Recenze Jimdo

Jimdo – je pokročilý tvůrce webových stránek, který zahrnuje snadnost použití, intuitivní povahu a cenovou dostupnost. Systém byl vytvořen v roce 2007 a nezastavuje se na současných úspěších a neustále se zlepšuje, aby svým uživatelům poskytoval dokonalý zážitek z vytváření webových stránek. Díky více než 12letým zkušenostem se nyní systém může pochlubit miliony kvalitních webových stránek s vynikajícím výkonem.


Nutnost ke zlepšení je jednou z nejvýraznějších funkcí tvůrce webových stránek. Představení Jimda Dolphina je dalším krokem k dokonalosti sloučení s vynikajícím výkonem. Tento nástroj vám má nyní co nabídnout, protože je jediným místem zastavení pro uživatele, kteří si cení především času a kvality.

Uživatelé Jimdo si všimli, že tvůrce webových stránek se stal mnohem pohodlnějším a snadno použitelným, nemluvě o zdokonalení funkčnosti. To umožňuje vytvářet různé typy webových stránek, včetně portfoliové stránky, online obchody a vstupní stránky. Jimdo Dolphin má na výsledek pozitivní vliv. Vyzkoušejte tedy nyní tvůrce webových stránek a zjistěte, co se skrývá za ním.

1. Snadné použití

Po vyplnění základního registračního formuláře vám bude nabídnuta možnost vybrat si mezi dvěma způsoby vytváření webových stránek. Jedná se o editor Classic Jimdo a pokročilý nástroj Jimdo Dolphin. Obě možnosti si zaslouží pozornost díky své intuitivní povaze vytváření webových stránek, pohodlí a snadnému použití.

Pro ty uživatele, kteří hodlají zahájit rozsáhlejší projekt, je systém připraven nabídnout klasický, ale aktualizovaný program Jimdo Creator, který přichází s intuitivní a přehlednou možností přetahování. Vytváření a správa webových stránek je zde velmi jednoduchá a ani nováček se při práci na projektu nesetkává s problémy. Intuitivní editor webových stránek WYSIWYG nevyžaduje, aby uživatel znal nějaké programovací jazyky, aby věci fungovaly. Jeho rozhraní je celkem čisté a intuitivní.

Jimdo Editor

Ve skutečnosti se rozhraní Jimdo trochu podobá rozhraní Weebly a Wix s jejich samostatnými dashboardy, kde můžete spravovat věci jako domény, přispěvatelé, SEO a různé aplikace. To je docela pohodlné a pochopitelné pro každého. Jedinou nevýhodou klasického editoru Jimdo je, že nemá možnost náhledu. To znamená, že nebudete moci vidět provedené úpravy. Namísto toho budete muset publikovat web, abyste mohli sledovat výsledek.

Jimdo Dolphin

Dalším skvělým způsobem, jak získat připravenou webovou stránku, je použít nový pokročilý nástroj Jimdo Dolphin, který výrazně zjednodušil celý proces vytváření webových stránek. Dokonce i nezkušený uživatel, který se vůbec nikdy nepodílel na tvorbě webových stránek, může vytvořit web pouze za několik minut.

Jimdo Dolphin Editor

Tento nástroj bude velkou pomocí těm uživatelům, kteří potřebují standardní obchodní webové stránky nebo jednostránkové projekty. Je to velmi jednoduché, protože systém automaticky vygeneruje personalizovaný web pro vás na základě odpovědí na poskytnuté obchodní otázky.

Nejprve budete vyzváni, abyste vybrali typ webových stránek, které potřebujete (osobní nebo obchodní). Hned poté si budete muset vytvořit název svého webu, pomocí kterého bude systém vyhledávat dostupné obchodní informace na webu. Pokud máte účet na Facebooku, bude vám nabídnuto připojení k vašemu webu, aby služba mohla data použít při vytváření webu pro vás. Kromě toho vám nabídneme výběr odvětví, ve kterém se specializujete. Výběr bude mít vliv na kolekci specifických šablon webových stránek, z nichž si budete muset vybrat..

