Recenze Bandzoogle.com

Bandzoogle – je specializovaný tvůrce webových stránek, který se zaměřuje na vývoj webových stránek pro hudebníky. Systém byl uveden do provozu v roce 2003 hudebním odborníkem, který dále shromáždil tým spoluzakladatelů s webovým designem. Systém získal popularitu u všech, kteří mají v úmyslu vytvořit plně funkční a jedinečný web, který představí hudební talent a představí jej publikum.


Motto systému zní takto: „Od hudebníků pro hudebníky“ a to je vše, co potřebujete vědět o implikaci systému a jeho hlavní specializační specializaci.

Přiznejme si pravdu: počet specializovaných tvůrců webových stránek slouží k vytváření webových stránek hudebníků je blízko nuly. Vždy je příjemné vidět slušné specializované řešení. Bandzoogle je služba, která v ideálním případě odpovídá potřebám publika hudebníků. Dodává se s informacemi o hudbě, specializovanými funkcemi a vhodnou stylistickou prezentací.

Služba zřejmě riskuje, pokud se zaměřuje pouze na cílové publikum. Pokud není schopna nabídnout něco speciálního v procesu testování, které by umožnilo vyniknout z davu ve srovnání s jinými hudebními webovými stránkami, pak jeho použití nedává vůbec žádný smysl..

Co je to Bandzoogle? Co ho odlišuje od davu a co odlišuje systém od ostatních kvalitních služeb používaných k vytváření firemních webových stránek? Stojí to za praktické použití nebo existují jiné podobné alternativy mezi jinými standardními systémy? Pojďme to zjistit hned!

1. Snadné použití

Systém vypadá na první pohled lákavě. Atmosféra a prezentace systému přicházejí do zvláštních nuancí a to je jeden z vrcholů tohoto specializovaného tvůrce webových stránek. Po standardní registraci (jméno, e-mail, heslo) se proces stává docela dynamickým – stejně jako rytmus hudby na disku. Při výběru šablony vám bude nabídnuta možnost vybrat několik standardních nadpisů a textů, obrázek záhlaví pozadí, nastavit logo a zpracovat další nuance. Ve chvíli, kdy získáte přístup k editoru, bude web již trochu upraven, aby vytvořil personalizovaný dojem. Zpočátku se vám zobrazí úvodní video o systémových příležitostech. Poté můžete začít pracovat se systémem sami.

Editor motivů Bandzoogle

Ovládací panel obsahuje odkazy, které vás přesměrovávají na videa, se ukázkami použití aktuální části editoru. Obecně je příjemné a docela snadné zvládnout Bandzoogle bez nadsázky. Všechny možnosti jsou v systému intuitivně prezentovány. Pokud se z nějakého důvodu něco pokazí, existuje zde vzdělávací video, sekce pro komunitu a nápovědu, jakož i časté dotazy týkající se tématu, které vás zajímá. Rozhraní záleží i zde. Vypadá to, že muzikant očekává, že to bude. Je stručný a přichází s vhodně zvoleným barevným schématem, písmem a logicky umístěnými možnostmi / nastaveními. Můžete jej použít bez jakékoli speciální přípravy.

Jednoduché prvky, jako jsou obrázky nebo texty, lze editovat přímo na stránce pomocí nenápadného editoru. Pokud čelíte potřebě provádět složitější úpravy, musíte přistupovat k rozhraní celé obrazovky, díky kterému jsou hlavní bloky webových stránek neviditelné, ale v případě potřeby umožňují provádět složitější úpravy..

To však nepředstavuje problémy uživatelům Bandzoogle, a to ani těm, kteří procházejí systém poprvé. Pokud je tvůrce webových stránek původně vytvořen pro nezkušené hudebníky, určitě si zaslouží, aby byl považován za snadno použitelnou a intuitivní službu..

2. Sada funkcí a flexibilita

Bandzoogle umožňuje vytvářet webové stránky hudebníků, které kombinují funkce firemního webu, blogu, plakátu, internetového obchodu s prodejem hudebních skladeb atd. Všechny funkční prvky jsou řádně realizovány a je snadné je přizpůsobit vašim vlastním potřebám. Získáte přístup k synchronizačním nástrojům s bohatou sadou služeb sociálních médií, příležitost publikovat stránky a obsah s uzavřeným přístupem. Rovněž stojí za zmínku, že všechny weby vytvořené v systému vypadají na mobilních zařízeních lákavě.

