Recenze BoldGrid

BoldGrid je bezplatný a výkonný nástroj pro vytváření webových stránek určený pro WordPress uživatelé. Populární drag-and-drop editor byl vytvořen s cílem vytvářet a testovat své weby pomocí vlastní cloudové platformy BoldGrid a poté je přenést na libovolného hostitele.


Platforma nepřichází jako řešení typu vše v jednom. To znamená, že v balíčku není žádný hosting ani bezplatná doména. Jinými slovy, možná budete potřebovat samostatný hostingový účet nebo si vyberte některého z poskytovatelů hostingu doporučeného společností BoldGrid včetně Bluehost a některé další. To vám umožní plně využít tohoto nástroje, zatímco základní funkce se mohou hodit také z hlediska stereotypů na webových stránkách. Můžete implementovat různé služby, doplňky nebo aplikace a testovat je v reálných provozních podmínkách. Pokud vše běží hladce, můžete implementovat svůj bezchybný webový projekt.

BoldGrid je dobrá volba pro nováčky, kteří dělají první kroky v oblasti webdesignu. Je dodáván s snadno použitelnými funkcemi, díky kterým je vytváření stránek WordPress rychlejší a jednodušší. Zkušení profesionálové by také mohli tento nástroj považovat za velmi užitečný díky oceněnému zásuvnému modulu Inspirace a dalším nástrojům, které přicházejí s relevantním mediálním a textovým obsahem. Tentokrát přezkoumáme všechny dobré a špatné věci týkající se BoldGrid. Zůstaňte naladěni a dozvíte se více!

1. Snadné použití

Přestože je BoldGrid navržen pro weby WordPress, jeho použití je velmi snadné díky editoru drag-and-drop, uživatelsky přívětivým funkcím a některým dalším funkcím, které usnadňují nováčkům manipulaci s webovými stránkami, přeskupením struktury stránky, změnou písem nebo barev a také přejít na pokročilejší nastavení k implementaci některých HTML nebo CSS. Začínáme je také docela jednoduché.

Jak začít s BoldGrid

Nejprve si musíte vytvořit nový účet BoldGrid a uvést svůj e-mail. Po kliknutí na tlačítko budete mít přístup k instalaci WP BoldGrid. Nezapomeňte dokončit registrační proces a potvrdit svůj e-mail. Jinak platnost vašeho účtu vyprší za dva dny. Navíc již nebudete mít přístup na platformu.

Po dokončení potvrzení můžete nastavit cloudovou platformu WordPress a získat plný přístup ke všem funkcím BoldGrid s výjimkou exportu návrhu a některých dalších možností dostupných pouze s placenými předplatnými a plány. Budeme o nich diskutovat o něco dále.

Funkce přetahování

Zatímco BoldGrid byl vyvinut pro WordPress, uživatelé mají šanci vytvářet nové weby pro sebe i pro své zákazníky díky jednoduché a snadno použitelné funkci drag-and-drop. Samotná platforma byla navržena jako pokročilé rozšíření WP, díky čemuž je CMS komplexnější a pružnější díky připraveným rozvržením a vlastním stránkám..

boldgrid.com

Pokud jde o editor WYSIWYG, je snadné vybrat si z různých vlastních sítí a přidat je na vaše stránky. Uživatelé budou mít možnost upravit tabulky a grafy, více sloupců, multimediální soubory, pole, textové bloky a mnoho dalších.

GridBlocks a API

Většina z vás je obeznámena s GridBlocks, jsou ve skutečnosti stejná jako rozložení připravená k použití a šablony webových stránek skládající se z různých sekcí a prvků, včetně textových bloků, formulářů, obrázků atd. Není nutné používat krátké kódy pokaždé, když chcete mít na své stránce tabulku nebo galerii. Jaká úleva pro všechny fanoušky WordPress!

Platforma poskytuje plný přístup k jejímu rozhraní API, které by mohlo být integrováno s Flickr nebo Fotolia, a vytvářet tak ohromující portfolia, vstupní stránky nebo stránky malých podniků pomocí milionů fotografií a obrázků dostupných přímo z ovládacího panelu WP..

2. Funkce & Flexibilita

Ovládací panel BoldGrid je totožný s tím, který můžete vidět ve WordPressu, ale navíc nabízí další možnosti, které umožňují rychle a efektivně nastavit web. Je to docela jednoduché a dobře strukturované: boční panel s možnostmi, pracovní plocha, tipy atd. Je prostě nemožné něco sem přišroubovat.

