Recenze BigCommerce

BigCommerce – je řešení SaaS pro vytváření online obchodů a prodej digitálního i fyzického zboží na webu. Tato platforma si vytvořila jméno sama o sobě a je značně snadno použitelná s výběrem přizpůsobených funkcí elektronického obchodování a dobře navržených šablon. Zároveň přichází s nástroji pro marketing a propagaci vašeho internetového obchodu a důvtipnými možnostmi vývoje webu pro zkušenější uživatele s dobrým technickým zázemím.


Přestože platforma tvrdí, že je navržena pro uživatele bez komplexních dovedností v oblasti webdesignu a vývoje, někteří uživatelé mají různé stížnosti týkající se omezení tématu, cenové politiky a nedostatku vylepšených funkcí pro správu jejich digitálních obchodů..

V této konkrétní recenzi nebudeme pouze kontrolovat některé funkce platformy, ale také definujeme, zda jsou tyto negativní nároky pravdivé. Naučíte se, co můžete očekávat, pokud jde o složitost a další možné překážky na cestě k zahájení prodeje produktů online s BigCommerce.

1. Snadné použití

BigCommerce je cloudová platforma se sadou nástrojů, které se starají o své zboží, spravují produkty a objednávky, používají analytické nástroje atd. Z tohoto pohledu je služba celkem jasná a jednoduchá. Tento proces nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Na začít s vlastním online obchodem od nuly budete muset provést několik jednoduchých kroků:

Krok 1 – Registrace

Přihlásit se. V této fázi stačí uvést název obchodu a některé osobní údaje. Nastavení není nutné řešit hned od začátku.

Krok 2 – Vstupte na hlavní panel

Stisknutím tlačítka „Vytvořit můj obchod nyní“ budete okamžitě přeneseni na stránku s dashboardem se všemi funkcemi zobrazenými na jednom místě. Pokud jde o ovládací panel, vypadá to docela intuitivně a nabízí uživatelsky přívětivý design, který vám umožňuje přístup k jakékoli nezbytné sekci pro správu objednávek, kontrolu provozu na webu a statistiky atd..

Panel velkého obchodu

Další dobrou zprávou je, že ve výchozím nastavení budete mít seznam vzorových produktů. Každý produkt je dodáván s řadou různých parametrů. Můžete přidat doslova vše od obrázků, videí a inventáře až po pravidla inteligentních produktů. Pokud například zákazník utratí více než 150 $, dostane dopravu zdarma.

Krok 3 – Používejte ovládací panel

Jakmile si na tuto platformu zvyknete, můžete začít pracovat s ovládacím panelem. Zde si můžete prohlédnout produkty a zákazníky a také si prohlédnout obecné statistiky obchodů klepnutím na ikonu hlavního obchodu. Systém vás upozorní na všechny aktualizace a poslední změny od poslední návštěvy.

Zákazníci řídicího panelu Bigcommerce

Systém usnadňuje práci s obsahem. Jednoduše klikněte na část obsahu a přidejte nové obrázky a fotografie produktů, aktualizujte popisy, upravte nebo přidejte nové texty, publikujte příspěvky v blogu atd. Nastavení vám umožní nastavit fakturační proces, konfigurovat platební systémy, pracovat s nainstalovanými aplikacemi a přidat -ons atd. Marketingová sekce je vhodná pro vytváření nových věrnostních programů, přizpůsobených propagačních akcí, kupónů a dalších věcí, které povedou k větší návštěvnosti vašeho obchodu..

Krok 4 – „Spusťte“ svůj obchod

Jakmile budete hotovi s přednastavením, můžete stisknout tlačítko „Spustit“ a jít online do svého digitálního obchodu.

Jak vidíte, začít je docela snadné. V tomto okamžiku však končí snadné používání nástroje BigCommerce. Nastavení digitálního obchodu může být problémem, a to i přes dostupnost nového rámce platformy známého také jako Šablona. Non-technici bude velmi obtížné vyladit design. Zde můžete vyžadovat pomoc profesionálních webdesignérů.

