Recenze IM Creator (XPRS)

Recenze IM Creator (XPRS)


IM Creator (XPRS) – je bezplatný webový tvůrce, který přichází s praktickým editorem WYSIWYG a poskytuje širokou škálu pokročilých funkcí potřebných ke spuštění a správě různých typů projektů. Systém je zaměřen především na potřeby umělců, kteří potřebují profesionální portfolia, podnikatele ochotní založit spolehlivou obchodní přítomnost a web designéry zapojené do vývoje webových stránek pro komerční i nekomerční použití. Funguje také dobře pro vytváření webových stránek elektronického obchodu, vstupních stránek a blogů.

Tvůrce webových stránek, který byl spuštěn v roce 2011 v New Yorku Jonathanem Saragossim, je nyní jednou z nejlepších platforem SaaS s vizuálním editorem. Jednou ze zajímavých funkcí systému jsou bezplatné prémiové účty pro nekomerční organizace, studenty a umělce. Ostatní uživatelé mohou také používat IM Creator zdarma, ale nemají příležitost připojit své vlastní domény k vytvořeným webům. Překvapivé je také to, že funkce eCommerce je součástí bezplatných účtů. To je docela neobvyklé. Kterákoli osoba může začít prodávat produkty nebo služby, pokud jde o platformu, aniž by investovala jakékoli peníze.

IM Creator se zpočátku jeví jako velmi zajímavý tvůrce webových stránek. Je vyzrálá, atraktivní a nabízí řešení, která nejsou pro výklenek standardní. Vypadá to, že v roce 2019 máme vůdce WYSIWYG.

K dnešnímu dni bylo spuštěno více než 17 milionů webových stránek a mnoho dalších je ve vývoji. Konečné rozhodnutí o používání platformy stále závisí na kvalitě realizace, hloubce funkčnosti a pohodlí použití, které očekáváte v dlouhodobém horizontu. Nyní můžeme analyzovat všechny funkce služby a vyvodit konkrétní závěry.

Recenze IM Creator (XPRS) imcreator.comObsah:

Vyzkoušejte to ZDARMA zanechte odpověď

Výhody a nevýhody tvůrce webových stránek IM Creator (XPRS)

IM Creator je webový tvůrce s jedním z nejpohodlnějších vizuálních editorů. Jedním z nesporných vrcholů systému jsou jeho „pruhy“ & Technologie Polydoms, která vypadá docela vyspěle a dokonce trochu futuristicky pro uživatele, kteří se s takovým přístupem k webovým stránkám dosud nikdy nesetkali. Všechny projekty zahájené s IM Creator jsou vyrobeny z responzivních bloků – pruhů univerzální struktury a funkčnosti. Výměnou požadovaných pruhů a jejich nastavením získáte hotový web.

Není nic jednoduššího než to, protože proces poněkud připomíná standardní přetažení & drop web design přístup. Nejsou zde dokonce žádné widgety (samostatné prvky), které jsou mnohými uživateli často považovány za příliš komplikované. Díky dostupnosti hotových bloků zajišťuje systém úplnou automatizaci. Je nemožné něco tady zmatit.

Editor editoru IM

Když se zaregistrujete v systému, stačí zadat svůj e-mail, heslo a přezdívku, abyste mohli začít. Hned poté budete přesměrováni na řídicí panel, kde budete muset vybrat šablonu a začít ji přizpůsobovat. Rozhraní služby je příjemné, ergonomie je na špičkové úrovni. Editor nicméně obsahuje možnosti, ikony a další prvky. Je to středně jednoduché a při práci s ním musíte být pozorný. V opačném případě riskujete výhled na přístup k nabídce, možnost přepnutí nebo něco podobného. Většina panelů nastavení je dodávána s kartami. IM Creator je o něco hlubší a komplikovanější, než si myslíte na první pohled.

Obecně se jedná o jeden z nejpohodlnějších a logicky strukturovaných systémů. Je to perfektní volba pro nováčky. Prozkoumat to trvá asi 1-2 hodiny. Nejdůležitější je, že IM Creator umožňuje rychle a efektivně dosáhnout požadovaného výsledku.

