Recenze botsociety

Botsociety – je revoluční nástroj, který umožňuje nováčkům a technikům snadno navrhovat své vlastní roboty. Není třeba navrhovat ani kódovat konverzační skripty. Jednoduše si představte, jak váš robot bude komunikovat s uživateli a oživit svůj nápad pomocí Botsociety.


Platformy chatbot založené na AI již nejsou technologickým trikem, jen aby upoutaly pozornost uživatelů. Boti se stali mocným marketingovým a propagačním nástrojem, který používají jednotliví obchodníci i společnosti působící v různých oborech. Tento software je navržen tak, aby navázal novou genovou interakci s cílovou skupinou, kdykoli dojde na přímý prodej prostřednictvím sociálních platforem nebo webových stránek, zákaznické podpory atd..

Botsociety usnadňuje vývoj toho, co potřebujete. Jediným úkolem je odeslat kreativní text a použít některé funkce přizpůsobení k vytvoření poutavého a živého dialogu mezi uživatelem a robotem. Pojďme se podívat na to, co je na nástroji tak zvláštní. Jak může pomoci navrhnout chatbot bez zkušeností s kódováním nebo programováním?

1. Snadné použití

Botsociety přichází s inline editací proces, který uživatele krok za krokem od zpěvu v procesu navrhování konverzace. Platforma má zkušební verzi zdarma ke kontrole, jak to ve skutečnosti funguje. Jakmile se přihlásíte, můžete zahájit proces vytváření botů.

Začínáme

Proces se skládá z několika jednoduchých kroků. Nevyžadují žádné speciální akce ani technické dovednosti. Podívej se:

 1. V první fázi budete požádáni, abyste svému botovi dali jméno, aby vypadalo živěji a interaktivněji. Vyjádřete svou kreativitu a učinte ji snadno rozpoznatelnou uživateli.
 2. Druhá fáze zahrnuje výběr platformy. Můžete navrhnout messenger nebo Twitter bot. Systém je kompatibilní s hlavními posly jako WhatsApp nebo Slack. Uživatelé se mohou rozhodnout pro botsociety pro vytváření robotů pro své mobilní aplikace, webové stránky, účty v sociálních sítích, Google Assistant, Alexa Skill a další.
 3. Klikněte na tlačítko „Design“ a začněte vytvářet svůj robot.

Rozhraní a nastavení

Rozhraní vypadá docela jednoduše i pro ty, kteří takové nástroje ještě nikdy nezkoušeli. Ve skutečnosti vidíte zařízení na domovské obrazovce umístěné mezi tlačítky „Bot říká“ a „Uživatel říká“. Vše, co potřebujete, je stisknout libovolné tlačítko a zadat text, který chcete pro uživatele robota a uživatele. Jinými slovy, vytvoříte dialog pomocí různých slov a frází, které jsou relevantní pro vaše konkrétní místo.

Redaktor botsociety

Přejděte na nastavení a přizpůsobte stavební proces v souladu s vaší cílovou skupinou. Uživatelé mají možnost nastavit typ zařízení, model nebo dokonce barvu. Můžete také zvolit směr jazyka a kategorii stránky. Zde můžete také uvítací obrazovku upravit přidáním krycího obrázku nebo vytvořením reklam na Facebooku.

Stavební proces

Systém umožňuje zvolit formát. Přejděte do pravého horního rohu obrazovky a klikněte na rozložení v plné výšce, mobilní nebo stolní, abyste viděli, jak bude váš robot vypadat na různých zařízeních. Dobrou zprávou je, že systém pracuje pomocí konceptu přetahování a vytváří různé návrhy zpráv. Jednoduše přejděte do schránky a přetáhněte prvek, který potřebujete k vytvoření přizpůsobené konverzace.

Po dokončení klikněte na tlačítko Přehrát a uvidíte, jak bude dialog vypadat. Můžete jej spustit v testovacím režimu a exportovat nebo sdílet se svými kolegy.

