Recenze HostGator

Recenze HostGator


HostGator – je cloudový poskytovatel hostingu, což ji odlišuje od řešení sdílených serverů. Cloudové technologie zajišťují vyšší výkon a lepší zabezpečení webu. Dopravní skoky a přetížené servery již nejsou problémem, protože cloud hosting používá několik serverů v rámci jednoho ekosystému, aby zajistil hladké fungování všeho v případě, že některý z nich klesne..

Platforma si vytvořila dobré jméno pro sebe díky dostatečně dobrému výkonu, vysoké dostupnosti a stabilní rychlosti. Nabízí několik balíčků, které zahrnují hosting WordPress a další serverová řešení pro splnění vašich obchodních cílů. Kromě toho má některé jedinečné možnosti, které mohou změnit při výběru seriózního a bezpečného poskytovatele hostingu.

1. Klady a zápory

HostGator je jedním z nejdéle fungujících poskytovatelů hostingu na trhu. V průběhu let se vyvinul a nabízí nové funkce.

Uživatelé si mohou vybrat z několika hostingových řešení, která zahrnují nejen cloudové, ale také VPS, sdílené, vyhrazené a WP-optimalizované servery..

Navzdory všem možnostem, které přináší koncovému uživateli, se mohou stále vyskytovat mírné nevýhody. Definujme hlavní klady a zápory hostitelské platformy HostGator.

HostGator Pros:

 • Výsledky dobré rychlosti – podle nedávných testů provedených společností Bitcaptcha skóre HostGator navzdory umístění vyhodnocuje výsledky A +. Testy prokázaly vysokou rychlost načítání stránky i v USA.
 • Bezchybný provoz – míra dostupnosti je téměř dokonalá. Servery HostGator vykazovaly za posledních 24 měsíců 99,94%. Několik poskytovatelů hostingu se může pochlubit takovou stabilitou.
 • Bezpečnostní funkce – platforma se stará o zabezpečení webových stránek zákazníků a nabízí kromě pravidelných aktualizací systému nové nástroje, nástroje k zabránění možným podvodům, spamu, podvodům atd..
 • Dodatečné zdroje – jako cloudové serverové řešení zajišťuje HostGator stabilní provoz webových stránek, i když jeden ze serverů klesá. Jinými slovy, platforma má další zdroje, které lze kdykoli použít.
 • Intuitivní ovládací panel – tento systém je velmi jednoduchý na používání i pro nováčky, kteří se dosud nikdy nezabývali hostitelskými funkcemi. Platforma vyvinula svůj exkluzivní ovládací panel se všemi nástroji přímo před uživatelem na dosah kliknutí.

Měli bychom také vzít na vědomí skutečnost, že HostGator je cenově dostupný hosting i přes obrovský výběr užitečných funkcí. Většina uživatelů se však na platformě nelíbí.

HostGator Nevýhody:

 • Četné upsells – můžete být otráveni nekonečnými nabídkami dalších produktů a balíčků, které nikdy nebudete potřebovat. Politika výprodeje je docela dráždivá.
 • Omezená paměť – Někteří to považují za překvapivé, protože paměťový prostor je poměrně omezený. Maximální plán je dodáván s pouze 6 GB místa. To nemusí stačit pro rostoucí nebo komplikované projekty.
 • Poplatek za doménu – Přestože všechny plány obsahují bezplatnou doménu, budete nuceni zaplatit další poplatek v případě, že jej po uplynutí jednoho roku odmítnete používat. Zní to jako zvláštní cenová politika.

Pokud porovnáme se všemi dobrými a špatnými stránkami nabídky HostGator, stále to vypadá jako dobré řešení hostingu pro majitele webových stránek, kteří touží po rozšířených serverových prostředcích, spolehlivých bezpečnostních technologiích, dostatečně dobrém výkonu a některých dalších výhodách, které dále popíšeme..

2. Funkce hostování

Kromě základní funkce, která zahrnuje typické bezpečnostní nástroje, vysokou rychlost a dobré doby provozu, má HostGator několik speciálních nástrojů, které je možné dodat z krabice. Díky nim jsou jejich serverová řešení ještě flexibilnější.

 • Tvůrce webových stránek Gator – platforma má svůj vlastní tvůrce webových stránek, který vytvoří jednoduché weby během několika minut. Tento nástroj nevyžaduje technické dovednosti a umožňuje nováčkům stavět projekty ze země bez kódování. Tento nástroj má samostatný aplikační trh s doplňky a widgety kromě standardních možností SEO, integrace platebních bran, funkcí blogů a dalších.
 • Rozšířený balíček zabezpečení – systém nabízí dobrou sadu nástrojů pro zabezpečení se 4 různými řešeními v balení. Zahrnují nástroj pro ochranu soukromí domény, CodeGuard, SiteLock a G Suite. Další informace o jednotlivých funkcích zabezpečení naleznete v odstavci „Zabezpečení“.
 • Správa zdrojů – uživatelé získají úplnou kontrolu nad přidělenými prostředky. Díky serverovým technologiím založeným na cloudu je můžete kdykoli sledovat a používat.
 • Optimální konfigurace mezipaměti – platforma používá integrované ukládání do mezipaměti pro zajištění rychlejší rychlosti načítání webových stránek. Stránky jsou také načteny rychleji, jsou-li vyžadovány z cloudu.
 • Zrcadlené kopie – systém využívá technologie zrcadlení dat. Působí jako distributoři dat na více zařízeních. Tato funkce je aktivována automaticky.
 • Vlastní ovládací panel – HostGator má svůj exkluzivní cPanel, který poskytuje plnou kontrolu nad vaším účtem. Uživatelé mohou vytvářet nové účty a spravovat neomezené subdomény z jediného řídicího panelu.
  Hostgator Dashboard
 • WP-optimalizovaný hosting – dobrá funkce pro všechny fanoušky WordPress. Zahrnuje bezplatnou migraci stránek, bezproblémovou integraci s CMS, jednoduchý ovládací panel a další.