Ovládací panel Bandzoogle

Ovládací panel Bandzoogle se skládá ze dvou hlavních sekcí, které nastavují strukturu, funkčnost a design vašeho webu, a to „Upravit obsah“ a „Upravit motiv“. Parametry mailouts, uživatelských účtů a recenzí vytvořených systémovými nuancemi (objem provozu, zobrazení stránek, prodej, fanoušci atd.) A také Google Analytics (pro použití této možnosti je třeba ručně nastavit účet Google) také ovládací panel. K dispozici je také systém fóra komunity a část „Nápověda“ obsahující podrobný textový popis všech možností služby.

Upravit obsah“Umožňuje přidat na svůj web nové stránky a funkce (widgety). Můžete kdykoli zkombinovat body nabídky webových stránek a vytvořit podnabídku 2. úrovně. Při přidávání nové stránky na svůj web můžete změnit jeho typ: Prázdný, Domů, Hudba, Sada pro elektronický tisk, Přehlídky, Obchod, Blog, Kontakt, Externí odkaz, Úvod, Fotografie, O stránce. Názvy webových stránek jasně odrážejí podstatu obsahu a funkčnosti, které tam budou k dispozici. Zde je také možné upravit nastavení viditelnosti.

Editor obsahu Bandzoogle

Při vytváření tohoto nebo tohoto typu webové stránky vám bude nabídnuto rozvržení podle vašich konkrétních potřeb. Na webové stránce najdete bloky požadovaných widgetů, které musí být dále vyplněny fotografiemi, texty, hudebními skladbami, alby, událostmi atd. Toto je rozumný přístup, který osloví všechny. Získáte šablonu, která bude sloužit jako ukázka pro nováčky místo toho, abyste museli čelit nutnosti ručně přidat widgety na novou stránku. To je pohodlné a praktické z jakéhokoli hlediska.

Je samozřejmé, že bloky budete moci spravovat podle potřeby změnou jejich pozice, odstraněním nebo přidáním. Kliknutím na některý z těchto bloků získáte přístup k seznamu nastavení v závislosti na vybraném typu. Například blok „Události“ umožňuje zvolit formát zobrazování pořadů, schůzek s fanoušky atd. Zde také můžete nastavit prodejní proces vstupenek online zde. K tomu budete muset poskytnout informace o svém PayPal a náklady na vstupenky na vaše pořady.

Bandzoogle Přidejte skladbu

Blok s hudebními skladbami umožňuje výběr typu obsahu (album, seznam skladeb, hudební přehrávač), vyplnění obecných dat o vydání (rok, popis, obal, název), udělení nebo omezení přístupu ke stažení (placený, předběžný nákup nebo zdarma) ) a přidejte bonusové soubory pro klienty. To se týká nastavení zobrazení alba. Počet nastavení seznamu stop je ještě působivější a zahrnuje slevové kódy, kvalitu a délku ukázkových vzorků, seznam zobrazení, uživatelské mailouts atd..

Podobná detekce nastavení platí pro všechny typy webových stránek a bloků zde prezentovaných. Vše se provádí kvalitním a pohodlným způsobem. V sekci Stránky najdete obecná nastavení SEO (klíčová slova, metaznačky) a možnost vložit vlastní kód (CSS, javascript atd.). Úložiště souborů se nachází pod seznamem a zahrnuje hudbu a fotografie, jejichž dostupné množství bude záviset na typu zvoleného placeného plánu.

Možnosti stránky Bandzoogle SEO

Při přidávání obsahu na stránku vytvoří funkce (která se také v jiných systémech nazývá „widgety“) nastavitelný blok, jehož vzorky byly popsány výše. Podívejme se na seznam všech dostupných funkcí Bandzoogle. Všechny spadají do následujících kategorií:

 • Základní vlastnosti – název, text, obrázek s / bez textu, citace, video, události, fotogalerie, blog, moje stránky (seznam ikon s odkazy na vaše další webové stránky), hlavička výzvy k akci, HTML kód;
 • Široký web – mé stránky a hráč na celém webu (globální hráč na webu);
 • Společenství – kniha návštěv a fórum;
 • Elektronický obchod – obchod, hudba, dar;
 • Nástroje pro zpětnou vazbu – vlastní formulář, hlasování, formulář pro registraci seznamu adresátů;
 • Externí – Instagramová galerie, Twitter, Bandcamp Player, Topspin Store, Bandsintown, Formulář nabídky GigSalad, Recenze GigSalad a Airbit;
 • jiný – seznam souborů, flash (pro vložení flash videa na váš web) a čítač hitů.