Pokud chcete, můžete publikovat své webové stránky ve stejný den, kdy jste začali stavět. Díky přístupu k návrhu webových stránek zajišťuje systém spolehlivou ochranu před případnými chybami. Ať už děláte cokoli, bude to zpočátku vypadat dobře.

IM Creator je kvalitní tvůrce webových stránek WYSIWYG, který obsahuje styl značky a přístup k procesu vytváření webových stránek. Při testování služby jsme definovali silné i slabé stránky systému a je nejvyšší čas je zmínit nyní.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Web můžete začít budovat i bez registrace v systému.
&# x2714; Atraktivní responzivní šablony, možnost přidat váš kód na web.
&# x2714; Množství pruhů, pohodlné přizpůsobení profilů.
&# x2714; Praktický a cenově dostupný model White Label.
&# x2714; Možnost získat bezplatnou prémiovou licenci pro nekomerční projekty.
&# x2714; Centrum znalostí kvality.
&# x2714; Výkonný eCommerce engine.
✘ Nemůžete nahrát vlastní písma.
✘ Pro eCommerce můžete prodávat současně pouze jednu položku.

Pokud jde o zbývající parametry, IM Creator vytváří dojem více než slušného systému. To platí zejména s ohledem na nízké náklady na službu a příležitost otevřít internetový obchod za 100 USD ročně.

Funkce & Flexibilita

IM Creator vyniká funkčností, flexibilitou a poskytovanou sadou funkcí. Jak je zmíněno výše, hlavním funkčním prvkem tohoto tvůrce webových stránek je proužek. Každá stránka se skládá z zaměnitelných responzivních bloků s univerzálním obsahem. Každý pruh má podle svého účelu svá vlastní nastavení. Podstata vytváření webových stránek s IM Creatorem jde dolů do správné kompatibility a designu takových bloků. Jejich kombinace a úpravy designu umožňují maximální flexibilitu.

Webové stránky vytvořené pomocí tohoto systému budou vypadat podobně a mají stejnou koncepci kvůli jednoduchému pracovnímu procesu. To není špatné, protože mají moderní vzhled, jsou docela funkční a mohou se pochlubit přitažlivými návrhy na jakémkoli zařízení. Sjednocení procesu vytváření webu zjednodušuje a zrychluje práci, zejména pro nováčky. Obecně je IM Creator slušnou volbou, pokud jde o organizaci pracovního prostoru a bezproblémový přístup.

Funkce IM Creator

Téměř všechny akce v editoru lze provádět pouze pomocí myši. Okraje každého bloku jsou jasně vidět a můžete je přesunout tak, aby se zúžily a rozšířily pracovní oblast kontejneru. Je také možné změnit místa bloku, kopírovat a mazat je. Kromě toho, můžete ručně regulovat maximální šířku bloku, mezery, polohy vnitřních prvků a také nastavit formát zobrazení. Systém obsahuje mnoho možností a funkcí.

Aktualizovaná verze nástroje pro tvorbu webových stránek zavedla nový vylepšený formát nabídky, díky kterému je úprava webu mnohem rychlejší a snadnější. Vývojáři systému zjednodušili editor, aby zajistili rychlou a bezproblémovou práci s webovou tvorbou. Chcete-li k němu získat přístup, musíte kliknout na jakýkoli prvek zobrazený v nabídce.

Systém udělí přístup k aktualizovanému mini-menu, kde budete moci přidávat nový obsah, upravovat stávající příspěvky a prvky webových stránek, přidávat obrázky, sekce, odkazy a další prvky na jednom místě. Získáte také přístup k výkonnější kolekci dostupných editačních nástrojů, které se zobrazí pouze po kliknutí myší.

Nové Mini Menu je standardizováno pro pohodlí a jednoduchost. To znamená, že je velmi efektivní, pokud jde o úpravy prvků webových stránek, odkazů, oddílů a položek. Kontextové úpravy je také snadné s Mini Menu. Dostupné nástroje vám poskytují svobodu přizpůsobení webového designu. Kromě přidávání / úpravy prvků webových stránek můžete také ovládat barevné efekty, obrázky a nastavení pozadí atd.

