Recenze Bluehost

Bluehost – je osvědčeným veteránem v oblasti hostingových služeb. Zahájena v roce 1996, rozrostla se na # 1 web hostovaný doporučeno WordPress.org. To znamená, že všichni majitelé webových stránek založených na redakčním systému mohou těžit z úžasných výhod, jako je instalace jedním klepnutím, spoustu připojování, skripty a další. Na druhou stranu, Bluehost jako fav WordPress není jedinou věcí, díky které je tato společnost tak výjimečná.


Platforma ovládá více než 5 milionů webových stránek po celém světě. Poskytuje spoustu úžasných funkcí kromě dostupné vstupní ceny, solidní zákaznické podpory a pokročilých aplikací pro eCommerce projekty a doplňky pro podniky, které touží po silném zastoupení online. Tentokrát se ponoříme hluboko do všech možných zásahů a omylů provedených jedním z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších poskytovatelů hostingu.

1. Klady a zápory

Společnost se snaží poskytovat vysoce kvalitní služby. Představuje skupinu specializovaných odborníků představujících 750 zaměstnanců pracujících 24/7. Z tohoto důvodu se společnost jeví jako skvělá volba, ačkoli majitelé webových stránek by měli stále zvážit některé mírné nevýhody. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody Bluehost.

Výhody Bluehost:

 • Silné doby uptime – Průměrná míra dostupnosti je 99,99% během roku 2018 bez kritických nevýhod i při nejtěžších dopravních špičkách. Díky této skutečnosti je společnost na prvním místě mezi ostatními poskytovateli hostingu.
 • Rychlé načítání stránky – Bluehost v posledních několika letech výrazně zlepšil svůj výkon. Nyní se může pochlubit pravděpodobně nejrychlejší rychlostí načítání stránky s 424 ms. Od roku 2016 se jim podařilo zvýšit průměrnou dobu načítání o 300%.
 • Dostupné plány – Webhostitel nabízí nízké vstupní poplatky a ceny za své plány. Nejsou zdaleka nejlevnějšími poskytovateli serverových řešení. Stále však přinášejí dobrou hodnotu pro celou sadu funkcí, které nabízejí.
 • Zabezpečení a flexibilita – Bluehost vás sníží pomocí aplikací a doplňků. Platforma může být snadno integrována s Google Apps, CloudFlare a dalšími globálními aplikačními trhy. Stačí si vybrat aplikaci a nainstalovat ji pouhým kliknutím. Pokud jde o bezpečnostní prostředky, Bluehost má dostatek prostředků k boji proti rizikům a útokům hackerů. Tyto prostředky sahají od nástrojů, jako je Spam Hammer nebo Spam Expert, až po ochranu pomocí hotlinků a další.

Jednoduše si nemůžeme nechat ujít skutečnost, že Bluehost je webový hostitel doporučený WordPress.org # 1. Znamená to spoustu aktualizací a možností přizpůsobení pro všechny uživatele, kteří mají webové stránky podporující WordPress.

Bluehost Nevýhody:

 • Žádný bezplatný webový přenos – Na rozdíl od jiných webových hostitelů nemá společnost Bluehost bezplatnou příležitost k migraci webových stránek. Může to být nevýhoda pro uživatele s omezeným rozpočtem.
 • Žádná zkušební verze zdarma – Hostování ve skutečnosti nemá zkušební verzi zdarma, i když stále nabízí 30denní lhůtu na vrácení peněz. S ohledem na nízké plánované ceny to bude stěží problém.
 • Tricky vstupní cena – Základní plán společnosti vás bude stát 2,95 $ měsíčně. Možná budete překvapeni, když uvidíte 36,95 $ účet po 36 dnech používání hostitele. Na druhou stranu 4,95 $ stále vypadá jako výhodná s ohledem na funkce, které získáte za tyto peníze.

Bluehost je rozhodně společnost volit i přes některé drobné nevýhody. Nikdy nebudou mít nadváhu úžasnou sadu skvělých funkcí a příležitostí, které přináší Webový hostitel č. 1. Podívejme se blíže na to, co můžete získat za dobrou hodnotu.