Tyto widgety (funkce) jsou více než dostatečné k tomu, aby pokryly celé spektrum potřeb webového designu hudebníků. Seznam widgetů zjevně poukazuje na možnosti služby. V zásadě se jedná o seznam funkcí systému. K dispozici jsou také obecná nastavení webových stránek, jakož i nastavení SEO, webové stránky a designu. Obsah bude zahrnovat všechny výše uvedené funkce. Zapsané typy webových stránek se liší s ohledem na sadu widgetů a jejich pozice na webových stránkách.

Funkce obsahu Bandzoogle

Za zmínku také stojí, že existuje možnost volného vytváření sekcí a jejich rozdělení do požadovaného počtu sloupců, což dává možnost umístit několik prvků na jeden vodorovný povrch. Pozice prvků (hráč, formulář, karta atd.) Uvnitř sekce můžete změnit podle svých představ, čímž vytvoříte jedinečnou strukturu šablony..

Popíšeme všechny dostupné Možnosti přizpůsobení designu Bandzoogle Nyní. Závisí na nastaveních uvedených v části „Upravit motiv“. V pravém horním rohu uvidíte známky různých verzí mobilních obrazovek vašeho webu. Vždy se můžete podívat, jak se bude vaše aktuální verze webových stránek zobrazovat ve vašem smartphonu, tabletu nebo stolním počítači. V případě potřeby je také možné šablonu kdykoli změnit.

Editor návrhů nabízí globální nastavení pro celý web, který je také rozdělen do několika sekcí:

 • Záhlaví umožňuje upravit rozměry záhlaví pro domovskou stránku a interní webové stránky, filtr obrázků, efekt paralaxy a zobrazení obrazu během procesu načítání;
 • Název / Logo umožňuje zvolit typ loga (text, logo, žádný) a také písma a barvy pro název webu;
 • Jídelní lístek umožňuje nastavení obecných písem nabídky (podnabídky), jejich barev a písem nabídek pro stránky na ploše a mobilní zařízení;
 • Záhlaví výzvy k akci umožňuje měnit barvy, rozměry, pozadí a tlačítka záhlaví. Nastavení zarovnání, pozic a prvků písma je také k dispozici zde.
 • Obsah vám dává svobodu volby, pokud jde o výběr písem obsahu a titulů H1 / H2;
 • Styl sekce ½ umožňuje nastavení barev všech prvků (záhlaví, tlačítka, odkazy, pozadí, obsah) v sekcích webových stránek;
 • Tlačítka umožňuje nastavit design všech tlačítek na webu (tvar a styl).
 • Přehrávač hudby na webu umožňuje použít vlastní barvy, vybrat barvy pozadí a textu;
 • Moje webové stránky umožňuje nastavení velikosti tlačítek, barev, barvy přechodu, zarovnání.

Na web můžete také přidat svůj vlastní kód CSS. Obecně platí, že nastavení designu je snadno pochopitelné a jejich použití je snadné. Jsou standardní pro tento typ služby, i když jsou poskytovány ve vhodném formátu s atraktivním rozhraním. Toto je standardní funkce potřebná k nastavení webové stránky.

Bandzoogle CSS Editor

Nakonec je důležité zmínit možnost aktivace / deaktivace každé stránky, nastavení přístupu (pomocí hesla, po registraci nebo dostupné pro všechny), SEO (název, popis) a přesměrování 301.

Seznam e-mailových adres

Další částí, která je k dispozici na hlavním panelu, je sekce Seznam adresátů. Toto je místo, kde můžete nastavit a spravovat e-mailové kampaně a vybrat si z několika možností e-mailové šablony. Informační bulletiny je také možné naplánovat předem a sledovat jejich účinnost v následující části „Zprávy“. Takto můžete účinně kontaktovat cílové publikum a udržet si tak přehled o všech událostech a zprávách, které se dějí ve vašem životě a kariéře.