I když přístup k API je ve srovnání s jinými jednodušší Platformy specializované na elektronický obchod. Na druhou stranu si tato skutečnost vyhrazuje více prostoru pro přizpůsobení, protože některé mohou najít vlastní šablony trochu omezené. Více k tomuto níže.

2. Funkce & Flexibilita

BigCommerce je stále jednou z nejrychlejších platforem elektronického obchodování dostupných na webu. Zajišťuje rychlý provoz webových stránek, což rozhodně záleží na konkurenci. Kromě základních možností digitálních obchodů se systém může pochlubit pokročilými integračními schopnostmi, marketingovými a propagačními řešeními, dostupností doplňků a dalšími funkcemi..

Základní funkce elektronického obchodování:

 • Knihovna produktů – BigCommerce usnadňuje prohlížení a nastavování seznamu produktů pomocí několika kliknutí. Inventář usnadňuje sledování počtu zboží, rychlé stahování nových, aktualizaci životně důležitých parametrů a nastavení flexibilních pravidel produktu v závislosti na vašich marketingových strategiích..
  Dashboardové produkty Bigcommerce
 • Lodní doprava – platforma zavedla nové technologie pro zajištění rychlé a bezpečné přepravy. Od této chvíle mohou uživatelé kromě UPS, DHL a některých dalších doručovacích služeb nastavit FedEx pro zasílání nabídek. Ovládací panel má samostatnou sekci pro nastavení podrobností o zásilce a inventáře. Systém je však relativně nový. Může být obtížné znovu uspořádat podrobnosti o zásilce v případě, že chcete změnit způsob doručení nebo společnost. Současně musíte zajistit, aby se na stránce produktu zobrazovaly správné informace.
 • SEO a marketing – uživatelé by neměli očekávat mnoho, pokud jde o nastavení SEO, Vypadají docela základní. Můžete upravit titulní stránku a popis a také upravit věkovou adresu URL produktu. Je zde také prostor pro označení meta klíčových slov.
  Bigcommerce Dashboard MarketingNa druhou stranu máte všechny potřebné prostředky od marketingových strategií pro více kanálů až po reklamy na sociálních médiích. Umožní vám zlepšit loajalitu zákazníků. Propagační nástroje usnadňují vytváření nových reklamních kampaní se speciálními slevami, personalizovanými nabídkami.
 • Fakturace – BigCommerce nabízí různé integrační funkce s hlavními platebními systémy pro zpracování plateb. Zahrnují PayPal, Stripe, Square nebo Amazon Pay. Výše uvedené způsoby platby lze integrovat bez dodatečných nákladů nebo poplatků. Pokud chcete uživatelům nabídnout flexibilnější prostředí, měli byste být připraveni zaplatit. Například integrace Braintree pro kreditní karty vás navíc stojí 2,9% za každou transakci plus 0,30 $ bez nákladů na dopravu nebo DPH. Na druhou stranu, BigCommerce vám umožňuje měnit měny, přepravné, atd.

Další funkce a doplňky:

 • Překontrolovat – Kromě integrace platebních metod má platforma také slušné funkce pokladny. Zahrnují sdílení sociálních médií, které zákazníkům umožňuje zveřejňovat produkt nebo nakupovat prostřednictvím svých účtů na Facebooku. Zároveň můžete na stránku přidat pokročilý postranní panel s rozšířenými možnostmi vyhledávání podle filtru, velikosti, kategorie atd. Výsledkem je lepší zapojení uživatelů, i když nastavení postranního panelu bude vyžadovat profesionální pomoc při navrhování webových stránek. Další dobrou zprávou je, že majitelé obchodů mohou nakonfigurovat daňové sazby a poplatky ručně. Na druhou stranu je třeba aktualizovat informace pokaždé, když přidáte nový produkt nebo aktualizujete stávající produkt.
 • Prodej prostřednictvím více kanálů – platforma může být integrována do různých trhů a řešení prodejních míst pro prodej fyzického zboží. BigCommerce podporuje čtvercové POS řešení. Má spoustu základních funkcí. Pokud se však rozhodnete používat platformu POS, bude zpracovávat všechny typy plateb fyzických i online. Musíte přemýšlet dvakrát, zda to skutečně potřebujete. BigCommerce usnadňuje prodej prostřednictvím sociálních médií, což vám umožní nastavit si svůj vlastní obchod na Facebooku a označit produkty zveřejněné na Instagramu.
  Recenze BigCommerce
 • Integrace – uživatelé si mohou vybrat z více než 600 doplňků dostupných pro integraci do svých digitálních obchodů. Najdete vše, co potřebujete pro Google Analytics nebo Glew pro podrobné hlášení Live Chatu a ZenDesku, abyste mohli okamžitě kontaktovat své zákazníky. Obchod lze integrovat s CRM nebo velkoobchodními B2B řešeními.