Nahrání loga je dalším krokem, díky kterému bude váš web přizpůsobenější a bude reprezentovat vaši značku. Zajímavá možnost je ta, která umožňuje připojení vašeho účtu Instagramu (pokud existuje) k webu, aby mu poskytlo funkce specifické pro vaši značku. Posledním krokem je vybrat styl, ve kterém chcete svůj web vytvořit, a název domény. To je vše – Jimdo Dolphin se postará o zbytek! Za několik sekund se zobrazí připravený web s výchozím obsahem. Je jen na vás, abyste jej nahradili vlastním (pokud máte takovou touhu), přidali fotografie a další obsah, který chcete na svém webu zobrazit..

Celý proces netrvá déle než půl hodiny, ale výsledek vás určitě zaujme. Váš web bude mít moderní design, který poskytne požadované informace na jednom místě. Vyzkoušejte tuto možnost a ujistěte se, že vytváření webových stránek nebylo nikdy dříve jednodušší!

2. Funkce & Flexibilita

Když jde o základy, Jimdo je podobné svým konkurentům – umožňuje uživatelům přizpůsobit hotové šablony pomocí vestavěných nástrojů pro úpravy a widgetů. Pokud jde o zvonky a píšťalky, rád bych zdůraznil jejich možnosti v oblasti blogování a elektronického obchodování.

Blogování

S Jimdo můžete vytvářet dynamické blogové příspěvky nabízející různé uživatelské interakce: stahování souborů (FYI: můžete povolit synchronizaci s účtem Dropbox), vlastní widget / HTML, formulář, Mapy Google, flash animace (soubory SWF), responzivní návrhy blogů, třídění příspěvků podle značek a kategorií, pokročilé nastavení SEO pro každý příspěvek a další. Můžete vytvářet koncepty, ale zde není naplánováno žádné zveřejnění.

Jimdo Blog Editor

Není třeba vytvářet samostatný blog, pokud jej potřebujete – již přichází s vaším webem a stačí jej zapnout během procesu webového designu. Takto do svého webu integrujete dobře přizpůsobený blog. Jakmile je aktivována, začněte psát příspěvky a přidávat fotografie, videa a další obsah. Pro všechny uživatele, kteří chtějí spustit blog, nabízí Jimdo pohodlný nástroj pro úpravy po přidání, který lze použít k přidání nových modulů. Díky tomu můžete integrovat veškerý obsah z vašeho webu Jimdo přímo do příspěvků, ať už se jedná o text, galerie obrázků, videa, widgety nebo dokonce produkty z vašeho online obchodu. Toto je jedinečná funkce pro tvůrce webových stránek. Nakonec pokračujte ve sdílení vašich příspěvků online!

eCommerce

Jimdoův elektronický obchod je také vysoce přizpůsobitelný. Zde je možné nakonfigurovat spoustu vlastností: zobrazení produktu, daň (pro každý produkt můžete nastavit individuální sazbu daně), dostupnost zboží, náklady na dopravu a popis času, připojení účtu Stripe a PayPal, zásady zrušení a vrácení, vlastní oslovení a e-mail potvrzovací / dokončené pokladní zprávy atd.

Obchod s delfíny Jimdo

Pro ty uživatele, kteří sní o jednoduchých, ale efektivních zkušenostech s tvorbou webových stránek eCommerce, nabízí Jimdo sadu nástrojů s možností úpravy, jedinečných a přizpůsobitelných šablon eCommerce, přizpůsobení přepravy, pokročilých nástrojů SEO pro efektivní propagaci internetového obchodu a dokonce i šablon objednávek e-mailů zjednodušit proces objednávání klientů. Spuštění webu elektronického obchodu s Jimdo trvá jen pár minut, zatímco jeho správa nebude vyžadovat mnoho úsilí a času. Během procesu vytváření webu se naučíte, jak přizpůsobit náklady na dopravu, vytvářet kódy slev, sledovat seznam inventářů a další nuance. Jimdo také nabízí bezplatnou aplikaci pro iOS a Android, která umožňuje správu online obchodu na cestách. To je opravdu pohodlné a jednoduché!

Přečtěte si také:
Vytváření webových stránek elektronického obchodu od nuly – kompletní výuka vytvoření internetového obchodu pro začátečníky.