Analytika a zprávy

Když už mluvíme o sekci Přehledy, můžete sledovat výkon vašeho webu a analyzovat nejdůležitější nuance, jako jsou zdroje provozu, počet návštěvníků a umístění, z nichž většinou pocházejí, počet pravidelných a jedinečných návštěvníků, zobrazení stránek a další podobné statistické parametry. V podkategorii „Přehrávání“ můžete přidávat a spravovat nové skladby, zatímco v poli „Prodej“ můžete nastavit podrobnosti o platbě..

Je možné vytvořit si vlastní seznam fanoušků přidáním a správou nových členů nebo kampaní. Můžete sledovat statistiky webových stránek pro zadaný časový interval, abyste mohli porovnat výsledky. To je také docela pohodlné a snadné. Chcete-li získat pokročilé statistiky webových stránek, je možné propojit Google Analytics s vaším webovým účtem.

eCommerce

Jedním z nepopiratelných vrcholů Bandzoogle je příležitost nastavit a spravovat plně vybavený a, což je důležité pro většinu hudebníků, bezplatné prodejny. To se provádí pouze pomocí několika kliknutí. K dnešnímu dni je platforma zodpovědná za držení finančních obchodů, které přesahují tržby ve výši 32 milionů USD, aniž by byly účtovány poplatky za transakce nebo provize. V závislosti na podmínkách vašeho plánu je možné prodat celou řadu produktů, konkrétně písně, alba, lístky, kódy ke stažení, videa, fyzické zboží a další soubory, které jste připraveni nabídnout svým fanouškům za vlastní cenu.

Bandzoogle eCommerce

Co je důležité, můžete si vybrat mezi 25 typy měn, propojit svůj internetový obchod s dostupným účtem PayPal a obchodovat. Pokud máte v úmyslu integraci s populárními externími distribučními platformami, můžete vložit widgety třetích stran podle vašeho výběru. Flexibilní možnosti eCommerce Bandzoogle nabízejí několik možností stanovení cen. Můžete se tedy rozhodnout nabídnout hudbu zdarma, nechat fanoušky přiřadit jejich ceny nebo účtovat určitou částku. To je také výhodná funkce.

Abych to shrnul všechno, Bandzoogle přichází s funkcemi, které jsou standardem pro většinu systémů WYSIWYG, ale zahrnuje také řadu specializovaných možností (hudební skladiště online obchod, přehrávač, synchronizace s hudebními službami atd.). Návrh rozhraní je hlavním rozlišením systému od jeho konkurentů. Tyto funkce jsou však pohodlně shromažďovány na jednom místě a snadno se používají. Možnost vytvořit fórum a blog jistě osloví většinu klientů. Výsledkem je, že hudebník získá všechny potřebné nástroje k vytvoření efektivního webu.

3. Vzory

Počet témat:116
Profesionální šablony:&# x2714; ANO
Témata zdarma:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:&# x2714; ANO

Dalším rozlišením Bandzoogle je působivá knihovna hudebních šablon. Celkově vzato je zde více než 100 témat. Všechny jsou citlivé a vypadají působivě (v závislosti na vašem výběru). Je těžké si představit hudebníka, který v této všestrannosti výběru nebude schopen najít slušný design. Z tohoto důvodu si tato služba opravdu zaslouží uznání.

Působivá paleta struktur, vzorů, barev a motivů vytváří docela pěkný dojem. Vzhledem k specializaci specializovaného tvůrce webových stránek je množství a kvalita šablon, které jsou zde k dispozici, docela překvapivé. Témata jsou následující: rock, folk / country, jazz / blues, zpěvák / skladatel, klasický, urban / hip hop, svět, EDM / DJ / producent, business / ostatní, beaty.

Šablony Bandzoogle

Existuje možnost náhledu, která umožňuje prozkoumat všechny podrobnosti tématu, které vás zajímá. I když existuje něco, s čím nejste spokojeni, systém však nabízí možnost během procesu webového designu šablony přepínat bez ztráta odeslaného obsahu. Kromě hotových šablon existuje možnost vybrat si prázdné téma a nezávisle ho upravit. Díky tomu bude váš web v dlouhodobém horizontu jedinečný.