Nové vylepšení navíc může zvýšit rychlost webových stránek o 30%. Vše, co potřebujete ke zvýšení výkonu vašeho webu, je publikování projektu. A je to.

Chcete-li přidat nové pruhy, měli byste aktivovat tlačítko „+“ mezi sousedními bloky. Uvidíte nádhernou animaci a seznam dostupných pruhů, které jsou seřazeny podle kategorií podle jejich účelu: záhlaví, projekty, služby, funkce, galerie, ceny, tým, článek, textový blok, bio / cv, blog , formuláře, prezentace, sociální, výzva k akci, osvědčení, loga, mapy, widgety, prvky. Každá kategorie obsahuje asi 5-10 možností realizace bloků.

Nový tvůrce chatu

Je třeba zmínit, že kategorie „widgety“ s pruhy umožňuje přidání seznamu plánů událostí Google, zvukového přehrávače SoundCloud, rezervačního formuláře OpenTable (což z aplikace IM Creator představuje zajímavé řešení pro restaurace), prohlížeč PDF a připojení komentářů na Facebooku. Jinými slovy zde můžete přidat bloky, jejichž funkčnost se bude lišit od kombinace standardních prvků (text, obrázky, video atd.).

«Elementy»Sekce umožňuje přidat na web základní prvky, čímž přispívá k funkčnosti každého pruhu: název, obrázek, titulky, video, tělo, citát, odkaz, ikona, mapa, surový (je třeba přidat vlastní HTML kód) , Javascript, CSS a Embed Codes). To znamená, že pomocí těchto prvků můžete vytvořit strukturálně komplikované samostatné bloky obsahu.

Základní princip je následující: oblasti editoru jsou rozděleny do sekcí, kliknutím na které dostanete nabídku nástrojů, možností atd. Položky, které vám budou nabídnuty, budou záviset na typu bloku a prvku, na který kliknete. Je zde několik variant. Podívejte se na příklad: některé bloky přicházejí s malou ikonou „+“. Kliknutím na ni se zobrazí nabídka «Přidat nový prvek nebo položku» pro přidání videí, ikon, odkazů, oddělovačů nebo prázdných kontejnerů.

Kliknutím na určitý prvek (jako je prezentace) se zobrazí nabídka, která umožňuje vybrat barvu překrytí, přidat odkaz nebo dostat se do nastavení sekce – nabídka s bohatým výběrem možností v sekcích, konkrétně:

 • Nastavení„Nabízí výběr viditelných prvků řezu (tlačítko, název, titulky, tělo), možnost nastavit zarovnání a vertikální polohu bloku nebo aktivovat jeho výšku na celou obrazovku;
 • Prezentace“Umožňuje nastavit dobu trvání prezentace a automatické přehrávání;
 • „F / X“ poskytuje výběr z 11 efektů pro pasivní prvky a vznášení myší. Je také možné zvolit filtr a stínové faktory;
 • Pro“Umožňuje vybrat maximální šířku pruhu a oblasti obsahu, jakož i hodnoty prostoru (výplň / okraj, px) pro každý prvek uvnitř sekce.

Nastavení prezentace IM Creator

Je třeba zmínit, že nastavení sekce pro různé pruhy se může výrazně lišit, pokud jde o charakter a strukturu nastavení. Proto musíte být při práci s editorem IM Creator velmi pozorní: na první pohled zde není mnoho možností, ale nové nabídky se začnou objevovat, jakmile začnete klikat na prvky a různé oblasti obrazovky. To je, když se relativně jednoduchý editor transformuje před vašimi očima na mocný nástroj s mnoha pokročilejšími možnostmi.