SEO

Jimdo je SEO optimalizován hned od začátku, ale vývojáři systému se snaží vyvinout maximální úsilí k zavedení pokročilejších nástrojů, které umožní zvýšit výsledky vašeho vyhledávače webových stránek. Uživatelé mohou přidávat a upravovat metaznačky (názvy, popisy) a upravovat vlastní adresy URL stránek. Uživatelé JimdoPro a JimdoBusiness mohou přepsat automaticky generované názvy stránek a zadat přesnou adresu URL stránky (přeji si, aby to bylo možné pro všechny uživatele).

Majitelé balíčků Business a Platinum mají navíc přístup k pokročilým nastavením SEO, jako jsou metaznačky robotů (noindex, nofollow a noopener). Umožňují řídit interakci vyhledávačů s webovými stránkami. Nakonec Jimdo podporuje přesměrování adres URL a pomáhá začátečníkům provádět základní úpravy SEO pomocí doplňku RankingCoach.

Vícejazyčná podpora

Klasické rozhraní Jimdo v současné době podporuje osm jazyků, zatímco editor sám podporuje libovolný jazyk podle vašeho výběru. Je možné zde vytvořit vícejazyčné weby, ale bude to vyžadovat určité úsilí a čas.

Vícejazyčný web Jimdo

Možnosti integrace

Tvůrce webových stránek nemá integrovaný obchod s aplikacemi, ale umožňuje integraci některých služeb třetích stran, jako jsou prodej vstupenek na akci Eventbrite, Tidio Live Chat, infogramam Infogr.am, platformy sociálních médií a další. Vložení videa YouTube a bohaté fotogalerie dostupné na skladě přispívají k usnadnění procesu webového designu.

Tvůrce loga Jimdo

Jimdo nedávno představil svého pokročilého tvůrce loga, který umožňuje vytvářet a nahrávat vaše firemní logo na web. Nové nástroje jsou naprosto zdarma pro všechny a jejich použití není třeba příliš dlouho. Důvodem je, že Tvůrce loga používá inteligentní technologii, která vám umožní navrhnout nejlepší logo pro vaši společnost, které zvýrazní vaši identitu značky, díky čemuž bude rozpoznatelná a vynikající.

Celkově vzato, vytvoření vlastního loga trvá několik minut. Stačí zadat název firmy a vybrat ikony, rozvržení, písma a přizpůsobené barvy, které nástroj ve výchozím nastavení nabídne. Na základě vašeho výběru vygeneruje Logo Creator sadu stylů, které nejlépe odpovídají vašemu podnikání. Vyberte ty, které se vám nejvíce líbí, a začněte přizpůsobovat prvky loga. Jakmile s tím skončíte, stáhněte si své logo a pospěšte si s ním na svých vizitkách, webových stránkách, sociálních médiích a dalších zdrojích. To je opravdu snadné, rychlé a pohodlné.

Integrovaný generátor legálního textu

Tvůrce webových stránek nyní umožňuje použití integrovaného generátoru zákonných textů, který umožňuje automaticky získat zákonem vyhovující zásady ochrany osobních údajů a otisk. Nová pravidla GDPR se již nemusí obávat, protože platforma Jimdo se speciálně spojila se společností Trusted Shops, aby se právní soulad snížil. Nová aktualizace umožnila vytvořit a aktualizovat právní texty pro váš projekt a soustředit se na rozvoj podnikání.

Pokročilý doplněk Legal Text Generator je v současné době použitelný pro plány Grow a nové neomezené plány v EU. Po nastavení se hladce integruje do vašeho projektu. Chcete-li doplněk používat, musíte pouze odpovědět na několik otázek, aby automatizovaný generátor vytvořil přizpůsobené zásady ochrany osobních údajů a otisk na základě zadaných údajů. To je snadné a rychlé. Co je důležité, vaše texty budou absolutně kompatibilní s GDPR díky záruce Trusted Shops.

Možnost zápisu firmy

Dalším vrcholem společnosti Jimdo je možnost Firemní zápisy, která je nyní k dispozici pro plány Grow and Unlimited. Tento nástroj umožňuje zápis a aktualizaci vaší firmy přímo na hlavní panel vašeho webu. Jakmile to uděláte, automaticky se synchronizuje s více než 10 populárními a důvěryhodnými platformami pro online výpis, včetně služby Moje firma na Googlu, Mapy Google, Foursquare, Bing a Facebook. Seznam platforem je mimochodem určen vaší polohou.