2. Funkce & Flexibilita

I když někteří nemusí od tvůrců chatbotů očekávat, Botsociety vás může ohromit řadou užitečných funkcí. Usnadňují přizpůsobení každé konverzace a také vytvářejí jedinečné interakce pro vaše uživatele.

 • Funkce přizpůsobení – u Botsociety nejednáte pouze o konverzaci. Ve skutečnosti navrhujete přizpůsobený dialog. Řídicí panel obsahuje nástroje, které vám umožňují přidávat obrázky, vkládat odkazy, vytvářet hlasové zprávy, vytvářet malé nabídky s různými prvky, přidávat tlačítka, ikony emodži a další.
 • Přizpůsobení botsociety

 • Strukturální konverzační cesty – pro své konverzace si můžete vybrat několik směrů a také vytvořit složité cesty struktury pro návrh botů. Můžete zkontrolovat, upravit nebo dokonce přepínat mezi strukturami každé vytvořené cesty od počátečního bodu po konečnou odpověď.
 • Vývojový diagram botsociety

 • Testovací režim – režim testování není jen o náhledu připravené konverzace na různých velikostech obrazovky. Tento nástroj umožňuje získat zpětnou vazbu od skutečných uživatelů před jejich nasazením. Získáte záznam se všemi testy uživatelů, abyste upravili dialog a poskytli zákazníkům zážitek ze skutečného života.
 • Funkce sdílení a exportu – můžete sdílet nebo exportovat výsledek své tvůrčí práce. Botsociety umožňuje exportovat konverzaci v PDF i Excelu. Uživatelé si mohou hotový soubor stáhnout a poslat jej přímo kolegům nebo zákazníkům.
 • Integrační schopnosti – skvělá funkce pro ty, kteří dávají přednost outsourcingu úkolu vývojovým týmům. Platforma botsoicety může být bezproblémově integrována s vývojovými nástroji, jako jsou rasa nebo Dialogflow. Pokud nechcete tento proces předat, možná budete potřebovat, aby tato funkce pracovala v týmu.
 • Integrace botsociety

 • Neomezený počet členů týmu – Botsociety poskytuje oceněné příležitosti ke spolupráci s týmem. Všichni účastníci mohou konverzaci upravit v reálném čase, aby viděli změny. Členové skupiny mohou pracovat vzdáleně díky samostatné sekci pro zasílání zpráv, která jim umožňuje komunikovat o projektu.
 • Členové Botsociety

3. Vzory

Dobře navržené roboty zajistí více než polovinu úspěchu vašeho webového projektu. Zatímco webový design je pro každého obtížný s ohledem na hluboké technické znalosti, Botsociety přináší nováčkům jednoduché nástroje, kteří chtějí vytvořit inovativní a poutavý chatbot.

Jak jsme již zmínili dříve, software vám umožní vybrat si z různých platforem od začátku. Každá platforma přichází jako připravená k použití šablony s pozadím, styly a písma. Pokud například chcete navrhnout botu WhatsApp, bude šablona původně k dispozici jako typické rozhraní WhatsApp. Můžete ji však libovolně přizpůsobit a změnit typ platformy, kdykoli budete potřebovat.

Nastavení designu botsociety

Řekněme, že musíte vytvořit reklamu na Facebooku. Botsociety nabízí pokročilá nastavení, kde můžete přidávat obrázky a krátká videa. Uživatelé mohou uvést délku videa a vložit nadpisy, popisy a odkazy na informační kanály, aby získali co nejvíce potenciálních zákazníků. Navrhování uvítací obrazovky je také velmi snadné díky funkci drag-and-drop. Můžete zadat vlastní uvítací zprávu a stáhnout obrázek nebo některé další prvky.

