

Homestead nabízí několik způsobů, jak oživit požadovaný designový nápad. Nejprve můžete použít hotovou šablonu v závislosti na typu vašeho webu. Dalším způsobem je zvolit místní návrháře Homestead, kteří budou mít práci pro vás.

Šablony usedlostí

Platforma v současné době nabízí několik stovek šablon, které odkazují na různé obchodní výklenky. Představují blogy na míru, webové stránky pro malé firmy, uspořádání akcí, malé digitální obchody, portfolia atd. Všechna témata jsou profesionálně navržena, i když vypadají trochu typicky. Na druhé straně to bude stěží problém, protože uživatelé mají dostatek svobody přizpůsobení.

Šablony usedlostí

Například platforma má obrovskou knihovnu obrázků s více než 1 miliónem obrázků bez poplatku. Tato funkce je k dispozici s každým plánem, který vám umožní získat maximum z profesionálních fotografií a fotografií.

Homestead Design Studio

Pokud se vám nepodaří implementovat požadovaný styl webových stránek a toužíte po profesionální pomoci, profesionálové z Homesteadu to udělají. Platforma má k dispozici skupinu profesionálních návrhářů k pronájmu. Využijete jedinečný design vytvořený individuálně pro vás s důrazem na SEO funkce a celkovou použitelnost.

4. Zákaznická podpora

Homestead nenabízí moc podpory zákazníků. Máme na mysli, že není tolik způsobů, jak se dostat do kontaktu, jak můžete očekávat od webových stránek + hosting software. Systém nabízí dva hlavní způsoby řešení různých problémů. Obsahují:

 • Telefon Toll-Free pro okamžité kontaktování.
 • Centrum nápovědy pro usedlost tvrdí, že je k dispozici 24/7. Zde můžete požádat o pomoc webového poradce nebo zkušenějších uživatelů platformy. Centrum nápovědy obsahuje mnoho informací, které pokrývají různé aspekty práce s usedlostí.

Kanál YouTube na platformě nabízí množství videoprůvodců a výukových programů. Kromě toho má Homestead rostoucí komunitu na Facebooku s více než 3 000 sledujícími.

5. Cenová politika

Uživatelé si mohou vybrat ze tří dostupných cenových plánů. Neexistuje žádná zvláštní sleva na roční platby, jako některé jiné platformy. Měsíční cena je pevná, i když je k dispozici 30denní bezplatná zkušební verze. Balíčky jsou následující:

 • Startovací plán stojí 7,99 $ / měsíc. Je to dobré pro blogy nebo portfolia pro malé firmy s nejvýše 5 stránkami. Díky tomuto plánu získáte 5 GB šířky pásma a 25 MB úložiště.
 • Podnikatelský plán stojí 22,99 $ / měsíc. Je vhodný pro malé projekty elektronického obchodu s až 3 weby a ne více než 100 stranami. Balíček umožňuje přidat doplňky SimpleStore za dalších 14,99 $ měsíčně.
 • Business Plus stojí 62,99 $, což vám umožní vytvořit neomezený počet webů s tolika stránkami, kolik potřebujete. Získáte 10 GB úložiště a 500 GB šířky pásma s marketingovými nástroji a statistikami webových stránek, které jsou součástí balíčku. Opět platí, že přidání funkce SimpleStore vás bude stát 14,99 $ měsíčně.

Všechny tři plány mají bezplatné základní funkce, které zahrnují bezplatné šablony, plný přístup k knihovnám obrázků a tvůrcům webových stránek a zákaznickou podporu.

6. Klady a zápory

Usedlost může být dobrým nápadem pro malé a střední projekty, pokud nejste omezeni rozpočtem. Plány jsou velmi pěkné, zatímco šablony by mohly mít aktuálnější vzhled. Na druhou stranu má platforma stále některé zřejmé výhody.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Stovky bezplatných šablon a s drag-and-drop editor.
&# x2714; Různé doplňky a aplikace.
&# x2714; Jednoduché nastavení internetového obchodu.
&# x2714; Není nutné žádné kódování.
&# x2714; All-in-one řešení pro nováčky.
&# x2714; Obrovská knihovna obrázků.
&# x2714; Zakázkový fond profesionálů SEO a web design.
✘ Předražené plány.
✘ Žádné citlivé šablony a nudný design motivů.

Závěr

Homestead usiluje o zasažení trhu svým řešením pro vytváření webových stránek. Je to docela snadné použití a má nějaké skvělé prostředky pro přizpůsobení. Zároveň je stále ještě mnoho práce. Rozhraní je zastaralé a vrací nás zpět do 2000. let. Pricy plány těžko splní požadavky každého uživatele. Nedostatek šablon reagujících na mobily je určitě velkou chybou.

Na druhé straně má platforma řadu základních funkcí pro spuštění solidního webu. Pokud neberete v úvahu některé z jeho nedostatků, umožňuje vám nasazovat pouze na SEO přátelské a uživatelsky orientované projekty, které by stále mohly fungovat.

Vyzkoušejte Homestead Now

 Je to snadné

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map