Nová funkce byla vyvinuta ve spolupráci se světově známou lokační marketingovou společností – Uberall. To pomáhá udržovat zadaná data na webu konzistentní, zlepšuje celkové hodnocení vyhledávače, rozšiřuje zákaznickou základnu a dává vaší firmě důvěryhodný a profesionální vzhled..

Chcete-li tuto funkci využít a zaregistrovat svou firmu do oblíbených místních online adresářů, stačí se přihlásit ke svému účtu Jimdo a vstoupit do řídicího panelu, kde najdete sekci „Firemní zápisy“. Hned poté vyplňte své obchodní informace, klikněte na tlačítko „Aktualizovat všechny platformy“ a počkejte, než systém automaticky přidá / aktualizuje vaše obchodní informace na všechny zařazené platformy..

Pokud chcete kontrolovat své obchodní hodnocení, systém udělí přístup do sekce Statistika. Zde budete moci sledovat zdroje, které uživatelé pocházejí z vašeho webu, platformy, které k tomuto účelu používají, celkové výkyvy provozu a další důležité parametry.

Statistiky webových stránek

Jimdo umožňuje připojení Google Analytics k vašemu ready-made webu a shromažďovat podrobné statistiky o projektu a jeho výkonu. Umožní vám to lépe pochopit chování vašich návštěvníků, místa, ze kterých pocházejí, funkce webu, o které se zajímají nejvíce, tržby a míry konverze, trendy návštěvníků v určitých obdobích, množství času, který uživatelé tráví na různých webových stránkách, procento pravidelných návštěvníků a nováčků atd.

Ochrana heslem

Pokud chcete, můžete chránit celý web nebo jeho samostatné stránky pomocí hesel. Síla a typ ochrany závisí na plánu společnosti Jimdo, pro který se chystáte, ale je zde docela možné vytvořit několik stránek chráněných heslem s jednotlivými hesly..

SSL certifikace

Všechny weby Jimdo jsou bezpečně šifrovány spolehlivými SSL certifikáty. To záleží na všech typech projektů, včetně online obchodů. Certifikáty šifrují všechny informace zasílané na web a z něj, což je důležité zejména pro weby přijímající platby kreditní kartou.

Jimdo Dolphin Features

Rozhraní Jimdo Dolphin je jednoduché, uživatelsky příjemné a příjemné. Zde není nic, co by odvrátilo vaši pozornost – všechny prvky jsou na jejich místě. Systém není ohromen dalšími otázkami, detaily a okny. To je správné, co začátečníci potřebují a nejvíce si cení.

Pokud jde o složitost sady funkcí, Jimdo Dolphin je působivě jednoduchý a pohodlný. Zpočátku získáte přístup na obrazovku, kde uvidíte jakýsi „dotazník“ o vaší firmě. Budete muset odeslat informace o své firmě, poskytnout účty sociální sítě, kontaktní informace atd.

Systém, který přichází s integrovaný nástroj AI, bude analyzovat předložená data a dále vybrat nejvhodnější design a vytvořit web pro vás za pár minut. Další možností je nahradit dostupné fotografie vašimi vlastními, přidat textové a mediální soubory a zkontrolovat informace, které jste původně poskytli. To netrvá dlouho, ale zajišťuje slušný výsledek.

Nezapomeňte, že webové stránky Dolphin jsou blokové. Chcete-li přizpůsobit web, měli byste přidat nové bloky, nahradit je a upravit jejich pozice, zkopírovat a odstranit tak, aby tvořily požadované rozložení. Seznam dostupných typů bloků je následující: obálka, text, obrázek, sloupce, seznam, hudba, kontakt. Každá kategorie obsahuje asi tucet variant designu bloků.

Jimdo Dolphin Blocks

Chcete-li upravit obsah, stačí kliknout na prvek. Získáte sadu možností úprav v závislosti na jejich typu, ať už jde o textový editor, nabídku výběru obrázku, možnost umožňující přidat odkaz, video nebo hudební stopy. Každý blok má svá nastavení, která umožňují vybrat sadu zobrazovaných prvků (tlačítka, text, logo, fotografie / video, sociální lišta atd.). Je důležité zmínit vysokou rychlost práce s editorem – proces je opravdu plynulý a nedochází k žádným zpožděním odezvy rozhraní. Také se nám líbila písma, která systém nabízí – dokonale zapadají do koncepcí vytvořených webových stránek.