Recenze BoldGrid

BoldGrid nevydává miliony pluginů z krabice. Platforma však má bohatou sadu funkcí, které tuto slečnu zcela kompenzují. Zde jsou některé základní nástroje, které byste mohli během stavebního procesu potřebovat:

 • Jednoduchý tvůrce formulářů – tento nástroj vám umožní vytvořit vlastní formulář pro váš web a umístit jej kamkoli na vaši stránku. Uživatelé se mohou svobodně rozhodnout pro připravené rozvržení formulářů a také vytvořit zcela novou sekci od začátku pomocí jednoduchého editoru formulářů poháněného NinjaForms.
 • Média na cestách – Jak již bylo zmíněno, integrace API s hlavními rozbočovači obrázků umožňuje procházet a přidávat fotografie za běhu. Nejsou zapotřebí žádné editační nástroje ani speciální dovednosti. Stačí kliknout na fotografii, vybrat požadovanou velikost a nechat systém automaticky oříznout a přidat obrázek na stránku.
 • BoldGrid Editor

 • 100% kompatibilita – Přestože BoldGrid nepřichází s tuny widgetů a doplňků, stále můžete používat doplňky a rozšíření třetích stran. Platforma je zcela kompatibilní s každým WP pluginem nebo tématem, a to jak bezplatně, tak i placeně.
 • SEO – BoldGrid sám generuje SEO-friendly kód. Můžete se rozhodnout pro různé dostupné pluginy, které zvýší váš SEO SEO pozice. Zároveň můžete sami přispět nastavením názvů stránek, popisů metadat, adres URL atd.
 • Režim náhledu – před nasazením si můžete vyzkoušet, jak web funguje se všemi aktivovanými pluginy a službami. Platforma zavádí takzvané pracovní prostředí, ve kterém proces výstavby probíhá postupně. Můžete tedy vyzkoušet každý prvek, abyste se ujistili, že se nic nepovede.
 • Interaktivita – jste zodpovědní za způsob, jakým se všechny prvky webových stránek na stránce objevují. Můžete volně vytvářet nové formuláře a galerie a také spravovat způsob jejich interakce s návštěvníky webu.

Měli bychom také zmínit solidní funkci blogů, která usnadňuje nejen vytváření nových blogů, ale také správu komentářů čtenářů, třídění článků podle kategorií, přidávání čísel příspěvků, upozorňování uživatelů v případě nových publikací atd. Shrnutí zde máme velmi výkonný a flexibilní nástroj pro vytváření webových stránek zaměřený na WordPress se vším, co potřebujete v balíčku.

3. Vzory

BoldGrid nabízí řadu vlastních odpovědných témat a také možnost zvolit si témata WordPress třetích stran. Jinými slovy, uživatelé budou mít spoustu zdrojů pro inspiraci. Pokud se rozhodnete pro vlastní rozvržení, můžete využít následující výhody:

 • Všechna témata jsou přehledná a tříděna podle kategorií. Budete snadno najít ten, který splňuje vaše požadavky. Výběr témat je dostatečně široký, aby realitní makléři, fotografové, weboví designéři, umělci nebo hudebníci přišli se svými portfolii, vstupními stránkami nebo weby pro malé firmy. Celkově je pro odběratele BoldGrid k dispozici asi 200 responzivních rozložení.
 • Každá šablona má sadu připravených k použití. Nikdy nenajdete fiktivní texty a obsah jako „Jsem vaše stránka. Napište něco “. Všechny bloky jsou přizpůsobitelné. Všechny oddíly a mediální soubory jsou použitelné.
 • Všechna témata jsou k dispozici v různých barvách, zatímco platforma doporučí nejatraktivnější barevnou paletu. Pokud máte vlastní vizi stylu webových stránek, vytvořte si vlastní paletu.

Výše uvedené funkce vypadají více než dost pro nováčky k vytvoření vlastního designu. Zkušení profesionálové, kteří touží překročit hranice, ocení pokročilá nastavení s možností implementace HTML, JavaScript a CSS. Budou mít také možnost změnit nebo upravit vlastní nabídky, widgety nebo oblast obsahu.

boldgrid.com - přizpůsobte téma

Například musíte upravit záhlaví. Klikněte na obrázek umístěný v horní části stránky a uvidíte výběr dalších ovládacích prvků a nastavení, které se objeví kolem sekce, kterou potřebujete upravit. Můžete si vybrat z různých ikon nabídky, stejně jako změnit velikost prvků záhlaví a obrázek, tlačítko Přidat nebo odebrat atd.

Práce s multimediálními soubory je také velmi snadná díky skvělé multimediální podpoře. Uživatelé mohou stahovat videa a fotografie z mediální knihovny nebo vytvářet nové galerie, sbírky nebo seznamy skladeb, aby uspořádali soubory a vyhnuli se nepořádkům.

4. Zákaznická podpora

Jakmile uživatel vstoupí na řídicí panel, začne cítit podporu BoldGrid. Uvnitř palubní desky vás přivítá sada úvodních videoprůvodců a výukových programů. Některým z nich chybí životně důležitá data a hlavně propagují platformu, která předplatitelům říká, co je BoldGrid. Naštěstí můžete použít některé další možnosti k řešení různých problémů.