Kromě toho jsou zde také nabídky na vysoké úrovni, jejichž nastavení ovlivňuje celý web nebo samostatné stránky. V levé střední části obrazovky najdete «Styl webových stránek»Ikona nastavení, která umožňuje vytváření nových webových stránek a výběr existujících pro další úpravy. Existuje několik sekcí nastavení, konkrétně:

 • Styl“Který umožňuje vybrat typ šablony webové stránky (široké nebo úzké), výchozí písma a pozadí webové stránky;
 • Jídelní lístek“, Který nabízí výběr z 9 typů rozvržení nabídky (středově orientovaný, postranní panel, hamburger, skrytý atd.);
 • Rolujte f / x„Poskytuje výběr jednoho ze 3 efektů posouvání (skluz, růst, vyblednutí);
 • Widgety stránky“, Který umožňuje přidávat widgety webových stránek (chat, sdílení, zpětná vazba, zavaděč, zavírač, stuha, sníh nebo vlastní kód).

Nastavení webu IM Creator

To není ono. V horní části obrazovky je také panel nástrojů, který poskytuje přístup k vytvoření zálohy, referenční sekci, možnost uložení kopie webové stránky, zrušit funkci, náhled, publikaci. Najdete zde také nabídku pro správu webových stránek (vytvoření, kopírování, vyplnění SEO parametrů) a možnost přidat / nastavit vyskakovací prvky (pole, text, polohu, šířku a výšku, zobrazované termíny).

IM Creator nabízí rozsáhlé možnosti sociální integrace, což vám umožňuje vybrat a připojit profily sociálních médií k webové stránce, na které pracujete. Máte dokonce možnost přizpůsobit tlačítka sociálních médií tak, aby odpovídala celkovému designu a stylu vašeho projektu.

Tvůrce webových stránek také přichází s vícejazyčným podpůrným nástrojem, který umožňuje vytvořit několik verzí vašeho webu v jazycích podle vašeho výběru. K dosažení tohoto cíle není třeba integrovat speciální pluginy ani widgety – stačí se rozhodnout pro jazyky, které chcete pro svůj projekt vybrat, a začít je vytvářet! Mimochodem, pokud máte nějaké pochybnosti nebo si nejste jisti, jak začít, IM Creator nabízí informativní tutoriál, který vám pomůže spustit a přizpůsobit vícejazyčný web.

IM Creator SEO

Webové stránky spuštěné pomocí IM Creator mají jasný kód kvality a jsou vyhledávacími nástroji dobře indexovány. Po vytvoření webové stránky s touto službou se můžete spolehnout na perspektivu dobré propagace, pokud jde o ty faktory, které závisí na samotném systému (rychlost práce, platnost kódu webové stránky, správné nastavení out-of-the-box atd.).

Nastavení SEO pro tvůrce IM

Můžete si osobně nastavit viditelnost vyhledávače pro každou webovou stránku, přidat název, popis a klíčová slova, nahrát favicon a sociální image, propojit Google Analytics a Facebook Pixel. Název webu můžete samozřejmě připojit k webu, ale až po upgradu na prémiové předplatné.

Kromě sekcí, které se liší pouze typem zobrazovaného obsahu, jsou obzvláště zajímavé Blog a Obchod. Jedná se o pruhy, jejichž použití může změnit typ vašeho webu. V zásadě se jedná o nezávislé funkční jednotky, které jsou širší než ostatní. Má smysl podrobně diskutovat o jejich vlastnostech.

Blog pro tvůrce chatu

Můžete si vybrat jednu z 5 variant struktury informačního kanálu. Všechny vypadají vizuálně přitažlivě: název, popis, tlačítko plné publikace. Mohou být navrženy různými kombinacemi poloh a viditelnosti. Kromě toho je možné do obsahového pole vložit video nebo něco jiného (část, ve které je obrázek ve výchozím nastavení vložen).

Editor editoru blogu IM Creator

Stejně jako kterákoli jiná sekce obsahuje blog vlastní blok nastavení, konkrétně:

 • Nastavení“, Kde si můžete vybrat typ struktury blogu, počet prvků a mezer v řádku a výšku každého z nich. Zde můžete také odstranit záhlaví sekce a název s popisem;
 • Pozadí“, Kde si můžete vybrat preferovanou barvu, svůj vlastní obrázek nebo obrázek z mediálního centra služby;
 • Rozložení“, Kde můžete nastavit výstup šablony publikace (formát, zarovnání, orámování nebo natažení);
 • Efekty“, Což umožňuje nastavení efektů, když se na obrazovce objeví část nebo když na ni umístíte kurzor myši, vyberete filtry a krytí titulních obrázků;
 • Pro“Což umožňuje nastavit šířku sekce, část obsahu, mezery mezi elementy a sousedními sekcemi a aktivovat možnost zákazu stahování obrázků.