Pomocí mobilní aplikace Jimdo Boost můžete získat podrobné údaje o provozu na webu (uživatelé navštěvující váš web, jejich umístění a počet zobrazení) a užitečná doporučení pro efektivní propagaci webu. Design vypadá přitažlivě. Data jsou načtena z Google Analytics.

3. Vzory

Počet témat:20
Profesionální šablony:&# x2714; ANO
Témata zdarma:&# x2714; ANO
Adaptivní design:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:✘ NE
Úpravy kódu CSS:&# x2714; ANO

Jimdo nabízí přes 30 přizpůsobitelných a předem navržených šablon používaných jak pro weby vytvořené pomocí Jimdo Dolphina, tak pro ty, které byly spuštěny pomocí standardního editoru webových stránek. Každá nová šablona přichází v mnoha přednastavených variantách.

Uživatelé, kteří budou pracovat s Jimdo Creatorem, mají širší možnosti přizpůsobení designu. Mohou procházet různými šablonami pro různé typy webových stránek, včetně blogů, online obchodů, portfolií, podniků atd. To však neznamená, že tyto šablony můžete použít výhradně k vytváření těchto typů webových stránek. Můžete si vzít některou z nich a přizpůsobit ji s ohledem na vaše potřeby web design. Při přizpůsobení vzhledu vašeho webu si všimnete přepínače „Styl podle prvku“. Přepínač umožňuje vybrat mezi aplikováním změn na jeden prvek nebo na všechny prvky tohoto typu na celém webu. Tento výkonný přepínač vám pomůže vyhnout se hodně manuální práci.

Všechny šablony, které systém nabízí, jsou citlivé a lze je během webového návrhu změnit, aniž byste riskovali ztrátu obsahu, který jste již odeslali. A co víc, pokud víte o kódování něco nebo dvě, můžete pro svůj web Jimdo vytvořit jedinečnou šablonu pomocí vlastního rozhraní šablon (editor HTML / CSS + správce souborů). Toto je jedinečná funkce, kterou většina tvůrců webových stránek nemůže pochlubit.

Jimdo Dolphin nenabízí standardní postup výběru šablony. Jakmile získáte přístup k průvodci a odpovíte na hlavní otázky, které pro vás systém generuje (včetně typu a stylu webu, který upřednostňujete), nabídneme vám šablonu vybranou systémem speciálně pro váš web. Dostupný obsah budete muset nahradit vlastním obsahem, nahrát logo, obrázky, mediální soubory a poté publikovat hotový projekt.

Jimdo Dolphin Design Editor

Přizpůsobení webů vytvořených pomocí Dolphin trvá jen několik minut, protože systém je určen pro nováčky, kteří o návrhu webových stránek moc nevědí, a proto nepotřebují složité nástroje pro přizpůsobení. Ve většině případů mohou uživatelé experimentovat s obsahem, barevnými schématy, styly a pozadím, aniž by prozkoumali možnosti hlubokého přizpůsobení systému. Je zajímavé zdůraznit, že AI vybere paletu barev webových stránek v závislosti na barevném schématu nahraného loga a fotografií. Pokud si přejete, můžete změnit barvy ručně v editoru po výběru jedné z desítek předvoleb.

Webové stránky vytvořil s klasickým Jimdo a Dolphin jsou ve výchozím nastavení optimalizovány pro mobilní prohlížení. Bez ohledu na to, jaké mobilní zařízení použije váš klient k procházení webu, automaticky se přizpůsobí své velikosti obrazovky, rozlišení a skriptovacím schopnostem, aniž by bylo nutné něco měnit nebo vytvářet samostatnou mobilní verzi vašeho webu. Citlivý design dává vašim webům moderní vzhled a pokročilé funkce.

4. Zákaznická podpora

Jimdo má vynikající Centrum podpory nabízející různé formy podpory, od základních tutoriálů po live chat. Jejich znalostní základna je poměrně šikovná a snadno ovladatelná. Také se mi líbí její jednoduchý jazyk.

