Recenze HostPapa

Recenze HostPapa


HostPapa – je číslo jedna v Severní Americe. Platforma v současné době hostuje více než 500 000 webových stránek. Zákazníci mohou těžit z celé řady funkcí a služeb poskytovaných týmem odborníků v různých oblastech, od nastavení hostingu a vytváření webových stránek po registraci domén a marketing..

Na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelé hostingu, HostPapa je společnost s plným cyklem, která vám ve skutečnosti umožňuje budovat, udržovat a propagovat vaše podnikání od základů. Uživatelé si mohou vybrat z různých serverových řešení s dobrým výkonem, pokročilými zabezpečovacími prostředky, hostingem pro weby založené na WP a online obchody. Měli bychom také zmínit komplexní podporu, snadné použití a spoustu bezplatných nástrojů dodávaných s každým hostingovým balíčkem.

1. Klady a zápory

HostPapa může vyhovovat různým online projektům od malých podniků a webů založených na obsahu až po složitější projekty elektronického obchodu. Nabízí cenově dostupné plány, neměřenou šířku pásma s každým balíčkem navzdory ceně nebo úrovni a startovací plán pro dva webové stránky místo jednoho, jak většina poskytovatelů hostingu.

Navíc je kompatibilní se všemi hlavní platformy CMS a navíc k balíčku serverů pro internetový obchod dodává samostatný hosting optimalizovaný pro WP.

Navzdory nepatrným nevýhodám je HostPapa stále jednou z nejlepších nabídek na trhu.

Klady HostPapa:

 • Doména zdarma – každý uživatel získá bezplatnou doménu s každým hostitelským plánem. Pro napájení vašeho digitálního obchodu potřebujete vstupní balíček s minimálním množstvím aktiv nebo s maximálním množstvím prostředků. Systém poskytuje každému bezplatnou doménu.
 • Dva webové stránky od začátku – Na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů hostingu, kteří nabízejí základní plán pro jeden web, přichází HostPapa s lepší startovací nabídkou, která je k dispozici pro dva weby hned od začátku.
 • Dobrá dostupnost – Přestože se mnoho společností snaží zajistit svým zákazníkům 100% dostupnosti, zní to nereálně. HostPapa se však velmi blíží průměrné době dostupnosti 99,9%.
 • Podpora 24 hodin denně – uživatelé mohou kontaktovat tým podpory 24 hodin denně, 7 dní v týdnu nebo získat přístup k rozsáhlé databázi znalostí s více průvodci a videonávody.
 • Další funkce – HostPapa je platforma s plným cyklem, která nabízí doplňkové služby, jako je vlastní tvůrce webových stránek, nastavení a integrace internetového obchodu, bezplatná migrace webových stránek, marketingové balíčky pro podniky i jednotlivce atd..

Současně se uživatelům nemusí líbit absence dedikovaného serverového řešení a některé další malé nevýhody.

HostPapa Nevýhody:

 • Rychlost načítání stránky může být lepší – nejnovější výzkumy zobrazují rychlost načítání stránky 759 ms. Přestože některé platformy nabízejí vyšší rychlost, HostPapa stále překonává průmyslový standard, který je v současné době 890 ms.
 • Obnova drahých plánů – pokud se vám líbí hosting a dychtivě jej dále používat, možná se vám cena za obnovení nelíbí. To může být dvakrát vyšší ve srovnání s počáteční cenou.
 • Automatické zálohování webových stránek – tato funkce je k dispozici pouze pro uživatele programu Business Pro.

HostPapa je dobré řešení hostování i přes některé malé nevýhody. Nikdo není koneckonců dokonalý, zatímco platforma poskytuje solidní kompenzaci tváří v tvář dalším službám a funkcím. Podívejme se blíže na to, co nabízí.

2. Funkce hostování

Poskytovatel hostingu umožňuje vše pro zajištění bezpečného a stabilního provozu webových stránek. Kromě toho se uživatelé mohou spolehnout na některá další výhoda tváří v tvář obchodním marketingovým nástrojům, nástrojům k vytvoření vlastního webu během několika minut, registraci bezplatné domény atd..