Možnost uložit své vlastní návrhy do knihovny zde stojí za pozornost. Můžete tak pro svůj web vytvořit několik variant designu úpravou dostupných šablon nebo kódování CSS, abyste je mohli dále měnit v závislosti na situaci jediným kliknutím. Tento zřejmý aspekt dělá používání Bandzoogle docela působivým. Může se to zdát divné, ale taková příležitost je poměrně vzácná (nemluvě o standardní změně designu u varianty akcií).

Obecně jsme s designovým aspektem Bandzoogle spokojeni. Ano, všechny šablony jsou rozděleny do kategorií na základě jejich principů a struktury. Toto je standardní postup pro jiné systémy. Věc, která na nás hodně zapůsobila, je, jak pečlivě se to dělá. Na jedné straně lze všechny hotové šablony nazvat pěkně, v nich není nic technicky pokročilého. Jsou však vytvořeny s ohledem na vysokou kvalitu (jedná se o celkovou atmosféru, demo obsah, všestrannost) a volba je skutečně ohromující.

4. Zákaznická podpora

Bandzoogle přichází se standardní sadou možností zákaznické podpory, včetně živého chatu, e-mailové podpory, FAQ, fóra komunity. Jakmile se zaregistrujete v systému nebo vyberete šablonu, zobrazí se vám průvodce videem o tom, jak přizpůsobit web a pracovat s platformou.. Kvalita technické podpory je zde také slušná. Všechno funguje dobře, fórum je živé, sekce FAQ je kvalita. Nejsou zde žádné zjevné nevýhody. K tomuto bodu není co dodat.

5. Cenová politika

Bandzoogle vyniká z davu díky délce zkušební doby, která trvá 30 dní. Během této doby je možné se naučit všechny funkce systému srdcem, nemluvě o standardním průzkumu služby. Systém nabízí 3 placené plány, z nichž jeden by měl být vybrán po skončení zkušební doby, nebo budete muset službu odmítnout vůbec. Bezplatná verze zde není k dispozici. Pojďme se podívat na měsíční náklady na placené plány, za předpokladu, že provedete jednorázovou roční platbu (možnost měsíční platby bude asi o 12% dražší). Placené plány jsou tedy následující:

PlánNákladyFunkce
Lite:8,29 $ / měsíc✓ 10 stránek, skladeb a fotografií,
✓ 100 členů konference;
✓ hudební obchod bez provize;
✓ Sada pro elektronický tisk.
Standart:12,46 $ / měsíc✓ 20 stránek, 50 skladeb, 500 fotografií;
✓ 1 000 členů konference;
✓ Prodávejte fyzický obchod.
PRO:16,63 $ / měsíc✓ Neomezené množství stránek, skladeb, fotografií a členů mailing listu;
✓ Prodávejte videa a další mediální soubory, automatické sledování inventáře, předobjednávky alb, kódy slev;
✓ Hlášení SoundScan, vlastní písma, záhlaví videa.

Stojí za zmínku, že dražší plány zahrnují všechny funkce levnějších plánů plus nové. Zjevně jste si všimli výhod seznamu funkcí dostupných v rámci plánu PRO. Toto je jediný plán, který vám může pomoci co nejlépe využít funkce Bandzoogle. Čtením seznamu služeb, které nabízí, si uvědomíte, co vás zbavuje, pokud si vyberete jeden z levnějších plánů. To je docela špatné, protože rozdíl je zde příliš pozoruhodný.

Vývojáři této služby samozřejmě povzbuzují potenciální klienty, aby se rozhodli pro plán PRO, jehož cena představuje 204 $ ročně. Vzhledem k tomu, že tvůrce webových stránek kombinuje funkce blogu, platformy elektronického obchodu, fóra a standardní obchodní webové stránky, stojí tato cena za funkčnost systému.

Systém zajišťuje záruku vrácení peněz těm uživatelům, kteří z nějakého důvodu nejsou s jeho funkčností spokojeni. Kromě toho nabízí zdarma nikdy nevyprší název domény, neomezený prostor na disku a integrované možnosti hostování.