V této nabídce si můžete prohlédnout seznam příspěvků, změnit jejich řazení a přidat nové. Chcete-li upravit příspěvky, měli byste si vybrat otevřený text a sekci «Upravit příspěvek». Uvidíte editor, ve kterém si můžete připravit článek, pomocí všech dostupných prvků IM Creator.

Funkce blogu je zde uspořádána zvláštním způsobem. Je vhodné jej používat, ale jeho možnosti zjevně zaostávají za možnostmi specializovaných služeb. Jeho sada funkcí bude stačit pro obchodní web, osobní web nebo zpravodajskou prezentaci.

ECommerce tvůrce chatu

Chcete-li přidat internetový obchod, měli byste vybrat odpovídající pruh a přidat jej na stránku. Služba nabízí 9 variant vzorů výkladních oken, které lze nastavit stejně jako jakékoli jiné sekce. Chcete-li aktivovat nastavení úložiště, měli byste kliknout na jakoukoli oblast pruhu – princip zůstává stejný jako ve zbytku sekcí Vytvoření IM. Získáte přístup do následujících sekcí:

 • Nastavení“, Kde si můžete vybrat typ galerie (normální, fit, mazonit), počet produktů zobrazených v řádku, vzdálenost mezi nimi a výška každé položky;
 • Pozadí„Nabízí výběr barvy rozvržení, která bude viditelná mezi kartami produktů;
 • Rozložení„Poskytuje výběr šablon produktových karet a typů vyrovnání obsahu v nich;
 • Efekty“, Což umožňuje nastavení efektů, když se na stránce objeví blok nebo když na něj umístíte kurzor myši;
 • Pro“, Kde můžete nastavit maximální šířku sekcí internetového obchodu, samostatných položek, části obsahu a mezer mezi prvky.

ECommerce tvůrce chatu

Nastavení okna vizuální show je uspořádáno stejným způsobem jako u ostatních pruhů. Do panelu Obchod se dostanete z nabídky sekce. Hlavní panel obsahuje hlavní sekce parametrů, včetně:

 • souhrn“S obecnými informacemi o množství aktivních sekcí internetového obchodu, produktech, objednávkách a zisku;
 • Sekce“, Kde můžete získat přístup ke všem publikovaným částem s produkty a jejich nastavením: výběr typu produktu (fyzický, digitální nebo služba), možnost úpravy nákladů, SKU, jména, titulky, popisy a nahrání nových produktů do vybraného sekce. Můžete také změnit pořadí zobrazení produktu, přidat slevu v procentech, náklady na dopravu nebo přiřadit stav „vyprodáno“.
 • Všechny produkty“, Který nabízí seznam produktů ze všech publikovaných sekcí internetového obchodu. Nastavení jsou stejná jako nastavení použitá pro produkty samostatného oddílu;
 • Objednávky”Zařazení objednávek s údaji o zákazníkovi, daty atd .;
 • Sdělení„Nabídka nastavení formátů e-mailů automaticky odesílaných klientům z internetového obchodu;
 • Převody“, Kde můžete přidat platební údaje a přijímat platby online. Bankovní účet, PayPal a Stripe jsou k dispozici zde. Můžete se také podívat na míru obratu svého internetového obchodu;
 • Nastavení“, Kde můžete najít pole uvádějící název svého internetového obchodu, měnu, náklady na dopravu a e-mail pro oznámení.

Má smysl poukázat na důležitou nuanci: každá položka má výchozí tlačítko «koupit», které přichází s odkazem na vyskakovací okno. To znamená, že po kliknutí na něj se objeví vyskakovací okno, které vám nabídne údaje o vaší kreditní kartě a e-mail s potvrzením platby a také možnost zasílat oznámení o stavu objednávky.