Platforma má podpůrné fórum, pokud byste mohli předat jakoukoli otázku. Špatné je, že odpověď může trvat jeden nebo dva dny. Dobrá věc je, že získáte odbornou pomoc od odborníků na podporu experimentů autorizovaných společností BoldGrid.

Ti z vás, kteří se rozhodnou používat BoldGrid spolu s doporučeným hostingem Bluehost, získají další přístup k obchodnímu chatu, Skype, centru podpory a telefonu pro okamžitý kontakt.

Měli bychom říci, že BoldGrid je součástí obrovské komunity WordPress, kde se každý člen snaží přispět. Uživatelé se mohou vždy spolehnout na:

 • Profesionální vývojáři BoldGrid a WP, kteří přispívají ke kódům, lístkům a skladbám. Jsou k dispozici prostřednictvím komunitních fór. Natáčejí videa a návody.
 • Platforma investuje do vývoje WordPress a sponzoruje některé ze svých konferencí a setkání s hromadou užitečných informací, aby získala.

Jinými slovy, nikdy nebudete chodit, pokud se rozhodnete pro Boldgrid.

5. Cenová politika

Uživatelé mají možnost tento nástroj vyzkoušet zdarma. Pokud toužíte po rozšířených funkcích, placený balíček BoldGrid vám bude vyhovovat:

 • Free Plan přichází s výchozím editorem drag-and-drop, knihovnou bezplatných motivů a bloků.
 • Placený plán vás bude stát 60 USD ročně s neomezeným počtem webů, prémiovou podporou, více než 200 citlivými tématy a automatizovanými nástroji SEO.

Jak jsme již zmínili dříve, BoldGrid přichází bez hostování. Jinými slovy, nebudete moci nasadit své webové stránky, aniž byste měli po ruce důvěryhodného poskytovatele hostingu. Bluehost může být nejlepším řešením, protože je to poskytovatel hostování doporučený WordPress s balíčkem serverových řešení a funkcí optimalizovaných pro WP. Kromě rozšířených nabídek hostingu Cloud, VPS a Reseller má platforma také výběr plánů, které budou skvěle fungovat pro weby WordPress:

 • Základní plán stojí $ 2,95 / měsíc představující neomezenou šířku pásma, bezplatné aktualizace SSL a WordPress a 50 GB úložného prostoru.
 • Plus plán náklady 5,45 $ / měsíc představující neomezené množství webových stránek, úložiště, šířky pásma, domén a e-mailových účtů plus 200 USD za různé marketingové nabídky.
 • Výběr Plus náklady 5,45 $ / měsíc představující všechny neomezené funkce kromě odborníka na spam, ochrany soukromí domény a zálohování stránek.

Budete-li používat společně s Bluehostem, budete mít šanci vytěžit maximum z platformy BoldGrid.

6. Klady a zápory

BoldGrid by samozřejmě mohl pracovat pro fanoušky WP s nulovými i hlubokými technickými znalostmi. Platforma je dobrým nástrojem pro návrh a testování webu, který zajistí, že všechny vaše pluginy a služby fungují hladce, stejně jako web obecně. Zároveň musíme připustit, že má také nějaké zřejmé pády.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Skvělé pro vytváření webových stránek WordPress.
&# x2714; Snadno použitelný editor drag-and-drop.
&# x2714; Je to zdarma.
&# x2714; Snadné a rychlé zahájení.
&# x2714; Vlastní stavitelé formulářů a pokročilá nastavení designu.
&# x2714; Kompatibilita s pluginy, motivy a službami třetích stran.
&# x2714; Až 200 responzivních šablon.
✘ Není cenná pro samostatnou akvizici.
To Učit se nějakou dobu trvá.
✘ Nedostatek funkcí elektronického obchodu.

Závěr

BoldGrid může být určitě rychlejší a chytřejší cesta stavět weby CMS od nuly. Byl navržen tak, aby stránky byly snadno konfigurovatelné a přizpůsobitelné bez zvláštních kódovacích dovedností. Zatímco pro první časovače může být obtížné zjistit, jak systém funguje, rozšířená podpora se hodí. Jakmile si uvědomíte, jak by měly být nástroje použity, proces bude hladší.

Špatnou zprávou je, že platformu nemůžete získat samostatně bez hostování. Na druhou stranu bude tato skutečnost stěží překážkou při zvažování dostupných poskytovatelů hostingu doporučených společností BoldGrid, jako je Bluehost. Při společném použití mohou přinést dokonalý zážitek z vytváření webových stránek optimalizovaný pro WP.

Zkuste nyní BoldGrid

 Je to snadné

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map