Navzdory této všestrannosti a flexibilitě dostává systém pravidelné stížnosti od svých uživatelů. Někteří zákazníci považují seznam funkcí za trochu omezený. Říká se, že je to dobré zejména pro malé a střední obchody s nedostatečnou funkčností pro větší a složitější tržiště. Systém se neustále mění a přichází s upgrady nebo vylepšeními. To znamená, že bychom mohli očekávat, že některé další inovace vyhoví potřebám uživatelů.

3. Vzory

Počet témat:125
Šablony zdarma:&# x2714; ANO (7)
Placená témata:140 $ – 250 $
Citlivý design:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:&# x2714; ANO

BigCommerce nabízí šablony pro své nové obchodníky. Liší se od témat Blueprint, protože přicházejí s rozhraním point-at-click. Hlavní výhodou je schopnost upravovat nebo měnit šablony bez ručního kódování. Uživatelé mohou upravovat velikosti obrázků, písma, barvy atd.

Jediný pohled na dostupná témata objasňuje, jak bude váš budoucí digitální obchod vypadat. Platforma se pyšní obrovskou paletou připravených k použití. Celkově je na výběr asi 125 témat. Každé téma přichází s různými styly, což znamená trochu více variací.

Všechny šablony jsou rozděleny mezi bezplatnou a placenou. Avšak pouze 7 ze 125 šablon je k dispozici zdarma. Zbytek se pohybuje od 140 do 250 $, což není tak efektivní z hlediska nákladů, jak by někteří mohli očekávat. Na druhé straně jsou všechny šablony citlivé a poskytují přístup k CSS / HTML, kdykoli potřebujete přizpůsobit web. V tomto případě budete potřebovat dobré dovednosti v oblasti kódování a tvorby webových stránek.

Přizpůsobení tématu velkého obchodu

Šablony šablony vypadají spíše stylově. Kromě toho lze všechna témata snadno přizpůsobit. Například narazíte na šablonu obchodu se sportovním oblečením, které se vám moc líbí. Změna na knihkupectví bude stěží výzvou. Špatnou zprávou je, že všechny šablony přicházejí bez editoru drag-and-drop, což je obrovská slečna. Pokud chcete přesouvat objekty, vyměňovat oddíly nebo odebírat prvky, budete potřebovat samostatnou integraci.

Editor motivů umožňuje pracovat pouze se styly a barvami. Abychom kompenzovali nedostatek intuitivního editoru motivů, nabízí platforma různé režimy náhledu, aby zjistila, jak vaše webové stránky vypadají na chytrých telefonech, tabletech nebo notebookech s různými rozměry obrazovky.

4. Zákaznická podpora

BigCommerce dělá skvělou práci, pokud jde o zákaznickou podporu. Nabízí několik kanálů, které zůstanou v kontaktu a navíc k obrovskému systému znalostní základna a online komunita je vždy připravena podat ruku.

Uživatelé mohou použít některé z typických způsobů, jak okamžitě kontaktovat odborníky podpory. Obsahují:

 • Živý chat.
 • Telefon.

Někteří uživatelé však tvrdí, že tyto metody nedávají smysl, když je problém dost komplikovaný. Někteří zákazníci neocení visí na telefonu po dlouhou dobu při čekání na odpověď. Z tohoto důvodu může být lepší řešení znalostní báze BigCommerce. Kromě online fór představuje podrobné návody, videa, návody k výuce a další.