Užitečný tip: Pokud si přejete otevřít samostatnou stránku s popisem produktu, zaškrtněte políčko «description» v sekci «Products». Tam můžete také přidat nebo nahradit obrázek. Tato data se zobrazí na samostatné stránce produktu.

Internetový obchod IM Creator je poměrně jednoduchý. Zobrazit okna vypadají přitažlivě, je snadné je upravovat a přidávat produkty. Nabízejí základní nastavení měny, platby a dopravy. Toto řešení přijde pro obchodní platformy s omezeným seznamem produktů. Můžete například vytvořit několik stránek a přidat kategorie produktů s 2-3 obrazovkami zobrazovacích oken na každé z nich. Takový e-obchod bude fungovat a bude vypadat dobře.

Bílý štítek

Pokud jde o nástroj White Label – funguje to skvěle pro webové designéry, prodejce, hostingové společnosti a bílé štítky – to znamená pro všechny uživatele, kteří plánují použít celou sadu funkcí webového tvůrce, aby zahájili vlastní podnikání. Licenční model White Label poskytuje uživatelům neomezené využívání všech zdrojů pro tvorbu webových stránek.

Službu můžete používat pod vlastní značkou, aniž byste zmiňovali zástupce třetích stran a spustili své vlastní projekty SaaS, abyste dosáhli zisku. To může být výhodné pro nezávislé webové designéry, kteří potřebují neomezený přístup k tvůrci webových stránek, webovým studiím, hostingovým společnostem, které jsou ochotny spustit vlastní tvůrce webových stránek nebo firemní klienty, kteří mají v úmyslu založit svou obchodní přítomnost na webu..

IM Creator má 14denní záruku vrácení peněz pro ty uživatele, kteří se rozhodnou, že White Label pro ně není z jakéhokoli důvodu. Systém také zaručuje bezpečné platby díky zabudovanému certifikátu SSL.

Zákaznická podpora

V záhlaví editoru IM Creator je odkaz „Nápověda“, kde můžete aktivovat tipy, zobrazit krátké informativní video o tom, jak pracovat se systémem, navštívit Centrum znalostí (podrobný FAQ s částmi a možnostmi vyhledávání) nebo se spojte s týmem technické podpory a zanechte svůj e-mail pro zpětnou vazbu.

Pokud jde o zákaznickou podporu, služba představuje standard pro prvotřídní úroveň projektů: podpora živého chatu, podpora e-mailů 24 \ 7; vše, co potřebujete, je k dispozici zde a funguje na slušné úrovni.

IM Creator používá systém prodeje vstupenek, který uživatelům umožňuje odesílat podporu na vývojáře systému, když se setkají s jakýmkoli problémem nebo si přejí vyřešit jejich problémy související se systémem. Po přezkoumání dotazu se agent podpory spojí s uživatelem a poskytne nejlepší řešení problému. Průměrná doba odezvy systému je kolem 12 hodin. To je docela působivý výsledek, vzhledem k tomu, že IM Creator v současné době zmocňuje přes 11 milionů webových stránek po celém světě.

Systém navíc umožňuje stáhnout užitečnou a informativní uživatelskou příručku, která poskytuje podrobné informace o nejdůležitějších systémových nuancích. Většina současných tvůrců webových stránek takovou možnost zatím nemá.

Návrhové šablony v IM Creator (XPRS)

Počet témat:Více než 100
Profesionální šablony:&# x2714; ANO
Témata zdarma:&# x2714; ANO
Citlivý design:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:✘ NE

Šablony jsou zřejmě mezi nejsilnějšími body pro tvorbu IM, pokud jde o generování zákazníků. Tvůrce webových stránek v současné době nabízí moderní, vizuálně přitažlivá a profesionální témata pro různé výklenky. Platforma spolupracuje s některými z nejlepších webdesignérů, kteří jsou zodpovědní za vývoj šablon, a proto klade silný důraz na současné trendy webových stránek a grafického designu..

Šablony IM Creator se skládají z nástrojů souvisejících s pruhy, které získáte spolu s editorem. Je zřejmé, že zde bude hodně záležet na designu. Hotové designy vypadají velmi pěkně.