 • Doména zdarma pro všechny – každý uživatel HostPapa má možnost zaregistrovat si doménu a používat ji v rámci vybraného hostingového plánu po dobu 1 roku zdarma. Platforma navíc nabízí vlastní službu registrace domén bez nutnosti přepínání mezi různými webovými stránkami.
 • Vlastní webový tvůrce – co nejlépe využít snadno použitelný webový tvůrce určený pro nováčky. Nevyžaduje kódovací ani programovací dovednosti. Využijte intuitivního editoru drag-and-drop pro vytváření a rozmístění webů ze země.
 • Intuitivní cPanel – samotný hosting je velmi snadno použitelný hlavně díky intuitivnímu ovládacímu panelu. Uživatelé budou moci spravovat každou z dostupných služeb z jediného ovládacího panelu HostPapa.
  HostPapa cPanel
 • E-mailová obchodní řešení – provozujte a spravujte své online podnikání pomocí dodávaných základních nástrojů. Uživatelé mohou získat balíček G Suite, který zahrnuje firemní účet Gmail, spoustu nástrojů pro spolupráci v kanceláři a 30 GB úložiště.
 • Neomezená šířka pásma – každý plán nabízí neomezený prostor na disku, buď si vyberete nejlevnější vstupní plán, nebo pokročilý balíček s rozšířenými hostitelskými zdroji.
 • Zdarma převod domény a migrace stránek – Tým HostPapa vám pomůže převést již existující doménu nebo web na platformu. Převod domény je zdarma, stejně jako migrace webových stránek, která je řešena bez prostojů projektu.
 • Zelená hosting – HostPapa je jedním z prvních poskytovatelů hostingu, který se prohlásil za řešení zeleného serveru. To znamená, že se starají o životní prostředí a svět, ve kterém žijeme. Pro energetické stránky využívá obnovitelné zdroje a zároveň využívá maximum větrné a sluneční energie.
 • Hosting online obchodu – systém má samostatné řešení hostování eCommerce pro uživatele, kteří plánují pouze vytvořit digitální obchod a ti, kteří již mají hotový projekt elektronického obchodu. Balíček zahrnuje bezplatnou migraci stránek, neomezené množství produktů na prodej, pomoc s nastavením a konfigurací úložiště, konzultace a šifrování SSL zdarma.
 • WP-Optimized Hosting – jsi oddaný WordPress fanoušek? HostPapa přináší své hostingové řešení optimalizované pro WP, které obsahuje předinstalované CMS, vestavěné pluginy a bezpečnostní funkce, bezproblémovou integraci webových stránek, automatické aktualizace WordPress a další.

Výsledkem je, že máme dokonalého poskytovatele hostingu se všemi potřebnými funkcemi, kromě pokročilých služeb pro ty, kteří hledají nejen hostování, ale také kompletní webové řešení pro vývoj, propagaci, podporu a údržbu projektů..

3. Výkon

Jak jsme již zmínili dříve, ani ty nejmodernější technologie vám nikdy nedovolí těžit ze 100% dostupnosti. Někteří poskytovatelé hostingu se však této rychlosti velmi blíží. A HostPapa je jedním z nich. Nejnovější testy a výzkumy zobrazují 100% dostupnosti za posledních několik měsíců. Pokud během prvních 30 dnů používání hostingu zjistíte nižší dobu provozu, můžete požádat o plnou náhradu.

HostPapa UpTime

Každý plán je dodáván s funkcí Cloudflare CDN. Zajišťuje lepší globální dosah přes umístění vašich návštěvníků. HostPapa používá ovladače SSD, které jsou ve srovnání s HDD rychlejší. Také vestavěný systém ukládání do mezipaměti zajišťuje vyšší rychlost načítání stránky, která je aktuálně kolem 759 ms. Výsledek je lepší ve srovnání s průmyslovými standardy. Cachewall se používá pro zvláštní ochranu webových stránek.