5. Cenová politika

Pokud se vám stále nedaří rozhodnout, zda vám BigCommerce vyhovuje nebo ne, můžete využít bezplatnou 15denní zkušební dobu a prozkoumat její funkce a funkce v reálném čase. V tomto případě nemusíte poskytovat žádné osobní údaje ani údaje o kreditní kartě. Jednoduše stiskněte tlačítko „Zahájit zkušební verzi“ a vytvořte svůj první digitální obchod.

Pokud vám vše vyhovuje, nabídne se vám výběr ze čtyř různých plánů. Každý balíček vyžaduje měsíční poplatky v souladu s cenovou politikou. Zároveň máte šanci ušetřit až 10%, pokud platíte rok předem. Zní to jako dobrá nabídka. Nedoporučujeme však platit celý rok, pokud si nejste stoprocentně jistí, že platforma splňuje vaše požadavky.

Plány jsou následující:

 • Standardní plán stojí 29,95 $ / měsíc s neomezenou šířkou pásma, produkty přidávat a ukládat. Je to dobré pro malé obchody s příjmy nepřesahujícími 50 000 $ ročně.
 • Plus plán cena 79,95 $ / měsíc s funkcemi segmentace zákazníků a opuštěným spořičem košíku. Je to dobré pro střední obchody s příjmy nepřesahujícími 150 000 $ ročně.
 • Pro plán stojí 249,95 $ / měsíc. Balíček obsahuje vlastní SSL, recenze Google a další. Dobré pro obchody s příjmy nepřesahujícími 400 000 $ ročně.
 • Podnik – individuálně přizpůsobené řešení pro velké společnosti s vysokými objemy prodeje a příjmy. Ceny jsou závislé na typu podnikání a složitosti.

6. Klady a zápory

BigCommerce je v porovnání s jinými populárními platformami elektronického obchodování poměrně vysoká. Poskytuje spoustu základních funkcí zahájit solidní internetový obchod. Tento systém se v průběhu let vyvíjel a nabízí jednodušší způsoby, jak pečovat o zásoby v obchodě, prodávat a propagovat vaše stránky. Stále však dochází k některým recenzím a stížnostem. Je nejvyšší čas, abychom zdůraznili všechny hlavní hity a zmeškání, které přináší BigCommerce.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Snadné použití od začátku.
&# x2714; Připravené responzivní šablony.
&# x2714; Více než 600 doplňků a integrací.
&# x2714; Rozšířené pokladní, fakturační a přepravní funkce.
&# x2714; Komplexní znalostní báze.
✘ Omezené šablony zdarma.
Set Nastavení složitých webových stránek.
✘ Trochu pricy.

7. Soutěžící

BigCommerce se díky některým zřejmým výhodám a flexibilitě dokázalo ujmout vedení ve svém výklenku. Současně vznikají další skvělé platformy elektronického obchodování se skvělými možnostmi, které je činí lepší alternativy k BigCommerce.

BigCommerce vs ShopifyBigCommerce vs Ecwid

Porovnejte a porovnejte všechny dostupné možnosti a vyberte nástroj, který má vše potřebné pro splnění vašich projektových požadavků.

Závěr

BigCommerce je samozřejmě vedoucí systém nákupních vozíků, který umožňuje uživatelům budovat své digitální obchody od nuly bez odborné pomoci. Dodává se s jednoduchými správcovskými funkcemi díky nedostatku pokročilého editoru témat, což může být výzva pro netechnické techniky. Platforma lodí rozšířila aplikační ekosystém o více než 600 aplikací připravených k integraci.

Na druhé straně by systém mohl vypadat pro menší obchody příliš cenově, zatímco podniky mohou trochu omezit množství pokročilých funkcí elektronického obchodování. Navzdory všem možným pádům je BigCommerce stále jedním z nejlepších open-source řešení.

Vyzkoušejte nyní BigCommerce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map