Jak vidíte, platforma má kromě dobrých funkcí hostitele základní řadu výhod. Všimněte si také několika volných možností, včetně připojeného SSL a 1-leté bezplatné domény pro všechny zákazníky HostGator.

3. Výkon

Platforma využívá pokročilé technologie k zajištění stabilního provozu webu. Kromě řešení založených na cloudu využívá HostGator technologie zrcadlení a konfigurace ukládání do mezipaměti, aby se maximalizovala rychlost načítání stránky. Nejnovější testy prokázaly, že poskytovatel hostingu splňuje požadavky na úroveň A +, zatímco průměrná rychlost načítání stránky je 691 ms.

Míra dostupnosti byla v posledních dvou letech téměř 99,94%. Má také datová centra umístěná v různých částech světa, včetně Spojených států a Evropy. Zajišťuje rychlou odezvu serveru i v Austrálii (413 ms), Singapur (447 ms) a Brazílie (281 ms). Pokud na svůj web zacílíte na americké publikum, server odpoví za méně než 1 sekundu.

4. Zabezpečení

O bezpečnostní sadě HostGator jsme již řekli několik slov. Obsahuje několik pokročilých technologií, které jsou k dispozici pro každého uživatele v rámci jednoho balíčku. Bezpečnostní sada nástrojů se skládá z následujících prvků:

 • CodeGuard – systém, který udržuje vaši práci v bezpečí pomocí automatických denních záloh a až tří webových stránek se obnovuje měsíčně v případě, že se něco pokazí.
 • SiteLock – technologie blokující útoky na robot. Automaticky detekuje malware a podvody a eliminuje jejich zdroj.
 • SSL zdarma – uživatelé ocení integrované šifrování SSL určené k zajištění bezpečných transakcí.
 • Ochrana soukromí domény – nástroj k zajištění vašich osobních údajů v bezpečí. Obsahuje technologie, které také chrání váš e-mail před spammery.

5. Zákaznická podpora

HostGator nabízí několik způsobů, jak získat potřebnou pomoc v případě technických nebo jiných problémů. Uživatelé ocení několik okamžitých způsobů, jak kontaktovat tým podpory. Zahrnují funkci Live Chat a telefonní čísla v závislosti na místě bydliště zákazníka. Vyberte mezinárodní telefonní číslo nebo místní telefonní číslo. Existuje také možnost odeslat fax.

Hostgator Live Support

Dalším způsobem, jak vyřešit svůj problém, je zadat obrovskou znalostní základnu s četnými video průvodci, návody kromě zákazníků a portály podpory. Jsou k dispozici ve formě komunity s spoustou užitečných informací. Můžete také zadat firemní blog s různými články, popisy aktualizací a dalšími materiály, které se mohou hodit.

6. Cenová politika

Platforma nabízí několik serverových řešení v závislosti na typu a požadavcích vašich webových stránek. Vstupní je cloudový hostingový balíček. Dodává se se třemi hlavními plány:

Ceny hostgátorů

 • Hatchlingový plán začíná na 2,75 $ za měsíc pro jednu doménu s 2 GB paměti.
 • Baby plán náklady 3,95 $ za měsíc pro neomezené domény a 6 GB místa na disku.
 • Cena obchodního plánu je 5,95 $ představovat neomezené domény a 6 GB paměti.

Všechny plány zahrnují bezplatné SSL a jednoletou doménu. Špatnou zprávou je, že musíte zaplatit poplatek za doménu, i když jej po 1 roce neplánujete prodloužit. Poplatek je 17,99 $ za každou doménu, kterou máte.

Uživatelé si také mohou zvolit plány optimalizované pro WP, které stojí 5,95, 7,95 a 9,95 $ v závislosti na plánu. Není tak cenově dostupný, jak by se dalo očekávat s ohledem na levnější možnosti dostupné na trhu, včetně Bluehostu s jeho základním plánem WP již od 2,95 $ měsíčně.

VPS hosting začíná na 29,95 $ za měsíc, zatímco dedikované servery vás budou stát $ 118.99 za měsíc, pokud budete potřebovat více digitálních aktiv a zdrojů.

Závěr

HostGator je výkonný a bezpečný poskytovatel hostingu s dostatkem funkcí, ze kterých může těžit. Bude fungovat pro různé typy webových stránek, včetně eCommerce, malých podniků nebo projektů založených na obsahu. Poskytuje výběr serverových řešení s dobrým výkonem a pokročilými zabezpečovacími prostředky. Kromě komplexní podpory zákazníků je intuitivní a snadno použitelný.

Poskytovatel hostingu nabízí několik serverových balíčků. Některé z nich se však dívají na předražené, zejména ve srovnání s jinými alternativami prezentovanými na hostitelském trhu. Na druhou stranu, HostGator stále stojí za to zaplatit.

Zkuste hostgator TEĎ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map