Pro pohodlí uživatelů jsou všechny otázky a témata dostupná ve znalostní bázi rozdělena do tematických kategorií, včetně základů, designu, domén a e-mailu, blogů, obchodu, optimalizace pro vyhledávače, účtu a častých dotazů. Existuje možnost filtru vyhledávání, která zjednodušuje vyhledávání požadovaných informací. Můžete si také prohlédnout video tutoriál a zjistit, jak vytvořit web Jimdo od začátku. Tvůrce webových stránek má svůj vlastní kanál YouTube se spoustou videí, která řeší nuance práce se systémem. Kanál je pravidelně aktualizován novými videonávody, které vám pomohou snadno začít.

Priorita zákaznické podpory závisí na plánu, ke kterému je uživatel přihlášen. Pro uživatele účtu zdarma neexistuje žádná zákaznická podpora. Uživatelům účtu Pro je poskytována podpora Pro nabízená rodilými mluvčími angličtiny pracujícími v systému do 1–2 dnů po zanechání žádosti. Tým podpory odpovídá na všechny otázky osobně a pracuje v koordinaci s uživatelem, aby nalezl nejlepší řešení problému. Uživatelům účtů Business a Premium se nabízí exkluzivní podpora Premium, odpověď rodilých mluvčích se do 2 až 4 hodin v pracovní dny po podání žádosti dostane..

5. Cenová politika

Podobně jako ostatní tvůrci webových stránek nabízí Jimdo bezplatný základní účet, který vám umožní zjistit, jak služba funguje. Kromě získání základních funkcí systému využijete také 500 MB místa na disku, 2 GB šířky pásma, šifrování HTTPS a subdoménu. V tomto plánu můžete také zobrazit a prodat až 5 položek.

Ceny Jimdo Stvořitele

PlánNákladyFunkce
Pro:7,50 $ / měsíc✓ 5 GB úložiště;
✓ 10 Gb šířka pásma;
✓ Vlastní doména.
Obchod:20 $ / měsíc✓ Neomezené úložiště;
✓ Neomezená šířka pásma;
✓ Přesměrování URL.
SEO Plus:30 $ / mo✓ Všechny funkce Jimdo;
✓ hodnoceníCoach.
Platina:40 $ / měsíc✓ Všechny funkce Jimdo;
✓ Recenze odborných webových stránek.

Chcete-li připojit vlastní doménu a odemknout více funkcí a zvýšit úložiště, musíte si zakoupit buď Pro ($ 10 / mo), Business (20 $ / mo), SEO Plus ($ 30 / mo) nebo Platinum (40 $ / mo) plány. Program Pro je skvělou volbou pro kreativy, nezávislé pracovníky a blogery, kteří nemají dostatek zkušeností s webovým vytvářením, aby mohli sami vytvářet plně funkční weby. Podnikatelský plán funguje nejlépe pro podnikatele a majitele internetového obchodu. Předplatné SEO Plus bude dobrou volbou pro uživatele, kteří se obávají hodnocení vyhledávače Google na svých webových stránkách, zatímco pokročilý plán Platinum se ukáže jako nejlepší řešení pro profesionální web nebo internetový obchod..

Všechny plány Jimdo (včetně bezplatného) mají možnost blogování, profesionální šablony, integrované nástroje pro sociální média, mobilní optimalizaci, možnost vkládání videa, šifrování HTTPS, obrazové galerie. Umožňují přidávat mapy Google, kontaktní formuláře a měnit kód webových stránek – což je standardní sada pro moderní tvůrce webových stránek. Není nic navíc k překvapení.

Pokud plánujete použít Jimdo Dolphina k dokončení vážných úkolů spojených s webovou tvorbou, pak pro vás nebude fungovat bezplatný plán Play s jeho omezeními. Místo toho má smysl upgradovat na jeden z placených plánů, které systém nabízí. Můžete si tedy vybrat mezi plány Start ($ 9 / mo), Grow (15 $ / mo), eCommerce (19 $ / mo) nebo Unlimited (39 $ / mo), které se účtují ročně.

Ceny Jimdo Dolphina

PlánNákladyFunkce
Start:9 $ / měsíc✓ vlastní doména;
✓ Prémiová podpora.
Růst:$ 15 / mo✓ vlastní doména;
✓ Optimalizace vyhledávače;
✓ 5 předávání e-mailových adres.
eCommerce:19 $ / měsíc✓ 0% provize;
✓ Neomezené produkty.
Neomezený:39 $ / měsíc✓ Podpora první linie;
✓ Neomezené webové stránky.