2. Funkce hostování

Bluehost je mnohem víc než jen jednoduchý web hosting. Je dodáván s rozšířeným seznamem funkcí a služeb, stovkami aplikací, řadou možností hostování a funkcemi pro geeky, kteří hledají příležitost pro přístup k SSH nebo FTP souborům. Podívejte se na základní funkce, které Bluehost nabízí:

Ovládací panel Bluehost

 • Intuitivní ovládací panel – Pokud dáváte přednost čistému a uživatelsky příjemnému designu, Bluehost určitě splní vaše očekávání. CPanel se snadno naviguje se všemi hlavními funkcemi na jednom místě. Nebudete nuceni procházet tuny tabulek nebo sekcí. Nalezení potřebného nástroje je rychlé a snadné.
 • Obrovské tržiště Bluehost – Jakmile se přihlásíte, budete mít přístup k doslova tisícům různých aplikací, doplňků a skriptů, které upraví váš web. Vytvářejte nekonečné motivy WordPress a galerie obrázků pro marketingové nástroje, nákupní vozíky. živé chatové služby a další.
 • Lokalizovaný SEO a marketing obsahu – Ať už potřebujete zvýšit hodnocení svých webových stránek a propagovat některé konkrétní stránky, Bluehost nabízí své lokalizované strategie SEO, zatímco skupina odborníků neustále vytváří pro váš projekt obsah přátelský pro SEO.
 • Funkce elektronického obchodu – Bluehost usnadňuje nastavení solidního digitálního obchodu. Můžete se rozhodnout, že plán Plus využijete neomezené úložiště a přidáte tolik produktů, kolik potřebujete. Systém vám poskytne SSL certifikát kromě různých nákupních vozíků, jako jsou Zen, OS Commerce, Agora a další.
 • Aplikace pro obchodní weby – Mobilní aplikace zajišťuje přístup na špičku prstu, aby bylo možné kontaktovat miliony úspěšných startupů a podnikatelů po celém světě. Získáte přístup k mnoha průvodcům, analytikům, zkušeným radám a dalším informacím.

Platforma poskytuje vše, co možná budete potřebovat nejen k hostování svých webových stránek, ale také k zahájení solidního online projektu vhodného pro mobilní zařízení od nuly. Vše, co potřebujete, je zvolit bezplatné konzultace dostupné každému zákazníkovi Bluehost.

Přečtěte si také: Jak vytvořit web a hostit ho.

3. Výkon

Zdá se, že Bluehost tvrdě pracuje na vylepšení hostingu zákazníků. Společnost ve srovnání s předchozími roky zvýšila rychlost načítání stránky. Průměrná rychlost je 424 ms, což řadí platformu do top 5 nejrychlejších webových hostitelů dostupných na celém světě.

Skvělá dostupnost je další důležitou funkcí pro ty, kteří hledají skvělý výkon. 99,99% sazba vypadá více než bezchybně, s ohledem na pravidelné aktualizace systému a monitorování poruch. Vše záleží na řadě možností hostingu poskytovaných společností. Kromě sdíleného hostování a hostování VPN mohou uživatelé těžit z cloudových webů, jakož i dedikovaných a serverových řešení WordPress.

Přečtěte si také: Jak zjistit, kde je web hostován.

4. Zabezpečení

Bezpečnost je určitě polem, které Bluehost dělá nejlépe. Každý majitel webových stránek bude těžit ze třívrstvé ochrany proti spamu. Skládá se ze tří hlavních prostředků včetně:

 • Spam Expert.
 • Spam Hammer.
 • Apache Spam Assassin.

Zabezpečení také zahrnuje doručenou poštu uživatelů, blokování přístupu na web, černou listinu IP, přístup SSH a další. Bezpečnostní funkce můžete přizpůsobit změnou filtrů a nastavení. Integrujte svůj web s CloudFlare pouhým kliknutím, abyste se ochránili před sebemenším náznakem útoků DDOS.

5. Zákaznická podpora

Zákaznický servis je velmi rychlý. Odborníci společnosti Bluehost jsou velmi přátelští a připraveni vám pomoci nepřetržitě. Společnost tvrdí, že jakýkoli problém vyřeší do 15 minut. Tým připravuje speciální výstražný systém, který zákazníky informuje o možných prostojích předem, aby je mohli připravit. Můžete se s vámi spojit některým z následujících způsobů:

 • Možnost živého chatu.
 • Telefon.
 • E-mailem.