Nemůžete je nazvat ohromující, protože se stále zabýváme typickou strukturou vnímání, která obsahuje standardní tendence a důslednost. Výběr šablon je nicméně atraktivní vzhledem ke kvalitě a všestrannosti přístupů při navrhování řezů.

Je třeba zdůraznit, že při práci s šablonou nelze změnit šablonu. Pokud obsah upravíte a uložíte, budete muset vytvořit nový web a změnit šablonu. Proto má smysl zvolit si design, který bude od začátku maximálně blízko vašemu cíli.

Kategorie šablon jsou následující: obchod, služby, umění / design, zdraví / wellness, fotografie, restaurace / jídlo, elektronický obchod / maloobchod, móda / krása, svatby, hudba / video, ubytování, tech, prodejce.

Názvy kategorií naznačují, na čem je IM Creator nejlepší. Dává smysl zdůraznit restauraci, svatbu a podnikání. Mimochodem, návrhy elektronického obchodu také vypadají docela dobře. Pravděpodobně nenajdete zákazníka, který odmítne zadat objednávku v takovém internetovém obchodě za předpokladu, že produkt odpovídá jejich požadavkům a preferencím. Také se nám líbily hudební šablony: jsou atraktivní a umožňují nejen prezentovat vaši kreativitu, ale také prodávat hudbu nebo video..

Šablony tvůrců IM

Všechny šablony IM Creator jsou škálovatelné a citlivé, zatímco možnosti přizpůsobení designu jsou univerzální a výkonné. Tvůrce webových stránek nabízí zajímavé nástroje pro návrh, jako jsou například posouvání, vstup a efekty přechodu myší, které dodají vašemu projektu skutečně moderní a fantastický vzhled. Při navrhování rozvržení webových stránek je možné přidat nebo odstranit sekce, změnit jejich polohu, nastavit strukturu každé z nich, mezery, vnitřní obsah atd..

Systém obsahuje volná písma a ikony, které si můžete vybrat s ohledem na styl vašeho projektu. Možnosti úpravy obrázků jsou také rozsáhlé. Můžete oříznout a upravit obrázky, jak si přejete, vybrat jejich krytí a barvu, použít animační efekty atd.

Existuje také možnost přidat vlastní widgety jako kód. Chcete-li to provést, měli byste vybrat «Drsný»V«Styl webových stránek»Blok voleb a poté v nabídce, kterou nabízíte, otevřete kartu« Kód ». Zde můžete psát jakýkoli kód HTML, JS a CSS. Můžete také vybrat widget «Raw» v «Elementy»A udělejte to samé.

Webové stránky IM Creator obecně vypadají moderní a atraktivní. Animovaný režim náhledu jistě osloví mnoho uživatelů. Nicméně nemůžete měnit šablony na cestách a upravovat kódy dostupných pruhů nebo položek.

Do záhlaví však můžete přidat kód HTML nebo integrovat své vlastní widgety do webové stránky. To jistě vyžaduje dovednosti kódování a ne každý to potřebuje. Většina uživatelů bude spokojena s nástroji a výsledky pro úpravu vizuálního designu.

Příklady webových stránek skutečných tvůrců IM

Filmař a fotograf

Filmař a fotograf

Webové stránky Filmové agentury

Webové stránky Filmové agentury

Projektový management a web pro fotografy

Projektový management a web pro fotografy

Webové stránky svatební fotografky

Webové stránky svatební fotografky

Webové stránky ředitele portfolia

Webové stránky ředitele portfolia

Webové stránky učitele jógy

Webové stránky učitele jógy

Ceny pro tvůrce IM Recenzováno: Zdarma & Pojistné

Studenti, umělci a nekomerční weby mohou získat prémiový tvůrce IM zdarma. Za tímto účelem se musí spojit s týmem technické podpory této služby speciální formulář, po poskytnutí důvodu a důkazů o souladu s podmínkami použití bezplatné licence.

Ostatní mohou systém používat zdarma po neomezenou dobu, po využití všech funkcí editoru. V tomto případě však nebude možné připojit vlastní doménu. Tato omezení jsou odstraněna po zakoupení jakékoli prémiové licence.