6. Klady a zápory

Bandzoogle je specializovaný tvůrce webových stránek s bohatými funkcemi, který určitě přijde na potřeby hudebníků ochotných nastavit kvalitní webové stránky, aby předvedl jejich talent. Stejně jako každá jiná služba však přichází se seznamem zásluh a nedostatků, které mohou mít významný dopad na výběr uživatelů. Je nejvyšší čas zjistit výhody a nevýhody systému právě teď.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Silné hudební zaměření;
&# x2714; Široká nabídka služeb, nástrojů a funkcí
které jsou nutností pro webové stránky hudebníků;
&# x2714; Snadné použití a úpravy WYSIWYG;
&# x2714; Nika výběr kvalitních responzivních šablon;
&# x2714; Slušná podpora zákazníků;
&# x2714; Editace kódu povolena;
&# x2714; Integrovaná funkce elektronického obchodování.
✘ Neschopnost vytvářet jiné typy webových stránek;
✘ Drahé plány.

7. Porovnání s konkurencí

Je poměrně obtížné srovnávat Bandzoogle s renomovanými konkurenty z důvodu jejich silného hudebního zaměření. Jde o to, že není mnoho systémů, které mohou nabídnout stejnou funkčnost a sadu funkcí. Jediným hodným konkurentem v tomto ohledu je Wix. Tento webový tvůrce typu all-in-one má celosvětovou popularitu a nabízí výkonnou sadu funkcí potřebnou k vytvoření slušného webu pro hudebníky.

Bandzoogle vs Wix

Oba systémy jsou dodávány s editory webových stránek WYSIWYG, několika šablonami připravenými pro mobilní zařízení, integrovanými funkcemi blogování a eCommerce. Nabízejí také bohatý výběr nástrojů pro přizpůsobení designu, které vám umožňují vytvářet vynikající návrhy, aby upoutaly pozornost uživatelů. Plány Wix jsou o něco levnější ve srovnání s plány nabízenými společností Bandzoogle. To však není problém, pokud jde o vývoj kvalitních webových stránek pro hudebníky. V tomto srovnání tedy neexistuje jednoznačný vůdce – Wix i Bandzoogle stojí za testování!

Sečteno a podtrženo

Snadnost použití:7/10
Funkce:8/10
Design:8/10
Technická podpora:10/10
Ceny:8/10
Celkové skóre:8,2 / 10

Bandzoogle je příjemná služba pro vytváření webových stránek hudebníků. Pokud analyzujete jeho součásti, zjistíte, že všechny jeho možnosti lze efektivně realizovat na slušné úrovni, ale nejsou vůbec jedinečné. Hlavní výhodou služby je to, že všechny potřebné funkce potřebné k realizaci hlavního úkolu systému se nacházejí na jednom místě. Existuje velká kolekce tematických šablon a návrhů, které účinně přispívají k vytvoření správné atmosféry. Pokud jste hudebník, bude se vám systém zřejmě líbit kvůli jeho rozhraní a pohodlí.

Je samozřejmé, že můžete také úspěšně vytvářet webové stránky hudebníků v mnoha dalších tvůrcích webových stránek WYSIWYG, aniž by Bandzoogle vůbec používali. Nejdůležitější zde je dostupnost komponenty elektronického obchodu a blogu. Zbytek není neobvyklý. Ale… Ostatní systémy postrádají specifickou atmosféru, hudební šablony a budete muset hledat požadovanou funkčnost někde tam venku pomocí externích služeb a pluginů.

Všechny podstatné prvky jsou shromážděny na jednom místě v Bandzoogle a nemusíte hledat žádné další prvky. Tvůrce webových stránek není revoluční, ale rozhodně si zaslouží pozornost díky své individuální prezentaci funkčnosti a pohodlí. Náklady jsou mírné. Tam jsou docela pěkné alternativy k tomuto systému k dispozici tam.

Doporučujeme jej používat? Ano. Proč ne – služba je slušná ve svém výklenku, ačkoli nemá žádné jedinečné technické vlastnosti. Určitě to stojí za testování. Pokud se vám to líbí, pokračujte k provedení platby. Nejsou zde žádné úskalí a je jen na vás, abyste se rozhodli.

Vyzkoušejte Bandzoogle Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map