HostPapa Perfomance

Pomáhá také optimalizovat projekt a zkrátit dobu reakce webu. Celkový výkon je dobrý, zatímco tým HostPapa neustále pracuje na jeho vývoji.

4. Zabezpečení

Některé funkce zabezpečení závisí na plánu hostování a serverovém řešení, které vyberete. Automatické zálohování webových stránek je například k dispozici pouze v plánu Business Pro. Myslíme si, že tato funkce stojí za to zaplatit peníze, protože systém vytváří seznam několika bodů obnovy, zatímco data jsou uložena na samostatných místech, aby se zabránilo úplnému pádu.

Ti, kteří se rozhodnou pro sdílený hosting, ocení anti-spamový systém Panda Cloud, který je integrován do každého plánu a je již zahrnut v ceně. Základní bezpečnostní prostředky zahrnují serverový firewall, detekci malwaru a virů, digitální monitorování a ukončení hrozeb. Některé plány přicházejí s ochranou soukromí domény a vyhrazenou adresou IP, zatímco všechny balíčky poskytují šifrování SSL zdarma.

5. Zákaznická podpora

HostPapa zavádí komplexní přístup k tomu, čemu říkáme zákaznická podpora. Kromě několika způsobů okamžitého kontaktu, které zahrnují telefon, live chat a systém prodeje vstupenek, mohou uživatelé počítat s pomocí poskytovanou prostřednictvím:

 • Video návody a návody – pokrývají všechny hlavní problémy. Naučíte se, jak začít s hostováním nebo tvorcem webových stránek.
 • Znalostní základna – obsahuje tuny článků, které jsou rozděleny do příslušných kategorií. Jsou věnovány hostingu, doménám, e-mailům atd.
 • Místní experti – HostPapa má tým odborníků, kteří mohou provést nastavení, dokončit migraci webových stránek, doladit internetový obchod nebo dokonce vytvořit stránky od nuly pro vás. Vše, co potřebujete, je odeslat žádost prostřednictvím sekce Do-It-For-Me.

Všechny výše uvedené funkce jsou dostupné všem uživatelům i přes plán předplatného.

6. Cenová politika

Tady jsme v sekci cen. Pojďme zjistit, kolik stojí HostPapa a jaká serverová řešení přináší. Začneme standardním webhostingem, který je k dispozici ve třech hlavních plánech:

Ceny HostPapa

 • Startovací náklady 3,95 $ pro dva weby a neomezenou šířku pásma.
 • Obchodní náklady 3,95 $ pro neomezené weby a neměřené úložiště SSD.
 • Náklady na Business Pro 12,95 $ všechny neomezené funkce a vylepšení zabezpečení.
 • Měli byste zkontrolovat cenu plánu obnovy, protože je možná dvakrát vyšší. WP-optimalizované hosting plány jsou stejné, pokud jde o ceny. VPS hosting vás bude stát od 19,99 do 299,49 $ pro ty, kteří potřebují výjimečný výkon a majetek.
 • Serverová řešení eCommerce jsou zastoupena na 4 různých místech, která začínají 19,99 USD pro vstupní plán a 139,99 USD pro Diamond plán s neomezeným voláním API produktů, prodejem na Amazonu a eBay, analytikou a dalšími.

Závěr

HostPapa je výkonný a snadno použitelný hosting. Zákazníci budou mít prospěch ze systému přátelského pro začátečníky pro správu, správu a podporu svých živých webových projektů. Je kompatibilní se všemi hlavními platformami CMS včetně WordPress, Joomla, Drupale, a další. HostPapa dodává řešení zelených serverů, která jsou bezpečná pro životní prostředí a svět, ve kterém žijeme.

Každý plán je dodáván se spoustou skvělých funkcí, zatímco tým zákaznické podpory nejen pomáhá vyřešit některé problémy, ale řeší některé procesy za vás. Skvělý výkon, pokročilé zabezpečení, dostupné ceny a více hostingových balíčků – to je důvod, proč stojí za to věnovat HostPapa pozornost.

Vyzkoušejte HostPapa TEĎ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map