Doporučujeme považovat IM Creator za placenou službu všem uživatelům, kteří mají v úmyslu na svém webu dosáhnout zisku. Bezplatný účet nebude dobře fungovat pro řízení podniků nejen v tomto systému, ale také u žádného jiného konkurenta. Lze jej použít pouze k testování funkčnosti služby nebo k vytvoření webových stránek, ale pak si musíte zakoupit požadovanou licenci:

 • Roční licence (8 $ / měsíc) – jednorázová roční platba (96 $ / rok), 1 doména, 1 web, neomezená šířka pásma, úložný prostor, špičková technická podpora, eCommerce;
 • Dvouletá licence (11 $ / měsíc) – jednorázová pololetní platba (66 $ / půl roku), 1 doména, 1 webová stránka, neomezená šířka pásma, úložný prostor, špičková technická podpora, eCommerce;
 • SSL chráněno (21 $ / měsíc) – vlastnosti výše uvedených plánů plus možnost připojit certifikát SSL k jednomu názvu domény.

Pokud jde o funkčnost, IM Creator nemá žádné rozdíly v cenovém plánu. Otázka se týká období, za které chcete zaplatit, a potřeby SSL. Dlouhodobější nájemné je zpravidla výhodnější.

Je také důležité specifikovat fakturační nuance elektronického obchodování. Všechny zisky z prodeje se hromadí na vnitřní účet vašeho plánu. Peníze mohou být dále převedeny prostřednictvím Stripe s 5% provizí za vytvoření IM za platební transakci.

Náklady na bílý štítek

IM Creator nabízí 3 typy licencí White Label:

 • Standardní bílý štítek ($ 350 / rok) – Neomezené licence, odebrat značku IM Creator & vyměňte za svůj, Úplná fakturace & kontrola cen, plná kontrola nad uživateli, ukázání vlastních šablon.
 • Hostujte sami (2500 $ / rok) – nabízí funkce poskytované standardním bílým štítkem plus integraci cPanel, získejte verzi ke stažení, hostitelské weby na vašich serverech, ovládání CSS editoru, API vaší vlastní domény.
 • Řízení serverů (25 kB / rok) – poskytuje výše uvedené funkce, jakož i přihlašovací API, cPanel & API, vlastnictví serveru.

Zakoupení standardní licenční verze umožňuje běžnému uživateli vytvořit v systému neomezený počet webových stránek. Bude vám nabídnuta funkce nastavená na 3,5leté nájemné za podmínek standardní prémiové licence. To bude jistě prospěšné pro webové designéry.

Obecně platí, že náklady na používání IM Creator jsou více než dostupné. Za zhruba 100 $ / rok můžete provozovat atraktivní obchodní web nebo dokonce internetový obchod. Toto je jedno z nejvýhodnějších specializovaných řešení, která se vyznačují slušnou korelací ceny a kvality.

Závěr recenze: Kdo by měl používat tvůrce IM?

IM Creator je pokročilý tvůrce webových stránek WYSIWYG, což je skvělá hodnota za vaše peníze. Služba bude zpočátku uspokojovat potřeby malých a středních podniků a bude skvěle fungovat i pro umělce, studenty a neziskové organizace, kteří zde získají příležitost provozovat web zdarma. Platforma přichází s výkonným motorem eCommerce, možnostmi blogování, množstvím responzivních šablon a rozsáhlými nástroji pro přizpůsobení designu.

Systém osloví praktické lidi, kteří si cení především výsledků. Ano, model vytváření webových stránek z pruhů naznačuje určitou podobnost webu. je snadné je snadno spustit, design je atraktivní a webové stránky jsou dokonale zobrazeny na jakémkoli mobilním zařízení.

Podle našeho názoru je IM Creator velmi dobrý produkt, který může být pro mnoho uživatelů velmi zajímavý. Je také rozumné zvážit řešení White Label Standard, které nabízí užitečné podmínky pro vývojáře klientských webových stránek. Nevýhody služby jsou malé, výhody jsou však značné. Rozhodně to doporučujeme.

Vyzkoušejte IM Creator ZDARMA

 Je to zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map