Společnost má samostatné pomocníky podpory WordPress k řešení problémů souvisejících s CMS. Všichni zákazníci mají plný přístup k vědomostní základně platformy, která vyzdvihuje spoustu průvodců, článků a výukových programů.

6. Cenová politika

Bluehost nabízí tři hlavní plány pro všechny typy hostingových služeb. Nezáleží na tom, zda potřebujete sdílený hosting nebo serverové řešení specifické pro WordPress, budete si moci vybrat z následujících plánů:

 • Základní plán stojí 3,95 $ měsíčně (pro návštěvníky SWB – 2,95 $ měsíčně) + neomezená šířka pásma, bezplatné aktualizace SSL a WordPress a 50 GB úložiště.
 • Plus plán cena 5,45 $ měsíčně + neomezený počet webů, šířka pásma a úložiště, neomezené domény a e-mailové účty plus 200 USD za různé marketingové nabídky.
 • Výběr Plus stojí 5,45 $ měsíčně + všechny neomezené funkce kromě odborníka na spam, ochrany soukromí domény a zálohování stránek.

Bluehost Pricing

Pokud toužíte po dalších rozšířených funkcích, můžete Go Pro pouze za 13,95 $ měsíčně a získat všechny funkce od Choice Plus kromě vyhrazeného IP plus vysoce výkonného serveru.

Hezký bonus: Bluehost nabízí každý nový zákazník ročně bez registrace domény (po roce to bude 12 až 14 USD ročně).

Uživatelé mohou mít prospěch z konkrétnějších serverových řešení v závislosti na potřebách a požadavcích svých webových stránek.

 • Cloud hosting přichází se třemi různými planetami stojí od 6,95 do 15,95 $. Může to být dobré řešení pro malé a střední webové stránky, jakož i pro eCommerce a malé obchodní projekty nabízející až 6 GB RAM a dostatek úložiště SSD pro hostování souborů vašich stránek.
 • VPS Hosting je flexibilní hostingové řešení zavádějící několik plánů pro ty, kteří touží po více zdrojích. Ceny programu se pohybují od 19,9 do 59,99 $ měsíčně včetně bezplatných SSL certifikátů a až 3 TB šířky pásma.
 • Vyhrazený hosting je nejlepší sázka na obrovské a komplikované webové projekty, které mají složitou strukturu a spoustu souborů k uložení. Uživatelé si mohou vybrat ze tří plánů, které stojí 79,99–119,99 $ v závislosti na počtu IP adres a specifikacích CPU, které potřebují. Podpora 24/7 a SSL zdarma přicházejí se všemi třemi dostupnými plány.
 • Linux Reseller Hosting poskytované ResellerClub je skvělé řešení pro prodejce, kteří hledají vylepšené prostředky serveru. Cena za program se pohybuje od 10,99 do 25,49 $ měsíčně. Získáte dostatek místa pro přenos dat kromě neomezeného počtu e-mailových a cPanel účtů, marketingových nabídek a dalších.

7. Soutěžící

Prověřili jsme různé poskytovatele hostingu a porovnali je s Bluehost. Můžeme tedy dojít k závěru, že Bluehost je nejoblíbenější z hlediska každého odstavce, který jsme zde objevili. Přečtěte si je a ujistěte se, že:

Bluehost vs SiteGroundBluehost vs HostingerBluehost vs 1 a 1Bluehost vs iPageBluehost vs WeeblySquarespace vs Bluehost

Sečteno a podtrženo

Naše recenze Bluehost odhalila spoustu skvělých funkcí, které určitě stojí za pozornost. Má vše, co byste mohli hledat u webhostingu, navzdory velikosti, struktuře nebo cílům webu.

Tato platforma může být vhodná pro obchodní weby, profesionální blogy nebo solidní digitální obchody. Navíc je to samozřejmě volba č. 1 pro všechny weby vytvořené pomocí redakčního systému WordPress.

Splní všechna očekávání rozpočtu s ohledem na relativně nízké ceny a obrovské množství funkcí. Sotva bude problém přepínat mezi plány a zvolit si rozšířenější seznam zdrojů webhostingu za dostupnou cenu. Pokročilé technologie zajišťují rychlý výkon a zabezpečení, díky čemuž Bluehost patří mezi nejlepší poskytovatele hostingu.

Začněte s Bluehost

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map