Plán Start funguje nejlépe pro osobní nebo kreativní projekty. Plán růstu je lepší volbou pro společnosti a podnikatele, kteří potřebují profesionální webové stránky. Plán elektronického obchodování je samozřejmě vhodný pro spuštění online obchodů, zatímco neomezený plán je dokonalým řešením pro vytváření všech typů webových stránek, které vyžadují kompletní sadu nástrojů. Všechny plány jsou bez reklam a nabízejí bezplatnou doménu pro první rok používání, připojení e-mailové adresy, neomezené místo na disku a šířku pásma, šifrování HTTPS, statistiky webových stránek.

6. Klady a zápory

Jimdo je jednoduchý, ale efektivní a vysoce kvalitní webový tvůrce. Stejně jako jakýkoli jiný systém má i své výhody a nevýhody, které ovlivňují zážitek z vytváření webových stránek, který můžete získat při používání služby. Pojďme se blíže podívat na hlavní výhody a nevýhody systému.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Web můžete začít budovat i bez registrace v systému.
&# x2714; Snadné použití, funkčnost a pohodlí pro každého.
&# x2714; Dva způsoby, jak vytvořit web – standardní editor a Jimdo Dolphin.
&# x2714; Výkonné středisko zákaznické podpory.
&# x2714; Kvalitní SEO.
&# x2714; Citlivé šablony připravené pro mobilní zařízení.
&# x2714; Motory pro blogování a eCommerce.
✘ Nedostatek flexibility šablony.
✘ Nedostatečné možnosti správy uživatelů.
✘ Nelze přidat více přispěvatelů z webu

7. Soutěžící

Jimdo je nepochybně kvalitní tvůrce webových stránek, který je žádán u nováčků a profesionálů v oblasti webového designu. Jeho editory Standard a Dolphin umožňují různou míru přizpůsobení webových stránek a vyhovují různým potřebám uživatelů. Zároveň existují tvůrci webových stránek, kteří zvládnou některé úkoly mnohem lépe než Jimdo. Stačí se podívat na podrobné srovnání Jimda s jeho hlavními konkurenty a pochopit, co tím myslím.

Jimdo vs WordPressWeebly vs JimdoWix vs JimdoSquarespace vs Jimdo

Výběr nejvhodnějšího tvůrce webových stránek může záviset na více faktorech – stačí si jen vybrat čas, který nejlépe vyhovuje vašim konkrétním potřebám webového designu..

Závěr

Jimdo byl původně vytvořen s jediným cílem – vytvořit příjemné, snadné a pohodlné prostředí pro vytváření webových stránek pro všechny kategorie uživatelů bez ohledu na míru jejich dovedností a odbornosti. Toto je zavedený tvůrce webových stránek, který ovládá přibližně 20 milionů webových stránek z téměř každé země na planetě. Má slušné blogování a platformy elektronického obchodování. Je vhodný pro vytváření osobních blogů, firemních webů, internetových obchodů a dalších projektů.

Pokud máte v úmyslu vytvořit jednoduchý promo web se standardní sadou funkcí, pak pro vás je nejlepší volbou nástroj Jimdo Dolphin.. Toto je zjednodušená verze nástroje pro tvorbu webových stránek, která umožňuje vytvořit jakýkoli web, který potřebujete, za méně než 5 minut. Stačí odpovědět na otázky, připojit účty sociálních médií, postupujte podle pokynů a nechat systém postarat se o zbytek! Získáte plně přizpůsobený web s vlastním obsahem.

V případě, že máte nápad spustit blog nebo internetový obchod, nepůjdete bez použití klasického editoru webových stránek s výkonnými funkcemi. Program Jimdo Creator vám pomůže vytvořit web bez potíží. Bude vám nabídnuta sada šablon, nástrojů pro přizpůsobení designu, funkcí a nastavení potřebných k tomu, aby váš web získal požadovaný design a výkon, a těšil se z tvůrčího a zábavného procesu vytváření webových stránek..

Pokud bych mohl něco změnit o Jimdo, určitě bych přidal možnosti správy uživatelů a také možnost přidat více přispěvatelů. Kromě toho bych celý administrátorský panel rozdělil na dvě části: oblast designu a oblast obsahu. A jaké jsou vaše myšlenky??

Zkuste Jimdo Now

Je to zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map