Již jsme diskutovali o vícecestných strukturách, které můžete kdykoli upravit nebo změnit. Uživatelé mohou také vytvářet nové cesty pokaždé, když přepínají mezi režimy plné výšky, mobilním nebo stolním. Samotné zprávy mohou být přizpůsobeny pomocí obrázků a ikon emodži v závislosti na platformě, kterou potřebujete pro robota.

Každý z návrhů botů může být představen veřejnosti nebo vašim kolegům. Je to dobrá funkce pro vytváření ohromujících prezentací pro obchodní partnery nebo potenciální zákazníky. Systém usnadňuje sdílení interaktivních náhledů a zlepšuje použitelnost konverzace v týmu. Zjistíte, že je velmi snadné pracovat s testery nebo designéry v reálném čase, aby bota byla co nejpoutavější. Přístup k API umožňuje zkušenějším a technicky připraveným uživatelům získat prototypy robotů.

4. Zákaznická podpora

Ačkoli se Botsociety snadno používá, platforma má rozšířený tým podpory. Uživatelé mohou především zůstat v kontaktu běžnými způsoby, jako je e-mail, telefon nebo live chat. Vítězové mohou také najít oficiální fyzickou adresu v kontaktní sekci.

Místní znalostní báze vypadá velmi působivě. Kromě výukových programů a videoprůvodců zde najdete i různé knihy, které se zabývají základními tématy, jako jsou manuály, návrháři, budoucnost hlasového UX atd. Všechny knihy jsou k dispozici pro náhled a stažení. Botsociety má také rostoucí komunitu, kde se můžete dozvědět o nadcházejících událostech, setkáních a konferencích. Blog by se také mohl hodit s některými hodnými průvodci a články.

5. Cenová politika

Hlavní výhodou softwaru je skutečnost, že je k dispozici zdarma. Ačkoli vám umožňuje navrhnout pouze jednu konverzaci obsahující až 30 zpráv, 1 test použitelnosti a 1 export, pro začátek to může být dobré. V určitém okamžiku však budete potřebovat placený plán, abyste mohli co nejlépe využít platformu.

Stanovení ceny botsociety

Profesionální plán vás bude stát 79 dolarů měsíčně. Zahrnuje neomezené návrhy, zprávy a vývozy. Plán však zahrnuje pouze 2 testy použitelnosti, což je trochu frustrující. Platforma má také speciální nabídku pro podniky a týmy se sadou funkcí spolupráce. Cena je však sjednána individuálně.

6. Klady a zápory

Botsociety rozhodně stojí za pozornost. Je to bezplatný a snadný způsob, jak navrhnout vlastní bot pro různé platformy. Zjevně vám to umožní zvýšit prodej na Facebooku a také navázat profesionální přístup k vašim zákazníkům, pokud jde o podporu a loajalitu. Existují však mírné nevýhody, které dojem jen zkazí:

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Bezplatný nástroj pro návrh chatbotu.
&# x2714; Dobré pro více platforem.
&# x2714; Nekonečné možnosti designu a přizpůsobení.
&# x2714; Jednoduchý proces navrhování.
&# x2714; Ideální pro spolupráci a individuální práci.
Pro Pro plán vypadá docela drahé.
✘ Žádná funkce náhledu plochy v bezplatné verzi.
✘ Žádné jasné informace o cenách podnikových balíčků.

Závěr

Chatbots usnadňují život obchodníků. Přicházejí jako výkonný nástroj pro zvýšení prodeje a loajality zákazníků. Navrhování vlastního robota bylo docela výzvou až do označení stavebních platforem chatbot. Na základě technologií AI tento software nevyžaduje zvláštní technické dovednosti ani dodatečné náklady.

Botsociety je skvělý nástroj k vytvoření přizpůsobené a poutavé konverzace pomocí několika kliknutí. Bude to skvělé pro různé projekty, ať už se dopřávají služeb zákazníkům nebo elektronického obchodování.

Vyzkoušejte Botsociety Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map